Home
Up

MCSL - A - 3 Hy-Tek's MEET MANAGER 11:28 AM 7/6/03 Page 1
WEEK 2B 2003 - 7/2/03
Mill Creek Towne vs Hallowell
Results
Event 1 Boys 12 & Under 100 SC Meter IM
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Larson, Matt 11 Mill Creek Towne 1:31.31 1:29.19 6
2 Flamand, Michael W 11 Hallowell 1:35.34 1:31.76 4
3 Garfield, Evan 9 Mill Creek Towne 1:31.89 1:31.94 3
4 Loiacono, Andrew V 11 Hallowell 1:36.68 1:32.47 2
5 Gorman, Nicholas D 10 Hallowell NT 1:34.13 1
6 Cummins, Sean 11 Mill Creek Towne NT 1:35.90
7 Silva, Gabriel 12 Mill Creek Towne 1:40.04 1:39.12
8 McFarland, Bobby 11 Mill Creek Towne 1:44.49 1:40.31
9 Carswell, D.J. J 12 Hallowell 1:41.35 1:40.67
10 Fulton, Garrett 12 Mill Creek Towne 1:41.71 1:40.70
11 Pettenati, Oliver J 10 Hallowell 1:41.72 1:41.00
12 Devlin, Joey 9 Hallowell 1:41.29 1:44.23
13 Queen, Griffin 11 Mill Creek Towne 1:56.50 1:51.01
14 Flamand, Matthew W 9 Hallowell 1:47.15 1:52.59
15 Veise, John 10 Mill Creek Towne NT 1:55.55
16 Carroll, Devin 10 Mill Creek Towne 2:00.02 1:59.22
17 Rimkus, Zach 11 Mill Creek Towne 2:08.24 2:04.93
--- Burke, Chris K 12 Hallowell 1:40.32 DQ
--- Karem, Brennan 10 Mill Creek Towne NT DQ
Event 2 Girls 12 & Under 100 SC Meter IM
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Rowe, Elizabeth A 12 Hallowell 1:25.02 1:24.66 6
2 Berry, Kaitlin E 11 Hallowell 1:31.56 1:31.96 4
3 Walsh, Megan K 12 Hallowell 1:36.03 1:37.54 3
4 Clark, Rachel 9 Mill Creek Towne 1:40.79 1:37.95 2
5 Mulquin, Catherine 8 Mill Creek Towne 1:37.12 1:38.42 1
6 Fox, Paige E 10 Hallowell NT 1:38.99
7 Kovalcik, Anna 9 Mill Creek Towne 1:40.82 1:40.17
8 Relihan, Katie E 9 Hallowell 1:42.86 1:41.63
9 Wallace, Taylor 10 Mill Creek Towne 1:44.48 1:42.69
10 Devlin, Monica L 12 Hallowell 1:44.17 1:44.68
11 Kimball, Kristen 10 Mill Creek Towne 1:45.07 1:47.68
12 Goddard, Grace 12 Mill Creek Towne 1:46.80 1:48.53
13 Bauman, Lauren E 12 Hallowell 2:00.30 1:51.16
14 Adam, McKayla 8 Hallowell NT 1:52.01
15 O'Connor, Maggie 9 Mill Creek Towne NT 2:12.35
Event 3 Boys 200 SC Meter Medley Relay
Team Relay Seed Time Finals Time Points
1 Mill Creek Towne A NT 2:29.18 8
1) Forsha, Stephen 17 2) Silva, Gabriel 12 3) Buckley, Brad 16 4) Ralli, Christopher 12
Event 4 Girls 200 SC Meter Medley Relay
Team Relay Seed Time Finals Time Points
1 Mill Creek Towne A NT 2:38.65 8
1) Mulquin, Christine 14 2) Hanson, Killeen 16 3) Hassler, Jami 17 4) Huey-Burns, Caitlin 15
2 Hallowell A 2:20.52 2:51.72 4
1) Flanagan, Jenny K 14 2) Berry, Nicole A 13 3) Geer, Angela M 15 4) Tetter, Blair N 13
Event 5 Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Ralli, Joey 7 Mill Creek Towne 25.66 24.11 6
2 Prather, John R 7 Hallowell 25.84 24.82 4
3 McDonald, Thomas 8 Mill Creek Towne 26.16 24.93 3
4 Batchelor, Dillon A 8 Hallowell 25.66 25.16 2
5 Jordan, Patrick 8 Mill Creek Towne 26.38 25.21 1
6 Veise, Michael 7 Mill Creek Towne 26.65 25.75
7 McLaughlin, Andrew G 7 Hallowell 28.69 26.47
8 Berry, Ryan P 8 Hallowell 28.59 27.81
9 Harrison, Christopher 7 Mill Creek Towne 32.62 27.89
10 Moeller, Zachary 7 Mill Creek Towne 28.23 28.44
11 Balkam, Kyle P 8 Hallowell NT 28.52
12 Shepherd, Michael V 8 Hallowell 28.83 28.84
13 Pasternak, Jan A 7 Hallowell 29.99 29.22
14 Popp, Ryan 7 Mill Creek Towne 30.36 29.76
15 Schaerr, Daniel 6 Mill Creek Towne 41.41 31.32
16 Ralli, Zachary 5 Mill Creek Towne 31.44 31.86
17 White, Austin M 8 Hallowell 29.13 32.72
18 Porter, Mitchell J 7 Hallowell 32.79 33.47
19 Triau, Matthew 6 Mill Creek Towne 33.75 36.21
20 Poe-Yamagata, Ian M 5 Hallowell 39.96 39.80
21 Karem, Wyatt 7 Mill Creek Towne 55.18 40.46
22 Kuserk, Jake 6 Mill Creek Towne 43.90 46.48
23 Hill, John 8 Mill Creek Towne 56.48 48.73
--- Martin, Connor 8 Mill Creek Towne 27.91 DQ
Event 6 Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Nagelvoort, Sara A 8 Hallowell 20.29 20.76 6
2 Sweeney, Katie 7 Mill Creek Towne 24.89 21.64 4
3 Relihan, Kelly M 6 Hallowell 21.77 22.25 3
4 Ross, Ellie 8 Mill Creek Towne 23.75 22.47 2
5 Flamand, Kelly C 7 Hallowell 23.02 22.77 1
