Partners & Sponsors
Aquabears+70
Arena
MFT
Walnut+Creek+Aquatic+Foundation
Walnut+Creek
Elsmore
Summer's End Swim Classic Meet Results
icensed to Walnut Creek Aquabears  HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 8/1/2021 05:01 PM
          2021 FSM Summer's End Swim Classic - 7/30/2021 to 8/1/2021           
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 9 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Ella Legg                  9 CROW                 6:31.32    6:24.76    9  
SILV - Division  
  1 Adelyn Logan               9 WCAB                 7:02.86    6:50.34    9  
 
Event 1  Girls 10 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kaila Bream               10 DA                   6:45.87    6:44.46    9  
  2 Sophia Liebow             10 BSW                  8:15.66    6:50.84    7  
  3 Lily Getty                10 WCAB                 7:30.00    7:25.54    6  
BRNZ - Division  
  1 Jamie Vigilia             10 DA                   9:00.00    6:50.23    9  
 
Event 1  Girls 11 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Daniela Linares Danzos    11 CROW                 6:01.00    5:38.56    9  
  2 Chloe Cooper              11 OAPB                 5:42.88    5:45.30    7  
SILV - Division  
  1 Eleanor Garcia            11 WCAB                 6:13.79    6:02.14    9  
  2 Sophia Kirst              11 CROW                 6:48.56    6:34.52    7  
BRNZ - Division  
  1 Jessame Reynoso           11 BSW                  8:35.39    9:53.50    9  
 
Event 1  Girls 12 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Andrea Chang              12 BSW                  5:58.01    5:52.46    9  
  2 Sophia Schwartz           12 OAPB                 6:01.00    6:06.83    7  
SILV - Division  
  1 Annabelle Kruger          12 WCAB                 6:18.54    6:02.63    9  
  2 Calei Calica              12 OAPB                 6:20.24    6:12.79    7  
  3 Brooke Helmick            12 BSW                  7:04.00    6:19.78    6  
  4 Misha Cherukumilli        12 OSC                  7:08.00    7:08.35    5  
BRNZ - Division  
  1 Risha Bhat                12 DA                   8:00.00    6:36.89    9  
 
Event 1  Girls 13 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Oyu Tuvshintugs           13 WCAB                 5:22.15    5:36.69    9  
  2 Zara Mehmood              13 CROW                 5:43.04    5:37.37    7  
  3 Lexi Parkinson            13 DA                   5:38.69    5:38.05    6  
SILV - Division  
  1 Kalina Anderson           13 OSC                  6:04.55    5:41.04    9  
BRNZ - Division  
  1 Andrea Garcia             13 ECG                  6:53.00    6:56.69    9  
 
Event 1  Girls 14 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Meliana Calica            14 OAPB                 5:54.94    5:53.59    9  
  2 Allie Powell              14 DA                   6:00.00    6:07.96    7  
  3 Kianna Nakaoka            14 EGAC                 6:16.42    6:23.08    6  
BRNZ - Division  
  1 Carla Worrell             14 OAPB                 7:30.00    6:45.02    9  
 
Event 1  Girls 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Madison Stone             16 DA                   5:13.86    5:05.95    9  
  2 Lauren Etnyre             22 UN                   5:15.56    5:08.21    7  
  3 Lexi Fok                  17 OAPB                 5:08.34    5:08.53    6  
  4 Sarah Peterson            17 DA                   5:16.18    5:12.15    5  
  5 Amelia Snyder             17 WCAB                 5:09.29    5:12.23    4  
  6 Lily Struempf             15 OAPB                 5:00.71    5:14.80    3  
  7 Teagan Fisher             17 DA                   5:18.15    5:17.72    2  
  8 Annika Sharma             17 WCAB                 5:19.90    5:17.76    1  
  9 Sam McConnell             17 WCAB                 5:10.39    5:18.21  
 10 Sophia Stiles             16 CROW                 5:25.33    5:23.37  
 11 Emily Scheberies          16 CROW                 5:13.51    5:25.58  
 12 Emma Bustamante           17 OAPB                 5:34.15    5:31.10  
 13 Maggie Wells              17 BSW                  5:22.23    5:31.31  
 14 Athena Ayers              15 BSW                  5:26.65    5:31.64  
 15 Sophie Lederle            15 OAPB                 5:32.98    5:32.36  
 16 Lucia Pirone              18 OAPB                 5:28.70    5:32.60  
 17 Adelie Reiner             15 OAPB                 5:40.42    5:39.93  
 18 Natalie Bove              15 OAPB                 5:42.36    5:40.38  
 19 Gabriella Bensadoun       17 OAPB                 5:34.97    5:40.95  
 20 Payton Kenney             17 WCAB                 5:52.05    5:42.58  
 21 Lauren Healy              17 OAPB                 5:31.61    5:43.52  
 22 Delaney Joyce             15 OAPB                 5:39.16    5:43.61  
 23 Maddie Guo                15 BSW                  5:50.00    5:54.57  
 24 Abigayle Scott            15 BSW                  6:29.35    5:59.40  
 25 Francesca Vasconi         17 OAPB                 6:40.00    6:17.22  
 26 Ava Erhard                15 BSW                  7:50.00    6:29.99  
 27 Julia Garcia              15 ECG                  6:31.00    6:30.24  
 
Event 2  Boys 9 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Gavin Sutton               9 DA                   8:00.00    7:04.31    9  
BRNZ - Division  
  1 Anay Shah                  9 OSC                 20:00.00   10:29.81    9  
 
Event 2  Boys 11 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Avery Logan               11 WCAB                 6:02.58    6:00.02    9  
BRNZ - Division  
  1 Atlas Metin               11 OAPB                 8:00.00    6:37.22    9  
  2 Jacob Sutton              11 DA                   8:00.00    6:52.59    7  
 
Event 2  Boys 12 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Bryan Cao                 12 UN                   6:28.46    6:23.02    9  
 
Event 2  Boys 13 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jed Johnson               13 OAPB                 4:59.40    4:58.18    9  
  2 Nicholas Woolery          13 BSW                  5:13.46    4:59.77    7  
SILV - Division  
  1 Eason Feng                13 OAPB                 5:32.55    5:17.96    9  
  2 Carson Hudson             13 WCAB                 5:34.15    5:21.50    7  
  3 Gabriel Hoffman           13 OAPB                 5:40.65    5:36.34    6  
  4 Aidan Siu                 13 DA                   6:16.16    6:06.25    5  
 
Event 2  Boys 14 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Garrett Chivers           14 OAPB                 5:15.00    5:05.25    9  
SILV - Division  
  1 Dylan King                14 OAPB                 5:33.38    5:34.83    9  
BRNZ - Division  
  1 Shawn Kim                 14 WCAB                 6:50.72    5:20.40    9  
 
Event 2  Boys 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Isaac Kim                 17 OAPB                 4:36.28    4:34.61    9  
  2 Ryan Lenahan              19 OAPB                 4:31.03    4:36.58    7  
  3 Zachary Hoffman           16 OAPB                 4:54.95    4:56.06    6  
  4 Scott McMillan            15 WCAB                 5:05.00    4:57.88    5  
  5 Ben Kang                  16 OAPB                 4:55.66    4:59.68    4  
  6 Nathan Pompeani           16 OAPB                 5:12.50    5:01.51    3  
  7 Shreeyans Sahu            15 UN                   5:12.83    5:02.16    2  
  8 Mateo Monroy              16 WCAB                 5:12.22    5:03.82    1  
  9 Tulio Solorzano           17 WCAB                 4:52.99    5:03.89  
 10 Brian Choi                15 CROW                 5:01.15    5:13.03  
 11 Mason Horder              15 DA                   5:30.00    5:20.36  
 12 Tj Kelly                  17 DA                   5:41.63    5:21.88  
 13 Zeeshan Mehmood           16 CROW                 5:23.15    5:33.14  
 14 Jaedi Corrallo            15 DA                   6:09.84    5:54.09  
 15 William Rocha             17 BSW                  5:48.29    6:01.14  
 16 Nick Cajski               15 WCAB                 7:02.02    6:34.58  
 
Event 3  Girls 11 Year Olds 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Bella Smith               11 OAPB                 5:18.87    5:09.30    9  
BRNZ - Division  
  1 Eliana Chui               11 LAMV                 7:00.00    5:24.54    9  
 
Event 3  Girls 12 Year Olds 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Lily Yung                 12 OAPB                 5:20.30    5:12.00    9  
SILV - Division  
  1 Vivienne Bailey           12 CROW                 5:35.00    5:29.13    9  
 
Event 3  Girls 13 Year Olds 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Siena Santos              13 OAPB                 4:51.31    5:01.30    9  
SILV - Division  
  1 Chloe Thorn Leeson        13 OAPB                 5:36.00    5:12.81    9  
  2 Abbey LI                  13 OSC                  5:46.12    5:22.44    7  
  3 Maeci Scott               13 BSW                  6:00.00    5:45.06    6  
 
Event 3  Girls 14 Year Olds 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Emma Shane                14 OAPB                 4:58.19    4:58.58    9  
SILV - Division  
  1 Shreya Kashyap            14 OSC                  5:50.72    5:11.00    9  
 
Event 3  Girls 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Emilia Barck              15 OAPB                 4:22.83    4:23.45    9  
  2 Jasmine Fok               15 OAPB                 4:52.35    4:32.47    7  
  3 Kayla Gregory             16 CROW                 4:39.53    4:39.34    6  
  4 Kristina Mooney           18 WCAB                 4:58.43    4:45.83    5  
  5 Regan Stambaugh           17 OAPB                 5:12.20    4:50.13    4  
  6 Whitney Wilkalis          15 OAPB                 5:05.00    4:53.19    3  
 
Event 4  Boys 11 Year Olds 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Dylan Gregory             11 CROW                 5:06.29    5:12.50    9  
SILV - Division  
  1 Julian Thorn Leeson       11 OAPB                 6:00.00    5:41.50    9  
 
Event 4  Boys 13 Year Olds 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jeremy Ting               13 CROW                 4:33.85    4:25.94    9  
BRNZ - Division  
  1 Max Johnston              13 OSC                  6:00.00    5:20.00    9  
 
Event 4  Boys 14 Year Olds 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Kushawn Harandi           14 CROW                 4:33.19    4:27.48    9  
SILV - Division  
  1 Carter Seward             14 WCAB                 4:53.31    4:43.87    9  
  2 Colin SO                  14 WCAB                 5:02.00    5:01.38    7  
 
Event 4  Boys 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott Iannaccone          16 WCAB                 4:13.27    4:09.79    9  
  2 Ben Graham                15 OAPB                 4:31.18    4:23.84    7  
  3 Reid Lalli                15 OAPB                 4:31.64    4:25.46    6  
  4 Mikey Chu                 15 OAPB                 4:30.88    4:26.94    5  
  5 Jadon Giuliano            17 BSW                  4:40.40    4:31.64    4  
  6 Khang Cao                 17 UN                   4:36.00    4:37.13    3  
  7 Tanner Skrypnyk           16 OAPB                 4:41.59    4:39.95    2  
  8 Petros Lewis              15 BSW                  6:00.00    5:19.76    1  
 -- Henrik Barck              17 OAPB                 4:04.49         DQ  
 
Event 5  Girls 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alyssa Lund               17 WCAB                 1:55.50    1:54.08    9  
  2 Lily Struempf             15 OAPB                 1:52.89    1:54.96    7  
  3 Madison Stone             16 DA                   1:55.43    1:55.07    6  
  4 Lexi Fok                  17 OAPB                 1:54.07    1:55.67    5  
  5 Amber Van Meines          17 OAPB                 1:54.01    1:56.32    4  
  6 Mckenna Valenta           15 SVS                  1:57.64    1:56.94    3  
  7 Amelia Snyder             17 WCAB                 1:55.08    1:56.95    2  
  8 Teagan Fisher             17 DA                   1:58.94    1:59.91    1  
  9 Sarah Peterson            17 DA                   1:59.75    2:00.32  
 10 Emily Scheberies          16 CROW                 1:56.58    2:00.85  
 11 Lauren Torchiana          18 DA                   2:02.03    2:01.93  
 12 Maggie Wells              17 BSW                  1:58.21    2:02.02  
 13 Sydney Griscavage         16 OAPB                 1:59.89    2:02.83  
 14 Sophia Stiles             16 CROW                 2:06.19    2:03.68  
 15 Emma Bustamante           17 OAPB                 2:03.54    2:04.19  
 16 Regan Stambaugh           17 OAPB                 2:02.76    2:04.53  
 17 Gretta Callison           16 DA                   2:11.03    2:04.84  
 18 Aimee Blackwood           16 BSW                  2:02.41    2:05.36  
 18 Abigayle Scott            15 BSW                  2:10.00    2:05.36  
 20 Athena Ayers              15 BSW                  2:02.77    2:05.41  
 21 Sophie Lederle            15 OAPB                 2:05.21    2:05.44  
 22 Chloe Lazaraton           16 SYS                  2:07.40    2:05.88  
 23 Angela D'Amelio           15 EBA                  2:03.64    2:06.00  
 24 Miranda Stevenson         15 OAPB                 2:06.07    2:06.33  
 25 Payton Kenney             17 WCAB                 2:08.02    2:07.13  
 26 Whitney Wilkalis          15 OAPB                 2:12.38    2:08.13  
 27 Adelie Reiner             15 OAPB                 2:09.67    2:09.01  
 28 Maddie Guo                15 BSW                  2:16.37    2:10.25  
 29 Haley Flynn               17 OAPB                 2:10.88    2:10.32  
 30 Olivia Eukel              17 OAPB                 2:07.57    2:10.65  
 31 Madison Branse            15 OAPB                 2:06.36    2:11.14  
 32 Delaney Joyce             15 OAPB                 2:11.33    2:11.26  
 33 Natalie Bove              15 OAPB                 2:09.20    2:11.81  
 34 Gabriella Bensadoun       17 OAPB                 2:08.76    2:13.36  
 35 Sammie Lederle            15 OAPB                 2:10.82    2:13.96  
 36 Danielle Gearing          16 WCAB                 2:17.08    2:15.09  
 37 Lauryn Caguyong           16 BSW                  2:14.48    2:16.12  
 38 Ava Erhard                15 BSW                  2:55.00    2:16.62  
 39 Summer Claibourne         16 WCAB                 2:13.13    2:16.64  
 40 Emily Scott               16 SVS                  2:10.91    2:16.99  
 41 Lyndsey Brashears         15 SVS                  2:18.76    2:18.49  
 42 Julia Garcia              15 ECG                  2:25.31    2:23.70  
 43 Jinna Lee                 16 DA                   2:25.68    2:23.90  
 44 Jivana Nagpal             18 AAA                  2:25.71    2:26.85  
 45 Noa Sharabi               18 AAA                  2:25.90    2:27.06  
 46 Kalli Wiitala             16 BSW                  2:20.00    2:28.84  
 47 Aine Keenan               16 DA                   2:35.00    2:34.22  
 48 Evalena Chin              15 AAA                  2:53.48    2:42.54  
 
Event 5  Girls 19 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lauren Etnyre             22 UN                   1:54.30    1:53.89    9  
  2 Taryn Monnot              19 SYS                  2:01.69    1:58.98    7  
 
Event 6  Boys 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zach Le-Nguyen            18 OAPB                 1:41.11    1:42.57    9  
  2 Mac Follmer               18 OAPB                 1:42.29    1:43.68    7  
  3 Jacob Mohrland            16 WCAB                 1:45.66    1:44.51    6  
  4 Henrik Barck              17 OAPB                 1:46.89    1:45.80    5  
  5 Cole Griscavage           18 OAPB                 1:45.26    1:46.06    4  
  6 Owen DY                   18 DA                   1:48.60    1:48.64    3  
  7 Scott McMillan            15 WCAB                 1:52.58    1:49.12    2  
  8 Zachary Hoffman           16 OAPB                 1:49.83    1:49.65    1  
  9 Ben Kang                  16 OAPB                 1:47.17    1:49.86  
 10 Mateo Monroy              16 WCAB                 1:52.38    1:51.35  
 11 Shreeyans Sahu            15 UN                   1:52.20    1:51.43  
 12 Joe Cliatt                18 WCAB                 1:52.12    1:52.18  
 13 Michael Brennan           17 OAPB                 1:48.39    1:52.28  
 14 Ben Graham                15 OAPB                 1:53.64    1:52.75  
 15 Mikey Chu                 15 OAPB                 1:53.48    1:52.78  
 16 Parker Etnyre             16 OAPB                 1:48.96    1:52.94  
 17 Tulio Solorzano           17 WCAB                 1:48.04    1:53.58  
 18 Ian Palmer                16 DA                   1:54.32    1:54.34  
 19 Brian Choi                15 CROW                 1:52.17    1:54.70  
 20 Reid Lalli                15 OAPB                 1:57.26    1:54.78  
 21 Zach Zener                16 OAPB                 1:55.45    1:56.21  
 22 Soren Stanton             16 WCAB                 1:53.15    1:57.12  
 23 Robby Brents              16 OAPB                 1:53.53    1:57.85  
 24 Lukas Peters              15 OAPB                 2:05.28    1:58.41  
 25 Zeeshan Mehmood           16 CROW                 2:01.33    1:58.67  
 26 Khang Cao                 17 UN                   1:58.43    1:59.15  
 27 Mason Horder              15 DA                   2:03.00    1:59.25  
 28 Arya Azarinfar            16 DA                   2:02.56    1:59.30  
 29 Tj Kelly                  17 DA                   2:01.57    1:59.55  
 30 Drew Nelson               16 SOLO                 2:03.05    2:00.63  
 31 Tanner Skrypnyk           16 OAPB                 1:59.15    2:00.86  
 32 Logan Gandrup             16 WCAB                 2:05.06    2:01.24  
 33 Christopher Chong         16 LAMV                 2:20.79    2:02.24  
 34 Michael Zhou              17 AAA                  2:05.52    2:02.76  
 35 Taylor Yee                18 AAA                  2:00.00    2:05.14  
 36 Joe Corona                16 WCAB                 2:08.95    2:06.23  
 37 Joshua Pang               15 WCAB                 2:19.80    2:06.40  
 38 Petros Lewis              15 BSW                  2:22.00    2:06.42  
 39 William Rocha             17 BSW                  2:07.70    2:09.75  
 40 Nelson Xie                16 EAC                  2:14.34    2:14.41  
 41 Orion Moon                16 ECG                  2:28.50    2:19.02  
 42 David Zhan                17 AAA                  2:32.83    2:21.83  
 43 Daniel Tochilnik          15 DA                   2:26.28    2:25.95  
 
Event 6  Boys 19 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryan Lenahan              19 OAPB                 1:41.65    1:42.89    9  
  2 Tom Higdon                23 SYS                  1:43.22    1:43.72    7  
 
Event 7  Girls 13 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Oyu Tuvshintugs           13 WCAB                 2:04.47    2:04.39    9  
  2 Carlee Davis              13 WCAB                 2:09.58    2:05.62    7  
  3 Lexi Parkinson            13 DA                   2:09.43    2:06.24    6  
  4 Siena Santos              13 OAPB                 2:08.40    2:07.75    5  
  5 Zara Mehmood              13 CROW                 2:08.74    2:08.05    4  
  6 Chloe Thorn Leeson        13 OAPB                 2:09.98    2:11.39    3  
SILV - Division  
  1 Kalina Anderson           13 OSC                  2:16.13    2:08.10    9  
  2 Jewel Mendiola            13 OAPB                 2:14.00    2:11.73    7  
  3 Sofia Torres-Tran         13 EAC                  2:12.63    2:12.78    6  
  4 Kate Palmer               13 DA                   2:12.06    2:13.13    5  
  5 Avery Yasukochi           13 OAPB                 2:20.00    2:14.83    4  
  6 Abbey LI                  13 OSC                  2:22.49    2:15.40    3  
BRNZ - Division  
  1 Claire Sullivan           13 CROW                 2:32.42    2:26.16    9  
  2 Carla Nunn-Eckert         13 BSW                  2:44.75    2:28.82    7  
  3 Katie Buckley             13 OAPB                 2:41.87    2:33.49    6  
 
Event 7  Girls 14 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Lindsey Hall              14 BSW                  2:09.57    2:11.37    9  
  2 Allie Powell              14 DA                   2:09.23    2:11.75    7  
SILV - Division  
  1 Donna Talmadge            14 WCAB                 2:12.00    2:12.12    9  
  2 Meliana Calica            14 OAPB                 2:16.08    2:13.29    7  
  3 Shreya Kashyap            14 OSC                  2:24.82    2:15.63    6  
  4 Supitcha Phoonpirom       14 AAA                  2:19.66    2:21.89    5  
  5 Ella Gross                14 EBA                  2:17.94    2:24.92    4  
  6 Carla Worrell             14 OAPB                 2:20.00    2:26.41    3  
  7 Teagan Welch              14 SVS                  2:27.62    2:29.96    2  
 
Event 8  Boys 13 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jed Johnson               13 OAPB                 1:48.33    1:49.54    9  
  2 Eason Feng                13 OAPB                 1:57.37    1:52.95    7  
  3 Nicholas Woolery          13 BSW                  1:49.01    1:53.17    6  
  4 Jeremy Ting               13 CROW                 1:55.44    1:56.35    5  
  5 Carson Hudson             13 WCAB                 2:00.45    1:58.78    4  
  6 Eric Meng                 13 EBA                  2:00.52    2:05.72    3  
SILV - Division  
  1 Gabriel Hoffman           13 OAPB                 2:11.45    2:08.75    9  
BRNZ - Division  
  1 Max Johnston              13 OSC                  2:23.00    2:13.96    9  
  2 Aidan Siu                 13 DA                   2:27.84    2:16.25    7  
  3 Lukas Lark                13 BSW                  2:27.88    2:16.50    6  
  4 Kevin Zhang               13 EBA                  2:36.50    2:22.10    5  
  5 Mathew Shin               13 BSW                  3:10.05    2:25.49    4  
 
Event 8  Boys 14 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Kyle Kengla               14 WCAB                 1:55.23    1:50.05    9  
  2 Kushawn Harandi           14 CROW                 1:55.68    1:54.28    7  
  3 Ariel Kehat               14 AAA                  1:59.00    1:58.05    6  
  4 Leo Gao                   14 EBA                  1:57.10    1:58.31    5  
  5 Dylan King                14 OAPB                 2:00.80    2:04.74    4  
SILV - Division  
  1 Garrett Chivers           14 OAPB                 2:06.00    1:50.29    9  
  2 Justin Ely                14 EBA                  2:06.42    1:55.46    7  
  3 Colin SO                  14 WCAB                 2:16.36    2:02.65    6  
  4 Nate Willett Burfoot      14 ECG                  2:22.35    2:08.33    5  
  5 Alex Cleveland            14 DA                   2:11.17    2:08.35    4  
  6 Nico Roncagliolo          14 DA                   2:13.18    2:09.87    3  
  7 Thomas Do                 14 SUNN                 2:12.61    2:13.64    2  
  8 Eric Chen                 14 CROW                 2:19.48    2:14.99    1  
  9 Dylan Felson              14 OAPB                 2:22.62    2:15.82  
BRNZ - Division  
  1 Shawn Kim                 14 WCAB                 2:26.89    2:01.03    9  
 
Event 9  Girls 11 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Chloe Cooper              11 OAPB                 2:17.24    2:08.37    9  
  2 Bella Smith               11 OAPB                 2:11.39    2:10.56    7  
SILV - Division  
  1 Eleanor Garcia            11 WCAB                 2:21.40    2:18.91    9  
  2 Kaitlin Santos            11 DA                   2:30.80    2:28.25    7  
BRNZ - Division  
  1 Sophia Kirst              11 CROW                 2:58.16    2:28.16    9  
  2 Lluvia Meraz              11 WCAB                 3:13.75    2:40.64    7  
  3 Maia Lieu                 11 AAA                  3:15.00    2:41.32    6  
  4 Tal Arwatz                11 LAMV                 3:25.95    2:48.28    5  
  5 Gabby Gueno               11 BSW                  3:00.00    2:50.70    4  
  6 Jessica Chen              11 EBA                  2:55.81    2:53.93    3  
 
Event 9  Girls 12 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Andrea Chang              12 BSW                  2:10.52    2:09.06    9  
  2 Sophia Schwartz           12 OAPB                 2:17.10    2:15.29    7  
  3 Vivienne Bailey           12 CROW                 2:13.39    2:18.92    6  
SILV - Division  
  1 Annabelle Kruger          12 WCAB                 2:24.97    2:14.40    9  
  2 Amber Kaplenko            12 CROW                 2:18.00    2:17.90    7  
  3 Olivia Choi               12 BSW                  2:23.09    2:18.00    6  
BRNZ - Division  
  1 Lexi Tortorici            12 CROW                 2:50.15    2:22.72    9  
  2 Ruen Zhou                 12 AAA                  2:43.88    2:24.07    7  
  3 Risha Bhat                12 DA                   3:30.30    2:25.78    6  
 
Event 10  Boys 11 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Avery Logan               11 WCAB                 2:12.24    2:16.01    9  
SILV - Division  
  1 Nithin Raghavan           11 AAA                  2:14.21    2:04.43    9  
  2 Quinn Hung                11 CROW                 2:27.11    2:24.77    7  
  3 Atlas Metin               11 OAPB                 2:25.37    2:24.93    6  
  4 Parsa Noorbakhsh          11 CROW                 2:31.17    2:25.27    5  
  5 Julian Thorn Leeson       11 OAPB                 2:28.54    2:26.89    4  
BRNZ - Division  
  1 Jacob Sutton              11 DA                   2:36.47    2:25.32    9  
  2 Kai Johnston              11 OSC                  3:10.49    2:34.21    7  
  3 Throyden Yavuzer-Judd     11 OAPB                 2:43.29    2:45.00    6  
 
