Partners & Sponsors
Aquabears+70
Arena
MFT
Walnut+Creek+Aquatic+Foundation
Walnut+Creek
Elsmore
DA @ WCAB Dual Meet Results
Licensed to Walnut Creek Aquabears                    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0
                        DA @ WCAB Dual Meet - 5/23/2021                        
                                    Results                                    
 
Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lauren Torchiana          18 DA-PC                            24.98  
  2 Gretta Callison           15 DA-PC                            25.11  
  3 Addison Vonderahe         13 DA-PC                            25.19  
  4 Lexi Parkinson            13 DA-PC                            25.46  
  5 Caroline Wight            17 DA-PC                            25.71  
  6 Anna Ryan                 17 WCAB-PC                          25.72  
  7 Abby Muaddi               18 DA-PC                            25.77  
  8 Eva Busquets              13 DA-PC                            26.03  
  9 Zoe Venetta               13 DA-PC                            26.56  
 10 Michelle Nguyen           16 DA-PC                            26.65  
 11 Emily Correia             16 DA-PC                            26.69  
 12 Donna Talmadge            14 WCAB-PC                          26.70  
 13 Eva Gornyitzki            13 WCAB-PC                          26.84  
 14 Kate Palmer               12 DA-PC                            27.22  
 15 Ana Senn                  13 DA-PC                            27.24  
 16 Reagan Fullerton          11 DA-PC                            27.44  
 17 Brooke Flemer             12 DA-PC                            27.84  
 18 Samantha Ung              13 DA-PC                            27.93  
 19 Payton Kenney             17 WCAB-PC                          28.30  
 20 Rianna DY                 16 DA-PC                            29.09  
 21 Izzy McCarthy             16 DA-PC                            29.27  
 22 Ayla Allocco              12 DA-PC                            29.89  
 23 Cheney Fisher             15 DA-PC                            30.37  
 24 Estelle Hall              11 WCAB-PC                          30.65  
 25 Adelyn Logan               9 WCAB-PC                          31.21  
 26 Avery Tanimura            12 WCAB-PC                          31.34  
 27 Lourdes Smith             12 WCAB-PC                          32.19  
 28 Perri Smith               10 WCAB-PC                          32.90  
 29 Ivey Tirman               11 WCAB-PC                          35.52  
 30 Lilly Getty               10 WCAB-PC                          36.87  
 31 Janae* Joshi              14 WCAB-PC                          37.66  
 32 Tatelyn Chun               9 DA-PC                            41.00  
 33 Masha Alekseeva            9 WCAB-PC                          44.03  
 34 Emery Sutton               7 DA-PC                            45.01  
 
Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Genesee Quon              15 DA-PC                            53.66  
  2 Amelia Snyder             16 WCAB-PC                          54.80  
  3 Layla Busquets            15 DA-PC                            55.09  
  4 Teagan Fisher             17 DA-PC                            55.18  
  5 Lauren Torchiana          18 DA-PC                            55.29  
  6 Gretta Callison           15 DA-PC                            56.59  
  7 Audrey Cleveland          18 DA-PC                            56.64  
  8 Anna Gornyitzki           15 WCAB-PC                          57.22  
  9 Gemma Carlson             17 WCAB-PC                          57.59  
 10 Kristina Mooney           17 WCAB-PC                          57.69  
 11 Zoe Gronert               18 WCAB-PC                          58.26  
 11 Eva Busquets              13 DA-PC                            58.26  
 13 Donna Talmadge            14 WCAB-PC                          58.88  
 14 Carlee Davis              13 WCAB-PC                          59.11  
 15 Vanessa Watts             17 WCAB-PC                          59.59  
 16 Reagan Fullerton          11 DA-PC                          1:00.46  
 17 Megan Lewis               16 WCAB-PC                        1:00.60  
 18 Payton Kenney             17 WCAB-PC                        1:01.04  
 19 Jinna Lee                 16 DA-PC                          1:02.00  
 20 Samantha Ung              13 DA-PC                          1:02.96  
 21 Natalie Hsu               14 DA-PC                          1:03.72  
 22 Brenna Bidwell            13 DA-PC                          1:03.87  
 23 Kobi Wong                 14 DA-PC                          1:05.48  
 24 Kate Cajski               13 WCAB-PC                        1:05.69  
 25 Annabelle Kruger          12 WCAB-PC                        1:05.92  
 26 Eleanor Garcia            11 WCAB-PC                        1:05.97  
 27 Kaitlin Santos            10 DA-PC                          1:06.42  
 28 Ayla Allocco              12 DA-PC                          1:07.33  
 29 Allie Nonaka              10 WCAB-PC                        1:17.35  
 30 Sara Palkar               11 WCAB-PC                        1:18.62  
 31 Katherine Babushkina       9 DA-PC                          1:22.24  
 32 Janae* Joshi              14 WCAB-PC                        1:23.18  
 33 Georgia Potter            10 WCAB-PC                        1:25.51  
 
Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Madison Stone             16 DA-PC                          1:53.63  
  2 Alyssa Lund               17 WCAB-PC                        2:00.59  
  3 Kristina Mooney           17 WCAB-PC                        2:05.26  
  4 Audrey Cleveland          18 DA-PC                          2:06.18  
  5 Allie Powell              14 DA-PC                          2:15.82  
  6 Estelle Hall              11 WCAB-PC                        2:22.70  
  7 Cheney Fisher             15 DA-PC                          2:24.78  
  8 Abigail Hui               12 WCAB-PC                        2:28.75  
  9 Kaila Bream               10 DA-PC                          2:30.15  
 10 Avery Tanimura            12 WCAB-PC                        2:30.90  
 11 Lluvia Meraz              11 WCAB-PC                        2:55.89  
 
Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tom Jansen                20 WCAB-PC                        4:54.90  
  2 Madison Stone             16 DA-PC                          5:08.62  
  3 Sarah Peterson            17 DA-PC                          5:16.14  
  4 Eleanor Garcia            11 WCAB-PC                        6:13.79  
  5 Annabelle Kruger          12 WCAB-PC                        6:18.54  
 
Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tom Jansen                20 WCAB-PC                       10:01.59  
  2 Amelia Snyder             16 WCAB-PC                       10:46.97  
  3 Sarah Peterson            17 DA-PC                         10:47.28  
 
Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Abby Muaddi               18 DA-PC                            58.40  
  2 Annabel Piel              16 Unattached                       58.70  
  3 Caroline Wight            17 DA-PC                          1:00.24  
  4 Ella Busquets             12 DA-PC                          1:00.54  
  5 Genesee Quon              15 DA-PC                          1:00.85  
  6 Samantha Mcconnell        16 WCAB-PC                        1:00.86  
  7 Khushi Kunjoor            16 DA-PC                          1:04.13  
  8 Zoe Chu                   16 DA-PC                          1:04.95  
  9 Brooke Flemer             12 DA-PC                          1:06.67  
 10 Carlee Davis              13 WCAB-PC                        1:07.79  
 11 Anna Gornyitzki           15 WCAB-PC                        1:08.87  
 12 Kaila Bream               10 DA-PC                          1:18.92  
 13 Perri Smith               10 WCAB-PC                        1:24.35  
 14 Kaya Chun                 10 DA-PC                          1:24.81  
 15 Ivey Tirman               11 WCAB-PC                        1:32.97  
 16 Lluvia Meraz              11 WCAB-PC                        1:41.38  
 17 Lilly Getty               10 WCAB-PC                        1:47.27  
 18 Masha Alekseeva            9 WCAB-PC                        1:49.89  
 -- Summer* Claibourne        16 WCAB-PC                             DQ  
 
Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Annabel Piel              16 Unattached                     2:07.32  
  2 Cady Chan                 15 WCAB-PC                        2:11.37  
  3 Ella Busquets             12 DA-PC                          2:20.07  
  4 Khushi Kunjoor            16 DA-PC                          2:20.18  
  5 Zoe Venetta               13 DA-PC                          2:22.99  
  6 Sasha Babushkina          13 DA-PC                          2:26.72  
 
Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Zoe Gronert               18 WCAB-PC                        1:11.64  
  2 Clara Peterson            12 DA-PC                          1:13.81  
  3 Gemma Carlson             17 WCAB-PC                        1:13.86  
  4 Cady Chan                 15 WCAB-PC                        1:14.14  
  5 Allie Powell              14 DA-PC                          1:14.59  
  6 Jinna Lee                 16 DA-PC                          1:16.21  
  7 Michelle Nguyen           16 DA-PC                          1:16.54  
  8 Megan Lewis               16 WCAB-PC                        1:19.11  
  9 Brenna Bidwell            13 DA-PC                          1:20.45  
 10 Kobi Wong                 14 DA-PC                          1:21.22  
 11 Natalie Hsu               14 DA-PC                          1:21.56  
 12 Tilly* Chan               12 WCAB-PC                        1:24.51  
 13 Kate Cajski               13 WCAB-PC                        1:24.64  
 14 Lourdes Smith             12 WCAB-PC                        1:27.98  
 15 Jamie Vigilia             10 DA-PC                          1:29.61  
 16 Abigail Hui               12 WCAB-PC                        1:31.83  
 17 Kaya Chun                 10 DA-PC                          1:37.19  
 18 Allie Nonaka              10 WCAB-PC                        1:37.53  
 19 Sara Palkar               11 WCAB-PC                        1:42.89  
 20 Tatelyn Chun               9 DA-PC                          1:48.71  
 21 Katherine Babushkina       9 DA-PC                          1:48.80  
 22 Olivia Holbrook            9 WCAB-PC                        1:50.52  
 23 Yujin Rho                 10 WCAB-PC                        1:51.01  
 24 Georgia Potter            10 WCAB-PC                        1:54.64  
 
Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Clara Peterson            12 DA-PC                          2:41.65  
  2 Rianna DY                 16 DA-PC                          2:52.46  
 
Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Annika Sharma             17 DA-PC                            57.17  
  2 Layla Busquets            15 DA-PC                            59.34  
  3 Alyssa Lund               17 WCAB-PC                          59.59  
  4 Zoe Chu                   16 DA-PC                          1:02.60  
  5 Anna Ryan                 17 WCAB-PC                        1:03.08  
  6 Addison Vonderahe         13 DA-PC                          1:04.94  
  7 Lexi Parkinson            13 DA-PC                          1:05.41  
  8 Kate Palmer               12 DA-PC                          1:10.04  
  9 Ana Senn                  13 DA-PC                          1:11.98  
 10 Izzy McCarthy             16 DA-PC                          1:12.20  
 11 Kaitlin Santos            10 DA-PC                          1:14.09  
 12 Adelyn Logan               9 WCAB-PC                        1:15.49  
 13 Jamie Vigilia             10 DA-PC                          1:21.45  
 
Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Annika Sharma             17 DA-PC                          2:09.43  
 
Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Teagan Fisher             17 DA-PC                          2:17.63  
  2 Emily Correia             16 DA-PC                          2:21.19  
  3 Sasha Babushkina          13 DA-PC                          2:29.93  
  4 Summer* Claibourne        16 WCAB-PC                        2:30.71  
  5 Eva Gornyitzki            13 WCAB-PC                        2:34.06  
  6 Tilly* Chan               12 WCAB-PC                        2:54.52  
  7 Olivia Holbrook            9 WCAB-PC                        3:33.29  
 
Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jacob Mohrland            16 WCAB-PC                          22.21  
  2 Ian Palmer                16 DA-PC                            22.59  
  3 Joe Cliatt                18 WCAB-PC                          22.62  
  4 Kyle Kengla               14 WCAB-PC                          22.79  
  5 Griffin Fullerton         14 DA-PC                            24.65  
  6 Dallas Hudson             15 WCAB-PC                          24.79  
  7 Ethan Kengla              14 WCAB-PC                          25.49  
  8 Connor Leary              15 DA-PC                            25.83  
  9 Ben Nonaka                13 WCAB-PC                          26.09  
 10 Bogdan Yaremenko          16 DA-PC                            26.15  
 11 Mason Horder              15 DA-PC                            26.48  
 12 Victor Gusev              14 DA-PC                            26.57  
 13 Avery Logan               11 WCAB-PC                          27.72  
 14 Daniel Tochilnik          14 DA-PC                            28.08  
 15 Logan Lloyd               11 WCAB-PC                          29.71  
 16 Ian Rodriguez             15 DA-PC                            29.86  
 17 Jacob Sutton              11 DA-PC                            30.02  
 18 Ethan Nguyen              12 DA-PC                            30.71  
 19 Ali Norouzi               12 WCAB-PC                          31.52  
 20 Aeden Rodriguez           12 DA-PC                            31.87  
 21 Gavin Sutton               9 DA-PC                            32.70  
 22 Ace Orians                 9 WCAB-PC                          40.49  
 23 Azaan Mir                 10 WCAB-PC                          47.01  
 24 Calvin Talmadge            8 WCAB-PC                          50.33  
 
Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Caelan Jack               18 DA-PC                            48.96  
  2 Kyle Kengla               14 WCAB-PC                          50.88  
  3 Tulio Solorzano           17 WCAB-PC                          51.38  
  4 Mateo* Monroy             16 WCAB-PC                          51.75  
  5 Kyle Flora                16 WCAB-PC                          53.62  
  6 Andrew Jiang              16 DA-PC                            54.09  
  7 Griffin Fullerton         14 DA-PC                            55.04  
  8 Shawn Kim                 14 WCAB-PC                          56.04  
  9 Nicolas* Roncagliolo      14 DA-PC                            56.75  
 10 Neel Kondapalli           15 DA-PC                            59.27  
 11 Nate Ruedger              12 DA-PC                          1:03.20  
 12 Jacob Sutton              11 DA-PC                          1:09.81  
 13 Ali Norouzi               12 WCAB-PC                        1:12.23  
 14 Aeden Rodriguez           12 DA-PC                          1:12.99  
 15 Gavin Barclay             10 WCAB-PC                        1:25.31  
 
Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mason Lyman               17 WCAB-PC                        1:46.78  
  2 Caelan Jack               18 DA-PC                          1:48.73  
  3 Tulio Solorzano           17 WCAB-PC                        1:52.87  
  4 Mateo* Monroy             16 WCAB-PC                        1:53.59  
  5 Mason Horder              15 DA-PC                          2:04.77  
  6 Logan Gandrup             15 WCAB-PC                        2:05.06  
  7 Tj Kelly                  17 DA-PC                          2:05.11  
  8 Alex Pak                  15 DA-PC                          2:09.60  
  9 Alex Cleveland            14 DA-PC                          2:11.17  
 10 Victor Gusev              14 DA-PC                          2:18.11  
 11 Aidan Siu                 13 DA-PC                          2:20.04  
 12 Daniel Tochilnik          14 DA-PC                          2:27.15  
 13 Ian Rodriguez             15 DA-PC                          2:32.91  
 14 Azaan Mir                 10 WCAB-PC                        3:22.81  
 15 Christian Meraz            9 WCAB-PC                        3:23.38  
 16 Zaid Mir                   9 WCAB-PC                        4:29.47  
 
Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Andrew Tanimura           12 WCAB-PC                        6:04.40  
 
Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Colin So                  14 WCAB-PC                       11:34.81  
 
Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carter Seward             14 WCAB-PC                        1:02.45  
  2 Ethan Kengla              14 WCAB-PC                        1:03.44  
  3 Connor Leary              15 DA-PC                          1:03.77  
  4 Dallas Hudson             15 WCAB-PC                        1:05.61  
  5 Nate Ruedger              12 DA-PC                          1:08.80  
  6 Nick Cajski               15 WCAB-PC                        1:09.24  
  7 Andrew Tanimura           12 WCAB-PC                        1:10.55  
  8 Gavin Barclay             10 WCAB-PC                        1:40.83  
  9 Christian Meraz            9 WCAB-PC                        1:47.48  
 
Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Avery Logan               11 WCAB-PC                        2:33.04  
 
Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Daniel* Comforti          24 WCAB-PC                          54.38  
  2 Dylan* Oquendo            18 WCAB-PC                        1:04.45  
  3 Soren Stanton             16 WCAB-PC                        1:05.07  
  4 Owen DY                   18 DA-PC                          1:05.59  
  5 Carson Hudson             12 WCAB-PC                        1:05.74  
  6 Ryen Bush                 17 DA-PC                          1:06.99  
  7 Jack Jiang                16 DA-PC                          1:07.20  
  8 Kyle Flora                16 WCAB-PC                        1:08.53  
  9 Kyle Chun                 15 DA-PC                          1:10.39  
 10 Neel Kondapalli           15 DA-PC                          1:12.23  
 11 Sasha Gusev               17 DA-PC                          1:13.28  
 12 Alex Cleveland            14 DA-PC                          1:14.63  
 13 Jaedi Corrallo            14 DA-PC                          1:16.35  
 14 Pierce Chapman            11 WCAB-PC                        1:18.72  
 -- Zaid Mir                   9 WCAB-PC                             DQ  
 
Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Owen DY                   18 DA-PC                          2:23.62  
  2 Kyle Chun                 15 DA-PC                          2:33.91  
  3 Aidan Siu                 13 DA-PC                          2:50.74  
 
Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Zach Elian                16 WCAB-PC                          51.10  
  2 Dylan* Oquendo            18 WCAB-PC                          55.72  
  3 Mason Lyman               17 WCAB-PC                          56.75  
  4 Sasha Gusev               17 DA-PC                            57.88  
  5 Jack Jiang                16 DA-PC                            58.05  
  6 Andrew Jiang              16 DA-PC                            58.87  
  7 Carter Seward             14 WCAB-PC                          59.48  
  8 Tj Kelly                  17 DA-PC                          1:01.41  
  9 Logan Gandrup             15 WCAB-PC                        1:05.46  
 10 Nicolas* Roncagliolo      14 DA-PC                          1:08.57  
 11 Logan Lloyd               11 WCAB-PC                        1:15.37  
 12 Ethan Nguyen              12 DA-PC                          1:23.56  
 
Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Zach Elian                16 WCAB-PC                        1:53.48  
 
Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Daniel* Comforti          24 WCAB-PC                        1:48.69  
  2 Jacob Mohrland            16 WCAB-PC                        2:01.17  
  3 Ryen Bush                 17 DA-PC                          2:09.19  
  4 Soren Stanton             16 WCAB-PC                        2:10.96  
  5 Joe Cliatt                18 WCAB-PC                        2:11.33  
  6 Ian Palmer                16 DA-PC                          2:11.61  
  7 Ben Nonaka                13 WCAB-PC                        2:14.88  
  8 Colin So                  14 WCAB-PC                        2:17.23  
  9 Shawn Kim                 14 WCAB-PC                        2:20.67  
 10 Bogdan Yaremenko          16 DA-PC                          2:22.18  
 11 Nick Cajski               15 WCAB-PC                        2:22.65  
 12 Jaedi Corrallo            14 DA-PC                          2:31.33  
 13 Gavin Sutton               9 DA-PC                          3:08.35  
 -- Carson Hudson             12 WCAB-PC                             DQ  
 