6 Foster, Meghan 8 Mill Creek Towne 23.85 23.04
7 Clark, Bailey A 8 Hallowell NT 23.76
8 Nelson, Avery S 8 Hallowell 27.09 24.45
9 Pettenati, Quinn 7 Hallowell 25.19 24.75
10 Cohen, Alexys 6 Mill Creek Towne 25.36 24.81
11 Lansing, Katie 8 Mill Creek Towne 25.25 24.86
12 Bauman, Erin K 7 Hallowell 26.78 25.25
13 Collins, Olivia 8 Mill Creek Towne 24.90 25.45
14 Walsh, Kimberly B 7 Hallowell 23.99 25.59
15 Newman, Willow B 7 Hallowell 26.02 26.29
16 Dionne, Alison B 7 Hallowell 27.81 26.60
17 Marquez-Garner, Samantha G 7 Hallowell NT 27.52
18 Byrne, Cookie A 7 Hallowell 25.82 28.12
19 Sonnenberg, Rachel 7 Mill Creek Towne 30.24 28.22
20 Fulton, Katie 8 Mill Creek Towne 32.48 28.27
21 Hanson, Grace M 8 Hallowell 30.79 29.06
22 Anderson, Molly E 6 Hallowell 32.12 30.10
(Event 6 Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle)
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
23 Fox, Mallory R 6 Hallowell 28.27 30.66
24 Currier, Katie 8 Mill Creek Towne 32.40 33.05
25 Balkam, Erin P 8 Hallowell 36.66 33.09
26 Marquez-Garner, Emma F 5 Hallowell NT 33.47
27 Espina, Gabrielle D 8 Hallowell 36.65 34.15
28 Smethurst, Laura E 7 Hallowell 35.07 34.40
29 O'Brien, Emily 7 Mill Creek Towne 36.30 34.66
30 McKelvey, Andrea M 8 Hallowell 36.46 34.70
31 Trahern, Katie 6 Mill Creek Towne 36.06 36.96
32 Rosenthal, Carly P 8 Hallowell 35.59 37.59
33 Mitrione, Rebecca A 7 Hallowell 43.38 40.18
34 Patterson, Leah S 8 Hallowell 50.09 49.75
Event 7 Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Pettenati, Oliver J 10 Hallowell 38.25 39.80 6
2 Tetter, Ryan M 10 Hallowell 47.49 45.46 4
3 Migliorini, Joey 9 Mill Creek Towne NT 49.10 3
4 Graham, Tyler 10 Mill Creek Towne 57.84 49.31 2
5 Hill, Joshua 10 Mill Creek Towne 55.88 50.94 1
6 Hanson, Theodore P 10 Hallowell 51.46 51.48
7 Huey-Burns, Conor 9 Mill Creek Towne 56.17 52.39
8 Karem, Brennan 10 Mill Creek Towne 1:00.63 54.28
9 Brouillette, Robert 10 Mill Creek Towne 1:12.17 56.24
10 Mitrione, Nicholas J 9 Hallowell 52.52 58.09
11 Brobst, Bradley 9 Mill Creek Towne 59.63 58.55
12 Laia, Evan J 9 Hallowell 1:02.56 59.92
13 Abrams, Matthew D 9 Hallowell NT 1:07.51
Event 8 Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Romeo, Hope 10 Mill Creek Towne 47.45 43.87 6
2 Neff, Melanie 10 Mill Creek Towne 43.98 45.66 4
3 McCue, Aly M 10 Hallowell 50.40 48.76 3
4 Joram, Rachel 10 Mill Creek Towne 48.46 48.94 2
5 Whalen, Hallie 9 Mill Creek Towne 50.02 49.24 1
6 McCue, Caroline T 9 Hallowell 51.05 49.94
7 Cross, Sarah 9 Mill Creek Towne 50.50 51.46
8 Dean, Ashley 9 Mill Creek Towne 59.01 52.54
9 Adam, Samantha T 10 Hallowell 52.59 52.59
10 Boyce, Mary Jo 9 Mill Creek Towne 54.21 53.65
11 Romanowski, Courtney 10 Mill Creek Towne 51.95 54.19
12 Connor, Rebecca 9 Mill Creek Towne 56.62 54.31
13 Yanaway, Tiffany 10 Mill Creek Towne 1:00.50 55.33
14 Barracchini, Erin 10 Mill Creek Towne 1:01.81 55.82
15 Heskett, Nicole 10 Mill Creek Towne 55.43 55.94
16 Balkam, Molly K 9 Hallowell 59.88 1:00.88
17 Lefelar, Melissa 10 Mill Creek Towne 1:03.53 1:03.80
18 O'Keefe, Erin 9 Mill Creek Towne NT 1:04.63
19 Pursel, Amanda 10 Mill Creek Towne 1:08.83 1:06.04
(Event 8 Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle)
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
20 Barth, Sally E 9 Hallowell 1:16.78 1:08.12
21 Hogan, Molly K 9 Hallowell 1:10.66 1:09.75
22 Britt, Louisa 9 Hallowell 1:26.38 1:25.34
--- Prather, Sarah R 9 Hallowell 56.55 DQ
--- O'Connor, Maggie 9 Mill Creek Towne 58.80 DQ
Event 9 Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Byrne, Harry 14 Hallowell 37.36 36.73 6
2 Karem, Zachary 14 Mill Creek Towne NT 48.10 4
3 Price, Wills 13 Mill Creek Towne 1:01.04 56.01 3
Event 10 Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Migliorini, Fallon 13 Mill Creek Towne 36.56 33.53 6
2 Janniello, Lauren 13 Mill Creek Towne 34.80 34.00 4
3 Russell, Rebecca 14 Mill Creek Towne 34.29 34.40 3
4 Queen, Taryn 13 Mill Creek Towne 36.00 34.60 2
5 Pozzatti, Anna E 13 Hallowell 35.57 34.99 1
6 Kimball, Allison 13 Mill Creek Towne 35.14 35.38