Event 10  Boys 12 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Wyatt MACDONALD           12 CROW                 2:08.91    2:04.55    9  
BRNZ - Division  
  1 Lucas Zhou                12 AAA                  2:42.99    2:38.91    9  
  2 Jiachen Huo               12 OSC                  2:45.50    2:47.36    7  
 
Event 11  Girls 9 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Ella Legg                  9 CROW                 2:25.12    2:22.81    9  
  2 Kaileani Calica            9 OAPB                 2:28.35    2:36.98    7  
SILV - Division  
  1 Adelyn Logan               9 WCAB                 2:44.08    2:32.57    9  
BRNZ - Division  
  1 Erin Ayers                 9 BSW                  3:41.09    3:07.40    9  
  2 Koda Davis                 9 AAA                  3:30.00    3:15.97    7  
 
Event 11  Girls 10 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Kaila Bream               10 DA                   2:30.06    2:24.32    9  
SILV - Division  
  1 Ada Ward                  10 AAA                  2:38.00    2:37.12    9  
  2 Sophia Liebow             10 BSW                  2:42.22    2:43.05    7  
  3 Sophie Struempf           10 OAPB                 2:47.75    2:47.14    6  
  4 Lily Getty                10 WCAB                 2:56.30    2:52.75    5  
  5 Georgia Potter            10 WCAB                 3:07.94    3:08.01    4  
  6 Mabel McLeod              10 AAA                  3:15.00    3:23.46    3  
BRNZ - Division  
  1 Yiran Liu                 10 EBA                  3:30.00    3:38.56    9  
 
Event 12  Boys 10 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Elliot Widmer             10 CROW                 2:26.40    2:25.55    9  
SILV - Division  
  1 Ryan Mak                  10 CROW                 2:32.55    2:24.85    9  
  2 Aiden Zenooz              10 CROW                 2:30.54    2:44.58    7  
  3 Kieran Chadda             10 SVS                  2:48.37    2:53.59    6  
BRNZ - Division  
  1 Tejas Kashyap             10 OSC                  3:30.34    2:45.67    9  
  2 Kameron Kleiner           10 SVS                  3:09.97    2:50.32    7  
  3 Donovan Mansuy            10 SVS                  3:20.20    3:06.69    6  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Victoria Linares Danzos    6 CROW                   26.63      25.79    9  
BRNZ - Division  
  1 Ava Zenooz                 6 CROW                   36.92      29.45    9  
 
Event 13  Girls 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Emery Sutton               7 DA                     36.19      23.83    9  
 -- Adrienne Thomas            7 WCAB                   55.00         DQ  
 -- Ishana Raghavan            7 AAA                    50.00         DQ  
 -- Eleanor Santos             7 DA                   1:00.00         DQ  
 
Event 13  Girls 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Sage Searle                8 CROW                   16.05      16.55    9  
  2 Mia Hung                   8 CROW                   19.75      22.78    7  
SILV - Division  
  1 Lyla Jacquay               8 CROW                   27.14      23.56    9  
 
Event 14  Boys 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BRNZ - Division  
  1 Toby DY                    7 DA                     31.54      29.22    9  
  2 Kevin Gonzales             7 BSW                    50.00      33.83    7  
 -- Rodderick Cheung           7 OSC                    45.00         DQ  
 
Event 14  Boys 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jack Arneson               8 CROW                   17.59      18.15    9  
  2 Ryan Moore                 8 CROW                   22.22      19.68    7  
  3 Dean Andren                8 CROW                   22.46      22.14    6  
SILV - Division  
  1 Carson Kaplenko            8 CROW                   22.64      19.85    9  
  2 Heber Sun                  8 EBA                    25.00      23.96    7  
BRNZ - Division  
 -- Miles Prendergast          8 WCAB                   30.26         DQ  
 -- Draper Bream               8 DA                     32.47         DQ  
 
Event 15  Girls 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jasmine Fok               15 OAPB                   55.18      55.85    9  
  2 Emilia Barck              15 OAPB                   58.58      57.35    7  
  3 Maren McDonald            16 OAPB                   57.21      57.42    6  
  4 Alyssa Lund               17 WCAB                   58.15      57.61    5  
  5 Annika Sharma             17 WCAB                   56.46      57.98    4  
  6 Maddie Blackwell          15 OAPB                   56.64      58.17    3  
  7 Skyler Horder             17 UN                     57.48      58.51    2  
  8 Adriana Smith             15 OAPB                   57.10      58.64    1  
  9 Mollie Appl               15 OAPB                 1:02.40      58.75  
 10 Madeleine Kan             17 CROW                   58.52      58.90  
 11 Kayla Gregory             16 CROW                   57.91      59.06  
 12 Layla Busquets            15 DA                     59.23      59.40  
 13 Natalie Aiken             15 OAPB                   59.13      59.92  
 14 Kelly Kermoian            18 WCAB                   58.64    1:00.23  
 15 Amelia Snyder             17 WCAB                 1:00.86    1:00.61  
 16 Lila Waechter             16 OAPB                 1:04.24    1:00.87  
 17 Gemma Carlson             17 WCAB                 1:02.23    1:01.40  
 18 Aimee Blackwood           16 BSW                  1:00.20    1:01.97  
 19 Gretta Callison           16 DA                   1:03.88    1:02.09  
 20 Paige Meyers              16 OAPB                 1:00.54    1:02.14  
 21 Teagan Fisher             17 DA                   1:02.59    1:02.36  
 22 Kristina Mooney           18 WCAB                 1:01.20    1:02.58  
 23 Whitney Wilkalis          15 OAPB                 1:06.07    1:02.60  
 24 Kayla Huffman             16 SVS                  1:01.72    1:03.35  
 25 Kaylin Welch              16 SVS                  1:11.71    1:03.58  
 26 Kristen Fitch             17 BSW                  1:03.74    1:03.90  
 27 Cady Chan                 15 WCAB                 1:06.80    1:04.04  
 28 Adelie Reiner             15 OAPB                 1:03.02    1:04.10  
 29 Regan Stambaugh           17 OAPB                 1:05.60    1:04.62  
 30 Samantha Sousa            16 QSS                  1:05.49    1:04.86  
 31 Maggie Wells              17 BSW                  1:02.38    1:04.98  
 32 Alana Silva               15 BSW                  1:07.71    1:05.42  
 33 Sophia Stiles             16 CROW                 1:05.99    1:05.43  
 34 Kayla McIntosh            18 AAA                  1:06.98    1:05.83  
 35 Sophie Lederle            15 OAPB                 1:05.23    1:06.18  
 36 Delaney Joyce             15 OAPB                 1:09.58    1:06.31  
 37 Angela D'Amelio           15 EBA                  1:05.08    1:06.66  
 38 Gabriella Bensadoun       17 OAPB                 1:05.38    1:06.69  
 39 Lauren Healy              17 OAPB                 1:15.30    1:06.80  
 40 Sydney Zhang              16 OAPB                 1:08.26    1:07.07  
 40 Medha Raghuraman          16 EBA                  1:05.15    1:07.07  
 42 Madison Branse            15 OAPB                 1:04.89    1:07.82  
 43 Regan Moore               17 CROW                 1:08.00    1:07.99  
 44 Payton Kenney             17 WCAB                 1:08.79    1:09.11  
 45 Talulla Miller-Ross       17 AAA                  1:09.00    1:09.76  
 46 Anika Nagpal              16 AAA                  1:05.92    1:11.51  
 47 Lyndsey Brashears         15 SVS                  1:13.68    1:11.83  
 48 Zosia Gruszka             15 WCAB                 1:20.86    1:13.66  
 49 Lena Espiritu             15 OAPB                 1:12.09    1:14.43  
 50 Rosalyn Weng              16 FF                   1:41.36    1:15.00  
 51 Natalie Garfias           16 BSW                  1:13.59    1:16.18  
 52 Emily Dougherty           16 SVS                  1:15.56    1:16.73  
 53 Danielle Gearing          16 WCAB                 1:17.37    1:18.62  
 54 Elisabeth Rasimus         15 WCAB                 1:15.00    1:19.49  
 
Event 15  Girls 19 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sky Griffin               19 OAPB                 1:01.92    1:02.11    9  
  2 Alejandra Robins          20 ECG                  1:00.94    1:02.21    7  
 
Event 16  Boys 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jalen Evans               18 OAPB                   49.89      49.82    9  
  2 Zach Le-Nguyen            18 OAPB                   49.38      50.25    7  
  3 Jacques Grove             16 LAC                    49.73      50.62    6  
  4 Mac Follmer               18 OAPB                   50.98      51.55    5  
  5 Jacob Mohrland            16 WCAB                   50.37      51.76    4  
  6 Henrik Barck              17 OAPB                   53.22      52.38    3  
  7 Aj Fong                   16 WCAB                   51.78      52.54    2  
  8 Nicky Glenn               17 OAPB                   52.71      52.92    1  
  9 Dylan Oquendo             18 WCAB                   52.41      53.16  
 10 Scott Iannaccone          16 WCAB                   53.22      53.21  
 11 Cole Griscavage           18 OAPB                   54.52      53.61  
 12 Edward Huang              15 EBA                    53.28      53.73  
 12 Max Desomma               18 TCA                    51.42      53.73  
 14 Zachary Hoffman           16 OAPB                   53.32      53.77  
 15 David Medina              17 EAC                    54.06      53.83  
 16 Nicholas Chang            17 OAPB                   55.15      53.91  
 17 Harley Venable            16 OAPB                   53.28      53.95  
 18 Nate Levy                 16 OAPB                   54.52      54.01  
 19 Ben Kang                  16 OAPB                   53.90      54.03  
 20 Joe Cliatt                18 WCAB                   56.13      54.07  
 21 Scott McMillan            15 WCAB                   56.55      54.38  
 22 Devin Purewal             16 OAPB                   53.30      54.67  
 23 Reid Lalli                15 OAPB                   55.40      54.87  
 24 Larwence Thomas           16 WCAB                   53.44      55.10  
 25 Jadon Giuliano            17 BSW                    58.79      55.86  
 26 Alexander Truong          16 SVS                    59.26      56.80  
 27 Mikey Chu                 15 OAPB                   57.07      56.87  
 28 Christopher Chong         16 LAMV                   59.21      56.89  
 29 Khang Cao                 17 UN                     56.11      57.29  
 30 Mateo Monroy              16 WCAB                 1:01.47      57.44  
 31 Brian Choi                15 CROW                   54.30      57.53  
 32 Ryan Pham                 16 EAC                    59.73      58.08  
 33 Ray Cillo                 15 EBA                    58.00      58.30  
 34 Ryin Ruaboro              15 EBA                  1:01.99      58.41  
 35 Ryan Wisk                 15 OAPB                   56.53      58.60  
 36 Tanner Skrypnyk           16 OAPB                   58.42      58.85  
 37 Robby Brents              16 OAPB                   56.72      58.95  
 38 Jack Jiang                16 DA                     57.81      59.12  
 39 Dallas Hudson             15 WCAB                   58.35      59.14  
 40 Christopher Hodang        17 SCSC                   58.57      59.39  
 41 Tj Kelly                  17 DA                     59.74      59.49  
 42 Nicholas Biondi           16 CROW                 1:10.98    1:00.01  
 43 Tenzin Jungney            16 AAA                    59.63    1:00.08  
 44 Andrew Jiang              16 DA                     58.87    1:00.43  
 45 Arya Azarinfar            16 DA                   1:06.99    1:01.07  
 46 Nick Chen                 18 AAA                  1:01.35    1:01.59  
 47 Justin Cho                16 LAMV                 1:02.77    1:01.62  
 48 Jax Milasincic            15 CROW                 1:03.06    1:01.75  
 49 Logan Gandrup             16 WCAB                 1:05.46    1:02.15  
 50 Michael Zhou              17 AAA                  1:04.38    1:02.81  
 51 Mason Horder              15 DA                   1:07.00    1:03.46  
 52 Zeeshan Mehmood           16 CROW                 1:07.99    1:06.52  
 53 Jaedi Corrallo            15 DA                   1:12.04    1:07.34  
 54 Karsten Hakes             16 SRBY                 1:16.35    1:07.42  
 55 Drew Nelson               16 SOLO                 1:09.67    1:07.58  
 
Event 16  Boys 19 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aidan Vollmar             19 OAPB                   51.52      50.75    9  
  2 Lee Ward                  27 WCAB                   50.04      52.62    7  
  3 Matthew Mendoza           23 SYS                    52.26      52.95    6  
  4 Jarrett Hampel            19 SVS                    50.13      55.40    5  
 
Event 17  Girls 13 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Lexi Parkinson            13 DA                   1:04.57    1:05.82    9  
SILV - Division  
  1 Ava Anderson              13 OAPB                 1:06.45    1:05.08    9  
  2 Eva Busquets              13 DA                   1:05.86    1:06.10    7  
  3 Chloe Thorn Leeson        13 OAPB                 1:06.56    1:06.96    6  
  4 Zara Mehmood              13 CROW                 1:10.20    1:07.53    5  
  5 Valentina Deng            13 CROW                 1:15.93    1:08.06    4  
  6 Viola Griebenow           13 OAPB                 1:08.94    1:08.45    3  
  7 Kalina Anderson           13 OSC                  1:10.95    1:08.84    2  
  8 Avery Yasukochi           13 OAPB                 1:06.21    1:10.77    1  
  9 Kate Palmer               13 DA                   1:09.25    1:10.97  
BRNZ - Division  
  1 Elissa Barte              13 SVS                  1:22.40    1:10.98    9  
  2 Annika Hakes              13 SRBY                 1:20.00    1:11.30    7  
  3 Claire Sullivan           13 CROW                 1:17.56    1:15.36    6  
  4 Abbey LI                  13 OSC                  1:20.41    1:16.91    5  
  5 Andrea Garcia             13 ECG                  1:17.32    1:18.60    4  
  6 Macy McLeod               13 AAA                  1:36.60    1:21.02    3  
  7 Hailey Olalia             13 EBA                  1:25.00    1:41.68    2  
  8 Aarya Kulkarni            13 EBA                  1:50.47    1:50.52    1  
 
Event 17  Girls 14 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Emma Shane                14 OAPB                 1:01.59    1:02.39    9  
  2 Charlotte Shamia          14 OAPB                 1:02.86    1:02.96    7  
  3 Kaijing Zheng             14 UN                   1:03.60    1:04.38    6  
  4 Sisi Roggensack           14 OAPB                 1:05.20    1:04.85    5  
SILV - Division  
  1 Meliana Calica            14 OAPB                 1:07.93    1:05.94    9  
  2 Donna Talmadge            14 WCAB                 1:11.78    1:08.52    7  
  3 Supitcha Phoonpirom       14 AAA                  1:11.92    1:14.07    6  
BRNZ - Division  
  1 Shreya Kashyap            14 OSC                  1:20.12    1:10.51    9  
 
Event 18  Boys 13 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Eason Feng                13 OAPB                   57.32      56.79    9  
  2 Peter Gladkevich          13 AAA                    59.58      57.10    7  
  3 Jeremy Ting               13 CROW                   58.28      59.47    6  
SILV - Division  
  1 Carson Hudson             13 WCAB                 1:02.50      58.85    9  
  2 Kyle Chang                13 OAPB                 1:06.77    1:03.94    7  
  3 Eric Meng                 13 EBA                  1:01.92    1:05.31    6  
  4 Gabriel Hoffman           13 OAPB                 1:07.17    1:08.14    5  
  5 Phumin Chansiri           13 AAA                  1:07.00    1:09.32    4  
BRNZ - Division  
  1 Alex Wang                 13 EBA                  1:13.50    1:10.75    9  
  2 Kevin Zhang               13 EBA                  2:00.00    1:17.27    7  
 -- Lukas Lark                13 BSW                  1:14.29         DQ  
 
Event 18  Boys 14 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Kyle Kengla               14 WCAB                   54.85      54.36    9  
  2 Kushawn Harandi           14 CROW                   58.59      56.60    7  
  3 Isaiah Warner             14 BSW                    58.65      57.42    6  
  4 Carter Seward             14 WCAB                   59.48      58.72    5  
  5 Garrett Chivers           14 OAPB                 1:00.00      59.44    4  
  6 Thomas Do                 14 SUNN                 1:00.85    1:01.72    3  
SILV - Division  
  1 Matthew Nakayama          14 BSW                  1:06.29      56.79    9  
  2 Austin Abrojena           14 BSW                  1:03.00    1:00.01    7  
  3 Leo Gao                   14 EBA                  1:04.00    1:02.32    6  
  4 Justin Ely                14 EBA                  1:01.98    1:02.89    5  
  5 Nicholas Chong            14 LAMV                 1:10.85    1:04.88    4  
  6 Adam Sutro                14 OAPB                 1:07.02    1:08.17    3  
BRNZ - Division  
  1 Colin SO                  14 WCAB                 1:25.00    1:05.08    9  
  2 Anderson Loo              14 BSW                  1:11.60    1:07.06    7  
  3 Winston Tsai              14 EBA                  1:55.00    1:32.36    6  
 
Event 19  Girls 11 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Daniela Linares Danzos    11 CROW                 1:01.89    1:03.14    9  
SILV - Division  
  1 Kaitlin Santos            11 DA                   1:14.09    1:10.85    9  
  2 Eliana Chui               11 LAMV                 1:22.14    1:15.11    7  
BRNZ - Division  
 -- Amelia Loedolff           11 SRBY                 1:30.04         DQ  
 
Event 19  Girls 12 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Ella Busquets             12 DA                   1:03.59    1:03.86    9  
  2 Sophia Schulz             12 BSW                  1:06.97    1:06.67    7  
  3 Lily Yung                 12 OAPB                 1:09.78    1:06.82    6  
  4 Sophia Schwartz           12 OAPB                 1:10.73    1:09.93    5  
SILV - Division  
  1 Mia Donati                12 CROW                 1:14.45    1:08.41    9  
  2 Annabelle Kruger          12 WCAB                 1:11.07    1:08.68    7  
  3 Andrea Chang              12 BSW                  1:11.63    1:12.49    6  
  4 Salma Heddadji            12 CROW                 1:16.88    1:19.37    5  
BRNZ - Division  
  1 Tilly Chan                12 WCAB                 1:38.17    1:12.53    9  
  2 Julie Whitney             12 LAMV                 1:35.99    1:16.56    7  
 
Event 20  Boys 11 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Avery Logan               11 WCAB                 1:07.28    1:07.01    9  
SILV - Division  
  1 Nithin Raghavan           11 AAA                  1:13.97    1:08.60    9  
 -- Julian Thorn Leeson       11 OAPB                 1:16.99         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Tyler McCay               11 CROW                 1:26.00    1:17.17    9  
  2 Carston Hambali           11 EBA                  1:25.67    1:22.93    7  
 
Event 20  Boys 12 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Aasish Dangol             12 AAA                    58.59      58.76    9  
SILV - Division  
  1 Bryan Cao                 12 UN                   1:20.13    1:06.74    9  
BRNZ - Division  
  1 Ethan Nguyen              12 DA                   1:23.96    1:20.25    9  
 
Event 21  Girls 9 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Ella Legg                  9 CROW                 1:19.21    1:19.55    9  
 
Event 21  Girls 10 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jamie Vigilia             10 DA                   1:20.28    1:21.02    9  
SILV - Division  
  1 Sophie Struempf           10 OAPB                 1:27.73    1:34.26    9  
  2 Siena Rigoni              10 BSW                  1:47.71    1:34.80    7  
  3 Kiera Shane               10 OAPB                 1:33.06    1:34.84    6  
BRNZ - Division  
  1 Yiran Liu                 10 EBA                  2:00.00    1:48.56    9  
  2 Abigail Armstrong         10 BSW                  2:08.32    1:50.65    7  
 
Event 22  Boys 9 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Christian Meraz            9 WCAB                 1:54.00    1:57.59    9  
  2 Gino Rigoni                9 BSW                  2:19.84    1:57.97    7  
 
Event 22  Boys 10 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Donovan Mansuy            10 SVS                  1:51.40    1:44.73    9  
 
Event 23  Girls 6 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ava Zenooz                 6 CROW                 1:25.00    1:18.22    9  
 
Event 23  Girls 7 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ishana Raghavan            7 AAA                  2:00.00    1:08.00    9  
 
Event 23  Girls 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Savy Searle                8 CROW                   45.00      43.51    9  
  2 Sage Searle                8 CROW                   49.00      47.46    7  
  3 Mia Hung                   8 CROW                   50.11      51.55    6  
  4 Fiona Magna                8 CROW                   57.27      53.60    5  
SILV - Division  
  1 Lyla Jacquay               8 CROW                 1:01.32    1:00.02    9  
BRNZ - Division  
  1 Skye Santos                8 UN                   1:21.46    1:05.93    9  
 
Event 24  Boys 7 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Toby DY                    7 DA                   1:20.00    1:11.07    9  
 -- Rodderick Cheung           7 OSC                  1:20.00         DQ  
 -- Kevin Gonzales             7 BSW                  1:31.00         DQ  
 
Event 24  Boys 8 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Heber Sun                  8 EBA                    46.00      50.00    9  
  2 Zach Walker                8 UN                     48.65      50.83    7  
  3 Jack Arneson               8 CROW                   56.35      51.43    6  
  4 Ryan Moore                 8 CROW                   26.11      53.18    5  
SILV - Division  
  1 Carson Kaplenko            8 CROW                 1:05.88      56.34    9  
 
Event 25  Girls 11 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Liv Jacquay               11 CROW                   36.20      36.04    9  
  2 Chloe Cooper              11 OAPB                   36.20      36.18    7  
SILV - Division  
  1 Bella Smith               11 OAPB                   37.43      36.04    9  
  2 Eleanor Garcia            11 WCAB                   42.04      39.15    7  
BRNZ - Division  
  1 Ruby Goerke               11 CROW                   43.39      42.48    9  
  2 Amelia Loedolff           11 SRBY                   45.28      42.92    7  
  3 Allie Nonaka              11 WCAB                   45.18      42.99    6  
  4 Maia Lieu                 11 AAA                  1:00.62      43.00    5  
  5 Sophia Kirst              11 CROW                   43.73      43.52    4  
  6 Sarah Han                 11 OSC                    50.53      45.25    3  
  7 Natasha Moussa            11 BSW                    49.97      49.65    2  
  8 Marissa Taylor            11 BSW                    52.72      50.37    1  
  9 Lila Malloy               11 OSC                    51.74      50.70  
 10 Lluvia Meraz              11 WCAB                 1:03.68      53.63  
 
Event 25  Girls 12 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Vivienne Bailey           12 CROW                   35.15      35.99    9  
  2 Amber Kaplenko            12 CROW                   36.29      36.68    7  
SILV - Division  
  1 Anna Hill                 12 AAA                    41.09      37.91    9  
  2 Brooke Helmick            12 BSW                    40.38      39.25    7  
  3 Lexi Tortorici            12 CROW                   38.44      39.74    6  
BRNZ - Division  
  1 Sophia Schulz             12 BSW                    43.59      38.89    9  
  2 Olivia Choi               12 BSW                    44.69      41.74    7  
  3 Misha Cherukumilli        12 OSC                    49.78      45.09    6  
  4 Allison Wright            12 OSC                    54.28      47.62    5  
 -- Lexi Hoch                 12 BSW                  1:02.93         DQ  
 
Event 26  Boys 11 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Dylan Gregory             11 CROW                   31.75      32.89    9  
SILV - Division  
  1 Avery Logan               11 WCAB                   37.13      37.62    9  
  2 Quinn Hung                11 CROW                   40.99      41.51    7  
  3 Logan Lloyd               11 WCAB                   41.66      42.90    6  
  4 Throyden Yavuzer-Judd     11 OAPB                   42.84      43.17    5  
 -- Carston Hambali           11 EBA                    39.48         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Jonathan Guo              11 BSW                    50.00      38.07    9  
  2 Shanay Verma              11 SCSC                   44.08      38.25    7  
  3 Tyler McCay               11 CROW                   45.58      44.10    6  
  4 Lin Todd                  11 WCAB                   48.32      46.84    5  
  5 Aaron Ely                 11 EBA                    58.00      49.93    4  
  6 Nate Walker               11 UN                     51.56      53.38    3  
  7 Felix Elliott             11 AAA                  1:00.00      54.34    2  
 -- Ray Guo                   11 EBA                    48.68         DQ  
 -- Meiki Kondo               11 LAMV                   45.00         DQ  
 
Event 26  Boys 12 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Oryan Liu                 12 PLS                    29.59      29.75    9  
  2 Cj Lee                    12 CROW                   33.57      34.28    7  
SILV - Division  
  1 Grant Oxborrow            12 CROW                   42.10      36.06    9  
  2 Bryan Cao                 12 UN                     41.54      37.49    7  
BRNZ - Division  
  1 Lucas Zhou                12 AAA                    44.99      43.17    9  
  2 Tai Liu                   12 EBA                    48.88      44.36    7  
  3 Jiachen Huo               12 OSC                    50.90      45.82    6  
 
Event 27  Girls 9 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Kaileani Calica            9 OAPB                   42.31      40.37    9  
  2 Adelyn Logan               9 WCAB                   46.49      42.64    7  
  3 Morgan McCay               9 CROW                   46.29      47.17    6  
  4 Katherine Babushkina       9 DA                     47.87      47.86    5  
  5 Olivia Holbrook            9 WCAB                   50.00      49.63    4  
  6 Vivienne Oxborrow          9 CROW                   52.55      54.93    3  
BRNZ - Division  
  1 Yusa Kondo                 9 LAMV                   55.22      46.29    9  
  2 Masha Alekseeva            9 WCAB                   55.00      50.62    7  
  3 Annelise Sanders           9 WCAB                      NT      51.05    6  
  4 Erin Ayers                 9 BSW                    53.28      53.28    5  
  5 Miranda Lendaris           9 BSW                  1:06.52      53.36    4  
  6 Gia Gonzales               9 BSW                  1:26.00    1:15.75    3  
 -- Keira Cheung               9 OSC                  1:00.00         DQ  
 
