Background-image
All Stars

All Stars 2018

Hayden Arnold: 15-18 Boys 50 Free, 100 Breast, 100 Fly, 100 Free

Isaac Carlson: 11-12 Boys 50 Free

Dawson Chu: 9-10 Boys 100 IM, 50 Back, 50 Fly

Mikayla Devin: 15-18 Girls 100 Fly, 50 Free, 100 Back, 200 IM, 100 Free

McKenna DiCarlo: 15-18 Girls 100 Fly, 100 Back, 200 IM

Emmet Dunham: 9-10 Boys 50 Back, 50 Free

Emma Goble: 15-18 Girls 50 Free, 100 Free, 100 Fly

Gunner Goble: 11-12 Boys 50 Fly, 50 Breast, 100 IM

Madelyn Harris: 13-14 Girls 50 Free, 100 Fly, 200 IM, 100 Free, 100 Breast

Kassidy Harris: 11-12 Girls 100 IM, 100 Free, 50 Breast

Ava Hupp: 8 and under Girls 50 Free

Claire Isert: 13-14 Girls 200 Free, 100 Fly, 200 IM, 100 Back, 100 Free

Sam Isert: 15-18 Boys 200 Free, 100 Fly, 100 Breast, 200 IM, 50 Free

Mitchell Kubina: 13-14 Boys 100 Fly, 100 Back

Sophia Lush: 11-12 Girls 50 Free, 50 Breast

Cole Martin: 13-14 Boys 200 Free, 50 Free, 100 Free

Keegan McCaffrey: 11-12 Boys 50 Free, 100 Free

Lauren McCaffrey: 15-18 Girls 100 Back, 100 Breast, 100 Fly, 200 IM

Connor McKeel: 13-14 Boys 100 Fly, 100 Back, 200 IM, 200 Free, 50 Free

Sarah Mendus: 15-18 Girls 100 Breast

Maddie Niles: 11-12 Girls 100 Free, 50 Free

Kara Nelson: 15-18 Girls 100 Fly, 200 IM, 100 Back, 100 Breast

Zachary Renzelman: 15-18 Boys 100 Back

Holden Romero: 15-18 Boys 100 Back

Cy Sokolowski: 13-14 Boys 100 Free, 200 IM, 50 Free, 100 Back

Zane Sokolowski: 15-18 Boys 100 Free, 200 IM, 50 Free, 100 Fly

Camille Shifrin: 13-14 Girls 200 Free, 100 Fly, 200 IM, 50 Free

Addisen Solay: 9-10 Girls 50 Back, 100 IM, 100 Free

Jackson Willner: 15-18 Boys 100 Fly, 200 IM, 100 Back

 

 

 

All Stars 2017 (43 swimmers):

Andrew Abner: 9-10 Boys 50 BR

Noah Amereller: 13-14 Boys 200 FR, 200 IM

Maya Amerlan (all events): 9-10 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 BR, 50 FL, 100 IM

*Hayden Arnold: 15-18 Boys 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Brady Barclay: 9-10 Boys 50 BR, 100 IM

*Jacob Brown: 15-18 Boys 100 BR, 100 FL, 200 IM

Diego Carbajal: 13-14 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 200 IM

Anna Case: 15-18 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 FL, 200 IM

Ben Case: 11-12 Boys 50 BR

*Fionn Cool: 15-18 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Kylie Devin: 13-14 Girls 100 BR

Mikayla Devin: 15-18 Girls 100 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Gabi Dyer: 9-10 Girls 100 FR, 50 BK, 50 FL, 100 IM

Emma Goble: 15-18 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK

Gunner Goble: 11-12 Boys 50 FR, 50 BK, 50 BR, 50 FL, 100 IM

Mason Goble: 13-14 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 200 IM

Claire Green: 8&under Girls 25 BR

Kate Hageman (all events): 8&under Girls 25 FR, 50 FR, 25 BK, 25 BR, 25 FL, 100 IM

Madelyn Harris: 11-12 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BR, 50 FL, 100 IM

Claire Isert: 13-14 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 FL, 200 IM

*Sam Isert: 15-18 Boys 100 FR, 200 FR, 100 BR, 100 BR, 100 FL,  200 IM

Katie Kenny: 15-18 Girls 100 FR, 200 FR, 100 FL, 200 IM

Sophia Lush: 11-12 Girls 50 BR

Sutter Maas: 15-18 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 200 IM

Cole Martin: 13-14 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR

Carter McCaffrey: 11-12 Boys 50 BK

Keegan McCaffrey: 11-12 Boys 100 FR

Lauren McCaffrey: 15-18 Girls 50 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Connor McKeel: 11-12 Boys 50 FR, 100 FR, 50 BK, 100 IM