7 Opiela, Michelle 14 Mill Creek Towne 35.58 35.67
8 Flanagan, Jenny K 14 Hallowell 35.69 35.76
9 Ralli, Samantha 14 Mill Creek Towne 36.13 36.31
10 Schmidt, Katrina 13 Mill Creek Towne 37.38 36.97
11 Feeney, Emily M 14 Hallowell 36.95 37.20
12 Brobst, Valerie 13 Mill Creek Towne 39.31 38.23
13 Crone, Devin 13 Mill Creek Towne NT 38.66
14 Berry, Nicole A 13 Hallowell 38.52 38.92
15 Tetter, Blair N 13 Hallowell 37.49 39.21
16 Rager, Danielle M 13 Hallowell 41.81 42.83
17 Pursel, Rebekah 13 Mill Creek Towne 57.93 43.69
18 Martin, Kelsey 14 Mill Creek Towne 45.06 45.89
Event 11 Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Nagelvoort, Charles A 11 Hallowell 35.14 35.24 6
2 Ralli, Christopher 12 Mill Creek Towne 35.24 35.35 4
3 Loiacono, Andrew V 11 Hallowell 36.89 36.62 3
4 Tam, Kevin 12 Hallowell 38.88 39.01 2
5 Flamand, Michael W 11 Hallowell 38.80 39.21 1
6 Carswell, D.J. J 12 Hallowell 39.19 39.52
7 Black, Garrett 11 Mill Creek Towne 41.87 41.01
7 Waters, Brad 11 Mill Creek Towne 39.75 41.01
9 Fulton, Garrett 12 Mill Creek Towne 40.67 41.68
10 Kitchen, Jack 12 Mill Creek Towne 43.14 42.09
11 Silva, Gabriel 12 Mill Creek Towne 41.19 42.25
12 Kitchen, Rick 11 Mill Creek Towne 45.06 42.59
13 Moeller, Alexander 11 Mill Creek Towne 42.79 43.30
14 Hill, Caleb 11 Mill Creek Towne 50.13 44.20
15 Geer, Michael J 11 Hallowell 47.13 44.30
(Event 11 Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle)
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
16 McDonald, Andrew 12 Mill Creek Towne 46.85 46.73
17 Rimkus, Zach 11 Mill Creek Towne 44.19 47.49
18 Queen, Griffin 11 Mill Creek Towne 41.88 47.94
19 Irving, Benjamin 11 Hallowell 50.67 54.00
Event 12 Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Callaway, Lindsay 12 Mill Creek Towne 35.56 34.39 6
2 Funes, Sarah A 12 Hallowell 36.02 35.14 4
3 Walsh, Megan K 12 Hallowell 35.88 36.04 3
4 Kern, Caroline M 12 Hallowell 37.15 36.92 2
5 Wight, Stephanie L 12 Hallowell 37.32 37.44 1
6 Pettenati, Maddie A 12 Hallowell 38.97 38.94
7 Miller, Molly 12 Mill Creek Towne 40.12 38.95
8 Devlin, Monica L 12 Hallowell 40.32 40.29
9 Rosenthal, Rachel N 11 Hallowell 42.19 40.94
10 Goddard, Grace 12 Mill Creek Towne 42.25 42.03
11 Bauman, Lauren E 12 Hallowell 40.93 42.53
12 Zakour, Amelia 12 Mill Creek Towne 45.18 43.38
13 Molek, Katie A 12 Hallowell 43.05 44.26
14 O'Connor, Jessie 11 Mill Creek Towne 45.81 44.28
15 Byrne, Deirdre E 11 Hallowell 46.42 44.94
16 Hourihan-Bowen, Caitlyn 11 Mill Creek Towne NT 46.59
17 Britt, Malinda A 11 Hallowell 55.31 56.87
Event 13 Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Buckley, Brad 16 Mill Creek Towne 1:05.89 1:04.95 6
2 Forsha, Stephen 17 Mill Creek Towne 1:06.54 1:06.27 4
Event 14 Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Hanson, Killeen 16 Mill Creek Towne NT 1:15.18 6
2 Geer, Angela M 15 Hallowell 1:20.60 1:18.17 4
3 Deeley, Kate 16 Mill Creek Towne 1:22.47 1:21.09 3
4 Crone, Erin 17 Mill Creek Towne 1:25.57 1:23.27 2
5 Cunningham, Kara 15 Mill Creek Towne 1:26.97 1:24.85 1
6 Huey-Burns, Caitlin 15 Mill Creek Towne 1:24.88 1:24.98
7 Plafker, Jennifer A 15 Hallowell 1:49.64 1:49.92
Event 15 Boys 13-14 100 SC Meter IM
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Angle, Daniel 13 Mill Creek Towne 1:26.05 1:24.51 6
--- Byrne, Harry 14 Hallowell 1:39.65 DQ
Event 16 Girls 13-14 100 SC Meter IM
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Mulquin, Christine 14 Mill Creek Towne 1:27.59 1:25.22 6
2 Huey-Burns, Ciara 13 Mill Creek Towne 1:41.88 1:28.81 4
3 Russell, Rebecca 14 Mill Creek Towne 1:28.12 1:28.82 3
4 Ralli, Samantha 14 Mill Creek Towne 1:30.75 1:29.48 2
(Event 16 Girls 13-14 100 SC Meter IM)
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
5 Queen, Taryn 13 Mill Creek Towne 1:31.17 1:30.86 1
6 Janniello, Lauren 13 Mill Creek Towne 1:33.53 1:34.11
7 Feeney, Emily M 14 Hallowell 1:35.40 1:35.02
8 Schmidt, Katrina 13 Mill Creek Towne 1:38.03 1:36.20
9 Hollowell, Caitlin 13 Mill Creek Towne 1:34.17 1:37.69