Event 27  Girls 10 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Clara Young               10 LO                     38.38      36.73    9  
  2 Stella Iversen            10 CROW                   37.92      36.85    7  
  3 Kayla Arneson             10 CROW                   38.70      39.29    6  
  4 Bella Ferguson            10 CROW                   41.02      40.48    5  
  5 Jamie Vigilia             10 DA                     40.99      40.95    4  
SILV - Division  
  1 Anna Pankhurst            10 BSW                    48.18      42.07    9  
  2 Anica Barnes              10 OAPB                   47.67      42.20    7  
  3 Tatum Goodell             10 CROW                   44.21      43.72    6  
  4 Kiera Shane               10 OAPB                   43.55      44.13    5  
  5 Siena Rigoni              10 BSW                    48.17      46.96    4  
  6 Elin Rho                  10 WCAB                   52.52      48.04    3  
  7 Kaylie Fujinaga           10 BSW                    52.64      49.49    2  
BRNZ - Division  
  1 Sophia Liebow             10 BSW                  1:01.80      52.55    9  
  2 Abigail Armstrong         10 BSW                    56.32      54.64    7  
  3 Mabel McLeod              10 AAA                  1:13.49      54.84    6  
 
Event 28  Boys 9 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Gavin Sutton               9 DA                     43.46      43.23    9  
 -- Ace Orians                 9 WCAB                   50.00         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Patrick Kirst              9 CROW                   54.10      50.25    9  
  2 Miles Ho                   9 AAA                  1:46.50      50.54    7  
  3 Maximilian Campbell        9 SVS                    57.25      53.67    6  
  4 Griffin Young              9 LO                     54.22      57.23    5  
  5 Gino Rigoni                9 BSW                  1:12.49    1:00.26    4  
  6 Anay Shah                  9 OSC                  1:35.71    1:00.42    3  
  7 Christian Meraz            9 WCAB                 1:04.95    1:04.03    2  
 -- Calvin Talmadge            9 WCAB                 1:20.00         DQ  
 
Event 28  Boys 10 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Elliot Widmer             10 CROW                   40.58      39.74    9  
SILV - Division  
  1 Renzo (Peter) Magna       10 CROW                   41.41      41.49    9  
  2 Andrew Moore              10 CROW                   43.00      42.59    7  
  3 Kieran Chadda             10 SVS                    46.59      42.88    6  
  4 Ryan Mak                  10 CROW                   45.22      43.09    5  
  5 Tejas Kashyap             10 OSC                    51.74      44.86    4  
  6 Aiden Zenooz              10 CROW                   48.10      46.52    3  
  7 Lance Walker              10 UN                     47.87      48.15    2  
  8 Bryce Kaplenko            10 CROW                   52.04      48.80    1  
BRNZ - Division  
  1 Ian Todd                  10 WCAB                 1:02.62      58.03    9  
 -- Nathan Chui               10 LAMV                   53.19         DQ  
 -- Vihaan Eusebius           10 EBA                  1:07.15         DQ  
 
Event 29  Girls 15-18 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anna Ryan                 17 WCAB                 1:06.53    1:01.07    9  
  2 Jessica Davis             18 CROW                 1:04.07    1:01.17    7  
  3 Annika Sharma             17 WCAB                 1:02.01    1:01.85    6  
  4 Courtney Coplan           18 BSW                  1:04.44    1:02.18    5  
  5 Gemma Carlson             17 WCAB                 1:04.79    1:02.21    4  
  6 Cady Chan                 15 WCAB                 1:06.71    1:03.57    3  
  7 Skyler Horder             17 UN                   1:02.00    1:03.95    2  
  8 Audrey Davis              17 CROW                 1:06.38    1:04.99    1  
  9 Shaila Santos             18 WCAB                 1:01.01    1:05.89  
 10 Aimee Blackwood           16 BSW                  1:05.99    1:06.07  
 11 Kayla Huffman             16 SVS                  1:05.00    1:06.15  
 12 Alana Silva               15 BSW                  1:50.15    1:06.56  
 13 Abigayle Scott            15 BSW                  1:08.00    1:06.58  
 14 Chloe Lazaraton           16 SYS                  1:14.28    1:06.84  
 15 Maddie Guo                15 BSW                  1:15.33    1:07.31  
 16 Athena Ayers              15 BSW                  1:13.55    1:07.43  
 17 Lauryn Caguyong           16 BSW                  1:12.32    1:08.18  
 18 Bella Lopez               16 BSW                  1:25.66    1:08.50  
 19 Payton Kenney             17 WCAB                 1:12.04    1:08.63  
 20 Kristen Fitch             17 BSW                  1:15.38    1:08.75  
 21 Angela D'Amelio           15 EBA                  1:10.10    1:09.22  
 22 Thuytien Nguyen           16 LAMV                 1:25.89    1:10.04  
 23 Emily Scott               16 SVS                  1:12.63    1:10.98  
 24 Francesca Vasconi         17 OAPB                 1:09.00    1:12.38  
 25 Julia Garcia              15 ECG                  1:19.00    1:12.57  
 26 Zosia Gruszka             15 WCAB                 1:18.34    1:12.83  
 27 Ava Erhard                15 BSW                  1:35.98    1:13.16  
 28 Rianna DY                 16 DA                   1:13.18    1:13.23  
 29 Portia Do                 15 SUNN                 1:14.82    1:14.53  
 30 Natalie Garfias           16 BSW                  2:00.00    1:15.63  
 31 Rosalyn Weng              16 FF                   1:20.47    1:16.07  
 32 Anna Morokutti            16 LAMV                 1:12.23    1:16.11  
 33 Elisabeth Rasimus         15 WCAB                 1:12.50    1:16.62  
 34 Emily Schwartz            16 EBA                  1:20.00    1:16.68  
 35 Emily Dougherty           16 SVS                  1:18.37    1:17.56  
 36 Kalli Wiitala             16 BSW                  1:25.00    1:19.71  
 37 Kallie Cheung             16 WCAB                 1:20.00    1:20.27  
 38 Claire Diaco              15 ECG                  1:25.00    1:20.76  
 39 Calista Reynoso           16 BSW                  1:23.86    1:21.66  
 40 Christine Arakkal         16 EBA                  1:26.00    1:26.87  
 41 Grace Perry               15 BSW                  1:40.20    1:43.57  
 
Event 29  Girls 19 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alejandra Robins          20 ECG                  1:06.66    1:05.66    9  
  2 Sky Griffin               19 OAPB                 1:05.54    1:06.81    7  
  3 Nicole Edwards            20 OAPB                 1:08.60    1:06.86    6  
 
Event 30  Boys 15-18 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Theoden Yavuzer-Judd      16 OAPB                 1:12.31      53.85    9  
  2 Nate Levy                 16 OAPB                   58.87      53.97    7  
  3 Nicholas Chang            17 OAPB                 1:02.01      55.30    6  
  4 Max Desomma               18 TCA                  1:11.74      55.42    5  
  5 Sammy Kan                 15 CROW                 1:08.78      55.67    4  
  6 Owen DY                   18 DA                   1:00.00      55.93    3  
  7 Miles Turman              18 ECG                  1:01.31      58.34    2  
  8 David Medina              17 EAC                  1:03.00      58.38    1  
  9 Alexander Truong          16 SVS                  1:09.75      58.71  
 10 Soren Stanton             16 WCAB                 1:00.46      58.86  
 11 Ryin Ruaboro              15 EBA                  1:02.60      59.64  
 12 Christopher Chong         16 LAMV                 1:04.58      59.67  
 13 Larwence Thomas           16 WCAB                 1:08.26      59.82  
 14 Kyle Flora                16 WCAB                 1:00.52    1:00.32  
 15 Matthew Marges            15 CROW                 1:03.12    1:00.64  
 16 Ryan Lee                  16 WCAB                 1:01.91    1:01.14  
 17 Robert Placak             17 OAPB                 1:01.00    1:01.17  
 18 Lukas Peters              15 OAPB                 1:09.95    1:01.83  
 19 Zachary Silverman         15 LAMV                 1:30.00    1:01.85  
 20 Jax Milasincic            15 CROW                 1:03.67    1:02.30  
 21 Bruce Zhang               15 OAPB                 1:08.76    1:02.49  
 22 Nick Cajski               15 WCAB                 1:16.15    1:04.87  
 23 Daniel Liu                16 EBA                  1:04.00    1:06.11  
 24 Jaedi Corrallo            15 DA                   1:09.00    1:06.18  
 25 Nelson Xie                16 EAC                  1:06.83    1:06.64  
 26 Joshua Pang               15 WCAB                 1:42.34    1:07.20  
 27 Jd Gamble                 17 BSW                  1:30.00    1:07.21  
 28 Jasper Gan                15 OSC                  1:12.15    1:07.44  
 29 William Rocha             17 BSW                  1:13.50    1:08.39  
 30 Karsten Hakes             16 SRBY                 1:10.00    1:09.33  
 31 Justin Wang               16 LAMV                 1:31.00    1:10.62  
 32 Orion Moon                16 ECG                  1:17.01    1:12.18  
 33 David Shin                15 BSW                  1:27.63    1:12.64  
 34 Daniel Tochilnik          15 DA                   1:25.00    1:13.26  
 
Event 30  Boys 19 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aidan Vollmar             19 OAPB                 1:04.22      51.82    9  
  2 Derek Choy                23 SYS                    55.00      55.30    7  
  3 Jarrett Hampel            19 SVS                  1:04.55      59.67    6  
 
Event 31  Girls 13 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eva Busquets              13 DA                   1:09.75    1:04.19    9  
  2 Siena Santos              13 OAPB                 1:02.98    1:04.65    7  
  3 Maddie Phan               13 OAPB                 1:08.41    1:06.40    6  
  4 Zoe Venetta               13 DA                   1:08.82    1:06.95    5  
  5 Lexi Parkinson            13 DA                   1:11.00    1:07.52    4  
  6 Jewel Mendiola            13 OAPB                 1:11.35    1:08.28    3  
  7 Valentina Deng            13 CROW                 1:14.59    1:08.49    2  
  8 Viola Griebenow           13 OAPB                 1:12.00    1:10.07    1  
  9 Ava Anderson              13 OAPB                 1:11.73    1:10.52  
 10 Eden Barnes               13 OAPB                 1:18.65    1:11.72  
 11 Maeci Scott               13 BSW                  1:20.00    1:12.30  
 12 Sofia Torres-Tran         13 EAC                  1:08.95    1:12.45  
 13 Elissa Barte              13 SVS                  1:17.23    1:12.70  
 14 Ayla Allocco              13 DA                   1:18.60    1:15.86  
 15 Katey Block               13 BSW                  1:24.90    1:17.15  
 16 Carla Nunn-Eckert         13 BSW                  1:31.58    1:20.13  
 17 Andrea Garcia             13 ECG                  1:23.80    1:20.22  
 18 Miriam Rose Lewis         13 BSW                  1:45.00    1:25.37  
 19 Hailey Olalia             13 EBA                  1:39.00    1:30.06  
 20 Aarya Kulkarni            13 EBA                  1:45.83    1:41.54  
 21 Katie South               13 BSW                  2:30.00    1:50.02  
 
Event 31  Girls 14 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mia White                 14 SVS                  1:08.55    1:07.74    9  
  2 Natalie Hsu               14 DA                   1:11.17    1:08.74    7  
  3 Madeline Martindale       14 OAPB                 1:10.57    1:09.04    6  
  4 Autumn Carroll            14 CROW                 1:11.86    1:10.96    5  
  5 Kobi Wong                 14 DA                   1:16.34    1:11.02    4  
  6 Emma Usher                14 CROW                 1:14.23    1:14.55    3  
  7 Carla Worrell             14 OAPB                 1:19.92    1:16.56    2  
  8 Ella Gross                14 EBA                  1:14.53    1:16.73    1  
  9 Allison Xie               14 EAC                  1:24.64    1:18.08  
 10 Archisha Akinchan         14 EBA                  1:34.58    1:30.30  
 
Event 32  Boys 13 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jed Johnson               13 OAPB                 1:00.36      56.66    9  
  2 Carson Hudson             13 WCAB                   59.04      58.81    7  
  3 Nicholas Woolery          13 BSW                  1:01.37    1:00.02    6  
  4 Ben Nonaka                13 WCAB                 1:04.53    1:01.65    5  
  5 Kyle Chang                13 OAPB                 1:36.67    1:04.98    4  
  6 Eric Meng                 13 EBA                  1:02.15    1:07.24    3  
  7 David Cheung              13 WCAB                 1:20.00    1:11.49    2  
  8 Aidan Siu                 13 DA                   1:14.53    1:11.58    1  
  9 Cole Fujinaga             13 BSW                  1:24.29    1:11.71  
 10 Kevin Zhang               13 EBA                  1:25.78    1:18.05  
 11 Russell Felix             13 BSW                  1:22.07    1:20.25  
 12 Wyatt Doorenbos           13 BSW                  2:45.00    1:36.20  
 -- Mathew Shin               13 BSW                  1:38.38         DQ  
 
Event 32  Boys 14 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Isaiah Warner             14 BSW                    59.26    1:00.94    9  
  2 Nate Willett Burfoot      14 ECG                  1:11.67    1:05.00    7  
  3 Ryan Lim                  14 LAMV                 1:12.75    1:05.08    6  
  4 Eric Chen                 14 CROW                 1:08.00    1:11.38    5  
  5 Winston Tsai              14 EBA                  1:45.00    1:29.41    4  
 
Event 33  Girls 11 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Daniela Linares Danzos    11 CROW                 1:07.83    1:07.67    9  
  2 Bella Smith               11 OAPB                 1:09.00    1:09.24    7  
SILV - Division  
  1 Liv Jacquay               11 CROW                 1:13.62    1:12.13    9  
  2 Eliana Chui               11 LAMV                 1:23.81    1:14.58    7  
  3 Sophia Kirst              11 CROW                 1:21.73    1:18.79    6  
  4 Ruby Goerke               11 CROW                 1:23.50    1:26.48    5  
BRNZ - Division  
  1 Perri Smith               11 WCAB                 1:25.33    1:20.77    9  
  2 Jessica Chen              11 EBA                  1:29.10    1:24.04    7  
  3 Emily Primm               11 CROW                 1:27.63    1:25.44    6  
  4 Maia Lieu                 11 AAA                  1:45.00    1:26.27    5  
  5 Jaeda Nunes               11 AAA                  2:10.00    1:31.04    4  
  6 Lluvia Meraz              11 WCAB                 1:46.97    1:31.74    3  
  7 Natasha Moussa            11 BSW                  1:33.84    1:32.59    2  
  8 Sarah Han                 11 OSC                  1:44.85    1:34.07    1  
  9 Lila Malloy               11 OSC                  1:38.34    1:35.31  
 10 Gabby Gueno               11 BSW                  1:45.00    1:39.76  
 -- Tal Arwatz                11 LAMV                 1:47.29         DQ  
 -- Marissa Taylor            11 BSW                  1:46.00         DQ  
 -- Sara Palkar               11 WCAB                 1:31.31         DQ  
 
Event 33  Girls 12 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Vivienne Bailey           12 CROW                 1:09.98    1:10.44    9  
  2 Amber Kaplenko            12 CROW                 1:10.70    1:12.35    7  
SILV - Division  
  1 Ella Busquets             12 DA                   1:12.28    1:05.66    9  
  2 Lily Yung                 12 OAPB                 1:12.10    1:08.25    7  
  3 Anna Motes                12 OAPB                 1:12.67    1:08.56    6  
  4 Calei Calica              12 OAPB                 1:15.15    1:09.13    5  
  5 Mia Donati                12 CROW                 1:12.31    1:10.81    4  
  6 Sophia Schwartz           12 OAPB                 1:14.01    1:12.28    3  
  7 Alexia Warner             12 BSW                  1:13.26    1:12.37    2  
  8 Mari Nakayama             12 BSW                  1:12.60    1:13.50    1  
  9 Sophia Schulz             12 BSW                  1:14.91    1:14.01  
 10 Annabelle Kruger          12 WCAB                 1:17.63    1:14.57  
 11 Brooke Helmick            12 BSW                  1:22.00    1:17.92  
 12 Salma Heddadji            12 CROW                 1:17.60    1:18.28  
BRNZ - Division  
  1 Tilly Chan                12 WCAB                 1:33.23    1:14.28    9  
  2 Anna Hill                 12 AAA                  1:35.00    1:15.36    7  
  3 Julie Whitney             12 LAMV                 1:36.79    1:15.75    6  
  4 Misha Cherukumilli        12 OSC                  1:30.91    1:19.44    5  
  5 Risha Bhat                12 DA                   1:30.69    1:24.31    4  
  6 Cecilia Tiles             12 ECG                  1:35.00    1:28.03    3  
  7 Allison Wright            12 OSC                  2:00.00    1:39.21    2  
  8 Yenna Lee                 12 AAA                  1:58.87    1:39.95    1  
 
Event 34  Boys 11 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Dylan Gregory             11 CROW                 1:05.11    1:04.61    9  
  2 Avery Logan               11 WCAB                 1:08.47    1:08.98    7  
SILV - Division  
  1 Shanay Verma              11 SCSC                 1:13.46    1:09.24    9  
  2 Logan Lloyd               11 WCAB                 1:15.62    1:15.71    7  
  3 Carston Hambali           11 EBA                  1:18.14    1:16.62    6  
  4 Julian Thorn Leeson       11 OAPB                 1:20.37    1:16.77    5  
  5 Atlas Metin               11 OAPB                 1:20.03    1:19.50    4  
BRNZ - Division  
  1 Kai Johnston              11 OSC                  1:30.00    1:20.17    9  
  2 Tyler McCay               11 CROW                 1:22.37    1:20.32    7  
  3 Parsa Noorbakhsh          11 CROW                 1:24.00    1:20.33    6  
  4 Jonathan Guo              11 BSW                  1:45.45    1:23.35    5  
  5 Gavin Barclay             11 WCAB                 1:45.08    1:34.00    4  
  6 Nate Walker               11 UN                   1:38.88    1:42.36    3  
 -- Meiki Kondo               11 LAMV                 1:40.00         DQ  
 
Event 34  Boys 12 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Cj Lee                    12 CROW                 1:09.31    1:06.82    9  
  2 Wyatt MACDONALD           12 CROW                 1:09.85    1:08.20    7  
  3 Bryan Cao                 12 UN                   1:19.30    1:09.13    6  
  4 Grant Oxborrow            12 CROW                 1:11.20    1:09.76    5  
  5 Ethan Nguyen              12 DA                   1:19.92    1:17.15    4  
 
Event 35  Girls 9 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Kaileani Calica            9 OAPB                 1:19.71    1:20.68    9  
SILV - Division  
  1 Morgan McCay               9 CROW                 1:25.84    1:21.76    9  
  2 Yusa Kondo                 9 LAMV                 1:42.36    1:30.44    7  
  3 Katherine Babushkina       9 DA                   1:30.86    1:31.60    6  
  4 Olivia Holbrook            9 WCAB                 1:39.07    1:36.83    5  
  5 Vivienne Oxborrow          9 CROW                 1:39.85    1:38.69    4  
 -- Adelyn Logan               9 WCAB                 1:23.33         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Annelise Sanders           9 WCAB                      NT    1:35.44    9  
  2 Miranda Lendaris           9 BSW                  1:52.78    1:39.50    7  
  3 Koda Davis                 9 AAA                  1:57.45    1:42.61    6  
  4 Erin Ayers                 9 BSW                  2:00.63    1:45.29    5  
 -- Keira Cheung               9 OSC                  2:00.00         DQ  
 
Event 35  Girls 10 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Clara Young               10 LO                   1:10.60    1:09.29    9  
  2 Kayla Arneson             10 CROW                 1:14.53    1:12.47    7  
  3 Stella Iversen            10 CROW                 1:17.08    1:15.27    6  
  4 Bella Ferguson            10 CROW                 1:19.48    1:17.75    5  
  5 Abigail Armstrong         10 BSW                  1:18.30    1:45.84    4  
SILV - Division  
  1 Anna Pankhurst            10 BSW                  1:26.56    1:21.57    9  
  2 Ada Ward                  10 AAA                  1:40.76    1:21.89    7  
  3 Jamie Vigilia             10 DA                   1:32.11    1:22.59    6  
  4 Kaila Bream               10 DA                   1:25.86    1:23.26    5  
  5 Anica Barnes              10 OAPB                 1:33.14    1:23.56    4  
  6 Kiera Shane               10 OAPB                 1:28.46    1:25.85    3  
  7 Siena Rigoni              10 BSW                  1:27.43    1:26.55    2  
  8 Tatum Goodell             10 CROW                 1:31.49    1:29.72    1  
BRNZ - Division  
  1 Sophia Liebow             10 BSW                  1:43.34    1:30.56    9  
  2 Elin Rho                  10 WCAB                 1:42.72    1:37.35    7  
  3 Kaylie Fujinaga           10 BSW                  1:44.48    1:38.74    6  
  4 Georgia Potter            10 WCAB                 1:47.27    1:42.17    5  
  5 Yiran Liu                 10 EBA                  2:00.00    1:43.43    4  
  6 Mabel McLeod              10 AAA                  2:20.33    1:48.60    3  
 
Event 36  Boys 9 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Gavin Sutton               9 DA                   1:25.88    1:24.79    9  
BRNZ - Division  
  1 Leo Linares Danzos         9 CROW                 2:12.88    1:38.02    9  
  2 Gino Rigoni                9 BSW                  1:47.86    1:41.36    7  
  3 Patrick Kirst              9 CROW                 1:52.71    1:43.52    6  
  4 Anay Shah                  9 OSC                  2:14.58    2:01.03    5  
  5 John Paul Lewis            9 BSW                  2:03.00    2:21.40    4  
 -- Griffin Young              9 LO                   1:58.69         DQ  
 
Event 36  Boys 10 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jackson Bailey            10 CROW                 1:10.06    1:10.07    9  
  2 Ryan Mak                  10 CROW                 1:17.58    1:19.37    7  
SILV - Division  
  1 Elliot Widmer             10 CROW                 1:20.29    1:18.91    9  
  2 Andrew Moore              10 CROW                 1:23.78    1:22.73    7  
  3 Aiden Zenooz              10 CROW                 1:30.12    1:25.34    6  
  4 Kameron Kleiner           10 SVS                  1:36.87    1:28.10    5  
  5 Kieran Chadda             10 SVS                  1:30.37    1:28.63    4  
  6 Renzo (Peter) Magna       10 CROW                 1:33.20    1:31.34    3  
  7 Bryce Kaplenko            10 CROW                 1:34.61    1:31.59    2  
  8 Lance Walker              10 UN                   1:30.50    1:32.14    1  
BRNZ - Division  
  1 Tejas Kashyap             10 OSC                  1:43.70    1:30.07    9  
  2 Donovan Mansuy            10 SVS                  1:46.24    1:31.79    7  
 
Event 37  Girls 6 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
 -- Ava Zenooz                 6 CROW                 2:00.00         DQ  
 
Event 37  Girls 7 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Tori Daniel                7 PLS                  1:49.00    1:50.69    9  
BRNZ - Division  
  1 Emery Sutton               7 DA                   3:00.00    1:54.42    9  
  2 Yimo Liu                   7 EBA                  2:30.00    2:04.72    7  
  3 Ishana Raghavan            7 AAA                  2:15.00    2:06.45    6  
 
Event 37  Girls 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Sage Searle                8 CROW                 1:31.70    1:30.68    9  
  2 Savy Searle                8 CROW                 1:33.34    1:31.02    7  
  3 Mia Hung                   8 CROW                 1:44.06    1:45.21    6  
SILV - Division  
  1 Fiona Magna                8 CROW                 1:51.44    1:46.80    9  
 -- Lyla Jacquay               8 CROW                 2:10.35         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Skye Santos                8 UN                   2:13.33    2:13.34    9  
 
Event 38  Boys 8 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jack Arneson               8 CROW                 1:39.20    1:34.35    9  
  2 Zach Walker                8 UN                   1:31.65    1:34.77    7  
SILV - Division  
  1 Carson Kaplenko            8 CROW                 1:52.83    1:44.84    9  
  2 Dean Andren                8 CROW                 2:09.18    1:49.97    7  
 
Event 39  Girls 15-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Emilia Barck              15 OAPB                 2:23.41    2:20.91    9  
  2 Kayla Gregory             16 CROW                 2:22.78    2:28.27    7  
  3 Kristina Mooney           18 WCAB                 2:29.24    2:28.80    6  
  4 Sophia Stiles             16 CROW                 2:28.64    2:32.86    5  
  5 Shaila Santos             18 WCAB                 2:28.99    2:35.55    4  
  6 Nara Phoonpirom           17 AAA                  2:50.03    2:41.95    3  
  7 Anika Nagpal              16 AAA                  2:52.19    2:50.63    2  
  8 Francesca Vasconi         17 OAPB                 2:45.00    2:51.09    1  
  9 Kallie Cheung             16 WCAB                 3:00.00    2:54.28  
 10 Rianna DY                 16 DA                   2:47.70    2:54.38  
 11 Noa Sharabi               18 AAA                  3:13.32    2:57.06  
 12 Evalena Chin              15 AAA                  3:09.16    3:05.10  
 13 Kalli Wiitala             16 BSW                  3:01.00    3:15.45  
 
Event 39  Girls 19 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alejandra Robins          20 ECG                  2:39.81    2:40.40    9  
  2 Janelle Ng                19 UN                   2:45.51    2:45.70    7  
 