Amelia Moenster (all events): 15-18 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Luke O'Leary: 13-14 Boys 100 FL

Zach Renzelman: 15-18 Boys 100 BK

Holden Romero: 15-18 Boys 100 BK, 200 IM

Camille Shifrin (all events): 13-14 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Sarah Simpson: 13-14 Girls 100 BK, 100 FL, 200 IM

Cy Sokolowski: 13-14 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 FL, 200 IM

Zane Sokolowski: 13-14 Boys 50 FR, 200 FR, 100 BK, 100 FL, 200 IM

*Rachael Stanek: 15-18 Girls 100 BK

Hunter Sullivan: 15-18 Boys 100 FR, 200 FR, 100 BR, 200 IM

Emily Swiatek: 15-18 Girls 200 FR, 100 BK, 100 FL, 200 IM

*Jackson Willner: 15-18 Boys 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 FL, 200 IM

Peyton Willner: 8&under Girls 25 BK

Ben Witmer: 9-10 Boys 50 FR, 50 BK, 50 BR, 50 FL, 100 IM

All Stars 2016 (37 swimmers):

Liam Abner: 8&under Boys 25 BR

Noah Amereller: 13-14 Boys 200 FR

*Hayden Arnold: 15-18 Boys 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Brady Barclay: 8&under Boys 25 FR, 50 FR, 25 BR, 100 IM

*Jacob Brown: 15-18 Boys 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Anna Case: 13-14 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BR, 100 FL

*Fionn Cool: 15-18 Boys 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Mikayla Devin: 15-18 Girls 100 FR, 100 BK, 100 FL, 200 IM

Emmet Dunham: 8&under Boys 25 FR, 50 FR, 25 BK, 25 BR, 100 IM

Gabi Dyer: 9-10 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 FL

Derrick Fraser: 15-18 Boys 100 BK, 200 IM

Emma Goble: 13-14 Girls 50 FR, 100 BK

Gunner Goble: 9-10 Boys 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 FL, 100 IM

Mason Goble: 13-14 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 200 IM

Kate Hageman (all events): 8&under Girls 25 FR, 50 FR, 25 BK, 25 BR, 25 FL, 100 IM

Claire Isert: 11-12 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 FL, 100 IM

Samuel Isert: 13-14 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Dominic Kelly: 15-18 Boys 200 FR, 100 BK, 100 FL

Katie Kenny: 15-18 Girls 100 FR, 200 FR, 100 FL, 200 IM

Mitchell Kubina: 11-12 Boys 50 FL

Sophia Lush: 9-10 Girls 50 FR, 50 BK, 50 BR

Sutter Maas: 15-18 Boys 100 FR, 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Cole Martin: 11-12 Boys 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 BR, 100 IM

Keegan McCaffrey: 9-10 Boys 100 FR, 100 IM

Lauren McCaffrey: 13-14 Girls 50 FR, 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Hailey McDowell: 13-14 Girls 100 BR

Connor McKeel: 11-12 Boys 50 BK

*Lauren McKeel: 15-18 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 FL

Emily Mendus: 15-18 Girls 100 BR

Amerlia Moenster (all events): 15-18 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Victoria Palokangas: 11-12 Girls 50 BK

Shayne Polk: 9-10 Girls 50 BK

Camille Shifrin (all events): 11-12 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 BR, 50 FL, 100 IM

Sarah Simpson: 13-14 Girls 100 FL

*Rachael Stanek: 15-18 Girls 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 FL, 200 IM

*Jackson Willner: 13-14 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Benjamin Witmer: 8&under Boys 25 FR, 50 FR, 25 BK, 25 FL, 100 IM

All Stars 2015 (35 swimmers):

Maya Amerlan: 8&under girls 25 FR, 50 FR, 25 BK, 25 BR, 100 IM

Hayden Arnold: 13-14 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 200 IM

Clair Banker: 15-18 Girls 100 FR, 200 FR, 100 BK, 200 IM

Benjamin Brown: 13-14 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BR

Jacob Brown: 15-18 Boys 100 BR, 200 IM

Kaitlyn Brown: 13-14 Girls 200 FR, 100 BR, 200 IM

Anna Case: 13-14 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 200 IM

Ben Case: 9-10 Boys 50 BR, 50 FL

Kylie Devin: 11-12 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BR, 100 IM

Mikayla Devin: 13-14 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 FL, 200 IM