10 Brobst, Valerie 13 Mill Creek Towne 1:43.17 1:37.91
11 Berry, Nicole A 13 Hallowell 1:36.90 1:42.15
12 Boyer, Rebecca 13 Mill Creek Towne 1:46.49 1:45.68
Event 17 Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Ralli, Joey 7 Mill Creek Towne 27.99 28.53 6
2 Moeller, Zachary 7 Mill Creek Towne 31.89 29.05 4
3 Prather, John R 7 Hallowell 29.60 30.38 3
4 McLaughlin, Andrew G 7 Hallowell 33.33 31.77 2
5 Batchelor, Dillon A 8 Hallowell 30.19 32.74 1
6 Pasternak, Jan A 7 Hallowell 33.98 32.81
7 Martin, Connor 8 Mill Creek Towne 32.70 33.04
8 Veise, Michael 7 Mill Creek Towne 34.53 35.06
9 Harrison, Christopher 7 Mill Creek Towne 41.93 35.61
10 White, Austin M 8 Hallowell 37.52 37.46
11 Shepherd, Michael V 8 Hallowell 33.66 38.46
12 Popp, Ryan 7 Mill Creek Towne 46.93 39.66
13 Porter, Mitchell J 7 Hallowell 48.99 41.10
14 Ralli, Zachary 5 Mill Creek Towne 45.95 41.38
15 Kuserk, Jake 6 Mill Creek Towne 54.34 48.85
16 Hill, John 8 Mill Creek Towne 1:01.99 59.48
--- Karem, Wyatt 7 Mill Creek Towne 55.59 DQ
Event 18 Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Nagelvoort, Sara A 8 Hallowell 27.24 25.92 6
2 Poe-Yamagata, Emma M 8 Hallowell 27.44 26.64 4
3 Ross, Ellie 8 Mill Creek Towne 29.04 26.97 3
4 Sweeney, Katie 7 Mill Creek Towne 29.16 27.48 2
5 Foster, Meghan 8 Mill Creek Towne 28.50 28.27 1
6 Dionne, Alison B 7 Hallowell 28.11 28.42
7 Silva, Elena 8 Mill Creek Towne 30.31 29.75
8 Clark, Bailey A 8 Hallowell NT 29.78
9 Nelson, Avery S 8 Hallowell 31.06 30.92
10 Relihan, Kelly M 6 Hallowell 27.61 31.13
11 Espina, Gabrielle D 8 Hallowell 39.24 31.34
12 Pettenati, Quinn 7 Hallowell 34.61 31.60
13 Bauman, Erin K 7 Hallowell 31.31 31.65
14 Marquez-Garner, Samantha G 7 Hallowell NT 32.12
15 Marquez-Garner, Emma F 5 Hallowell NT 33.47
16 Anderson, Molly E 6 Hallowell 37.77 34.47
17 Sonnenberg, Rachel 7 Mill Creek Towne 1:00.48 34.48
18 Hanson, Grace M 8 Hallowell 31.46 34.98
19 Fox, Mallory R 6 Hallowell 34.33 35.84
(Event 18 Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke)
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
20 Smethurst, Laura E 7 Hallowell 54.25 35.91
21 Walsh, Kimberly B 7 Hallowell 37.09 36.12
22 Byrne, Cookie A 7 Hallowell 33.93 37.27
23 Currier, Katie 8 Mill Creek Towne 33.33 38.22
24 McKelvey, Andrea M 8 Hallowell 51.52 38.83
25 Trahern, Katie 6 Mill Creek Towne 40.56 39.09
26 Rosenthal, Carly P 8 Hallowell 45.26 41.56
27 Patterson, Leah S 8 Hallowell 41.21 41.76
28 Bell, Marina 7 Mill Creek Towne NT 44.39
29 O'Brien, Emily 7 Mill Creek Towne 51.51 48.44
30 Mitrione, Rebecca A 7 Hallowell 54.83 54.74
--- Newman, Willow B 7 Hallowell 31.80 DQ
--- Lertora, Nicole E 7 Hallowell 28.35 DQ
Event 19 Boys 9-10 25 SC Meter Backstroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Karem, Brennan 10 Mill Creek Towne 29.37 25.23 6
2 Loiacono, Chris P 9 Hallowell 26.17 25.65 4
3 Hanson, Theodore P 10 Hallowell 28.12 27.01 3
4 Wight, Ray 9 Hallowell 28.96 28.05 2
5 Huey-Burns, Conor 9 Mill Creek Towne 29.91 29.97 1
6 Brobst, Bradley 9 Mill Creek Towne 29.63 30.31
7 Tetter, Ryan M 10 Hallowell NT 31.69
8 Mitrione, Nicholas J 9 Hallowell 29.89 32.29
9 Laia, Evan J 9 Hallowell 34.67 32.96
10 Abrams, Matthew D 9 Hallowell NT 36.30
Event 20 Girls 9-10 25 SC Meter Backstroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Neff, Melanie 10 Mill Creek Towne 23.58 23.79 6
2 Porter, Jessica I 10 Hallowell 24.47 24.39 4
3 Kimball, Kristen 10 Mill Creek Towne 23.67 24.53 3
4 Whalen, Hallie 9 Mill Creek Towne 25.68 25.09 2
5 O'Connell, Erin 9 Mill Creek Towne 24.54 25.12 1
6 Lefelar, Melissa 10 Mill Creek Towne 27.89 26.76
7 Bauman, Bridget M 9 Hallowell 28.09 26.99
8 Romanowski, Courtney 10 Mill Creek Towne 29.76 27.09
9 McCue, Caroline T 9 Hallowell 28.17 27.15
10 Heskett, Nicole 10 Mill Creek Towne 28.26 27.23
11 Romeo, Hope 10 Mill Creek Towne 28.00 27.32
12 Boyce, Mary Jo 9 Mill Creek Towne 27.78 27.67
13 Joram, Rachel 10 Mill Creek Towne 25.21 27.73
14 Prather, Sarah R 9 Hallowell 28.79 27.92
15 Cross, Sarah 9 Mill Creek Towne 28.59 28.31