Event 40  Boys 15-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nate Levy                 16 OAPB                 2:10.14    2:10.55    9  
  2 Owen DY                   18 DA                   2:06.67    2:11.68    7  
  3 Dylan Oquendo             18 WCAB                 2:15.42    2:13.08    6  
  4 Henrik Barck              17 OAPB                 2:16.80    2:13.67    5  
  5 Alexander Truong          16 SVS                  2:15.15    2:17.36    4  
  6 Andrew Lopez              18 WCAB                 2:17.53    2:18.42    3  
  7 Miles Turman              18 ECG                  2:18.51    2:20.95    2  
  8 Reid Lalli                15 OAPB                 2:21.00    2:22.01    1  
  9 Zachary Silverman         15 LAMV                 2:50.00    2:25.11  
 10 Khang Cao                 17 UN                   2:29.00    2:25.88  
 11 Robert Placak             17 OAPB                 2:26.90    2:26.38  
 12 Jax Milasincic            15 CROW                 2:33.91    2:26.61  
 13 Ben Graham                15 OAPB                 2:23.42    2:26.70  
 14 Dallas Hudson             15 WCAB                 2:30.00    2:26.99  
 15 Ryan Pham                 16 EAC                  2:26.33    2:28.19  
 16 Taylor Yee                18 AAA                  2:20.00    2:28.76  
 17 Drew Nelson               16 SOLO                 2:32.41    2:31.12  
 18 Justin Cho                16 LAMV                 2:31.96    2:32.81  
 19 Bruce Zhang               15 OAPB                 2:28.20    2:34.88  
 20 Robby Brents              16 OAPB                 2:34.33    2:38.21  
 21 Justin Wang               16 LAMV                 2:57.92    2:48.89  
 22 David Zhan                17 AAA                  3:01.21    2:53.17  
 23 David Shin                15 BSW                  3:06.54    2:55.89  
 24 Petros Lewis              15 BSW                  3:30.00    2:56.82  
 
Event 40  Boys 19 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tom Higdon                23 SYS                  2:00.12    2:05.34    9  
 
Event 41  Girls 13 Year Olds 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Siena Santos              13 OAPB                 2:37.90    2:36.61    9  
  2 Avery Yasukochi           13 OAPB                 2:37.08    2:43.14    7  
SILV - Division  
  1 Eden Barnes               13 OAPB                 2:49.44    2:45.64    9  
  2 Oyu Tuvshintugs           13 WCAB                 2:50.50    2:46.16    7  
  3 Sofia Torres-Tran         13 EAC                  2:51.03    2:50.97    6  
  4 Katie Buckley             13 OAPB                 2:56.57    2:56.78    5  
  5 Macy McLeod               13 AAA                  2:56.12    2:56.92    4  
  6 Maeci Scott               13 BSW                  3:00.00    2:58.77    3  
BRNZ - Division  
  1 Aarya Kulkarni            13 EBA                  4:01.79    4:04.65    9  
 
Event 41  Girls 14 Year Olds 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Emma Shane                14 OAPB                 2:30.93    2:35.95    9  
  2 Allie Powell              14 DA                   2:37.00    2:37.36    7  
  3 Charlotte Shamia          14 OAPB                 2:41.35    2:39.61    6  
  4 Kaijing Zheng             14 UN                   2:39.67    2:39.90    5  
SILV - Division  
  1 Shreya Kashyap            14 OSC                  2:46.40    2:42.39    9  
  2 Kobi Wong                 14 DA                   2:51.31    2:48.38    7  
  3 Reese Moore               14 CROW                 2:50.00    2:49.81    6  
  4 Kate Cajski               14 WCAB                 3:00.00    2:54.23    5  
 
Event 42  Boys 13 Year Olds 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Peter Gladkevich          13 AAA                  2:26.78    2:21.84    9  
  2 Jeremy Ting               13 CROW                 2:26.90    2:24.48    7  
SILV - Division  
  1 Nicholas Woolery          13 BSW                  2:35.78    2:29.25    9  
  2 Aidan Siu                 13 DA                   2:54.90    2:47.83    7  
  3 Cole Fujinaga             13 BSW                  2:52.88    3:05.58    6  
BRNZ - Division  
  1 Phumin Chansiri           13 AAA                  3:12.33    2:38.13    9  
  2 Alex Wang                 13 EBA                  3:00.00    2:43.72    7  
  3 Christoper Loo            13 BSW                  3:20.00    2:48.54    6  
  4 Max Johnston              13 OSC                  3:05.00    2:49.06    5  
 
Event 42  Boys 14 Year Olds 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Owen Coblin               14 SUNN                 2:22.94    2:20.76    9  
SILV - Division  
  1 Anderson Loo              14 BSW                  2:42.21    2:27.33    9  
  2 Justin Ely                14 EBA                  2:35.39    2:28.33    7  
  3 Evan Byun                 14 AAA                  2:41.23    2:32.92    6  
  4 Colin SO                  14 WCAB                 2:51.17    2:34.58    5  
  5 Nicholas Chong            14 LAMV                 2:50.47    2:36.96    4  
  6 Adam Sutro                14 OAPB                 2:41.33    2:37.58    3  
  7 Eric Chen                 14 CROW                 2:39.63    2:45.91    2  
  8 Dylan Felson              14 OAPB                 2:48.60    2:51.37    1  
BRNZ - Division  
  1 Shawn Kim                 14 WCAB                 3:19.65    2:40.53    9  
  2 Winston Tsai              14 EBA                  3:30.00    3:24.84    7  
 -- Caden McDonald            14 CROW                 3:30.00         DQ  
 
Event 43  Girls 11 Year Olds 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Liv Jacquay               11 CROW                 2:24.40    2:55.68    9  
SILV - Division  
  1 Eliana Chui               11 LAMV                 3:10.00    2:58.42    9  
BRNZ - Division  
  1 Chloe Cooper              11 OAPB                 3:52.01    2:47.43    9  
  2 Jessame Reynoso           11 BSW                  4:35.39    2:50.77    7  
  3 Marissa Taylor            11 BSW                  3:50.00    2:51.72    6  
  4 Eleanor Garcia            11 WCAB                 3:29.82    3:03.13    5  
  5 Jessica Chen              11 EBA                  3:50.00    3:27.27    4  
 
Event 43  Girls 12 Year Olds 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Calei Calica              12 OAPB                 2:39.30    2:41.49    9  
 
Event 44  Boys 11 Year Olds 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dylan Gregory             11 CROW                 2:35.00    2:41.27    9  
 
Event 44  Boys 12 Year Olds 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aasish Dangol             12 AAA                  2:26.61    2:22.21    9  
  2 Cj Lee                    12 CROW                 2:44.06    2:38.50    7  
SILV - Division  
  1 Bryan Cao                 12 UN                   3:00.01    2:52.86    9  
 
Event 45  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ava Zenooz                 6 CROW                   26.81      25.94    9  
BRNZ - Division  
  1 Victoria Linares Danzos    6 CROW                   36.39      30.25    9  
 
Event 45  Girls 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Tori Daniel                7 PLS                    28.00      22.29    9  
  2 Emery Sutton               7 DA                     24.35      25.91    7  
BRNZ - Division  
  1 Eleanor Santos             7 DA                   1:00.00      27.78    9  
  2 Adrienne Thomas            7 WCAB                   54.00      37.92    7  
 
Event 45  Girls 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Savy Searle                8 CROW                   20.10      19.76    9  
SILV - Division  
  1 Fiona Magna                8 CROW                   24.26      24.66    9  
  2 Ej Rohrs                   8 CROW                   25.93      27.51    7  
BRNZ - Division  
  1 Teah Sun                   8 EBA                    29.00      24.41    9  
  2 Skye Santos                8 UN                     33.91      27.43    7  
  3 Caitlyn Donis              8 BSW                  1:00.00      28.56    6  
 
Event 46  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robert Legg                5 CROW                   29.24      29.56    9  
  2 Isaiah Rohrs               6 CROW                   42.47      33.69    7  
 
Event 46  Boys 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Toby DY                    7 DA                     28.00      28.61    9  
BRNZ - Division  
  1 Kevin Gonzales             7 BSW                    35.00      26.73    9  
 -- Rodderick Cheung           7 OSC                    45.00         DQ  
 
Event 46  Boys 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Carson Kaplenko            8 CROW                   21.15      22.57    9  
  2 Ryan Moore                 8 CROW                   22.10      24.19    7  
SILV - Division  
  1 Dean Andren                8 CROW                   26.03      25.15    9  
BRNZ - Division  
  1 Teddy Elliott              8 AAA                    35.00      25.27    9  
  2 Miles Prendergast          8 WCAB                   34.26      29.88    7  
 
Event 47  Girls 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amber Van Meines          17 OAPB                   56.56      56.27    9  
  2 Emilia Barck              15 OAPB                   55.64      56.75    7  
  3 Adriana Smith             15 OAPB                   55.08      56.98    6  
  4 Lily Struempf             15 OAPB                   57.15      57.19    5  
  5 Emily Scheberies          16 CROW                   56.80      58.15    4  
  6 Mollie Appl               15 OAPB                 1:00.17      59.00    3  
  7 Lauren Torchiana          18 DA                     58.49      59.04    2  
  8 Sam McConnell             17 WCAB                   59.09      59.54    1  
  9 Mckenna Valenta           15 SVS                  1:03.62      59.61  
 10 Natalie Aiken             15 OAPB                   58.82      59.81  
 11 Kyla Kelly                17 CROW                   56.95    1:00.03  
 12 Kelly Kermoian            18 WCAB                   59.77    1:00.04  
 13 Layla Busquets            15 DA                   1:00.50    1:00.12  
 14 Audrey Davis              17 CROW                   57.82    1:00.20  
 15 Cady Chan                 15 WCAB                 1:00.42    1:00.55  
 16 Gemma Carlson             17 WCAB                 1:01.02    1:00.68  
 17 Miranda Stevenson         15 OAPB                 1:02.10    1:01.37  
 18 Courtney Coplan           18 BSW                    58.88    1:01.47  
 19 Samantha Sousa            16 QSS                  1:08.38    1:02.65  
 20 Regan Stambaugh           17 OAPB                 1:01.47    1:02.94  
 21 Kayla Gregory             16 CROW                 1:03.43    1:03.36  
 22 Whitney Wilkalis          15 OAPB                 1:06.31    1:03.92  
 23 Gretta Callison           16 DA                   1:04.99    1:04.26  
 24 Lexi Fok                  17 OAPB                   59.39    1:04.29  
 25 Medha Raghuraman          16 EBA                  1:04.62    1:04.36  
 26 Delaney Joyce             15 OAPB                 1:04.86    1:04.58  
 27 Lucia Pirone              18 OAPB                 1:05.00    1:04.71  
 28 Natalie Bove              15 OAPB                 1:03.60    1:04.72  
 29 Alana Silva               15 BSW                  1:09.88    1:04.90  
 30 Haley Flynn               17 OAPB                 1:09.14    1:05.04  
 31 Clara Roggensack          16 OAPB                 1:03.58    1:05.55  
 32 Summer Claibourne         16 WCAB                 1:04.47    1:05.57  
 33 Regan Moore               17 CROW                 1:04.23    1:05.96  
 34 Maddie Guo                15 BSW                  1:12.22    1:05.99  
 35 Sammie Lederle            15 OAPB                 1:05.84    1:06.05  
 36 Athena Ayers              15 BSW                  1:08.01    1:06.93  
 37 Sophia Stiles             16 CROW                 1:09.98    1:07.35  
 38 Paige Meyers              16 OAPB                 1:09.73    1:07.51  
 39 Olivia Eukel              17 OAPB                 1:08.43    1:07.73  
 40 Kristen Fitch             17 BSW                  1:09.67    1:07.77  
 41 Adelie Reiner             15 OAPB                 1:07.82    1:07.89  
 42 Bella Lopez               16 BSW                  1:23.70    1:08.26  
 43 Kaylin Welch              16 SVS                  1:11.18    1:08.27  
 44 Thuytien Nguyen           16 LAMV                 1:08.45    1:08.42  
 45 Ava Erhard                15 BSW                  1:15.00    1:08.63  
 46 Emily Scott               16 SVS                  1:06.54    1:08.75  
 47 Madison Branse            15 OAPB                 1:08.24    1:09.52  
 48 Nara Phoonpirom           17 AAA                  1:10.61    1:10.16  
 49 Francesca Vasconi         17 OAPB                 1:06.13    1:10.28  
 50 Lauryn Caguyong           16 BSW                  1:07.10    1:10.85  
 51 Sydney Zhang              16 OAPB                 1:08.75    1:10.94  
 52 Anna Morokutti            16 LAMV                 1:11.00    1:11.57  
 53 Danielle Gearing          16 WCAB                 1:12.31    1:12.57  
 54 Kayla McIntosh            18 AAA                  1:14.27    1:13.82  
 55 Jerlene Chiu              15 WCAB                 1:13.10    1:14.29  
 56 Aine Keenan               16 DA                   1:16.02    1:14.36  
 57 Portia Do                 15 SUNN                 1:12.91    1:15.37  
 58 Jivana Nagpal             18 AAA                  1:14.32    1:15.60  
 59 Kallie Cheung             16 WCAB                 1:20.00    1:16.72  
 60 Evalena Chin              15 AAA                  1:38.51    1:22.32  
 61 Christine Arakkal         16 EBA                  1:25.30    1:28.22  
 62 Grace Perry               15 BSW                  1:32.00    1:33.19  
 
Event 47  Girls 19 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sky Griffin               19 OAPB                 1:03.37    1:05.33    9  
  2 Janelle Ng                19 UN                   1:06.20    1:06.75    7  
 
Event 48  Boys 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Edward Huang              15 EBA                    53.68      50.03    9  
  2 Jacques Grove             16 LAC                    50.94      51.36    7  
  3 Nicky Glenn               17 OAPB                   53.08      52.38    5.5
  3 Scott Iannaccone          16 WCAB                   51.04      52.38    5.5
  5 Nicholas Chang            17 OAPB                   53.54      53.96    4  
  6 Scott McMillan            15 WCAB                   55.97      55.34    3  
  7 Aj Fong                   16 WCAB                   54.37      55.38    2  
  8 Mason Lyman               18 WCAB                   54.20      55.40    1  
  9 Michael Brennan           17 OAPB                   54.84      55.67  
 10 Jadon Giuliano            17 BSW                    57.01      55.76  
 11 Ian Palmer                16 DA                     56.86      56.25  
 12 Andrew Lopez              18 WCAB                   56.59      56.33  
 13 Harley Venable            16 OAPB                   57.28      57.61  
 14 Ray Cillo                 15 EBA                    58.35      57.97  
 15 Zach Zener                16 OAPB                   59.25      58.17  
 16 Shreeyans Sahu            15 UN                     59.15      58.42  
 17 Ben Graham                15 OAPB                   59.94      58.64  
 18 Ryin Ruaboro              15 EBA                  1:03.89      59.16  
 19 Kyle Flora                16 WCAB                   58.04      59.60  
 20 Tenzin Jungney            16 AAA                  1:02.03    1:00.21  
 21 Matthew Marges            15 CROW                 1:00.80    1:00.30  
 22 Zeeshan Mehmood           16 CROW                 1:00.13    1:00.95  
 23 Tj Kelly                  17 DA                   1:02.24    1:00.99  
 24 Ryan Lee                  16 WCAB                   59.15    1:01.14  
 25 Reid Lalli                15 OAPB                 1:01.34    1:01.40  
 26 Khang Cao                 17 UN                   1:01.41    1:01.76  
 27 Ryan Morokutti            18 LAMV                 1:03.00    1:01.85  
 28 Andrew Jiang              16 DA                   1:01.57    1:02.19  
 29 Jack Jiang                16 DA                     58.66    1:02.27  
 30 Connor Leary              15 DA                   1:03.57    1:02.29  
 31 Ryan Wisk                 15 OAPB                 1:02.14    1:02.36  
 32 Tanner Skrypnyk           16 OAPB                 1:08.80    1:02.85  
 33 Lukas Peters              15 OAPB                 1:02.14    1:03.34  
 34 Nick Chen                 18 AAA                  1:04.30    1:04.20  
 35 Joe Corona                16 WCAB                 1:09.86    1:05.18  
 36 William Rocha             17 BSW                  1:06.09    1:07.58  
 37 Jd Gamble                 17 BSW                  1:14.00    1:08.82  
 38 Nick Cajski               15 WCAB                 1:09.66    1:09.15  
 39 Nelson Xie                16 EAC                  1:09.12    1:09.51  
 40 Carson Biondi             15 CROW                 1:05.06    1:10.08  
 41 Jasper Gan                15 OSC                  1:11.76    1:10.73  
 42 Karsten Hakes             16 SRBY                 1:18.38    1:11.81  
 43 David Shin                15 BSW                  1:31.26    1:16.89  
 44 Daniel Tochilnik          15 DA                   1:18.38    1:17.83  
 -- Parker Etnyre             16 OAPB                 1:02.35         DQ  
 
Event 48  Boys 19 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryan Lenahan              19 OAPB                   51.50      51.10    9  
 
Event 49  Girls 13 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Zara Mehmood              13 CROW                 1:02.62    1:03.06    9  
  2 Zoe Venetta               13 DA                   1:03.88    1:03.58    7  
  3 Eva Busquets              13 DA                   1:03.77    1:04.55    6  
  4 Siena Santos              13 OAPB                 1:02.85    1:05.71    5  
SILV - Division  
  1 Maddie Phan               13 OAPB                 1:05.72    1:04.27    9  
  2 Jewel Mendiola            13 OAPB                 1:07.10    1:04.84    7  
  3 Viola Griebenow           13 OAPB                 1:06.33    1:06.01    6  
  4 Valentina Deng            13 CROW                 1:12.97    1:07.51    5  
  5 Chloe Thorn Leeson        13 OAPB                 1:11.69    1:08.63    4  
  6 Kalina Anderson           13 OSC                  1:13.62    1:08.87    3  
  7 Abbey LI                  13 OSC                  1:10.51    1:09.46    2  
  8 Ava Anderson              13 OAPB                 1:10.65    1:12.45    1  
  9 Sofia Torres-Tran         13 EAC                  1:13.57    1:14.08  
 10 Andrea Garcia             13 ECG                  1:15.30    1:15.84  
 11 Hailey Olalia             13 EBA                  1:13.00    1:28.26  
BRNZ - Division  
  1 Elissa Barte              13 SVS                  1:28.99    1:13.79    9  
  2 Annika Hakes              13 SRBY                 1:20.00    1:15.63    7  
  3 Katey Block               13 BSW                  1:20.10    1:18.78    6  
  4 Gianna Long               13 BSW                  1:50.00    1:27.89    5  
 
Event 49  Girls 14 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Madeline Martindale       14 OAPB                 1:08.54    1:05.60    9  
  2 Sisi Roggensack           14 OAPB                 1:09.29    1:06.24    7  
  3 Meliana Calica            14 OAPB                 1:07.02    1:07.66    6  
  4 Lindsey Hall              14 BSW                  1:09.65    1:08.98    5  
  5 Natalie Hsu               14 DA                   1:12.13    1:10.01    4  
  6 Autumn Carroll            14 CROW                 1:11.27    1:11.43    3  
  7 Donna Talmadge            14 WCAB                 1:10.19    1:11.70    2  
  8 Supitcha Phoonpirom       14 AAA                  1:16.25    1:13.79    1  
  9 Kobi Wong                 14 DA                   1:13.54    1:14.02  
 -- Mia White                 14 SVS                  1:09.56         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Emma Usher                14 CROW                 1:26.00    1:12.92    9  
  2 Allison Xie               14 EAC                  1:17.99    1:15.18    7  
  3 Kate Cajski               14 WCAB                 1:17.93    1:16.38    6  
  4 Archisha Akinchan         14 EBA                  1:34.38    1:31.23    5  
 
Event 50  Boys 13 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jeremy Ting               13 CROW                 1:00.64    1:00.51    9  
SILV - Division  
  1 Carson Hudson             13 WCAB                 1:02.84    1:03.26    9  
  2 Eric Meng                 13 EBA                  1:01.39    1:04.68    7  
  3 Kyle Chang                13 OAPB                 1:07.95    1:05.27    6  
  4 Gabriel Hoffman           13 OAPB                 1:10.49    1:07.41    5  
BRNZ - Division  
  1 Alex Wang                 13 EBA                  1:11.70    1:12.59    9  
  2 Christoper Loo            13 BSW                  1:27.22    1:15.68    7  
  3 Cole Fujinaga             13 BSW                  1:20.78    1:16.87    6  
  4 Russell Felix             13 BSW                  1:22.95    1:17.72    5  
 
Event 50  Boys 14 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Garrett Chivers           14 OAPB                   57.46      55.93    9  
  2 Kyle Kengla               14 WCAB                   59.55      58.84    7  
  3 Ariel Kehat               14 AAA                  1:00.00      59.70    6  
SILV - Division  
  1 Ethan Kengla              14 WCAB                 1:03.37    1:01.04    9  
  2 Carter Seward             14 WCAB                 1:02.45    1:01.38    7  
  3 Thomas Do                 14 SUNN                 1:03.50    1:03.03    6  
  4 Dylan King                14 OAPB                 1:04.77    1:04.70    5  
  5 Alex Cleveland            14 DA                   1:07.95    1:05.70    4  
  6 Ryan Lim                  14 LAMV                 1:08.73    1:06.02    3  
  7 Nicholas Chong            14 LAMV                 1:11.30    1:07.28    2  
  8 Adam Sutro                14 OAPB                 1:06.36    1:08.66    1  
BRNZ - Division  
  1 Shawn Kim                 14 WCAB                 1:21.32    1:08.52    9  
  2 Colin SO                  14 WCAB                 1:18.93    1:10.87    7  
  3 Anderson Loo              14 BSW                  1:17.08    1:15.55    6  
 
Event 51  Girls 11 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Bella Smith               11 OAPB                 1:07.09    1:04.21    9  
  2 Daniela Linares Danzos    11 CROW                 1:05.50    1:04.72    7  
SILV - Division  
  1 Kaitlin Santos            11 DA                   1:14.91    1:20.21    9  
  2 Amelia Loedolff           11 SRBY                 1:23.75    1:23.45    7  
BRNZ - Division  
  1 Perri Smith               11 WCAB                 1:25.55    1:19.92    9  
  2 Jessica Chen              11 EBA                  1:30.85    1:26.38    7  
  3 Lila Malloy               11 OSC                  1:40.29    1:29.28    6  
  4 Gabby Gueno               11 BSW                  2:00.00    1:38.81    5  
 
Event 51  Girls 12 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Ella Busquets             12 DA                   1:00.54    1:00.60    9  
  2 Andrea Chang              12 BSW                  1:07.59    1:07.24    7  
  3 Lily Yung                 12 OAPB                 1:09.36    1:09.34    6  
  4 Vivienne Bailey           12 CROW                 1:09.50    1:09.60    5  
  5 Calei Calica              12 OAPB                 1:07.02    1:10.08    4  
SILV - Division  
  1 Amber Kaplenko            12 CROW                 1:19.75    1:10.87    9  
  2 Olivia Choi               12 BSW                  1:13.94    1:11.69    7  
  3 Lexi Tortorici            12 CROW                 1:14.50    1:15.07    6  
  4 Ruen Zhou                 12 AAA                  1:18.80    1:15.90    5  
BRNZ - Division  
  1 Misha Cherukumilli        12 OSC                  1:26.91    1:16.62    9  
  2 Brooke Helmick            12 BSW                  1:26.00    1:17.07    7  
  3 Cecilia Tiles             12 ECG                  1:39.22    1:21.66    6  
  4 Lexi Hoch                 12 BSW                  1:33.00    1:43.90    5  
 
Event 52  Boys 11 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Shanay Verma              11 SCSC                 1:06.95    1:06.15    9  
SILV - Division  
  1 Nithin Raghavan           11 AAA                  1:11.84    1:07.70    9  
  2 Parsa Noorbakhsh          11 CROW                 1:15.32    1:16.40    7  
  3 Atlas Metin               11 OAPB                 1:22.19    1:19.54    6  
BRNZ - Division  
  1 Carston Hambali           11 EBA                  1:24.33    1:16.13    9  
  2 Jacob Sutton              11 DA                   1:28.12    1:19.89    7  
  3 Kai Johnston              11 OSC                  1:31.00    1:20.22    6  
  4 Meiki Kondo               11 LAMV                 1:27.03    1:26.74    5  
 -- Nate Walker               11 UN                   1:41.17         DQ  
 
Event 52  Boys 12 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Wyatt MACDONALD           12 CROW                 1:08.70    1:07.22    9  
SILV - Division  
  1 Grant Oxborrow            12 CROW                 1:13.86    1:04.68    9  
  2 Ethan Nguyen              12 DA                   1:19.94    1:18.80    7  
BRNZ - Division  
  1 Jiachen Huo               12 OSC                  1:28.17    1:19.90    9  
  2 Lucas Zhou                12 AAA                  1:46.73    1:25.04    7  
 
Event 53  Girls 9 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Ella Legg                  9 CROW                 1:17.80    1:12.87    9  
SILV - Division  
  1 Morgan McCay               9 CROW                 1:24.00    1:24.12    9  
  2 Yusa Kondo                 9 LAMV                 1:35.00    1:30.74    7  
  3 Katherine Babushkina       9 DA                   1:35.00    1:32.31    6  
  4 Miranda Lendaris           9 BSW                  1:40.74    1:36.61    5  
BRNZ - Division  
  1 Masha Alekseeva            9 WCAB                 1:49.89    1:41.21    9  
  2 Tegan Pukdeepamrongrit     9 AAA                  1:56.99    1:43.21    7  
  3 Koda Davis                 9 AAA                  1:55.00    1:47.23    6  
  4 Gia Gonzales               9 BSW                  1:56.00    1:51.78    5  
 
Event 53  Girls 10 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Bella Ferguson            10 CROW                 1:17.90    1:12.63    9  
  2 Kaila Bream               10 DA                   1:18.92    1:13.70    7  
  3 Ada Ward                  10 AAA                  1:19.28    1:18.86    6  
SILV - Division  
  1 Anna Pankhurst            10 BSW                  1:25.25    1:19.09    9  
  2 Sophia Liebow             10 BSW                  1:27.15    1:25.71    7  
  3 Tatum Goodell             10 CROW                 1:32.81    1:26.57    6  
  4 Kaylie Fujinaga           10 BSW                  1:40.28    1:45.56    5  
BRNZ - Division  
  1 Lily Getty                10 WCAB                 1:45.00    1:28.39    9  
 