Gabi Dyer: 8&under Girls 25 FR, 50 FR, 25 BK, 25 FL

Derrick Fraser: 15-18 Boys 200 FR, 100 BK, 200 IM

Emma Goble: 13-14 Girls 100 FR

Gunner Goble: 9-10 Boys 100 FR, 50 BK, 100 IM

Mason Goble (all events): 11-12 Boys 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 BR, 50 FL, 100 IM

Claire Isert: 9-10 Girls 100 FR

Samuel Isert: 13-14 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Katie Kenny: 15-18 Girls 100 FR

Kelsey Kramer: 15-18 Girls 50 FR, 200 FR, 100 FL, 200 IM

Will Mallory: 15-18 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Cole Martin: 11-12 Boys 100 FR

Lauren McCaffrey: 13-14 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BR, 200 IM

Lauren McKeel: 15-18 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 FL

Emily Mendus: 15-18 Girls 100 BR

*Max Mills: 15-18 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 FL

Chiara Robinson: 13-14 Girls 50 FR, 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Tatjana Scherschel (all events): 15-18 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

*Deven Shields 15-18 Boys 50 FR, 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Zane Sokolowski (all events): 11-12 Boys 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 BR, 50 FL, 100 IM

*Rachael Stanek: 15-18 Girls 100 BK

Carley Stordahl: 13-14 Girls 100 BR, 100 FL, 200 IM

Emily Taylor: 15-18 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 FL, 200 IM

Jackson Willner: 13-14 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Edward Yi: 15-18 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR

Briana Zappavigna: 11-12 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK

All Stars 2014 (36 swimmers):

Hayden Arnold: 13-14 Boys 100 BK, 100 BR, 200 IM

Taylor Austin: 11-12 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 FL 100 IM

Ben Brown: 13-14 Boys 200 FR, 200 IM

Renee Burton (all events): 8&under Girls 25 FR, 50 FR, 25 BK, 25 BR, 25 FL, 100 IM

Anna Case: 11-12 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 FL, 100 IM

Ben Case: 9-10 50 BR

Derrick Fraser: 13-14 Boys 100 FR, 200 FR, 100 BK, 200 IM

​Gunner Goble (all events): 8&under Boys 25 FR, 50 FR, 25 BK, 25 BR, 25 FL, 100 IM

Mason Goble: 11-12 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 FL, 100 IM

Cedar Haugen: 15-18 Boys 100 BK, 100 BR, 200 IM

Ike Haugen: 13-14 Boys 200 FR, 100 FL, 200 IM

Trevor Houser: 13-14 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK

Claire Isert: 9-10 Girls 50 FR, 50 BK, 50 FL, 100 IM

Samuel Isert (all events): 11-12 Boys 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 BR, 50 FL, 100 IM

Ashton Kapoor: 9-10 Boys 50 FL

Tanner Kapoor: 15-18 Boys 100 BK, 100 FL, 200 IM

Katie Kenny: 15-18 Girls 100 FR, 200 FR, 100 FL

Will Kochevar: 9-10 50 BR

Kelsey Kramer: 13-14 Girls 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 FL

Caleigh McPherson: 11-12 Girls 50 FR, 50 BK, 100 IM

*Max Mills: 15-18 Boys 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 FL, 200 IM

Angeline Nairns: 8&under Girls 25 FR, 50 FR, 25 BK, 25 FL, 100 IM

Ian Oh: 9-10 Boys 50 BR

Shayne Polk: 8&under Girls 25 BK

Chiara Robinson: 13-14 Girls 50 FR, 100 FR, 100 BK

Chase Scherschel (all events): 13-14 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Peyton Scherschel (all events): 15-18 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Tatjana Scherschel: 15-18 Girls 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

*Deven Shields (all events): 15-18 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Cy Sokolowski (all events): 9-10 Boys 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 BR, 50 FL, 100 IM

Zane Sokolowski (all events): 11-12 Boys 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 BR, 50 FL, 100 IM

Kate South: 15-18 Girls 200 FR, 100 FL

Jeremy Swiatek: 15-18 Boys 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Jackson Willner: 11-12 Boys 50 BR, 50 FL

*Edward Yi (all events): 15-18 Boys 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Briana Zappavigna: 11-12 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 100 IM

All Stars 2013 (31 swimmers):

Hayden Arnold: 11-12 Boys 50 BK

Taylor Austin (all events): 9-10 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 BR, 50 FL, 100 IM

Jessica Bentley: 9-10 Girls 50 BR

Ben Brown: 11-12 Boys 100 FR

Anna Case: 11-12 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 100 IM

Ben Case: 8&under Boys 25 BR, 25 FL, 100 IM

*Dana Colomina (all events): 15-18 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Derrick Fraser: 13-14 Boys 100 BK