16 Adam, Samantha T 10 Hallowell 28.14 28.37
17 O'Connor, Maggie 9 Mill Creek Towne 27.66 28.71
18 Connor, Rebecca 9 Mill Creek Towne 31.71 29.55
19 Dean, Ashley 9 Mill Creek Towne 39.78 30.34
20 Hogan, Molly K 9 Hallowell 31.49 30.50
21 Barracchini, Erin 10 Mill Creek Towne 31.72 31.81
(Event 20 Girls 9-10 25 SC Meter Backstroke)
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
22 Barth, Sally E 9 Hallowell 33.91 33.62
23 Balkam, Molly K 9 Hallowell 27.26 35.31
24 O'Keefe, Erin 9 Mill Creek Towne NT 41.05
25 Britt, Louisa 9 Hallowell 42.16 41.68
--- Yanaway, Tiffany 10 Mill Creek Towne 34.76 DQ
Event 21 Boys 15-18 100 SC Meter Backstroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Miller, Mat 17 Mill Creek Towne 1:18.84 1:16.98 6
Event 22 Girls 15-18 100 SC Meter Backstroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Deeley, Kate 16 Mill Creek Towne 1:36.78 1:34.48 6
2 Huey-Burns, Caitlin 15 Mill Creek Towne 1:42.98 1:42.79 4
Event 23 Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Ralli, Christopher 12 Mill Creek Towne 43.83 43.00 6
2 Loiacono, Andrew V 11 Hallowell 42.18 43.56 4
3 Fulton, Garrett 12 Mill Creek Towne 45.14 44.99 3
4 McFarland, Bobby 11 Mill Creek Towne 44.68 46.64 2
5 Queen, Griffin 11 Mill Creek Towne 49.51 48.39 1
6 Carswell, D.J. J 12 Hallowell 46.21 49.37
7 Kitchen, Jack 12 Mill Creek Towne 51.91 49.99
8 Kitchen, Rick 11 Mill Creek Towne 53.34 53.08
9 Rimkus, Zach 11 Mill Creek Towne 51.50 53.34
10 Waters, Brad 11 Mill Creek Towne 55.09 55.35
11 Black, Garrett 11 Mill Creek Towne 54.59 55.38
--- Moeller, Alexander 11 Mill Creek Towne 55.49 DQ
Event 24 Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Berry, Kaitlin E 11 Hallowell 43.14 43.89 6
2 Walsh, Megan K 12 Hallowell 44.57 45.27 4
3 Funes, Sarah A 12 Hallowell 45.14 46.24 3
4 Kern, Caroline M 12 Hallowell 46.42 46.30 2
5 Pettenati, Maddie A 12 Hallowell 47.38 47.59 1
6 Devlin, Monica L 12 Hallowell 48.92 47.96
7 Goddard, Grace 12 Mill Creek Towne 48.34 50.03
8 Miller, Molly 12 Mill Creek Towne NT 50.49
9 O'Connor, Jessie 11 Mill Creek Towne 53.52 53.87
10 Zakour, Amelia 12 Mill Creek Towne 59.60 57.56
11 Byrne, Deirdre E 11 Hallowell 1:01.14 1:01.64
Event 25 Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Miller, Daniel 14 Mill Creek Towne 43.59 40.17 6
2 Karem, Zachary 14 Mill Creek Towne NT 1:03.26 4
3 Price, Wills 13 Mill Creek Towne 1:13.34 1:06.28 3
Event 26 Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Queen, Taryn 13 Mill Creek Towne 40.27 41.77 6
2 Hollowell, Caitlin 13 Mill Creek Towne 40.81 42.37 4
3 Kimball, Allison 13 Mill Creek Towne 42.09 42.40 3
4 Janniello, Lauren 13 Mill Creek Towne 45.03 44.50 2
5 Schmidt, Katrina 13 Mill Creek Towne 45.87 45.15 1
6 Feeney, Emily M 14 Hallowell 47.43 45.69
7 Brobst, Valerie 13 Mill Creek Towne 46.70 46.42
8 Tetter, Blair N 13 Hallowell 49.70 47.72
9 Boyer, Rebecca 13 Mill Creek Towne NT 49.03
10 Flanagan, Jenny K 14 Hallowell 48.02 49.13
11 Martin, Kelsey 14 Mill Creek Towne 55.72 58.49
Event 27 Boys 15-18 100 SC Meter IM
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Miller, Mat 17 Mill Creek Towne 1:20.39 1:11.44 6
2 Baker, Matt T 15 Hallowell 1:14.18 1:11.71 4
3 Buckley, Brad 16 Mill Creek Towne 1:18.07 1:18.24 3
4 Forsha, Stephen 17 Mill Creek Towne 1:18.83 1:18.42 2
5 DeShayes, Jeffrey 16 Mill Creek Towne NT 1:22.67 1
Event 28 Girls 15-18 100 SC Meter IM
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Fraser, Alexia 18 Mill Creek Towne 1:22.19 1:18.85 6
2 Hanson, Killeen 16 Mill Creek Towne NT 1:28.88 4
3 Geer, Angela M 15 Hallowell 1:31.37 1:30.69 3
4 Hassler, Jami 17 Mill Creek Towne 1:34.13 1:31.15 2
5 Crone, Erin 17 Mill Creek Towne 1:47.18 1:32.00 1
6 Deeley, Kate 16 Mill Creek Towne 1:38.24 1:32.28
7 Angle, Liz 17 Mill Creek Towne 1:44.79 1:39.19
Event 29 Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Prather, John R 7 Hallowell 32.95 30.64 6
2 Jordan, Patrick 8 Mill Creek Towne 47.10 32.86 4
3 Rimkus, Alex 8 Mill Creek Towne 39.97 35.55 3
4 McDonald, Thomas 8 Mill Creek Towne 46.94 36.73 2