Event 54  Boys 9 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Christian Meraz            9 WCAB                 1:44.00    1:46.49    9  
 
Event 54  Boys 10 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jackson Bailey            10 CROW                 1:15.38    1:13.23    9  
SILV - Division  
  1 Lance Walker              10 UN                   1:29.36    1:28.65    9  
  2 Bryce Kaplenko            10 CROW                 1:36.00    1:34.25    7  
  3 Renzo (Peter) Magna       10 CROW                 1:34.15    1:35.65    6  
BRNZ - Division  
  1 Kameron Kleiner           10 SVS                  1:39.80    1:28.49    9  
  2 Vihaan Eusebius           10 EBA                  1:50.69    1:55.19    7  
 
Event 55  Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Victoria Linares Danzos    6 CROW                 1:20.05      52.48    9  
 
Event 55  Girls 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Tori Daniel                7 PLS                    49.00      42.17    9  
 -- Emery Sutton               7 DA                     50.00         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Yimo Liu                   7 EBA                    57.00      49.30    9  
  2 Ishana Raghavan            7 AAA                    56.67      51.51    7  
 
Event 55  Girls 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Savy Searle                8 CROW                   36.56      34.07    9  
  2 Sage Searle                8 CROW                   36.51      34.29    7  
  3 Mia Hung                   8 CROW                   41.60      42.57    6  
SILV - Division  
  1 Fiona Magna                8 CROW                   46.70      47.50    9  
  2 Teah Sun                   8 EBA                    46.00      49.87    7  
  3 Lyla Jacquay               8 CROW                   49.17      51.61    6  
BRNZ - Division  
  1 Ej Rohrs                   8 CROW                   55.57      42.14    9  
  2 Skye Santos                8 UN                   1:14.32      50.35    7  
 
Event 56  Boys 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robert Legg                5 CROW                 1:05.01      53.70    9  
 
Event 56  Boys 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Toby DY                    7 DA                     47.13      46.75    9  
 
Event 56  Boys 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jack Arneson               8 CROW                   38.71      36.60    9  
  2 Zach Walker                8 UN                     38.90      36.91    7  
  3 Heber Sun                  8 EBA                    39.58      39.32    6  
  4 Ryan Moore                 8 CROW                   42.16      39.60    5  
BRNZ - Division  
  1 Draper Bream               8 DA                   1:00.00      41.07    9  
  2 Dean Andren                8 CROW                 1:05.19      42.21    7  
 
Event 57  Girls 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sydney Griscavage         16 OAPB                   23.38      23.73    9  
  2 Alyssa Lund               17 WCAB                   23.98      24.10    7  
  3 Amber Van Meines          17 OAPB                   23.60      24.56    6  
  4 Annika Sharma             17 WCAB                   24.26      24.61    5  
  5 Madeleine Kan             17 CROW                   24.24      24.70    4  
  6 Skyler Horder             17 UN                     24.09      24.71    3  
  7 Jasmine Fok               15 OAPB                   24.47      24.72    2  
  8 Lauren Torchiana          18 DA                     24.17      24.82    1  
  9 Maddie Blackwell          15 OAPB                   24.46      24.84  
  9 Gretta Callison           16 DA                     24.48      24.84  
 11 Lily Struempf             15 OAPB                   24.13      24.93  
 12 Sarah Peterson            17 DA                     25.42      24.97  
 13 Maren McDonald            16 OAPB                   24.26      25.17  
 14 Natalie Aiken             15 OAPB                   25.05      25.26  
 15 Lila Waechter             16 OAPB                   24.80      25.33  
 16 Lexi Fok                  17 OAPB                   24.50      25.36  
 17 Amelia Snyder             17 WCAB                   25.67      25.42  
 18 Miranda Stevenson         15 OAPB                   24.74      25.43  
 19 Adriana Smith             15 OAPB                   24.71      25.49  
 20 Layla Busquets            15 DA                     24.74      25.56  
 21 Emily Scheberies          16 CROW                   24.95      25.65  
 22 Maggie Wells              17 BSW                    25.25      25.80  
 22 Madison Stone             16 DA                     25.11      25.80  
 24 Mollie Appl               15 OAPB                   25.77      25.85  
 25 Sophie Lederle            15 OAPB                   26.76      26.07  
 26 Kelly Kermoian            18 WCAB                   25.83      26.12  
 27 Kristina Mooney           18 WCAB                   24.58      26.15  
 28 Audrey Davis              17 CROW                   25.44      26.23  
 29 Kayla Gregory             16 CROW                   24.51      26.25  
 30 Emma Bustamante           17 OAPB                   25.77      26.35  
 31 Kayla Huffman             16 SVS                    25.42      26.36  
 32 Payton Kenney             17 WCAB                   26.84      26.43  
 33 Courtney Coplan           18 BSW                    25.27      26.45  
 34 Medha Raghuraman          16 EBA                    25.78      26.52  
 35 Kaylin Welch              16 SVS                    27.33      26.54  
 36 Samantha Sousa            16 QSS                    26.88      26.55  
 37 Chloe Lazaraton           16 SYS                    26.77      26.56  
 38 Regan Moore               17 CROW                   26.16      26.64  
 38 Lucia Pirone              18 OAPB                   26.50      26.64  
 40 Angela D'Amelio           15 EBA                    26.61      26.68  
 41 Sammie Lederle            15 OAPB                   26.67      26.69  
 42 Olivia Eukel              17 OAPB                   26.44      26.70  
 43 Abigayle Scott            15 BSW                    27.00      26.71  
 44 Kristen Fitch             17 BSW                    26.58      26.88  
 45 Athena Ayers              15 BSW                    26.29      26.91  
 46 Lauren Healy              17 OAPB                   25.87      27.03  
 47 Alana Silva               15 BSW                    27.98      27.17  
 48 Bella Lopez               16 BSW                    27.63      27.27  
 49 Haley Flynn               17 OAPB                   27.56      27.57  
 50 Lyndsey Brashears         15 SVS                    27.25      27.75  
 51 Adelie Reiner             15 OAPB                   28.19      27.78  
 52 Gabriella Bensadoun       17 OAPB                   26.88      27.83  
 53 Maddie Guo                15 BSW                    29.10      27.89  
 54 Thuytien Nguyen           16 LAMV                   27.34      27.95  
 55 Lauryn Caguyong           16 BSW                    26.92      28.06  
 56 Zosia Gruszka             15 WCAB                   28.35      28.11  
 57 Jinna Lee                 16 DA                     27.81      28.32  
 58 Kayla McIntosh            18 AAA                    28.61      28.33  
 59 Natalie Bove              15 OAPB                   27.17      28.53  
 60 Rianna DY                 16 DA                     27.51      28.56  
 61 Emily Dougherty           16 SVS                    28.81      28.57  
 62 Julia Garcia              15 ECG                    29.64      28.61  
 63 Talulla Miller-Ross       17 AAA                    29.89      28.78  
 64 Madison Branse            15 OAPB                   27.28      28.98  
 65 Rosalyn Weng              16 FF                     30.86      29.02  
 66 Natalie Garfias           16 BSW                    29.50      29.07  
 67 Emily Schwartz            16 EBA                    29.37      29.22  
 68 Danielle Gearing          16 WCAB                   28.97      29.23  
 69 Portia Do                 15 SUNN                   28.80      29.35  
 70 Lena Espiritu             15 OAPB                   28.37      29.75  
 71 Calista Reynoso           16 BSW                    34.86      29.90  
 72 Sydney Zhang              16 OAPB                   28.48      30.01  
 73 Elisabeth Rasimus         15 WCAB                   29.50      30.33  
 74 Kalli Wiitala             16 BSW                    31.05      30.41  
 75 Claire Diaco              15 ECG                    31.09      30.98  
 76 Aine Keenan               16 DA                     30.40      31.55  
 77 Jerlene Chiu              15 WCAB                   31.70      31.86  
 
Event 57  Girls 19 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lauren Etnyre             22 UN                     24.50      25.05    9  
  2 Taryn Monnot              19 SYS                    26.27      25.47    7  
  3 Nicole Edwards            20 OAPB                   26.70      26.82    6  
  4 Janelle Ng                19 UN                     26.23      27.01    5  
 
Event 58  Boys 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zachary Elian             17 WCAB                   21.45      20.98    9  
  2 Nicky Glenn               17 OAPB                   21.15      21.56    7  
  3 Cole Griscavage           18 OAPB                   21.80      21.61    6  
  4 Edward Huang              15 EBA                    22.03      21.84    5  
  5 Mason Lyman               18 WCAB                   21.71      21.93    4  
  6 Joe Cliatt                18 WCAB                   22.72      21.94    3  
  7 Jalen Evans               18 OAPB                   22.20      21.97    2  
  8 Theoden Yavuzer-Judd      16 OAPB                   21.66      22.14    1  
  9 Jacob Mohrland            16 WCAB                   21.76      22.16  
 10 Dylan Oquendo             18 WCAB                   22.00      22.26  
 10 Ian Palmer                16 DA                     22.01      22.26  
 12 Scott McMillan            15 WCAB                   22.13      22.29  
 13 Max Desomma               18 TCA                    21.62      22.47  
 14 Aj Fong                   16 WCAB                   22.61      22.52  
 15 Scott Iannaccone          16 WCAB                   22.77      22.88  
 16 Andrew Lopez              18 WCAB                   23.42      22.91  
 17 Owen DY                   18 DA                     22.40      22.95  
 18 Ben Kang                  16 OAPB                   22.71      23.24  
 19 Mateo Monroy              16 WCAB                   23.56      23.32  
 20 Zachary Hoffman           16 OAPB                   23.45      23.36  
 21 Devin Purewal             16 OAPB                   22.46      23.41  
 21 Ryin Ruaboro              15 EBA                    24.01      23.41  
 23 David Medina              17 EAC                    23.35      23.42  
 24 Nicholas Biondi           16 CROW                   26.89      23.48  
 25 Sammy Kan                 15 CROW                   24.53      23.56  
 26 Ryan Lee                  16 WCAB                   23.38      23.58  
 27 Harley Venable            16 OAPB                   22.91      23.59  
 28 Parker Etnyre             16 OAPB                   23.91      23.66  
 29 Tulio Solorzano           17 WCAB                   23.82      23.71  
 30 Soren Stanton             16 WCAB                   24.07      23.75  
 31 Shreeyans Sahu            15 UN                     24.26      23.77  
 32 Zach Zener                16 OAPB                   23.86      23.92  
 33 Brian Choi                15 CROW                   23.45      24.07  
 34 Christopher Chong         16 LAMV                   25.30      24.09  
 35 Ray Cillo                 15 EBA                    24.24      24.25  
 36 Christopher Hodang        17 SCSC                   23.99      24.35  
 37 Mitchell Kindred          18 BSW                    23.29      24.37  
 38 Justin Cho                16 LAMV                   24.75      24.49  
 39 Tj Kelly                  17 DA                     25.04      24.70  
 39 Miles Turman              18 ECG                    25.04      24.70  
 41 Mason Horder              15 DA                     26.10      24.73  
 42 Tenzin Jungney            16 AAA                    24.63      24.78  
 43 Connor Leary              15 DA                     26.26      24.80  
 44 Michael Zhou              17 AAA                    25.23      24.82  
 45 Robert Placak             17 OAPB                   24.00      24.86  
 46 Andrew Jiang              16 DA                     24.26      24.89  
 47 Kyle Flora                16 WCAB                   23.26      24.94  
 48 Ryan Pham                 16 EAC                    24.73      24.96  
 48 Nelson Xie                16 EAC                    24.78      24.96  
 50 Zeeshan Mehmood           16 CROW                   25.46      25.00  
 51 Robby Brents              16 OAPB                   24.72      25.12  
 52 Arya Azarinfar            16 DA                     24.64      25.13  
 53 Ryan Wisk                 15 OAPB                   24.84      25.25  
 54 Tanner Skrypnyk           16 OAPB                   26.65      25.40  
 55 Ryan Morokutti            18 LAMV                   26.71      25.42  
 56 Jack Jiang                16 DA                     24.44      25.44  
 57 Jd Gamble                 17 BSW                    27.00      25.59  
 58 Nick Cajski               15 WCAB                   26.15      25.65  
 59 Petros Lewis              15 BSW                    26.81      25.85  
 60 Zachary Silverman         15 LAMV                   30.00      25.94  
 61 Jax Milasincic            15 CROW                   25.84      26.02  
 62 Jasper Gan                15 OSC                    26.60      26.19  
 63 Joe Corona                16 WCAB                   26.65      26.47  
 64 Carson Biondi             15 CROW                   27.19      26.73  
 65 Justin Wang               16 LAMV                   26.11      26.75  
 66 William Rocha             17 BSW                    27.19      27.36  
 67 Daniel Tochilnik          15 DA                     27.80      27.38  
 68 Karsten Hakes             16 SRBY                   28.50      27.64  
 69 David Shin                15 BSW                    34.43      28.51  
 -- Taylor Yee                18 AAA                    24.30         DQ  
 
Event 58  Boys 19 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Christian Henry           24 UN                     21.38      21.09    9  
  2 Cal Brown                 20 WCAB                   21.33      22.05    7  
  3 Tom Higdon                23 SYS                    21.59      22.12    6  
  4 Derek Choy                23 SYS                    21.66      22.31    5  
  5 Matthew Mendoza           23 SYS                    22.87      23.37    4  
 
Event 59  Girls 13 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Lexi Parkinson            13 DA                     25.40      25.46    9  
  2 Carlee Davis              13 WCAB                   26.62      25.91    7  
  3 Eva Busquets              13 DA                     25.81      26.51    6  
  4 Zoe Venetta               13 DA                     26.54      26.64    5  
  5 Avery Yasukochi           13 OAPB                   26.46      26.78    4  
  6 Zara Mehmood              13 CROW                   27.46      27.15    3  
  7 Kate Palmer               13 DA                     26.73      27.25    2  
  8 Jewel Mendiola            13 OAPB                   27.60      27.28    1  
  9 Maddie Phan               13 OAPB                   27.83      27.83  
SILV - Division  
  1 Ava Anderson              13 OAPB                   27.92      27.34    9  
  2 Kalina Anderson           13 OSC                    28.49      27.57    7  
  3 Valentina Deng            13 CROW                   28.97      27.98    6  
  4 Chloe Thorn Leeson        13 OAPB                   28.13      28.06    5  
  5 Abbey LI                  13 OSC                    28.87      28.63    4  
  6 Eden Barnes               13 OAPB                   30.03      28.93    3  
  7 Claire Sullivan           13 CROW                   31.85      29.06    2  
  8 Maeci Scott               13 BSW                    27.90      29.07    1  
  9 Elissa Barte              13 SVS                    30.90      29.48  
 10 Ayla Allocco              13 DA                     29.30      29.76  
 11 Katey Block               13 BSW                    31.27      30.73  
 12 Katie Buckley             13 OAPB                   31.77      31.06  
 13 Andrea Garcia             13 ECG                    31.53      31.10  
 14 Miriam Rose Lewis         13 BSW                    32.00      31.85  
BRNZ - Division  
  1 Carla Nunn-Eckert         13 BSW                    33.21      29.50    9  
  2 Annika Hakes              13 SRBY                   32.65      30.06    7  
  3 Hailey Olalia             13 EBA                    39.00      34.40    6  
  4 Gianna Long               13 BSW                    48.50      35.80    5  
  5 Aarya Kulkarni            13 EBA                    41.38      38.39    4  
  6 Katie South               13 BSW                    42.00      46.59    3  
 
Event 59  Girls 14 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Allie Powell              14 DA                     27.12      26.93    9  
  2 Reese Moore               14 CROW                   26.59      26.97    7  
  3 Charlotte Shamia          14 OAPB                   26.75      27.04    6  
  4 Mia White                 14 SVS                    26.28      27.21    5  
  5 Donna Talmadge            14 WCAB                   26.72      27.54    4  
  6 Meliana Calica            14 OAPB                   27.61      27.63    3  
  7 Autumn Carroll            14 CROW                   27.81      27.74    2  
  8 Lindsey Hall              14 BSW                    26.98      28.01    1  
  9 Madeline Martindale       14 OAPB                   27.47      28.32  
 10 Kobi Wong                 14 DA                     27.58      28.49  
SILV - Division  
  1 Natalie Hsu               14 DA                     28.50      27.96    9  
  2 Shreya Kashyap            14 OSC                    29.37      28.43    7  
  3 Teagan Welch              14 SVS                    29.06      28.44    6  
  4 Ella Gross                14 EBA                    28.11      29.26    5  
  5 Emma Usher                14 CROW                   31.23      30.18    4  
  6 Carla Worrell             14 OAPB                   31.11      30.44    3  
  7 Allison Xie               14 EAC                    30.84      30.63    2  
BRNZ - Division  
  1 Kate Cajski               14 WCAB                   32.60      30.36    9  
  2 Archisha Akinchan         14 EBA                    34.76      34.81    7  
 
Event 60  Boys 13 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jed Johnson               13 OAPB                   22.95      23.00    9  
  2 Eason Feng                13 OAPB                   25.29      23.05    7  
SILV - Division  
  1 Ben Nonaka                13 WCAB                   26.09      25.87    9  
  2 Alex Wang                 13 EBA                    27.69      27.05    7  
  3 Max Johnston              13 OSC                    28.00      27.12    6  
  4 David Cheung              13 WCAB                   28.30      27.93    5  
  5 Cole Fujinaga             13 BSW                    29.10      28.66    4  
  6 Aidan Siu                 13 DA                     28.61      28.69    3  
BRNZ - Division  
  1 Mathew Shin               13 BSW                    37.57      29.48    9  
  2 Kevin Zhang               13 EBA                    33.97      29.51    7  
  3 Russell Felix             13 BSW                    30.82      29.70    6  
  4 Wyatt Doorenbos           13 BSW                    39.97      36.73    5  
 
Event 60  Boys 14 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Kyle Kengla               14 WCAB                   22.71      22.47    9  
  2 Garrett Chivers           14 OAPB                   23.00      23.62    7  
  3 Matthew Nakayama          14 BSW                    23.72      23.76    6  
  4 Austin Abrojena           14 BSW                    24.97      24.01    5  
  5 Kushawn Harandi           14 CROW                   24.94      24.08    4  
  6 Isaiah Warner             14 BSW                    24.63      24.18    3  
  7 Leo Gao                   14 EBA                    24.19      24.29    2  
  8 Ethan Kengla              14 WCAB                   24.98      24.40    1  
  9 Owen Coblin               14 SUNN                   24.62      25.27  
 10 Nico Roncagliolo          14 DA                     25.60      26.44  
 11 Thomas Do                 14 SUNN                   25.43      26.50  
SILV - Division  
  1 Justin Ely                14 EBA                    25.89      24.60    9  
  2 Ryan Lim                  14 LAMV                   27.62      25.60    7  
  3 Dylan King                14 OAPB                   26.20      25.84    6  
  4 Nicholas Chong            14 LAMV                   27.94      25.87    5  
  5 Dylan Felson              14 OAPB                   28.02      26.91    4  
  6 Evan Byun                 14 AAA                    26.59      26.92    3  
  7 Alex Cleveland            14 DA                     27.26      27.16    2  
BRNZ - Division  
  1 Nate Willett Burfoot      14 ECG                    30.50      27.31    9  
  2 Winston Tsai              14 EBA                    38.00      33.44    7  
  3 Caden McDonald            14 CROW                   36.32      35.45    6  
  4 Mikey Taylor              14 BSW                    36.00      39.80    5  
  5 Sean Bear Vorhis          14 AAA                  1:11.32      41.98    4  
 
Event 61  Girls 11 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Daniela Linares Danzos    11 CROW                   26.43      26.46    9  
  2 Chloe Cooper              11 OAPB                   27.53      27.39    7  
  3 Liv Jacquay               11 CROW                   28.80      29.27    6  
SILV - Division  
  1 Kaitlin Santos            11 DA                     31.24      30.39    9  
  2 Perri Smith               11 WCAB                   33.19      32.26    7  
  3 Ruby Goerke               11 CROW                   32.40      33.61    6  
  4 Allie Nonaka              11 WCAB                   33.42      33.72    4.5
  4 Emily Primm               11 CROW                   33.51      33.72    4.5
BRNZ - Division  
  1 Amelia Loedolff           11 SRBY                   34.39      31.24    9  
  2 Maia Lieu                 11 AAA                    40.68      31.44    7  
  3 Mia Biondi                11 CROW                   34.88      32.32    6  
  4 Tal Arwatz                11 LAMV                   41.20      33.73    5  
  5 Natasha Moussa            11 BSW                    36.24      34.21    4  
  6 Sara Palkar               11 WCAB                   37.75      35.52    3  
  7 Lila Malloy               11 OSC                    36.37      36.65    2  
  8 Jessame Reynoso           11 BSW                    42.70      37.90    1  
  9 Jaeda Nunes               11 AAA                    50.00      38.61  
 10 Sarah Han                 11 OSC                    43.53      39.19  
 11 Marissa Taylor            11 BSW                    44.25      46.85  
 
Event 61  Girls 12 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Ella Busquets             12 DA                     25.68      25.94    9  
  2 Lily Yung                 12 OAPB                   26.87      27.24    7  
  3 Andrea Chang              12 BSW                    27.22      27.55    6  
  4 Mia Donati                12 CROW                   26.90      27.65    5  
  5 Calei Calica              12 OAPB                   27.91      27.85    4  
  6 Sophia Schwartz           12 OAPB                   28.67      28.27    3  
  7 Alexia Warner             12 BSW                    27.77      28.42    2  
  8 Mari Nakayama             12 BSW                    28.86      29.53    1  
SILV - Division  
  1 Annabelle Kruger          12 WCAB                   30.50      29.02    9  
  2 Olivia Choi               12 BSW                    29.64      29.24    7  
  3 Anna Hill                 12 AAA                    33.59      29.55    6  
  4 Brooke Helmick            12 BSW                    30.47      29.69    5  
  5 Salma Heddadji            12 CROW                   31.25      30.17    4  
BRNZ - Division  
  1 Tilly Chan                12 WCAB                   34.53      31.24    9  
  2 Julie Whitney             12 LAMV                   36.59      31.72    7  
  3 Risha Bhat                12 DA                     34.09      31.77    6  
  4 Cecilia Tiles             12 ECG                    37.82      32.16    5  
  5 Misha Cherukumilli        12 OSC                    35.11      32.17    4  
  6 Allison Wright            12 OSC                    42.26      38.81    3  
  7 Yenna Lee                 12 AAA                    46.12      40.32    2  
  8 Lexi Hoch                 12 BSW                    44.27      43.28    1  
 
Event 62  Boys 11 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Dylan Gregory             11 CROW                   27.00      26.03    9  
SILV - Division  
  1 Shanay Verma              11 SCSC                   28.81      28.03    9  
  2 Jacob Sutton              11 DA                     29.27      29.10    7  
  3 Logan Lloyd               11 WCAB                   29.63      29.39    6  
  4 Quinn Hung                11 CROW                   29.44      29.58    5  
  5 Atlas Metin               11 OAPB                   30.34      30.12    4  
  6 Julian Thorn Leeson       11 OAPB                   31.26      30.67    3  
  7 Kai Johnston              11 OSC                    32.00      31.07    2  
BRNZ - Division  
  1 Tyler McCay               11 CROW                   32.68      32.43    9  
  2 Meiki Kondo               11 LAMV                   33.64      32.50    7  
  3 Throyden Yavuzer-Judd     11 OAPB                   32.69      32.77    6  
  4 Lin Todd                  11 WCAB                   35.33      33.45    5  
  5 Aaron Ely                 11 EBA                    41.29      35.85    4  
  6 Ray Guo                   11 EBA                    38.00      39.20    3  
  7 Nate Walker               11 UN                     37.95      39.83    2  
  8 Felix Elliott             11 AAA                    48.00      43.40    1  
 
Event 62  Boys 12 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Grant Oxborrow            12 CROW                   26.70      26.77    9  
  2 Cj Lee                    12 CROW                   27.41      27.15    7  
  3 Wyatt MACDONALD           12 CROW                   27.68      27.68    6  
SILV - Division  
  1 Ethan Nguyen              12 DA                     30.87      29.61    9  
BRNZ - Division  
  1 Tai Liu                   12 EBA                    43.22      37.01    9  
 
Event 63  Girls 9 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Ella Legg                  9 CROW                   31.03      29.67    9  
  2 Adelyn Logan               9 WCAB                   31.21      30.98    7  
SILV - Division  
  1 Kaileani Calica            9 OAPB                   31.84      31.79    9  
  2 Katherine Babushkina       9 DA                     35.99      34.56    7  
  3 Yusa Kondo                 9 LAMV                   35.54      35.67    6  
  4 Aubree Nelson              9 BSW                    38.00      44.59    5  
 -- Morgan McCay               9 CROW                   33.18         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Olivia Holbrook            9 WCAB                   40.91      36.71    9  
  2 Masha Alekseeva            9 WCAB                   45.00      37.76    7  
  3 Annelise Sanders           9 WCAB                      NT      37.90    6  
  4 Tegan Pukdeepamrongrit     9 AAA                    40.57      38.39    5  
  5 Vivienne Oxborrow          9 CROW                   42.27      38.89    4  
  6 Erin Ayers                 9 BSW                    40.24      39.08    3  
  7 Koda Davis                 9 AAA                    46.87      39.51    2  
  8 Miranda Lendaris           9 BSW                    39.45      41.16    1  
  9 Keira Cheung               9 OSC                  1:00.00      42.47  
 10 Gia Gonzales               9 BSW                    51.00      47.56  
 