Mason Goble: 9-10 Boys 50 FR, 100 FR, 50 BK, 100 IM

*Jen Harmon: 15-18 Girls 50 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Madelyn Harris: 8&under Girls 25 FL

Trevor Houser: 13-14 Boys 200 FR

Sam Isert: 11-12 Boys 50 FR, 100 FR, 50 FL, 100 IM

*Emily Kaukol: 15-18 Girls 200 FR, 100 BK, 200 IM

Katie Kenny: 13-14 Girls 100 FL

Matt Kochevar: 8&under 25 BK

Kelsey Kramer: 13-14 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 200 IM

Caleigh McPherson: 9-10 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 100 IM

Ian Oh: 8&under Boys 25 BR, 25 FL

Sam Prosser: 13-14 Boys 200 FR

Chiara Robinson: 11-12 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 100 IM

Chloe Romero: 8&under Girls 25 BK

Joshua Rymkiewicz: 13-14 Boys 100 FL, 200 IM

Cy Sokolowski: 9-10 Boys 50 FR, 50 BK, 50 FL, 100 IM

Zane Sokolowski: 9-10 Boys 50 FR, 100 FR, 50 BK, 100 IM

Kate South: 15-18 Girls 100 FR, 200 FR

*Rachael Stanek: 13-14 Girls 100 FR, 200 FR

Carley Stordahl: 11-12 Girls 50 BR, 100 IM

Taylor Stordahl: 15-18 Girls 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Emily Swiatek: 11-12 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 FL, 100 IM

Jackson Willner: 11-12 Boys 50 FL

All Stars 2012 (13 swimmers):

Ashton Arnold: 11-12 girls 50 FR

Ben Case: 8&under boys 25 BR

Emma Goble: 9-10 girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 100 IM

Mason Goble: 9-10 boys 100 FR

Claire Isert: 8&under girls 25 BK

Will Kochevar: 8&under boys 25 BR, 50 FR, 100 IM

Hailey McDowell: 9-10 girls 50 BK

Ian Oh: 8&under boys 25 FL, 25 BR, 100 IM

*Chiara Robinson (all events): 11-12 girls 50 FR, 100 FR, 50 BK, 50 BR, 50 FL, 100 IM

*Josh Rymkiewicz: 13-14 boys 100 FL, 200 IM

Camille Shifrin: 8&under girls 25 FL

*Taylor Stordahl (all events): 13-14 girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BK, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Jackson Willner: 9-10 boys 50 FL

All Stars 2011 (7 swimmers):

Taylor Austin: 8&under Girls 25 FR, 50 FR, 100 IM

Carson Brown: 8&under Boys 25 FR

Will Kochevar: 8&under Boys 25 BR

Morgan McDonald: 13-14 Girls 100 FL

*Miranda Morton: 15-18 Girls 50 FR, 100 FL, 200 IM

Chiara Robinson: 9-10 Girls 50 FR, 100 FR, 50 BK

Carley Stordahl: 9-10 Girls 50 BR

All Stars 2010 (10 swimmers):

Carter Brand: 8&under Boys 25 BK, 25 BR, 25 FL, 100 IM

Anna Case: 8&under Girls 25 BK

*Gabriel Chamberlain: 15-18 Boys 200 FR, 100 BR, 100 FL, 200 IM

Sarah Coffin: 11-12 Girls 50 FR

Matthew Givin: 9-10 Boys 50 BK

Renee Hughes: 15-18 Girls 100 FR, 200 FR

Camden Lee: 13-14 Boys 100 BR

Garrison Niemann: 9-10 Boys 50 FR, 100 FR

Amanda Palyo: 8&under Girls 25 BK, 25 FL

Kristin Paylo: 8&under Girls 25 BK, 25 FL

All Stars 2009 (8 swimmers):

Joshua Deeley: 9-10 Boys 50 BK, 50 BR

Matthew Givin: 9-10 Boys 50 BK

Alec Llewellyn: 9-10 Boys 50 BK

Ryan McCulley: 13-14 Boys 100 BR

Zachary Moore: 11-12 Boys 100 FR, 50 FL

*Mia Piccolotti: 13-14 Girls 50 FR, 100 FR, 200 FR, 100 BR, 100 IM

Nico Piccolotti: 8&under Boys 50 FR, 25 BK, 25 BR, 25 FL, 100 IM

Addison Wagner: 13-14 Boys 100 BR

*Assistant Coach or Junior Coach