5 White, Austin M 8 Hallowell 38.30 37.48 1
6 Popp, Ryan 7 Mill Creek Towne 38.83 38.84
7 Veise, Michael 7 Mill Creek Towne 46.33 42.02
--- McLaughlin, Andrew G 7 Hallowell NT DQ
--- Porter, Mitchell J 7 Hallowell 45.29 DQ
--- Ralli, Joey 7 Mill Creek Towne 35.99 DQ
--- Harrison, Christopher 7 Mill Creek Towne 39.16 DQ
Event 30 Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Silva, Elena 8 Mill Creek Towne 29.58 30.03 6
2 Collins, Olivia 8 Mill Creek Towne 30.57 30.07 4
3 Clark, Bailey A 8 Hallowell NT 30.47 3
4 Dionne, Alison B 7 Hallowell 33.58 34.12 2
(Event 30 Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke)
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
5 Walsh, Kimberly B 7 Hallowell NT 34.77 1
6 Lertora, Nicole E 7 Hallowell 34.55 34.95
7 Pettenati, Quinn 7 Hallowell NT 35.75
8 Cohen, Alexys 6 Mill Creek Towne 38.83 35.87
9 Balkam, Erin P 8 Hallowell 43.68 37.98
10 Sweeney, Katie 7 Mill Creek Towne NT 38.96
11 Fulton, Katie 8 Mill Creek Towne 39.28 40.22
12 Bauman, Erin K 7 Hallowell 40.88 40.43
13 Wallace, Alyssa 6 Mill Creek Towne 47.94 40.51
--- Newman, Willow B 7 Hallowell 45.58 DQ
--- Smethurst, Laura E 7 Hallowell NT DQ
--- Currier, Katie 8 Mill Creek Towne 44.03 DQ
--- Ross, Ellie 8 Mill Creek Towne 39.61 DQ
--- Hanson, Grace M 8 Hallowell 45.63 DQ
Event 31 Boys 9-10 25 SC Meter Breaststroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Hill, Joshua 10 Mill Creek Towne 28.47 24.86 6
2 Pettenati, Oliver J 10 Hallowell 25.60 25.66 4
3 Veise, John 10 Mill Creek Towne 27.46 26.91 3
4 Cummins, Kyle 9 Mill Creek Towne 26.97 27.67 2
5 Wight, Ray 9 Hallowell 27.47 27.80 1
6 Hanson, Theodore P 10 Hallowell 27.26 27.81
7 Carroll, Devin 10 Mill Creek Towne 29.01 28.00
8 Loiacono, Chris P 9 Hallowell 30.50 28.35
9 Karem, Brennan 10 Mill Creek Towne NT 28.84
10 Abrams, Matthew D 9 Hallowell NT 29.70
11 Migliorini, Joey 9 Mill Creek Towne NT 31.56
12 Graham, Tyler 10 Mill Creek Towne 41.13 32.50
13 Laia, Evan J 9 Hallowell 34.52 33.29
14 Brouillette, Robert 10 Mill Creek Towne 40.46 33.88
Event 32 Girls 9-10 25 SC Meter Breaststroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Wrigley, Tori 10 Mill Creek Towne 26.77 27.25 6
2 O'Connell, Erin 9 Mill Creek Towne 29.38 27.27 4
3 Romanowski, Courtney 10 Mill Creek Towne 27.62 27.52 3
4 Cross, Sarah 9 Mill Creek Towne 29.34 28.01 2
5 O'Connor, Maggie 9 Mill Creek Towne 31.18 29.47 1
6 Adam, Samantha T 10 Hallowell 36.05 29.86
7 Bauman, Bridget M 9 Hallowell 30.89 30.30
8 McCue, Aly M 10 Hallowell 31.10 31.24
9 Yanaway, Tiffany 10 Mill Creek Towne 35.97 31.72
10 Whalen, Hallie 9 Mill Creek Towne 31.91 31.94
11 Barth, Sally E 9 Hallowell 33.35 32.44
12 Boyce, Mary Jo 9 Mill Creek Towne 45.84 33.94
13 O'Keefe, Erin 9 Mill Creek Towne NT 34.96
14 Joram, Rachel 10 Mill Creek Towne 39.35 39.15
15 Barracchini, Erin 10 Mill Creek Towne 38.13 40.22
--- Pursel, Amanda 10 Mill Creek Towne 31.20 DQ
(Event 32 Girls 9-10 25 SC Meter Breaststroke)
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
--- Lefelar, Melissa 10 Mill Creek Towne 46.05 DQ
--- Dean, Ashley 9 Mill Creek Towne 44.46 DQ
--- Heskett, Nicole 10 Mill Creek Towne 48.14 DQ
Event 33 Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Burke, Chris K 12 Hallowell 50.46 48.23 6
2 Cummins, Sean 11 Mill Creek Towne 50.87 49.74 4
3 Waters, Brad 11 Mill Creek Towne 52.88 53.37 3
4 Tam, Kevin 12 Hallowell 52.60 54.23 2
5 Kitchen, Jack 12 Mill Creek Towne 57.13 54.84 1
6 Flamand, Michael W 11 Hallowell 55.55 54.97
7 Black, Garrett 11 Mill Creek Towne 58.53 55.61
8 McFarland, Bobby 11 Mill Creek Towne 56.83 58.01
9 Fulton, Garrett 12 Mill Creek Towne 57.96 1:00.18
10 Hill, Caleb 11 Mill Creek Towne 1:06.03 1:00.59
11 Moeller, Alexander 11 Mill Creek Towne 1:11.43 1:02.15
--- Irving, Benjamin 11 Hallowell 1:15.75 DQ
--- Rimkus, Zach 11 Mill Creek Towne 1:09.75 DQ
Event 34 Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Wight, Stephanie L 12 Hallowell 48.23 48.75 6
2 Pettenati, Maddie A 12 Hallowell 50.10 49.66 4