Event 63  Girls 10 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Clara Young               10 LO                     27.17      27.54    9  
  2 Kayla Arneson             10 CROW                   28.01      28.46    7  
  3 Bella Ferguson            10 CROW                   29.92      29.63    6  
  4 Stella Iversen            10 CROW                   29.60      29.88    5  
  5 Kaila Bream               10 DA                     30.06      30.05    4  
SILV - Division  
  1 Anna Pankhurst            10 BSW                    32.57      31.89    9  
  2 Anica Barnes              10 OAPB                   34.21      32.99    7  
  3 Sophie Struempf           10 OAPB                   36.20      33.44    6  
  4 Siena Rigoni              10 BSW                    32.88      33.77    5  
  5 Ada Ward                  10 AAA                    38.20      34.00    4  
  6 Jamie Vigilia             10 DA                     32.62      34.02    3  
  7 Lily Getty                10 WCAB                   38.65      34.99    2  
  8 Tatum Goodell             10 CROW                   35.17      35.87    1  
  9 Kaylie Fujinaga           10 BSW                    38.71      39.53  
BRNZ - Division  
  1 Abigail Armstrong         10 BSW                    39.38      38.69    9  
  2 Yiran Liu                 10 EBA                    45.00      44.47    7  
 
Event 64  Boys 9 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Gavin Sutton               9 DA                     32.07      32.14    9  
  2 Gino Rigoni                9 BSW                    37.95      36.49    7  
BRNZ - Division  
  1 Leo Linares Danzos         9 CROW                   39.89      36.45    9  
  2 Maximilian Campbell        9 SVS                    44.33      37.91    7  
  3 Griffin Young              9 LO                     40.20      39.96    6  
  4 Christian Meraz            9 WCAB                   41.68      41.39    5  
  5 Calvin Talmadge            9 WCAB                   47.50      41.81    4  
  6 John Paul Lewis            9 BSW                    50.10      49.15    3  
  7 Anay Shah                  9 OSC                  1:08.71      49.35    2  
 
Event 64  Boys 10 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jackson Bailey            10 CROW                   28.27      28.61    9  
  2 Andrew Moore              10 CROW                   30.17      30.51    7  
  3 Ryan Mak                  10 CROW                   30.97      31.50    6  
SILV - Division  
  1 Elliot Widmer             10 CROW                   31.33      30.69    9  
  2 Aiden Zenooz              10 CROW                   31.62      32.02    7  
  3 Kameron Kleiner           10 SVS                    37.19      34.25    6  
  4 Bryce Kaplenko            10 CROW                   35.01      34.52    5  
  5 Kieran Chadda             10 SVS                    37.37      34.76    4  
  6 Renzo (Peter) Magna       10 CROW                   34.98      35.89    3  
  7 Lance Walker              10 UN                     36.75      38.56    2  
BRNZ - Division  
  1 Donovan Mansuy            10 SVS                    39.26      35.04    9  
  2 Tejas Kashyap             10 OSC                    39.78      36.15    7  
  3 Pavel Petrenko            10 BSW                    46.40      36.22    6  
  4 Ian Todd                  10 WCAB                   46.46      40.30    5  
  5 Nathan Chui               10 LAMV                   48.29      41.51    4  
  6 Vihaan Eusebius           10 EBA                    53.08      47.19    3  
 
Event 65  Mixed 15 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walnut Creek Aquabears  'A'                       1:47.00    1:43.12   18  
     1) Scott Iannaccone M16            2) Dylan Oquendo M18              
     3) Sam McConnell W17               4) Alyssa Lund W17                
  2 Walnut Creek Aquabears  'B'                       1:49.00    1:44.34   14  
     1) Cady Chan W15                   2) Andrew Lopez M18               
     3) Jacob Mohrland M16              4) Anna Ryan W17                  
  3 South Valley Stingrays  'A'                       1:47.00    1:44.78   12  
     1) Mckenna Valenta W15             2) Alexander Truong M16           
     3) Jarrett Hampel M19              4) Kayla Huffman W16              
  4 Diablo Aquatics  'A'                              1:45.00    1:48.51   10  
     1) Lauren Torchiana W18            2) Jack Jiang M16                 
     3) Ian Palmer M16                  4) Gretta Callison W16            
  5 Walnut Creek Aquabears  'C'                       1:51.00    1:49.17    8  
     1) Scott McMillan M15              2) Soren Stanton M16              
     3) Kelly Kermoian W18              4) Kristina Mooney W18            
  6 Crow Canyon Country Club Shark  'A'               2:00.00    1:49.73    6  
     1) Emily Scheberies W16            2) Kayla Gregory W16              
     3) Jessica Davis W18               4) Kyla Kelly W17                 
  7 Walnut Creek Aquabears  'E'                       1:57.00    1:50.20    4  
     1) Kyle Flora M16                  2) Gemma Carlson W17              
     3) Joe Cliatt M18                  4) Payton Kenney W17              
  8 Walnut Creek Aquabears  'D'                       1:54.00    1:50.40    2  
     1) Mason Lyman M18                 2) Vanessa Watts W17              
     3) Aj Fong M16                     4) Amelia Snyder W17              
  9 Brentwood Seawolves  'A'                          1:55.00    1:50.71  
     1) Jadon Giuliano M17              2) Courtney Coplan W18            
     3) Maggie Wells W17                4) Mitchell Kindred M18           
 10 Crow Canyon Country Club Shark  'C'               2:06.00    1:51.77  
     1) Zeeshan Mehmood M16             2) Jax Milasincic M15             
     3) Brian Choi M15                  4) Nicholas Biondi M16            
 11 Diablo Aquatics  'B'                              1:47.00    1:53.86  
     1) Tj Kelly M17                    2) Jinna Lee W16                  
     3) Layla Busquets W15              4) Mason Horder M15               
 12 Walnut Creek Aquabears  'F'                       2:00.00    1:55.30  
     1) Summer Claibourne W16           2) Dallas Hudson M15              
     3) Ryan Lee M16                    4) Shaila Santos W18              
 13 Crow Canyon Country Club Shark  'B'               2:03.00    1:55.67  
     1) Audrey Davis W17                2) Sophia Stiles W16              
     3) Regan Moore W17                 4) Madeleine Kan W17              
 14 Los Altos & Mountain View A.C.  'A'               1:57.00    2:03.67  
     1) Anna Morokutti W16              2) Zachary Silverman M15          
     3) Thuytien Nguyen W16             4) Justin Wang M16                
 15 Brentwood Seawolves  'B'                          1:59.00    2:05.68  
     1) Abigayle Scott W15              2) Maddie Guo W15                 
     3) Natalie Garfias W16             4) Jd Gamble M17                  
 16 South Valley Stingrays  'B'                       2:09.00    2:07.14  
     1) Emily Dougherty W16             2) Emily Scott W16                
     3) Kaylin Welch W16                4) Lyndsey Brashears W15          
 
Event 66  Mixed 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brentwood Seawolves  'A'                          2:00.00    1:48.44   18  
     1) Nicholas Woolery M13            2) Anderson Loo M14               
     3) Isaiah Warner M14               4) Austin Abrojena M14            
  2 Walnut Creek Aquabears  'A'                       2:00.00    1:51.56   14  
     1) Donna Talmadge W14              2) Carson Hudson M13              
     3) Kyle Kengla M14                 4) Carlee Davis W13               
  3 Walnut Creek Aquabears  'B'                       2:05.00    1:54.77   12  
     1) Ben Nonaka M13                  2) Oyu Tuvshintugs W13            
     3) Carter Seward M14               4) Ethan Kengla M14               
  4 Diablo Aquatics  'B'                              1:56.00    1:56.57   10  
     1) Zoe Venetta W13                 2) Allie Powell W14               
     3) Eva Busquets W13                4) Lexi Parkinson W13             
  5 Diablo Aquatics  'A'                              1:54.00    1:58.29    8  
     1) Alex Cleveland M14              2) Kobi Wong W14                  
     3) Natalie Hsu W14                 4) Nico Roncagliolo M14           
  6 Crow Canyon Country Club Shark  'B'               2:05.00    2:02.13    6  
     1) Jeremy Ting M13                 2) Eric Chen M14                  
     3) Kushawn Harandi M14             4) Caden McDonald M14             
  7 Crow Canyon Country Club Shark  'A'               2:02.00    2:02.17    4  
     1) Zara Mehmood W13                2) Reese Moore W14                
     3) Valentina Deng W13              4) Autumn Carroll W14             
  8 Brentwood Seawolves  'B'                          2:05.00    2:20.01    2  
     1) Katey Block W13                 2) Maeci Scott W13                
     3) Carla Nunn-Eckert W13           4) Cole Fujinaga M13              
 -- South Valley Stingrays  'A'                       2:10.00         DQ  
     1) Mia White W14                   2) Teagan Welch W14               
     3) Elissa Barte W13                4) Zachary Zooby M14              
 
Event 67  Mixed 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crow Canyon Country Club Shark  'C'               2:08.00    1:58.48   18  
     1) Grant Oxborrow M12              2) Dylan Gregory M11              
     3) Cj Lee M12                      4) Wyatt MACDONALD M12            
  2 Crow Canyon Country Club Shark  'A'               2:04.00    2:01.88   14  
     1) Amber Kaplenko W12              2) Vivienne Bailey W12            
     3) Daniela Linares Danzos W11      4) Mia Donati W12                 
  3 Brentwood Seawolves  'A'                          2:11.00    2:08.84   12  
     1) Andrea Chang W12                2) Mari Nakayama W12              
     3) Sophia Schulz W12               4) Alexia Warner W12              
  4 Diablo Aquatics  'A'                              1:58.00    2:10.04   10  
     1) Ella Busquets W12               2) Ethan Nguyen M12               
     3) Kaitlin Santos W11              4) Jacob Sutton M11               
  5 Crow Canyon Country Club Shark  'B'               2:06.00    2:14.12    8  
     1) Lexi Tortorici W12              2) Liv Jacquay W11                
     3) Salma Heddadji W12              4) Sophia Kirst W11               
  6 Walnut Creek Aquabears  'A'                       2:08.00    2:16.06    6  
     1) Logan Lloyd M11                 2) Avery Logan M11                
     3) Annabelle Kruger W12            4) Eleanor Garcia W11             
  7 Brentwood Seawolves  'B'                          2:20.00    2:18.82    4  
     1) Olivia Choi W12                 2) Brooke Helmick W12             
     3) Jonathan Guo M11                4) Natasha Moussa W11             
  8 Walnut Creek Aquabears  'B'                       2:12.00    2:23.79    2  
     1) Perri Smith W11                 2) Tilly Chan W12                 
     3) Lin Todd M11                    4) Allie Nonaka W11               
  9 Los Altos & Mountain View A.C.  'A'                    NT    2:25.79  
     1) Eliana Chui W11                 2) Meiki Kondo M11                
     3) Julie Whitney W12               4) Tal Arwatz W11                 
 
Event 68  Mixed 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crow Canyon Country Club Shark  'A'               2:14.00    2:15.35   18  
     1) Bella Ferguson W10              2) Stella Iversen W10             
     3) Ella Legg W9                    4) Kayla Arneson W10              
  2 Crow Canyon Country Club Shark  'C'               2:35.00    2:15.81   14  
     1) Ryan Mak M10                    2) Elliot Widmer M10              
     3) Jackson Bailey M10              4) Andrew Moore M10               
  3 Diablo Aquatics  'A'                              2:30.00    2:33.12   12  
     1) Kaila Bream W10                 2) Jamie Vigilia W10              
     3) Gavin Sutton M9                 4) Draper Bream M8                
  4 Crow Canyon Country Club Shark  'B'               2:20.00    2:35.08   10  
     1) Tatum Goodell W10               2) Savy Searle W8                 
     3) Morgan McCay W9                 4) Sage Searle W8                 
  5 Brentwood Seawolves  'A'                          2:36.00    2:40.85    8  
     1) Sophia Liebow W10               2) Anna Pankhurst W10             
     3) Siena Rigoni W10                4) Gino Rigoni M9                 
  6 South Valley Stingrays  'A'                       2:50.00    2:47.03    6  
     1) Kameron Kleiner M10             2) Kieran Chadda M10              
     3) Donovan Mansuy M10              4) Maximilian Campbell M9         
  7 Crow Canyon Country Club Shark  'D'               2:40.00    2:47.05    4  
     1) Bryce Kaplenko M10              2) Patrick Kirst M9               
     3) Aiden Zenooz M10                4) Jack Arneson M8                
  8 Walnut Creek Aquabears  'A'                       2:21.00    2:48.34    2  
     1) Christian Meraz M9              2) Lily Getty W10                 
     3) Adelyn Logan W9                 4) Ace Orians M9                  
  9 Walnut Creek Aquabears  'B'                       2:26.00    3:02.85  
     1) Calvin Talmadge M9              2) Masha Alekseeva W9             
     3) Olivia Holbrook W9              4) Ian Todd M10                   
 10 Brentwood Seawolves  'B'                          2:38.00    3:20.23  
     1) Kaylie Fujinaga W10             2) Erin Ayers W9                  
     3) Abigail Armstrong W10           4) Gia Gonzales W9                
 
Event 69  Girls 15-18 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Emilia Barck              15 OAPB                 1:59.96    2:03.49    9  
  2 Amber Van Meines          17 OAPB                 2:05.96    2:04.81    7  
  3 Lily Struempf             15 OAPB                 2:04.71    2:05.91    6  
  4 Kelly Kermoian            18 WCAB                 2:05.82    2:08.36    5  
  5 Emily Scheberies          16 CROW                 2:07.39    2:08.41    4  
  6 Mollie Appl               15 OAPB                 2:08.99    2:08.58    3  
  7 Mckenna Valenta           15 SVS                  2:15.83    2:10.01    2  
  8 Courtney Coplan           18 BSW                  2:07.98    2:10.19    1  
  9 Jasmine Fok               15 OAPB                 2:11.23    2:10.73  
 10 Gemma Carlson             17 WCAB                 2:13.25    2:10.84  
 11 Audrey Davis              17 CROW                 2:06.70    2:11.51  
 12 Natalie Aiken             15 OAPB                 2:10.42    2:12.51  
 13 Regan Stambaugh           17 OAPB                 2:09.96    2:13.61  
 14 Miranda Stevenson         15 OAPB                 2:16.01    2:14.81  
 15 Jenna Davis               17 CROW                 2:18.08    2:15.40  
 16 Taylor Thomas             18 UN                   2:07.17    2:16.84  
 17 Whitney Wilkalis          15 OAPB                 2:18.99    2:17.49  
 18 Alana Silva               15 BSW                  2:27.00    2:18.77  
 19 Delaney Joyce             15 OAPB                 2:21.99    2:19.05  
 20 Lucia Pirone              18 OAPB                 2:17.23    2:20.47  
 21 Chloe Lazaraton           16 SYS                  2:27.07    2:21.17  
 22 Sophia Stiles             16 CROW                 2:25.85    2:21.44  
 23 Sammie Lederle            15 OAPB                 2:19.60    2:22.53  
 24 Maggie Wells              17 BSW                  2:19.87    2:23.00  
 25 Summer Claibourne         16 WCAB                 2:16.63    2:24.79  
 26 Natalie Bove              15 OAPB                 2:21.79    2:26.93  
 27 Athena Ayers              15 BSW                  2:23.50    2:28.09  
 28 Emily Scott               16 SVS                  2:24.71    2:28.95  
 29 Ava Erhard                15 BSW                  2:35.00    2:29.76  
 30 Thuytien Nguyen           16 LAMV                 2:29.95    2:31.30  
 31 Jivana Nagpal             18 AAA                  2:40.48    2:42.96  
 32 Emilia Podesta            16 AAA                  2:56.18    2:59.67  
 33 Grace Perry               15 BSW                  3:19.19    3:18.40  
 
Event 69  Girls 19 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Janelle Ng                19 UN                   2:29.51    2:28.28    9  
 
Event 70  Boys 15-18 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacques Grove             16 LAC                  1:50.60    1:50.64    9  
  2 Scott Iannaccone          16 WCAB                 1:53.48    1:53.93    7  
  3 Edward Huang              15 EBA                  2:01.01    1:54.62    6  
  4 Nick Vonderahe            16 CROW                 2:00.81    1:58.51    5  
  5 Nicholas Chang            17 OAPB                 1:56.14    1:58.74    4  
  6 Riley Coleman             16 CROW                 2:02.59    1:59.51    3  
  7 Michael Brennan           17 OAPB                 1:58.40    2:01.20    2  
  8 Henrik Barck              17 OAPB                 1:57.16    2:01.26    1  
  9 Mason Lyman               18 WCAB                 2:01.61    2:02.58  
 10 Jadon Giuliano            17 BSW                  2:03.34    2:02.89  
 11 Shreeyans Sahu            15 UN                   2:06.83    2:05.82  
 12 Zach Zener                16 OAPB                 2:10.39    2:06.24  
 13 Ben Graham                15 OAPB                 2:04.58    2:07.86  
 14 Tenzin Jungney            16 AAA                  2:08.10    2:08.43  
 15 Ray Cillo                 15 EBA                  2:13.48    2:09.89  
 16 Ryin Ruaboro              15 EBA                  2:17.62    2:11.47  
 17 Zeeshan Mehmood           16 CROW                 2:16.48    2:11.63  
 18 Khang Cao                 17 UN                   2:16.63    2:11.77  
 19 Tj Kelly                  17 DA                   2:17.34    2:14.61  
 20 Tanner Skrypnyk           16 OAPB                 2:15.28    2:14.90  
 21 Nick Chen                 18 AAA                  2:19.55    2:18.81  
 22 William Rocha             17 BSW                  2:35.48    2:25.28  
 23 Arya Azarinfar            16 DA                   2:31.75    2:26.12  
 
Event 70  Boys 19 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryan Lenahan              19 OAPB                 1:50.75    1:51.40    9  
 
Event 71  Girls 13 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Natalie Mak               13 CROW                 2:02.00    2:04.65    9  
  2 Zara Mehmood              13 CROW                 2:18.75    2:17.43    7  
  3 Zoe Venetta               13 DA                   2:15.59    2:18.42    6  
  4 Siena Santos              13 OAPB                 2:12.35    2:20.41    5  
  5 Maddie Phan               13 OAPB                 2:17.00    2:24.01    4  
SILV - Division  
  1 Jewel Mendiola            13 OAPB                 2:26.29    2:20.35    9  
  2 Viola Griebenow           13 OAPB                 2:24.51    2:25.14    7  
  3 Kalina Anderson           13 OSC                  2:40.28    2:25.53    6  
  4 Abbey LI                  13 OSC                  2:30.32    2:27.83    5  
  5 Sofia Torres-Tran         13 EAC                  2:45.00    2:39.26    4  
  6 Ayla Allocco              13 DA                   2:44.50    2:41.94    3  
BRNZ - Division  
  1 Shreya Pawar              13 EBA                  3:16.59    3:12.34    9  
 
Event 71  Girls 14 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Meliana Calica            14 OAPB                 2:28.78    2:28.78    9  
  2 Donna Talmadge            14 WCAB                 2:44.00    2:33.84    7  
 -- Madeline Martindale       14 OAPB                 2:39.49         DQ  
BRNZ - Division  
 -- Allison Xie               14 EAC                  3:00.00         DQ  
 -- Shreya Kashyap            14 OSC                  2:57.28         DQ  
 
Event 72  Boys 13 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jeremy Ting               13 CROW                 2:06.02    2:08.50    9  
  2 Eric Meng                 13 EBA                  2:11.77    2:17.55    7  
SILV - Division  
  1 Jed Johnson               13 OAPB                 2:14.07    2:09.96    9  
  2 Carson Hudson             13 WCAB                 2:24.32    2:16.53    7  
  3 Gabriel Hoffman           13 OAPB                 2:28.40    2:23.29    6  
BRNZ - Division  
  1 Jonathan Pareigis-Heng    13 LAMV                 2:59.12    3:19.24    9  
 
Event 72  Boys 14 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Garrett Chivers           14 OAPB                 2:04.10    2:01.24    9  
  2 Amit Kannan               14 CROW                 2:05.04    2:02.70    7  
  3 Lincoln Sovik             14 OAPB                 2:09.00    2:15.46    6  
SILV - Division  
  1 Thomas Do                 14 SUNN                 2:23.50    2:22.82    9  
  2 Adam Sutro                14 OAPB                 2:27.40    2:30.90    7  
BRNZ - Division  
  1 Nico Roncagliolo          14 DA                   2:40.34    2:23.13    9  
  2 Alex Cleveland            14 DA                   2:49.75    2:23.45    7  
  3 Nicholas Chong            14 LAMV                 2:41.86    2:26.90    6  
  4 Colin SO                  14 WCAB                 2:50.00    2:41.08    5  
 
Event 73  Girls 11 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Bella Smith               11 OAPB                 2:20.76    2:21.92    9  
 
Event 73  Girls 12 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andrea Chang              12 BSW                  2:25.54    2:24.59    9  
  2 Lily Yung                 12 OAPB                 2:27.26    2:26.81    7  
  3 Lexi Hoch                 12 BSW                  2:10.00    3:52.45    6  
SILV - Division  
 -- Ruen Zhou                 12 AAA                  2:49.91         DQ  
 -- Brooke Helmick            12 BSW                  2:50.68         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Misha Cherukumilli        12 OSC                  3:15.01    2:46.47    9  
 
Event 74  Boys 11 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Shanay Verma              11 SCSC                 2:23.15    2:18.89    9  
  2 Nithin Raghavan           11 AAA                  2:25.00    2:20.11    7  
SILV - Division  
  1 Parsa Noorbakhsh          11 CROW                 2:39.87    2:38.54    9  
 
Event 74  Boys 12 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Wyatt MACDONALD           12 CROW                 2:27.38    2:27.43    9  
SILV - Division  
  1 Lucas Zhou                12 AAA                  2:50.99    2:52.85    9  
 
Event 75  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BRNZ - Division  
  1 Victoria Linares Danzos    6 CROW                   39.89      32.60    9  
  2 Ava Zenooz                 6 CROW                   35.70      34.28    7  
 
Event 75  Girls 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Emery Sutton               7 DA                     29.74      28.78    9  
  2 Tori Daniel                7 PLS                    30.00      29.94    7  
BRNZ - Division  
  1 Ishana Raghavan            7 AAA                    35.00      29.81    9  
  2 Eleanor Santos             7 DA                   1:00.00      32.75    7  
 
Event 75  Girls 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Fiona Magna                8 CROW                   24.65      24.40    9  
SILV - Division  
  1 Lyla Jacquay               8 CROW                   29.33      28.53    9  
 -- Teah Sun                   8 EBA                    30.00         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Caitlyn Donis              8 BSW                    55.00      29.06    9  
  2 Skye Santos                8 UN                     33.40      31.16    7  
  3 Ej Rohrs                   8 CROW                   37.53      31.51    6  
 
Event 76  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Isaiah Rohrs               6 CROW                 1:00.00         DQ  
 
Event 76  Boys 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Toby DY                    7 DA                     32.93      29.05    9  
 
Event 76  Boys 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Heber Sun                  8 EBA                    24.00      23.32    9  
SILV - Division  
  1 Ryan Moore                 8 CROW                   26.35      23.48    9  
  2 Carson Kaplenko            8 CROW                   28.32      25.20    7  
  3 Sawyer Poggetti            8 OSC                    29.99      29.72    6  
 -- Mack Waelty                8 TCA                    30.99         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Dean Andren                8 CROW                   32.43      27.00    9  
  2 Miles Prendergast          8 WCAB                   34.44      31.88    7  
 -- Draper Bream               8 DA                     43.45         DQ  
 
Event 77  Girls 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kayla Gregory             16 CROW                 1:06.51    1:07.67    9  
  2 Maren McDonald            16 OAPB                 1:05.92    1:07.76    7  
  3 Madeleine Kan             17 CROW                 1:11.53    1:08.04    5.5
  3 Aria Capelli              15 CROW                 1:05.90    1:08.04    5.5
  5 Kristina Mooney           18 WCAB                 1:07.35    1:08.64    4  
  6 Sydney Griscavage         16 OAPB                 1:06.48    1:09.79    3  
  7 Anna Ryan                 17 WCAB                 1:09.56    1:09.89    2  
  8 Lila Waechter             16 OAPB                 1:12.07    1:12.56    1  
  9 Emma Bustamante           17 OAPB                 1:14.11    1:12.57  
 10 Shaila Santos             18 WCAB                 1:07.97    1:13.00  
 11 Hannah Sevin              17 CROW                 1:10.68    1:13.07  
 12 Sophia Stiles             16 CROW                 1:11.79    1:13.48  
 13 Clara Roggensack          16 OAPB                 1:14.10    1:15.82  
 14 Haley Flynn               17 OAPB                 1:24.19    1:16.39  
 15 Lauryn Caguyong           16 BSW                  1:14.22    1:16.47  
 16 Nara Phoonpirom           17 AAA                  1:20.70    1:17.21  
 17 Violet Henneberger        18 ECG                  1:14.37    1:17.87  
 18 Jinna Lee                 16 DA                   1:15.58    1:17.94  
 19 Regan Moore               17 CROW                 1:15.00    1:18.35  
 20 Kayla McIntosh            18 AAA                  1:19.33    1:19.12  
 21 Delaney Joyce             15 OAPB                 1:20.73    1:19.45  
 22 Madison Branse            15 OAPB                 1:17.20    1:19.52  
 23 Payton Kenney             17 WCAB                 1:18.41    1:19.84  
 24 Rianna DY                 16 DA                   1:18.00    1:20.46  
 25 Athena Ayers              15 BSW                  1:26.24    1:20.95  
 26 Kallie Cheung             16 WCAB                 1:20.29    1:22.12  
 27 Maddie Guo                15 BSW                  1:31.18    1:22.25  
 28 Noa Sharabi               18 AAA                  1:27.57    1:22.84  
 29 Evalena Chin              15 AAA                  1:26.92    1:24.40  
 30 Danielle Gearing          16 WCAB                 1:20.61    1:25.14  
 31 Zosia Gruszka             15 WCAB                 1:31.44    1:27.10  
 32 Portia Do                 15 SUNN                 1:20.48    1:27.21  
 33 Emily Dougherty           16 SVS                  1:25.74    1:28.90  
 34 Aine Keenan               16 DA                   1:34.00    1:30.12  
 35 Calista Reynoso           16 BSW                  1:36.31    1:33.59  
 36 Emily Schwartz            16 EBA                  1:33.00    1:33.82  
 37 Jerlene Chiu              15 WCAB                 1:32.00    1:35.57  
 