Mixed 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Walnut Creek Aquabears-PC  'A'                              3:19.88  
     1) Alyssa Lund W17                 2) Zach Elian M16                 
     3) Anna Ryan W17                   4) Daniel* Comforti M24           
  2 Diablo Aquatics-PC  'A'                                     3:25.33  
     1) Madison Stone W16               2) Lauren Torchiana W18           
     3) Caelan Jack M18                 4) Ryen Bush M17                  
  3 Walnut Creek Aquabears-PC  'B'                              3:25.93  
     1) Samantha Mcconnell W16          2) Jacob Mohrland M16             
     3) Amelia Snyder W16               4) Mason Lyman M17                
  4 Diablo Aquatics-PC  'B'                                     3:28.92  
     1) Annika Sharma W17               2) Sasha Gusev M17                
     3) Gretta Callison W15             4) Ian Palmer M16                 
  5 Diablo Aquatics-PC  'C'                                     3:34.36  
     1) Genesee Quon W15                2) Teagan Fisher W17              
     3) Jack Jiang M16                  4) Owen DY M18                    
  6 Walnut Creek Aquabears-PC  'D'                              3:36.71  
     1) Zoe Gronert W18                 2) Tulio Solorzano M17            
     3) Anna Gornyitzki W15             4) Tom Jansen W20                 
  7 Walnut Creek Aquabears-PC  'C'                              3:40.80  
     1) Kristina Mooney W17             2) Dylan* Oquendo M18             
     3) Gemma Carlson W17               4) Joe Cliatt M18                 
  8 Diablo Aquatics-PC  'D'                                     3:42.58  
     1) Layla Busquets W15              2) Audrey Cleveland W18           
     3) Bogdan Yaremenko M16            4) Connor Leary M15               
  9 Walnut Creek Aquabears-PC  'F'                              3:43.69  
     1) Payton Kenney W17               2) Dallas Hudson M15              
     3) Cady Chan W15                   4) Mateo* Monroy M16              
 10 Walnut Creek Aquabears-PC  'H'                              3:43.75  
     1) Kyle Kengla M14                 2) Ethan Kengla M14               
     3) Eva Gornyitzki W13              4) Carlee Davis W13               
 11 Diablo Aquatics-PC  'E'                                     3:45.93  
     1) Zoe Chu W16                     2) Emily Correia W16              
     3) Andrew Jiang M16                4) Alex Pak M15                   
 12 Walnut Creek Aquabears-PC  'E'                              3:49.20  
     1) Vanessa Watts W17               2) Kyle Flora M16                 
     3) Megan Lewis W16                 4) Soren Stanton M16              
 13 Diablo Aquatics-PC  'F'                                     3:50.38  
     1) Michelle Nguyen W16             2) Khushi Kunjoor W16             
     3) Mason Horder M15                4) Tj Kelly M17                   
 14 Diablo Aquatics-PC  'G'                                     3:55.24  
     1) Addison Vonderahe W13           2) Eva Busquets W13               
     3) Victor Gusev M14                4) Aidan Siu M13                  
 15 Walnut Creek Aquabears-PC  'I'                              3:55.28  
     1) Carson Hudson M12               2) Shawn Kim M14                  
     3) Donna Talmadge W14              4) Kate Cajski W13                
 16 Diablo Aquatics-PC  'I'                                     4:01.59  
     1) Zoe Venetta W13                 2) Sasha Babushkina W13           
     3) Ana Senn W13                    4) Jaedi Corrallo M14             
 17 Diablo Aquatics-PC  'L'                                     4:03.08  
     1) Gavin Sutton M9                 2) Kaya Chun W10                  
     3) Kaitlin Santos W10              4) Kaila Bream W10                
 18 Diablo Aquatics-PC  'K'                                     4:04.58  
     1) Reagan Fullerton W11            2) Brooke Flemer W12              
     3) Clara Peterson W12              4) Jacob Sutton M11               
 19 Diablo Aquatics-PC  'H'                                     4:05.54  
     1) Allie Powell W14                2) Lexi Parkinson W13             
     3) Alex Cleveland M14              4) Daniel Tochilnik M14           
 20 Diablo Aquatics-PC  'J'                                     4:09.07  
     1) Ella Busquets W12               2) Kate Palmer W12                
     3) Ethan Nguyen M12                4) Nate Ruedger M12               
 21 Walnut Creek Aquabears-PC  'K'                              4:12.82  
     1) Avery Logan M11                 2) Andrew Tanimura M12            
     3) Eleanor Garcia W11              4) Annabelle Kruger W12           
 22 Walnut Creek Aquabears-PC  'L'                              4:30.59  
     1) Logan Lloyd M11                 2) Abigail Hui W12                
     3) Avery Tanimura W12              4) Estelle Hall W11               
 23 Walnut Creek Aquabears-PC  'M'                              4:50.95  
     1) Pierce Chapman M11              2) Tilly* Chan W12                
     3) Lourdes Smith W12               4) Janae* Joshi W14               
 24 Walnut Creek Aquabears-PC  'N'                              5:10.76  
     1) Ali Norouzi M12                 2) Lluvia Meraz W11               
     3) Ivey Tirman W11                 4) Sara Palkar W11                
 25 Walnut Creek Aquabears-PC  'P'                              5:16.47  
     1) Georgia Potter W10              2) Lilly Getty W10                
     3) Ace Orians M9                   4) Azaan Mir M10                  
 26 Walnut Creek Aquabears-PC  'O'                              5:23.78  
     1) Allie Nonaka W10                2) Adelyn Logan W9                
     3) Gavin Barclay M10               4) Christian Meraz M9             
 27 Walnut Creek Aquabears-PC  'Q'                              7:08.70  
     1) Masha Alekseeva W9              2) Olivia Holbrook W9             
     3) Zaid Mir M9                     4) Calvin Talmadge M8