3 Zakour, Amelia 12 Mill Creek Towne 52.88 50.13 3
4 Callaway, Lindsay 12 Mill Creek Towne 52.08 50.35 2
5 Rosenthal, Rachel N 11 Hallowell 53.62 52.77 1
6 Walsh, Megan K 12 Hallowell 52.84 53.16
7 Kern, Caroline M 12 Hallowell 54.37 54.59
8 O'Connor, Jessie 11 Mill Creek Towne 56.25 54.95
9 Goddard, Grace 12 Mill Creek Towne 55.44 56.64
10 Devlin, Monica L 12 Hallowell 56.28 57.25
11 Britt, Malinda A 11 Hallowell 59.33 57.97
12 Miller, Molly 12 Mill Creek Towne NT 59.02
13 Bauman, Lauren E 12 Hallowell 57.28 59.05
14 Byrne, Deirdre E 11 Hallowell 1:06.28 1:03.10
--- Hourihan-Bowen, Caitlyn 11 Mill Creek Towne 1:16.50 DQ
Event 35 Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Angle, Daniel 13 Mill Creek Towne 48.93 43.25 6
2 Miller, Daniel 14 Mill Creek Towne 50.19 46.90 4
3 Karem, Zachary 14 Mill Creek Towne NT 1:00.74 3
4 Price, Wills 13 Mill Creek Towne 1:24.78 1:10.75 2
Event 36 Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Ralli, Samantha 14 Mill Creek Towne 45.64 44.98 6
2 Mulquin, Christine 14 Mill Creek Towne 45.62 45.50 4
3 Feeney, Emily M 14 Hallowell 45.31 45.57 3
4 Hollowell, Caitlin 13 Mill Creek Towne 46.20 46.37 2
(Event 36 Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke)
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
5 Crone, Devin 13 Mill Creek Towne NT 47.23 1
6 Huey-Burns, Ciara 13 Mill Creek Towne 50.63 47.31
7 Russell, Rebecca 14 Mill Creek Towne 45.95 47.37
8 Berry, Nicole A 13 Hallowell 49.36 47.50
9 Pozzatti, Anna E 13 Hallowell 48.52 48.83
10 Rager, Danielle M 13 Hallowell 49.18 49.05
11 Migliorini, Fallon 13 Mill Creek Towne 51.56 51.25
12 Flanagan, Jenny K 14 Hallowell 53.72 52.75
13 Brobst, Valerie 13 Mill Creek Towne 51.83 52.92
14 Pursel, Rebekah 13 Mill Creek Towne 1:10.69 53.02
15 Martin, Kelsey 14 Mill Creek Towne 52.12 53.10
Event 37 Boys 15-18 100 SC Meter Breaststroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Buckley, Brad 16 Mill Creek Towne 1:27.88 1:26.51 6
2 DeShayes, Jeffrey 16 Mill Creek Towne NT 1:33.05 4
3 Forsha, Stephen 17 Mill Creek Towne 1:48.87 1:44.62 3
Event 38 Girls 15-18 100 SC Meter Breaststroke
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Hanson, Killeen 16 Mill Creek Towne NT 1:39.00 6
2 Crone, Erin 17 Mill Creek Towne 1:46.00 1:40.98 4
3 Cunningham, Kara 15 Mill Creek Towne 1:46.27 1:43.17 3
4 Hassler, Jami 17 Mill Creek Towne 1:43.91 1:45.09 2
5 Janniello, Jennifer 16 Mill Creek Towne NT 1:49.76 1
6 Angle, Liz 17 Mill Creek Towne 2:00.92 1:57.77
Event 39 Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 McDonald, Thomas 8 Mill Creek Towne 47.73 33.55 6
2 Rimkus, Alex 8 Mill Creek Towne 36.42 34.42 4
3 Martin, Connor 8 Mill Creek Towne 42.63 41.74 3
Event 40 Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Poe-Yamagata, Emma M 8 Hallowell 28.63 26.85 6
2 Flamand, Kelly C 7 Hallowell 27.96 27.13 4
3 Silva, Elena 8 Mill Creek Towne 32.78 28.16 3
4 Feigenbaum, Stephanie L 8 Hallowell 29.69 29.15 2
5 Cohen, Alexys 6 Mill Creek Towne 36.07 32.65 1
6 Collins, Olivia 8 Mill Creek Towne 37.11 34.84
7 Nelson, Avery S 8 Hallowell NT 37.17
8 Fulton, Katie 8 Mill Creek Towne 49.33 39.44
--- Lertora, Nicole E 7 Hallowell 39.36 DQ
--- Triau, Abigail 8 Mill Creek Towne 34.18 DQ
--- Fox, Mallory R 6 Hallowell 36.80 DQ
--- Wallace, Alyssa 6 Mill Creek Towne 32.33 DQ
Event 41 Boys 9-10 25 SC Meter Butterfly
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Pettenati, Oliver J 10 Hallowell 18.76 19.38 6
(Event 41 Boys 9-10 25 SC Meter Butterfly)
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
2 Hill, Joshua 10 Mill Creek Towne 27.97 24.91 4
3 Kuserk, Colin 10 Mill Creek Towne 27.67 25.11 3
4 Wight, Ray 9 Hallowell 27.58 27.72 2
5 Cross, Joseph 10 Mill Creek Towne 28.51 28.83 1
6 Migliorini, Joey 9 Mill Creek Towne 31.34 30.94
7 Mitrione, Nicholas J 9 Hallowell 30.80 32.87
8 Doerrman, Charley 9 Mill Creek Towne 38.38 35.44
--- Gorman, Nicholas D 10 Hallowell 19.76 X19.65
--- Graham, Tyler 10 Mill Creek Towne 38.54 DQ
Event 42 Girls 9-10 25 SC Meter Butterfly