Event 77  Girls 19 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lauren Etnyre             22 UN                   1:13.43    1:14.34    9  
  2 Alejandra Robins          20 ECG                  1:16.01    1:15.38    7  
  3 Janelle Ng                19 UN                   1:16.74    1:19.60    6  
 
Event 78  Boys 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jalen Evans               18 OAPB                 1:00.48      58.48    9  
  2 Nate Levy                 16 OAPB                   58.95      59.31    7  
  3 Cole Griscavage           18 OAPB                   58.33      59.46    6  
  4 Theoden Yavuzer-Judd      16 OAPB                   59.57    1:00.05    5  
  5 Dylan Oquendo             18 WCAB                   57.73    1:00.58    4  
  6 Nicky Glenn               17 OAPB                   59.32    1:00.62    3  
  7 Alexander Truong          16 SVS                  1:01.34    1:00.81    2  
  8 Owen DY                   18 DA                     58.99    1:02.32    1  
  9 Max Desomma               18 TCA                    58.54    1:02.66  
 10 Sammy Kan                 15 CROW                 1:03.32    1:02.96  
 11 Miles Turman              18 ECG                  1:01.70    1:03.33  
 12 Soren Stanton             16 WCAB                 1:02.57    1:04.36  
 13 Andrew Lopez              18 WCAB                   58.02    1:04.40  
 14 William Ruy               15 CROW                 1:02.28    1:04.74  
 15 Reid Lalli                15 OAPB                 1:05.14    1:04.95  
 16 Nicholas Chang            17 OAPB                 1:08.05    1:05.59  
 17 Edi Zhang                 16 CROW                 1:12.50    1:06.13  
 18 Aj Fong                   16 WCAB                 1:04.58    1:06.43  
 19 David Medina              17 EAC                  1:12.23    1:07.13  
 20 Mikey Chu                 15 OAPB                 1:13.51    1:07.25  
 21 Khang Cao                 17 UN                   1:08.77    1:07.31  
 22 Zachary Silverman         15 LAMV                 1:20.00    1:07.67  
 23 Robert Placak             17 OAPB                 1:04.70    1:07.69  
 24 Ryin Ruaboro              15 EBA                  1:10.83    1:07.71  
 25 Christopher Devlin        17 OAPB                 1:06.13    1:07.74  
 25 Parker Smith              15 OAPB                 1:06.00    1:07.74  
 27 Larwence Thomas           16 WCAB                 1:05.64    1:08.12  
 28 Taylor Yee                18 AAA                  1:04.50    1:08.18  
 29 Jax Milasincic            15 CROW                 1:09.71    1:08.34  
 30 Christopher Chong         16 LAMV                 1:10.25    1:08.51  
 31 Ryan Wisk                 15 OAPB                 1:13.77    1:08.81  
 32 Ray Cillo                 15 EBA                  1:08.00    1:09.08  
 33 Bruce Zhang               15 OAPB                 1:08.78    1:09.28  
 34 Drew Nelson               16 SOLO                 1:11.81    1:09.43  
 35 Kyle Flora                16 WCAB                 1:06.75    1:09.63  
 36 Brian Choi                15 CROW                 1:05.69    1:09.89  
 37 Justin Cho                16 LAMV                 1:10.59    1:10.58  
 38 Lukas Peters              15 OAPB                 1:12.17    1:11.05  
 39 Daniel Liu                16 EBA                  1:13.61    1:12.54  
 40 Robby Brents              16 OAPB                 1:12.25    1:12.99  
 41 Justin Wang               16 LAMV                 1:10.63    1:14.26  
 42 Jaedi Corrallo            15 DA                   1:16.35    1:14.77  
 43 Carson Biondi             15 CROW                 1:08.00    1:15.37  
 44 Jd Gamble                 17 BSW                  1:16.00    1:16.09  
 45 Orion Moon                16 ECG                  1:16.27    1:17.65  
 46 David Zhan                17 AAA                  1:24.32    1:17.93  
 47 David Shin                15 BSW                  1:32.32    1:21.00  
 
Event 78  Boys 19 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tom Higdon                23 SYS                    54.14      55.99    9  
  2 Cal Brown                 20 WCAB                 1:01.50    1:04.58    7  
  3 Matthew Mendoza           23 SYS                  1:06.00    1:05.70    6  
 
Event 79  Girls 13 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Avery Yasukochi           13 OAPB                 1:09.47    1:11.27    9  
  2 Natalie Mak               13 CROW                 1:12.65    1:12.10    7  
  3 Siena Santos              13 OAPB                 1:15.31    1:14.06    6  
SILV - Division  
  1 Valentina Deng            13 CROW                 1:18.65    1:15.64    9  
  2 Eden Barnes               13 OAPB                 1:19.33    1:17.44    7  
  3 Lexi Parkinson            13 DA                   1:17.90    1:18.38    6  
  4 Katie Buckley             13 OAPB                 1:19.85    1:21.16    5  
  5 Kalina Anderson           13 OSC                  1:22.65    1:21.28    4  
  6 Maddie Phan               13 OAPB                 1:17.00    1:21.43    3  
  7 Abbey LI                  13 OSC                  1:24.33    1:21.70    2  
  8 Macy McLeod               13 AAA                  1:23.00    1:22.35    1  
  9 Sofia Torres-Tran         13 EAC                  1:18.38    1:22.50  
 10 Viola Griebenow           13 OAPB                 1:23.06    1:24.95  
BRNZ - Division  
  1 Katey Block               13 BSW                  1:34.10    1:34.14    9  
  2 Gianna Long               13 BSW                  2:01.00    1:44.26    7  
  3 Katie South               13 BSW                  3:00.00    1:57.73    6  
 
Event 79  Girls 14 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Allie Powell              14 DA                   1:11.37    1:11.52    9  
  2 Emma Shane                14 OAPB                 1:10.87    1:12.17    7  
  3 Lana Richard              14 CROW                 1:14.11    1:12.72    6  
  4 Charlotte Shamia          14 OAPB                 1:13.02    1:13.90    5  
  5 Kaijing Zheng             14 UN                   1:12.67    1:14.53    4  
  6 Kobi Wong                 14 DA                   1:13.70    1:16.38    3  
  7 Reese Moore               14 CROW                 1:15.01    1:18.43    2  
SILV - Division  
  1 Shreya Kashyap            14 OSC                  1:16.35    1:17.01    9  
  2 Natalie Hsu               14 DA                   1:19.84    1:17.11    7  
  3 Kate Cajski               14 WCAB                 1:21.86    1:22.30    6  
  4 Sisi Roggensack           14 OAPB                 1:27.35    1:22.89    5  
  5 Carla Worrell             14 OAPB                 1:24.55    1:25.86    4  
  6 Ella Gross                14 EBA                  1:25.55    1:30.24    3  
BRNZ - Division  
  1 Teagan Welch              14 SVS                  1:28.08    1:28.02    9  
  2 Allison Xie               14 EAC                  1:31.04    1:34.03    7  
 
Event 80  Boys 13 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Ethan Suehiro             13 CROW                 1:01.24    1:01.61    9  
  2 Eason Feng                13 OAPB                 1:06.94    1:03.42    7  
  3 Peter Gladkevich          13 AAA                  1:08.89    1:05.90    6  
  4 Nicholas Woolery          13 BSW                  1:08.16    1:08.10    5  
  5 Carson Hudson             13 WCAB                 1:07.03    1:08.94    4  
  6 Jeremy Ting               13 CROW                 1:09.45    1:09.03    3  
SILV - Division  
  1 Jed Johnson               13 OAPB                 1:10.00    1:05.62    9  
  2 Kyle Chang                13 OAPB                 1:17.98    1:14.62    7  
  3 Eric Meng                 13 EBA                  1:13.91    1:15.23    6  
  4 David Cheung              13 WCAB                 1:20.00    1:16.60    5  
  5 Aidan Siu                 13 DA                   1:16.85    1:17.24    4  
BRNZ - Division  
  1 Phumin Chansiri           13 AAA                  1:31.03    1:12.74    9  
  2 Christoper Loo            13 BSW                  1:23.97    1:17.81    7  
  3 Max Johnston              13 OSC                  1:26.79    1:20.86    6  
  4 Mathew Shin               13 BSW                  1:49.88    1:25.33    5  
  5 Russell Felix             13 BSW                  1:40.90    1:39.16    4  
  6 Jonathan Pareigis-Heng    13 LAMV                 1:52.08    1:59.71    3  
 
Event 80  Boys 14 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Anderson Loo              14 BSW                  1:08.84    1:07.06    9  
  2 Kyle Kengla               14 WCAB                 1:09.20    1:07.11    7  
  3 Amit Kannan               14 CROW                 1:08.89    1:09.62    6  
SILV - Division  
  1 Justin Ely                14 EBA                  1:15.33    1:07.07    9  
  2 Carter Seward             14 WCAB                 1:10.14    1:08.22    7  
  3 Evan Byun                 14 AAA                  1:12.13    1:09.63    6  
  4 Kushawn Harandi           14 CROW                 1:14.70    1:09.69    5  
  5 Leo Gao                   14 EBA                  1:11.88    1:10.21    4  
  6 Ethan Kengla              14 WCAB                 1:12.38    1:11.00    3  
  7 Matthew Nakayama          14 BSW                  1:11.99    1:11.52    2  
  8 Nate Willett Burfoot      14 ECG                  1:19.73    1:11.63    1  
  9 Nicholas Chong            14 LAMV                 1:20.30    1:13.47  
 10 Adam Sutro                14 OAPB                 1:14.62    1:14.29  
 11 Shawn Kim                 14 WCAB                 1:15.53    1:14.65  
 12 Eric Chen                 14 CROW                 1:14.24    1:15.26  
 12 Ryan Lim                  14 LAMV                 1:18.39    1:15.26  
 14 Dylan Felson              14 OAPB                 1:18.15    1:15.96  
 15 Alex Cleveland            14 DA                   1:12.35    1:17.81  
 16 Thomas Do                 14 SUNN                 1:18.16    1:19.40  
BRNZ - Division  
  1 Peter Podesta             14 AAA                  1:21.35    1:14.29    9  
  2 Caden McDonald            14 CROW                 1:50.00    1:38.18    7  
  3 Mikey Taylor              14 BSW                  1:30.00    1:44.48    6  
 
Event 81  Girls 11 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Liv Jacquay               11 CROW                 1:21.20    1:20.28    9  
  2 Eleanor Garcia            11 WCAB                 1:33.99    1:25.00    7  
BRNZ - Division  
  1 Sarah Han                 11 OSC                  2:13.99    1:36.14    9  
  2 Sara Palkar               11 WCAB                 1:36.25    1:41.02    7  
  3 Tal Arwatz                11 LAMV                 2:12.73    1:43.30    6  
  4 Natasha Moussa            11 BSW                  1:58.79    1:47.70    5  
  5 Jessame Reynoso           11 BSW                  2:02.30    1:49.08    4  
  6 Marissa Taylor            11 BSW                  1:50.31    1:53.43    3  
 
Event 81  Girls 12 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Calei Calica              12 OAPB                 1:14.57    1:14.81    9  
  2 Anna Motes                12 OAPB                 1:17.14    1:15.35    7  
  3 Vivienne Bailey           12 CROW                 1:17.15    1:17.63    6  
SILV - Division  
  1 Anna Hill                 12 AAA                  1:28.99    1:22.07    9  
  2 Mari Nakayama             12 BSW                  1:25.53    1:23.31    7  
  3 Lexi Tortorici            12 CROW                 1:22.82    1:27.80    6  
  4 Brooke Helmick            12 BSW                  1:28.20    1:27.99    5  
BRNZ - Division  
  1 Tanishqa Kolekar          12 EBA                  1:44.03    1:44.08    9  
  2 Lexi Hoch                 12 BSW                  2:30.00    2:18.31    7  
 -- Allison Wright            12 OSC                  1:53.86         DQ  
 
Event 82  Boys 11 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Dylan Gregory             11 CROW                 1:10.88    1:12.95    9  
BRNZ - Division  
  1 Throyden Yavuzer-Judd     11 OAPB                 1:37.82    1:33.08    9  
  2 Logan Lloyd               11 WCAB                 1:32.26    1:33.63    7  
  3 Atlas Metin               11 OAPB                 1:48.28    1:35.48    6  
  4 John Dube                 11 BSW                  1:39.43    1:48.60    5  
  5 Gavin Barclay             11 WCAB                 2:00.00    1:50.85    4  
  6 Nate Walker               11 UN                   1:59.04    1:53.61    3  
 
Event 82  Boys 12 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Aasish Dangol             12 AAA                  1:08.85    1:07.04    9  
  2 Cj Lee                    12 CROW                 1:14.82    1:14.66    7  
SILV - Division  
  1 Bryan Cao                 12 UN                   1:28.34    1:19.88    9  
  2 Ethan Nguyen              12 DA                   1:29.17    1:28.95    7  
BRNZ - Division  
 -- Varun Krishnan            12 OSC                  1:54.00         DQ  
 
Event 83  Girls 9 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Kaileani Calica            9 OAPB                 1:30.13    1:24.33    9  
SILV - Division  
  1 Katherine Babushkina       9 DA                   1:42.97    1:43.93    9  
BRNZ - Division  
  1 Koda Davis                 9 AAA                  2:00.00    1:46.68    9  
  2 Erin Ayers                 9 BSW                  2:15.08    1:56.80    7  
 
Event 83  Girls 10 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Stella Iversen            10 CROW                 1:22.95    1:23.74    9  
  2 Jamie Vigilia             10 DA                   1:28.82    1:27.14    7  
SILV - Division  
  1 Kiera Shane               10 OAPB                 1:35.92    1:32.64    9  
  2 Anna Pankhurst            10 BSW                  1:43.65    1:35.72    7  
  3 Tatum Goodell             10 CROW                 1:40.00    1:38.90    6  
  4 Elin Rho                  10 WCAB                 1:55.50    1:48.22    5  
  5 Georgia Potter            10 WCAB                 1:55.99    1:55.88    4  
BRNZ - Division  
  1 Sophia Dube               10 BSW                  1:59.00    1:40.52    9  
  2 Siena Rigoni              10 BSW                  2:03.55    1:46.17    7  
  3 Mabel McLeod              10 AAA                  2:01.00    1:53.56    6  
  4 Abigail Armstrong         10 BSW                  2:15.78    2:02.54    5  
 
Event 84  Boys 9 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Gavin Sutton               9 DA                   1:34.90    1:38.26    9  
BRNZ - Division  
  1 Miles Ho                   9 AAA                  3:01.00    1:54.75    9  
  2 Patrick Kirst              9 CROW                 1:57.09    1:55.73    7  
  3 Christian Meraz            9 WCAB                 2:09.90    2:06.36    6  
 -- Samuel Wright              9 OSC                  2:10.00         DQ  
 
Event 84  Boys 10 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Elliot Widmer             10 CROW                 1:26.96    1:25.98    9  
  2 Aiden Zenooz              10 CROW                 1:25.24    1:47.64    7  
SILV - Division  
  1 Renzo (Peter) Magna       10 CROW                 1:36.72    1:31.74    9  
  2 Tejas Kashyap             10 OSC                  1:50.26    1:37.63    7  
  3 Lance Walker              10 UN                   1:42.59    1:44.18    6  
 -- Kieran Chadda             10 SVS                  1:40.37         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Bryce Kaplenko            10 CROW                 1:54.00    1:55.81    9  
 
Event 85  Girls 7 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yimo Liu                   7 EBA                  1:17.00    1:04.13    9  
 -- Ishana Raghavan            7 AAA                  1:10.00         DQ  
 
Event 85  Girls 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Sage Searle                8 CROW                   37.04      38.46    9  
  2 Savy Searle                8 CROW                   40.00      40.66    7  
  3 Mia Hung                   8 CROW                   51.24      53.85    6  
 
Event 86  Boys 8 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jack Arneson               8 CROW                   50.00      40.93    9  
  2 Zach Walker                8 UN                     50.83      45.40    7  
  3 Dean Andren                8 CROW                   51.62      49.85    6  
 -- Mack Waelty                8 TCA                    50.99         DQ  
SILV - Division  
  1 Carson Kaplenko            8 CROW                   55.95      44.49    9  
  2 Ryan Moore                 8 CROW                   59.86      48.92    7  
BRNZ - Division  
 -- Matthew Littlefield        8 WCAB                 1:09.27         DQ  
 
Event 87  Girls 11 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Daniela Linares Danzos    11 CROW                   27.63      28.48    9  
  2 Bella Smith               11 OAPB                   29.67      30.21    7  
SILV - Division  
  1 Chloe Cooper              11 OAPB                   31.39      31.39    9  
  2 Kaitlin Santos            11 DA                     32.86      31.47    7  
  3 Liv Jacquay               11 CROW                   31.83      32.48    6  
  4 Sophia Kirst              11 CROW                   34.20      34.00    5  
  5 Mia Biondi                11 CROW                   36.47      34.95    4  
  6 Perri Smith               11 WCAB                   35.49      36.78    3  
BRNZ - Division  
  1 Tal Arwatz                11 LAMV                   44.71      38.75    9  
  2 Ruby Goerke               11 CROW                   37.25      39.07    7  
  3 Emily Primm               11 CROW                   42.02      39.64    6  
  4 Sophia Nachman            11 AAA                    53.83      40.36    5  
  5 Natasha Moussa            11 BSW                    43.40      42.93    4  
  6 Lluvia Meraz              11 WCAB                   51.04      44.32    3  
  7 Sarah Han                 11 OSC                    51.70      45.26    2  
  8 Jaeda Nunes               11 AAA                    55.00      45.84    1  
  9 Marissa Taylor            11 BSW                    57.78    1:01.86  
 
Event 87  Girls 12 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Sophia Schulz             12 BSW                    30.96      29.91    9  
  2 Mia Donati                12 CROW                   30.98      30.29    7  
  3 Sophia Schwartz           12 OAPB                   30.99      30.56    6  
  4 Alexia Warner             12 BSW                    30.88      30.62    5  
  5 Vivienne Bailey           12 CROW                   30.08      30.79    4  
  6 Mari Nakayama             12 BSW                    30.97      31.30    3  
SILV - Division  
  1 Lily Yung                 12 OAPB                   31.30      29.40    9  
  2 Annabelle Kruger          12 WCAB                   32.02      31.23    7  
  3 Amber Kaplenko            12 CROW                   31.94      31.42    6  
  4 Olivia Novelozo           12 WOOD                   34.45      34.50    5  
BRNZ - Division  
  1 Misha Cherukumilli        12 OSC                    38.19      33.73    9  
  2 Julie Whitney             12 LAMV                   37.49      33.88    7  
  3 Risha Bhat                12 DA                     40.17      34.05    6  
  4 Cecilia Tiles             12 ECG                    46.20      38.72    5  
  5 Tanishqa Kolekar          12 EBA                    43.31      43.31    4  
 -- Allison Wright            12 OSC                    42.00         DQ  
 
Event 88  Boys 11 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Dylan Gregory             11 CROW                   29.39      29.10    9  
  2 Avery Logan               11 WCAB                   30.14      30.03    7  
SILV - Division  
  1 Jonathan Guo              11 BSW                    34.29      31.39    9  
  2 Logan Lloyd               11 WCAB                   31.85      31.76    7  
  3 Tyler McCay               11 CROW                   33.14      32.64    6  
  4 Jacob Sutton              11 DA                     33.10      33.93    5  
  5 Quinn Hung                11 CROW                   35.89      34.34    4  
  6 Parsa Noorbakhsh          11 CROW                   35.99      36.02    3  
  7 Atlas Metin               11 OAPB                   37.07      37.93    2  
BRNZ - Division  
  1 Charlie Waelty            11 TCA                    46.28      37.84    9  
  2 Lin Todd                  11 WCAB                   39.45      38.31    7  
  3 Nate Walker               11 UN                     47.53      51.74    6  
  4 Kane Pacat                11 BSW                  1:07.54      58.12    5  
 
Event 88  Boys 12 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Wyatt MACDONALD           12 CROW                   29.71      29.30    9  
SILV - Division  
  1 Bryan Cao                 12 UN                     32.46      28.88    9  
  2 Cj Lee                    12 CROW                   32.35      29.47    7  
  3 Grant Oxborrow            12 CROW                   34.55      32.98    6  
  4 Ethan Nguyen              12 DA                     34.84      35.14    5  
 
Event 89  Girls 9 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Adelyn Logan               9 WCAB                   33.74      32.60    9  
  2 Ella Legg                  9 CROW                   35.35      33.59    7  
  3 Morgan McCay               9 CROW                   35.37      34.40    6  
SILV - Division  
  1 Katherine Babushkina       9 DA                     44.97      41.35    9  
BRNZ - Division  
  1 Olivia Holbrook            9 WCAB                   49.25      41.77    9  
  2 Annelise Sanders           9 WCAB                      NT      45.23    7  
  3 Miranda Lendaris           9 BSW                    57.43      47.13    6  
  4 Koda Davis                 9 AAA                    55.91      48.70    5  
  5 Erin Ayers                 9 BSW                    56.24      57.64    4  
 
Event 89  Girls 10 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Clara Young               10 LO                     28.90      29.48    9  
  2 Kayla Arneson             10 CROW                   31.90      30.79    7  
  3 Bella Ferguson            10 CROW                   34.41      33.72    6  
  4 Stella Iversen            10 CROW                   33.93      35.29    5  
SILV - Division  
  1 Anna Pankhurst            10 BSW                    39.72      36.92    9  
  2 Jamie Vigilia             10 DA                     36.50      37.00    7  
  3 Siena Rigoni              10 BSW                    38.11      37.47    6  
  4 Sophie Struempf           10 OAPB                   40.99      38.05    5  
  5 Anica Barnes              10 OAPB                   39.51      38.40    4  
  6 Sophia Liebow             10 BSW                    43.85      40.59    3  
  7 Kiera Shane               10 OAPB                   40.48      41.31    2  
  8 Elin Rho                  10 WCAB                   44.41      43.33    1  
BRNZ - Division  
  1 Ada Ward                  10 AAA                    55.54      42.52    9  
  2 Yiran Liu                 10 EBA                    55.00      44.39    7  
  3 Abigail Armstrong         10 BSW                    58.12      49.07    6  
  4 Mabel McLeod              10 AAA                  1:11.55      53.53    5  
 
Event 90  Boys 9 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Gavin Sutton               9 DA                     34.69      34.82    9  
SILV - Division  
  1 Connor Mohrland            9 UN                     43.19      47.46    9  
  2 Gino Rigoni                9 BSW                    45.60      48.83    7  
BRNZ - Division  
  1 Leo Linares Danzos         9 CROW                   46.87      38.45    9  
  2 Miles Ho                   9 AAA                  1:14.50      48.76    7  
  3 Griffin Young              9 LO                     47.50      51.50    6  
  4 Charlie Campbell           9 BSW                    57.61      53.75    5  
  5 Christian Meraz            9 WCAB                   57.75      57.05    4  
  6 John Paul Lewis            9 BSW                  1:16.00    1:05.18    3  
 -- Calvin Talmadge            9 WCAB                 1:08.00         DQ  
 
Event 90  Boys 10 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jackson Bailey            10 CROW                   30.67      31.57    9  
  2 Ryan Mak                  10 CROW                   34.04      34.89    7  
SILV - Division  
  1 Andrew Moore              10 CROW                   40.00      36.14    9  
  2 Elliot Widmer             10 CROW                   36.18      37.24    7  
  3 Aiden Zenooz              10 CROW                   37.39      38.20    6  
  4 Kameron Kleiner           10 SVS                    41.07      39.26    5  
  5 Kieran Chadda             10 SVS                    41.37      40.80    4  
BRNZ - Division  
  1 Donovan Mansuy            10 SVS                    48.04      38.24    9  
  2 Tejas Kashyap             10 OSC                    48.63      41.22    7  
  3 Bryce Kaplenko            10 CROW                   46.46      46.21    6  
  4 Lance Walker              10 UN                     48.65      51.12    5  
  5 Vihaan Eusebius           10 EBA                    51.79      56.96    4  
  6 Nathan Chui               10 LAMV                 1:17.76      58.49    3  
 -- Ian Todd                  10 WCAB                   55.21         DQ  
 
