Background-image
Partners
ARENA
Sylvias+Online
12 and Under Age Group Sectional Relays

 
 

2010 Age Group Sectional 12 and under relays

 

10 and under girls:

 

200 medley relay (Saturday March 20, 8 am warm-up 9 am start

 

Yasmin Luthra

Megan Gass

Jessica Mead

Carly Tudor

 

Alternate:  Abigail Paxton

 

200 free relay (Saturday March 20, 8 am warm-up, 9 am start) 

 

Yasmin Luthra

Jessica Mead

Maija Ninness

Carly Tudor

 

Alternate: Abigail Paxton

 

10 and under boys:

 

200 medley relay (Saturday March 20, 8 am warm-up, 9 am start)

 

A                                  B

Max Cross                    Patrick Hanson

Ian Sherrer                    Chris Shin

AJ Rossman                  Will Wick

Dane Williams               Henry Lucco

 

Alternate:  James Markwith

 

200 free relay (Saturday March 20, 8 am warm-up, 9am start)

 

A                                  B

Dane Williams               James Markwith

Chris Shin                     Henry Lucco

Patrick Hanson              Max Cross

AJ Rossman                  Ian Sherrer

 

Alternate:  Will Wick

 

11-12 girls:

 

200 medley relay (Friday March 19, warm-up 4 pm, 5 pm meet start)

 

Elisa Fang

Leah Fisk

Lianna Sutich

Marley Cross

 

Alternate:  Kristin Jradi

 

400 Medley Relay  (Saturday March 20, 8 am warm-up, 9 am start)

 

Lauryn Hepp

Elisa Fang

Lianna Sutich

Marley Cross

 

Alternate:  Leah Fisk

 

200 free relay (Saturday March 20, 4 pm warm-up, 5 pm start)

 

Leah Fisk

Elisa Fang

Lianna Sutich

Marley Cross

 

Alternate:  Sydney Seto

 

400 free relay (Sunday March 21, 8 am warm-up, 9 am start)

 

Maeve Murdoch

Lianna Sutich

Elisa Fang

Marley Cross

 

Alternate:  Sydney Seto

 

 

11-12 boys:

 

200 medley relay (Friday March 19, 4 pm warm-up, 5 pm start)

 

Daniel Sandler

Ben Whitty

David Conger

Loren Wallace

 

Alternate:  Marco Stanchi

 

400 medley relay (Saturday March 20, 8 am warm-up, 9 am start)

 

Marco Stanchi

Ben Whitty

David Conger

Daniel Sandler

 

Alternate:  Loren Wallace

 

200 free relay (Saturday March 20, 4 pm warm-up, 5 pm start)

 

Loren Wallace

David Conger

Marco Stanchi

Daniel Sandler

 

Alternate:  Ben Whitty

 

400 free relay (Sunday March 21, 8 am warm-up, 9 am start)

 

David Conger

Marco Stanchi

Loren Wallace

Daniel Sandler

 

Alternate:  Ben Whitty