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Neff, Melanie 10 Mill Creek Towne 22.46 21.89 6
2 Callaway, Jenna 10 Mill Creek Towne 23.03 22.26 4
3 Flanagan, Molly A 10 Hallowell 22.61 22.82 3
4 Romeo, Hope 10 Mill Creek Towne 25.22 25.38 2
5 O'Connell, Erin 9 Mill Creek Towne 26.95 26.89 1
6 McCue, Caroline T 9 Hallowell 29.19 28.09
7 Bauman, Bridget M 9 Hallowell 34.40 30.45
8 McCue, Aly M 10 Hallowell 34.22 31.04
9 Pursel, Amanda 10 Mill Creek Towne 32.19 31.99
--- Prather, Sarah R 9 Hallowell 33.77 DQ
Event 43 Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Nagelvoort, Charles A 11 Hallowell 37.62 39.85 6
2 Ralli, Christopher 12 Mill Creek Towne 43.02 41.64 4
3 Larson, Matt 11 Mill Creek Towne 46.06 42.88 3
4 Queen, Griffin 11 Mill Creek Towne 49.51 47.86 2
5 Cummins, Sean 11 Mill Creek Towne 46.36 48.38 1
6 Kitchen, Rick 11 Mill Creek Towne 51.56 48.48
7 Flamand, Michael W 11 Hallowell 48.50 49.81
8 Burke, Chris K 12 Hallowell 51.49 52.18
9 McDonald, Andrew 12 Mill Creek Towne 55.75 54.08
10 Carswell, D.J. J 12 Hallowell 53.04 55.28
11 Hill, Caleb 11 Mill Creek Towne 1:07.16 1:01.66
Event 44 Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Rowe, Elizabeth A 12 Hallowell 39.83 39.80 6
2 Berry, Kaitlin E 11 Hallowell 40.46 41.22 4
3 Callaway, Lindsay 12 Mill Creek Towne 43.06 42.00 3
4 Funes, Sarah A 12 Hallowell 43.87 43.66 2
5 Wight, Stephanie L 12 Hallowell 43.75 45.23 1
6 Rosenthal, Rachel N 11 Hallowell 50.86 48.22
7 Hourihan-Bowen, Caitlyn 11 Mill Creek Towne 1:10.90 1:11.50
Event 45 Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Angle, Daniel 13 Mill Creek Towne 41.58 40.04 6
2 Byrne, Harry 14 Hallowell 44.38 40.34 4
Event 46 Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Ralli, Samantha 14 Mill Creek Towne 39.35 39.86 6
2 Russell, Rebecca 14 Mill Creek Towne 39.81 40.44 4
3 Schmidt, Katrina 13 Mill Creek Towne 41.77 42.24 3
4 Boyer, Rebecca 13 Mill Creek Towne 41.75 42.33 2
5 Migliorini, Fallon 13 Mill Creek Towne 47.58 42.72 1
6 Pozzatti, Anna E 13 Hallowell 43.71 43.06
7 Janniello, Lauren 13 Mill Creek Towne 44.77 44.47
8 Tetter, Blair N 13 Hallowell 51.54 46.67
9 Rager, Danielle M 13 Hallowell 49.08 50.21
Event 47 Boys 15-18 50 SC Meter Butterfly
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 DeShayes, Jeffrey 16 Mill Creek Towne 34.11 33.11 6
Event 48 Girls 15-18 50 SC Meter Butterfly
Name Age Team Seed Time Finals Time Points
1 Geer, Angela M 15 Hallowell 40.41 40.14 6
2 Huey-Burns, Caitlin 15 Mill Creek Towne 42.18 40.65 4
3 Deeley, Kate 16 Mill Creek Towne 43.58 43.50 3
4 Angle, Liz 17 Mill Creek Towne 48.27 46.47 2
5 Janniello, Jennifer 16 Mill Creek Towne NT 48.03 1
Event 49 Boys 14 & Under 175 SC Meter Freestyle Relay
Team Relay Seed Time Finals Time Points
1 Hallowell A 1:54.07 2:15.88 8
1) Pettenati, Oliver J 10 2) Nagelvoort, Charles A 11 3) Byrne, Harry 14 4) Prather, John R 7
2 Mill Creek Towne B NT 2:21.48 4
1) Migliorini, Joey 9 2) Ralli, Christopher 12 3) Angle, Daniel 13 4) Ralli, Joey 7
3 Hallowell B NT 2:30.07 2
1) Tetter, Ryan M 10 2) Loiacono, Andrew V 11 3) Flamand, Michael W 11 4) Batchelor, Dillon A 8
4 Hallowell C NT 2:40.42
1) Hanson, Theodore P 10 2) Tam, Kevin 12 3) Carswell, D.J. J 12 4) McLaughlin, Andrew G 7
5 Mill Creek Towne A NT 2:41.81
1) Graham, Tyler 10 2) Waters, Brad 11 3) Karem, Zachary 14 4) McDonald, Thomas 8
Event 50 Girls 14 & Under 175 SC Meter Freestyle Relay
Team Relay Seed Time Finals Time Points
1 Mill Creek Towne A NT 2:16.61 8
1) Romeo, Hope 10 2) Callaway, Lindsay 12 3) Migliorini, Fallon 13 4) Sweeney, Katie 7
2 Hallowell A 1:58.86 2:21.58 4
1) McCue, Aly M 10 2) Rowe, Elizabeth A 12 3) Pozzatti, Anna E 13 4) Nagelvoort, Sara A 8
3 Mill Creek Towne B NT 2:23.56 2
1) Neff, Melanie 10 2) Miller, Molly 12 3) Janniello, Lauren 13 4) Ross, Ellie 8
4 Hallowell B NT 2:29.45
1) McCue, Caroline T 9 2) Funes, Sarah A 12 3) Feeney, Emily M 14 4) Relihan, Kelly M 6
5 Hallowell C NT 2:39.88
1) Adam, Samantha T 10 2) Walsh, Megan K 12 3) Rager, Danielle M 13 4) Flamand, Kelly C 7