Event 91  Girls 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Emilia Barck              15 OAPB                 2:03.21    2:05.66    9  
  2 Lily Struempf             15 OAPB                 2:13.12    2:09.12    7  
  3 Amber Van Meines          17 OAPB                 2:12.97    2:10.36    6  
  4 Ashlyn Widmer             16 CROW                 2:06.68    2:11.31    5  
  5 Anna Ryan                 17 WCAB                 2:15.36    2:12.38    4  
  6 Gemma Carlson             17 WCAB                 2:12.24    2:13.04    3  
  7 Alyssa Lund               17 WCAB                 2:12.17    2:13.29    2  
  8 Natalie Aiken             15 OAPB                 2:15.00    2:14.31    1  
  9 Mollie Appl               15 OAPB                 2:14.42    2:14.82  
 10 Teagan Fisher             17 DA                   2:16.40    2:15.71  
 11 Whitney Wilkalis          15 OAPB                 2:23.01    2:16.60  
 12 Courtney Coplan           18 BSW                  2:23.74    2:17.93  
 13 Aimee Blackwood           16 BSW                  2:22.21    2:18.04  
 14 Charlotte Sevin           16 CROW                 2:16.47    2:18.11  
 15 Kayla Gregory             16 CROW                 2:12.07    2:18.19  
 16 Regan Stambaugh           17 OAPB                 2:15.92    2:18.24  
 17 Maggie Wells              17 BSW                  2:15.72    2:19.84  
 18 Sophia Stiles             16 CROW                 2:15.44    2:20.57  
 19 Delaney Joyce             15 OAPB                 2:27.32    2:22.57  
 20 Chloe Lazaraton           16 SYS                  2:22.95    2:23.51  
 21 Athena Ayers              15 BSW                  2:31.37    2:23.68  
 22 Lucia Pirone              18 OAPB                 2:21.76    2:24.33  
 23 Haley Flynn               17 OAPB                 2:31.08    2:24.40  
 24 Alana Silva               15 BSW                  2:41.53    2:24.96  
 25 Medha Raghuraman          16 EBA                  2:24.73    2:25.47  
 26 Regan Moore               17 CROW                 2:32.00    2:26.03  
 27 Shaila Santos             18 WCAB                 2:16.73    2:26.51  
 28 Bella Lopez               16 BSW                  2:37.97    2:26.55  
 29 Kristen Fitch             17 BSW                  2:31.84    2:26.71  
 30 Lauren Healy              17 OAPB                 2:23.71    2:27.76  
 31 Nara Phoonpirom           17 AAA                  2:24.04    2:29.01  
 32 Lauryn Caguyong           16 BSW                  2:35.90    2:29.30  
 33 Olivia Eukel              17 OAPB                 2:31.14    2:29.39  
 34 Madison Branse            15 OAPB                 2:23.31    2:29.79  
 35 Maddie Guo                15 BSW                  2:23.69    2:29.87  
 36 Anika Nagpal              16 AAA                  2:36.14    2:32.50  
 37 Kaylin Welch              16 SVS                  2:43.40    2:33.40  
 38 Francesca Vasconi         17 OAPB                 2:25.00    2:35.09  
 39 Talulla Miller-Ross       17 AAA                  2:41.00    2:35.63  
 40 Noa Sharabi               18 AAA                  2:53.07    2:37.52  
 41 Thuytien Nguyen           16 LAMV                 2:34.17    2:37.65  
 42 Danielle Gearing          16 WCAB                 2:35.87    2:41.63  
 43 Evalena Chin              15 AAA                  3:06.83    2:50.94  
 44 Jerlene Chiu              15 WCAB                 3:22.16    2:53.28  
 45 Kallie Cheung             16 WCAB                 3:00.00    2:57.99  
 46 Emilia Podesta            16 AAA                  3:02.97    3:03.08  
 
Event 91  Girls 19 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alejandra Robins          20 ECG                  2:16.37    2:19.38    9  
  2 Sky Griffin               19 OAPB                 2:20.77    2:22.79    7  
 
Event 92  Boys 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mac Follmer               18 OAPB                 1:55.91    1:55.67    9  
  2 Nate Levy                 16 OAPB                 2:08.99    1:57.08    7  
  3 Nicholas Chang            17 OAPB                 1:58.25    1:59.01    6  
  4 Scott Iannaccone          16 WCAB                 1:57.11    1:59.11    5  
  5 Dylan Oquendo             18 WCAB                 1:55.07    1:59.16    4  
  6 Ben Kang                  16 OAPB                 2:03.74    2:01.39    3  
  7 Edward Huang              15 EBA                  2:03.99    2:01.44    2  
  8 Owen DY                   18 DA                   1:57.73    2:03.10    1  
  9 Ben Graham                15 OAPB                 2:07.91    2:04.34  
 10 Andrew Lopez              18 WCAB                 1:57.13    2:04.76  
 11 Reid Lalli                15 OAPB                 2:04.57    2:05.36  
 12 Tulio Solorzano           17 WCAB                 2:03.97    2:05.50  
 13 Mikey Chu                 15 OAPB                 2:05.18    2:07.12  
 14 Jadon Giuliano            17 BSW                  2:08.55    2:07.25  
 15 Nathan Pompeani           16 OAPB                 2:10.09    2:08.72  
 16 David Medina              17 EAC                  2:20.80    2:09.11  
 17 Miles Turman              18 ECG                  2:08.42    2:09.31  
 18 Brian Choi                15 CROW                 2:03.06    2:09.34  
 19 Matthew Marges            15 CROW                 2:13.41    2:09.84  
 20 Soren Stanton             16 WCAB                 2:06.24    2:11.03  
 21 Khang Cao                 17 UN                   2:10.03    2:11.09  
 22 Zach Zener                16 OAPB                 2:14.08    2:11.25  
 23 Ryan Wisk                 15 OAPB                 2:07.62    2:11.30  
 24 Bruce Zhang               15 OAPB                 2:12.68    2:11.32  
 25 Kyle Flora                16 WCAB                 2:13.46    2:11.34  
 26 Christopher Devlin        17 OAPB                 2:08.20    2:11.53  
 27 Tenzin Jungney            16 AAA                  2:11.74    2:12.22  
 28 Parker Smith              15 OAPB                 2:17.00    2:12.61  
 29 Lukas Peters              15 OAPB                 2:17.60    2:12.87  
 30 Tanner Skrypnyk           16 OAPB                 2:15.35    2:14.69  
 31 Jax Milasincic            15 CROW                 2:22.56    2:15.02  
 32 Michael Zhou              17 AAA                  2:16.28    2:15.08  
 33 Zeeshan Mehmood           16 CROW                 2:27.06    2:15.16  
 34 Robert Placak             17 OAPB                 2:12.80    2:15.26  
 35 Zachary Silverman         15 LAMV                 2:40.00    2:16.26  
 36 Ryan Lee                  16 WCAB                 2:12.06    2:16.38  
 37 Christopher Chong         16 LAMV                 2:20.82    2:16.97  
 38 Taylor Yee                18 AAA                  2:12.00    2:18.20  
 39 Nick Cajski               15 WCAB                 2:23.73    2:19.06  
 40 Drew Nelson               16 SOLO                 2:21.04    2:19.39  
 41 Nick Chen                 18 AAA                  2:22.56    2:21.24  
 42 Daniel Liu                16 EBA                  2:29.00    2:23.30  
 43 William Rocha             17 BSW                  2:36.95    2:25.91  
 44 Petros Lewis              15 BSW                  2:38.78    2:28.70  
 45 Orion Moon                16 ECG                  2:39.67    2:37.70  
 -- Justin Wang               16 LAMV                 2:30.38         DQ  
 -- Justin Cho                16 LAMV                 1:58.99         DQ  
 
Event 93  Girls 13 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Siena Santos              13 OAPB                 2:15.90    2:20.04    9  
  2 Maddie Phan               13 OAPB                 2:20.00    2:28.98    7  
SILV - Division  
  1 Zara Mehmood              13 CROW                 2:28.78    2:25.84    9  
  2 Jewel Mendiola            13 OAPB                 2:37.00    2:26.02    7  
  3 Carlee Davis              13 WCAB                 2:29.21    2:26.44    6  
  4 Kalina Anderson           13 OSC                  2:33.36    2:27.58    5  
  5 Valentina Deng            13 CROW                 2:35.82    2:28.24    4  
  6 Avery Yasukochi           13 OAPB                 2:25.74    2:28.44    3  
  7 Lexi Parkinson            13 DA                   2:29.00    2:29.51    2  
  8 Ava Anderson              13 OAPB                 2:28.47    2:30.52    1  
  9 Abbey LI                  13 OSC                  2:36.43    2:34.24  
 10 Viola Griebenow           13 OAPB                 2:28.83    2:34.42  
 11 Eden Barnes               13 OAPB                 2:42.64    2:37.59  
 12 Macy McLeod               13 AAA                  2:45.00    2:49.16  
BRNZ - Division  
  1 Carla Nunn-Eckert         13 BSW                  3:22.85    2:50.54    9  
  2 Katey Block               13 BSW                  2:50.00    2:53.81    7  
  3 Miriam Rose Lewis         13 BSW                  3:15.00    3:01.27    6  
  4 Katie Buckley             13 OAPB                 3:00.16    3:01.30    5  
  5 Shreya Pawar              13 EBA                  3:29.86    3:05.41    4  
 
Event 93  Girls 14 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Lana Richard              14 CROW                 2:20.32    2:17.95    9  
  2 Emma Shane                14 OAPB                 2:19.77    2:20.92    7  
SILV - Division  
  1 Shreya Kashyap            14 OSC                  2:37.65    2:28.44    9  
  2 Natalie Hsu               14 DA                   2:35.19    2:30.24    7  
  3 Supitcha Phoonpirom       14 AAA                  2:31.51    2:31.66    6  
  4 Donna Talmadge            14 WCAB                 2:35.08    2:32.14    5  
  5 Reese Moore               14 CROW                 2:32.36    2:35.18    4  
  6 Kobi Wong                 14 DA                   2:47.46    2:37.93    3  
  7 Ella Gross                14 EBA                  2:41.35    2:44.33    2  
BRNZ - Division  
  1 Allison Xie               14 EAC                  3:04.02    2:55.98    9  
 
Event 94  Boys 13 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Ethan Suehiro             13 CROW                 2:04.03    2:00.62    9  
  2 Jed Johnson               13 OAPB                 2:16.02    2:03.25    7  
  3 Nicholas Woolery          13 BSW                  2:05.14    2:05.25    6  
  4 Blake Hill                13 CROW                 2:07.92    2:05.91    5  
  5 Jeremy Ting               13 CROW                 2:08.48    2:07.87    4  
  6 Peter Gladkevich          13 AAA                  2:14.24    2:08.82    3  
  7 Eric Meng                 13 EBA                  2:16.54    2:21.67    2  
SILV - Division  
  1 Eason Feng                13 OAPB                 2:26.03    2:05.87    9  
  2 Kyle Chang                13 OAPB                 2:27.32    2:23.29    7  
  3 Aidan Siu                 13 DA                   2:38.82    2:36.66    6  
BRNZ - Division  
  1 Phumin Chansiri           13 AAA                  3:16.58    2:27.36    9  
  2 Max Johnston              13 OSC                  2:45.00    2:31.86    7  
  3 Christoper Loo            13 BSW                  2:44.79    2:36.03    6  
  4 Russell Felix             13 BSW                  2:54.99    2:56.68    5  
 -- Mathew Shin               13 BSW                  3:30.00         DQ  
 
Event 94  Boys 14 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Amit Kannan               14 CROW                 2:09.93    2:09.48    9  
  2 Justin Ely                14 EBA                  2:14.15    2:09.80    7  
SILV - Division  
  1 Kyle Kengla               14 WCAB                 2:22.72    2:08.47    9  
  2 Leo Gao                   14 EBA                  2:18.65    2:15.72    7  
  3 Austin Abrojena           14 BSW                  2:23.34    2:17.83    6  
  4 Anderson Loo              14 BSW                  2:22.12    2:18.60    5  
  5 Thomas Do                 14 SUNN                 2:25.43    2:19.06    4  
  6 Nate Willett Burfoot      14 ECG                  2:35.66    2:22.54    3  
  7 Colin SO                  14 WCAB                 2:29.94    2:23.32    2  
  8 Nicholas Chong            14 LAMV                 2:32.54    2:23.61    1  
  9 Eric Chen                 14 CROW                 2:30.87    2:31.68  
 10 Peter Podesta             14 AAA                  2:38.02    2:32.04  
BRNZ - Division  
  1 Shawn Kim                 14 WCAB                 2:44.82    2:19.36    9  
  2 Ryan Lim                  14 LAMV                 2:48.85    2:25.86    7  
  3 Alex Cleveland            14 DA                   2:48.83    2:26.46    6  
 -- Mikey Taylor              14 BSW                  2:50.00         DQ  
 
Event 95  Girls 11 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Daniela Linares Danzos    11 CROW                 2:26.00    2:22.99    9  
  2 Bella Smith               11 OAPB                 2:29.35    2:25.80    7  
  3 Chloe Cooper              11 OAPB                 2:33.76    2:27.86    6  
SILV - Division  
  1 Sophia Kirst              11 CROW                 2:54.82    2:50.57    9  
 -- Liv Jacquay               11 CROW                 2:44.76         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Eliana Chui               11 LAMV                 3:05.00    2:40.22    9  
  2 Sophia Nachman            11 AAA                  4:02.54    3:20.64    7  
 
Event 95  Girls 12 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Lily Yung                 12 OAPB                 2:34.50    2:24.71    9  
  2 Andrea Chang              12 BSW                  2:35.39    2:32.65    7  
  3 Sophia Schulz             12 BSW                  2:38.22    2:34.01    6  
  4 Amber Kaplenko            12 CROW                 2:35.69    2:36.74    5  
  5 Anna Hill                 12 AAA                  2:42.93    2:41.78    4  
  6 Tanishqa Kolekar          12 EBA                  3:00.00    3:15.93    3  
BRNZ - Division  
  1 Annabelle Kruger          12 WCAB                 3:08.00    2:38.12    9  
 
Event 96  Boys 11 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Nithin Raghavan           11 AAA                  2:32.15    2:22.95    9  
  2 Dylan Gregory             11 CROW                 2:27.06    2:25.28    7  
  3 Avery Logan               11 WCAB                 2:30.32    2:28.18    6  
  4 Shanay Verma              11 SCSC                 2:40.24    2:28.59    5  
  5 Jonathan Guo              11 BSW                  2:42.64    2:31.86    4  
  6 Quinn Hung                11 CROW                 2:38.57    2:47.24    3  
BRNZ - Division  
  1 Jacob Sutton              11 DA                   3:08.27    2:50.02    9  
  2 Kai Johnston              11 OSC                  3:32.47    2:51.50    7  
 -- Charlie Waelty            11 TCA                  2:59.99         DQ  
 
Event 96  Boys 12 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Aasish Dangol             12 AAA                  2:10.72    2:09.07    9  
  2 Cj Lee                    12 CROW                 2:28.07    2:22.61    7  
SILV - Division  
  1 Bryan Cao                 12 UN                   2:53.05    2:34.51    9  
  2 Ethan Nguyen              12 DA                   2:55.54    2:48.40    7  
BRNZ - Division  
  1 Lucas Zhou                12 AAA                  3:01.99    2:56.90    9  
 
Event 97  Girls 9 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Ella Legg                  9 CROW                 2:49.96    2:44.03    9  
BRNZ - Division  
  1 Adelyn Logan               9 WCAB                 4:00.00    2:47.00    9  
 
Event 97  Girls 10 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Bella Ferguson            10 CROW                 2:52.69    2:45.42    9  
SILV - Division  
  1 Ada Ward                  10 AAA                  2:58.70    2:57.18    9  
  2 Sophie Struempf           10 OAPB                 2:55.23    3:15.35    7  
BRNZ - Division  
  1 Georgia Potter            10 WCAB                 4:01.49    3:34.62    9  
  2 Yiran Liu                 10 EBA                  4:00.00    3:36.49    7  
 -- Mabel McLeod              10 AAA                  3:40.00         DQ  
 
Event 98  Boys 10 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
 -- Ryan Mak                  10 CROW                 2:48.80         DQ  
SILV - Division  
  1 Renzo (Peter) Magna       10 CROW                 3:10.25    3:14.54    9  
 
Event 99  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ava Zenooz                 6 CROW                   22.19      23.73    9  
BRNZ - Division  
  1 Victoria Linares Danzos    6 CROW                   27.41      24.12    9  
 
Event 99  Girls 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Tori Daniel                7 PLS                    19.00      18.76    9  
  2 Emery Sutton               7 DA                     19.25      20.08    7  
BRNZ - Division  
  1 Eleanor Santos             7 DA                     30.00      21.31    9  
  2 Adrienne Thomas            7 WCAB                   52.60      27.73    7  
 
Event 99  Girls 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Sage Searle                8 CROW                   15.06      15.56    9  
  2 Savy Searle                8 CROW                   15.42      15.74    7  
  3 Mia Hung                   8 CROW                   17.91      17.86    6  
  4 Fiona Magna                8 CROW                   18.19      19.24    5  
SILV - Division  
  1 Ej Rohrs                   8 CROW                   20.20      18.61    9  
  2 Lyla Jacquay               8 CROW                   20.50      20.58    7  
  3 Teah Sun                   8 EBA                    23.00      21.35    6  
BRNZ - Division  
  1 Skye Santos                8 UN                     28.33      21.57    9  
  2 Caitlyn Donis              8 BSW                  1:00.00      23.93    7  
 
Event 100  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robert Legg                5 CROW                   28.79      25.66    9  
  2 Isaiah Rohrs               6 CROW                   35.10      30.46    7  
 
Event 100  Boys 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Toby DY                    7 DA                     20.71      20.53    9  
 
Event 100  Boys 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jack Arneson               8 CROW                   15.95      16.18    9  
  2 Mack Waelty                8 TCA                    17.40      16.86    7  
  3 Heber Sun                  8 EBA                    19.00      17.42    6  
  4 Ryan Moore                 8 CROW                   18.32      17.84    5  
  5 Dean Andren                8 CROW                   18.80      18.02    4  
BRNZ - Division  
  1 Draper Bream               8 DA                     29.97      18.76    9  
  2 Sawyer Poggetti            8 OSC                    30.69      21.41    7  
  3 Miles Prendergast          8 WCAB                   26.27      22.18    6  
 
Event 101  Girls 15-18 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jasmine Fok               15 OAPB                 2:04.78    2:04.47    9  
  2 Annika Sharma             17 WCAB                 2:06.80    2:06.94    7  
  3 Kelly Kermoian            18 WCAB                 2:08.40    2:08.11    6  
  4 Ashlyn Widmer             16 CROW                 2:21.37    2:08.71    5  
  5 Charlotte Sevin           16 CROW                 2:10.28    2:09.96    4  
  6 Maren McDonald            16 OAPB                 2:11.74    2:11.05    3  
  7 Taylor Thomas             18 UN                   2:08.22    2:18.87    2  
  8 Paige Meyers              16 OAPB                 2:24.67    2:19.92    1  
  9 Adelie Reiner             15 OAPB                 2:28.09    2:22.45  
 10 Gabriella Bensadoun       17 OAPB                 2:30.00    2:28.24  
 11 Kayla McIntosh            18 AAA                  2:33.55    2:30.42  
 
Event 102  Boys 15-18 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacques Grove             16 LAC                  1:50.05    1:51.53    9  
  2 Jalen Evans               18 OAPB                 1:53.63    1:51.94    7  
  3 Mac Follmer               18 OAPB                 1:51.35    1:52.03    6  
  4 Henrik Barck              17 OAPB                 1:54.55    1:54.40    5  
  5 Zachary Hoffman           16 OAPB                 1:56.85    1:58.23    3.5
  5 Jacob Mohrland            16 WCAB                 2:03.87    1:58.23    3.5
  7 Reid Lalli                15 OAPB                 2:04.76    2:02.38    2  
  8 Ben Kang                  16 OAPB                 2:06.50    2:03.00    1  
  9 Edi Zhang                 16 CROW                 2:15.45    2:03.33  
 10 Khang Cao                 17 UN                   2:07.19    2:04.05  
 11 Larwence Thomas           16 WCAB                 2:04.05    2:06.20  
 12 Tanner Skrypnyk           16 OAPB                 2:14.94    2:10.64  
 13 Christopher Chong         16 LAMV                 2:22.22    2:19.10  
 14 Parker Smith              15 OAPB                 2:53.03    2:21.52  
 15 Dallas Hudson             15 WCAB                 2:40.00    2:22.50  
 
Event 103  Girls 13 Year Olds 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Ava Anderson              13 OAPB                 2:35.89    2:33.88    9  
 
Event 103  Girls 14 Year Olds 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Emma Shane                14 OAPB                 2:18.33    2:20.08    9  
SILV - Division  
  1 Kaijing Zheng             14 UN                   2:31.34    2:26.16    9  
 
Event 104  Boys 13 Year Olds 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Blake Hill                13 CROW                 2:01.75    2:01.51    9  
  2 Jeremy Ting               13 CROW                 2:08.91    2:08.20    7  
SILV - Division  
  1 Carson Hudson             13 WCAB                 2:28.31    2:08.46    9  
  2 Peter Gladkevich          13 AAA                  2:20.15    2:12.20    7  
  3 Gabriel Hoffman           13 OAPB                 2:32.59    2:31.79    6  
 
Event 104  Boys 14 Year Olds 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Kushawn Harandi           14 CROW                 2:06.23    2:04.50    9  
  2 Carter Seward             14 WCAB                 2:11.85    2:09.01    7  
BRNZ - Division  
  1 Colin SO                  14 WCAB                 2:50.00    2:38.61    9  
 
Event 105  Girls 11 Year Olds 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eliana Chui               11 LAMV                 3:58.07    2:50.92    9  
 
Event 105  Girls 12 Year Olds 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Sophia Schulz             12 BSW                  2:32.00    2:34.87    9  
SILV - Division  
  1 Sophia Schwartz           12 OAPB                 2:53.46    2:39.77    9  
BRNZ - Division  
  1 Olivia Novelozo           12 WOOD                 3:10.98    3:01.83    9  
 
Event 106  Boys 11 Year Olds 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Avery Logan               11 WCAB                 2:25.13    2:28.70    9  
 
Event 106  Boys 12 Year Olds 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aasish Dangol             12 AAA                  2:07.88    2:06.18    9  
 
Event 107  Girls 7 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Tori Daniel                7 PLS                  1:47.59    1:33.22    9  
  2 Emery Sutton               7 DA                   2:00.00    1:41.39    7  
  3 Ishana Raghavan            7 AAA                  2:00.00    1:50.64    6  
BRNZ - Division  
  1 Yimo Liu                   7 EBA                  2:10.00    1:43.22    9  
 
Event 107  Girls 8 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Sage Searle                8 CROW                 1:17.14    1:16.91    9  
  2 Savy Searle                8 CROW                 1:20.00    1:21.18    7  
  3 Mia Hung                   8 CROW                 1:31.65    1:34.97    6  
  4 Lyla Jacquay               8 CROW                 1:37.40    1:54.59    5  
SILV - Division  
  1 Teah Sun                   8 EBA                  1:55.35    1:48.28    9  
BRNZ - Division  
  1 Skye Santos                8 UN                   2:33.74    1:54.17    9  
 
Event 108  Boys 8 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Zach Walker                8 UN                   1:24.28    1:21.88    9  
  2 Carson Kaplenko            8 CROW                 1:35.70    1:25.07    7  
  3 Jack Arneson               8 CROW                 1:21.78    1:26.55    6  
  4 Mack Waelty                8 TCA                  1:25.99    1:27.63    5  
  5 Heber Sun                  8 EBA                  1:33.41    1:27.82    4  
SILV - Division  
  1 Dean Andren                8 CROW                 1:42.16    1:30.16    9  
  2 Matthew Littlefield        8 WCAB                 1:48.00    1:51.12    7  
 
Event 109  Girls 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alyssa Lund               17 WCAB                   51.68      51.72    9  
  2 Lily Struempf             15 OAPB                   52.34      52.68    7  
  3 Sydney Griscavage         16 OAPB                   52.20      52.71    6  
  4 Amber Van Meines          17 OAPB                   51.25      52.90    5  
  5 Madison Stone             16 DA                     53.27      52.96    4  
  6 Madeleine Kan             17 CROW                   52.94      53.00    2.5
  6 Maddie Blackwell          15 OAPB                   54.48      53.00    2.5
  8 Mckenna Valenta           15 SVS                    53.22      53.63    1  
  9 Annika Sharma             17 WCAB                   53.61      53.71  
 10 Amelia Snyder             17 WCAB                   54.11      53.79  
 11 Lexi Fok                  17 OAPB                   52.70      53.94  
 12 Sarah Peterson            17 DA                     55.11      54.15  
 13 Jasmine Fok               15 OAPB                   53.10      54.18  
 14 Kyla Kelly                17 CROW                   52.49      54.43  
 15 Sam McConnell             17 WCAB                   53.32      54.53  
 16 Emily Scheberies          16 CROW                   55.33      54.92  
 17 Jessica Davis             18 CROW                   51.31      54.93  
 18 Aria Capelli              15 CROW                   56.22      55.00  
 19 Teagan Fisher             17 DA                     54.60      55.47  
 20 Miranda Stevenson         15 OAPB                   54.97      55.72  
 21 Lila Waechter             16 OAPB                   54.40      55.91  
 22 Kristina Mooney           18 WCAB                   54.77      55.94  
 23 Maggie Wells              17 BSW                    54.65      56.20  
 24 Ashlyn Widmer             16 CROW                   53.67      56.26  
 25 Natalie Aiken             15 OAPB                   55.22      56.41  
 26 Emma Bustamante           17 OAPB                   56.22      56.50  
 27 Regan Stambaugh           17 OAPB                   57.22      56.59  
 28 Audrey Davis              17 CROW                   55.03      56.90  
 29 Kayla Gregory             16 CROW                   54.89      57.10  
 30 Lucia Pirone              18 OAPB                   57.17      57.33  
 31 Jenna Davis               17 CROW                   57.44      57.46  
 32 Hannah Sevin              17 CROW                   54.94      57.70  
 33 Payton Kenney             17 WCAB                   57.82      57.72  
 34 Sammie Lederle            15 OAPB                   58.54      57.74  
 35 Alana Silva               15 BSW                    59.79      57.79  
 36 Emily Correia             17 DA                     55.90      57.84  
 37 Clara Roggensack          16 OAPB                   56.15      57.91  
 38 Medha Raghuraman          16 EBA                    56.59      58.01  
 39 Athena Ayers              15 BSW                    56.99      58.02  
 40 Kristen Fitch             17 BSW                    59.20      58.07  
 41 Paige Meyers              16 OAPB                   58.59      58.11  
 42 Natalie Bove              15 OAPB                 1:00.21      58.19  
 43 Lauren Healy              17 OAPB                   56.69      58.33  
 44 Courtney Coplan           18 BSW                    54.94      58.45  
 45 Chloe Lazaraton           16 SYS                    57.83      58.60  
 46 Regan Moore               17 CROW                   56.43      58.62  
 47 Olivia Eukel              17 OAPB                   57.88      58.85  
 48 Kaylin Welch              16 SVS                  1:00.13      58.91  
 49 Bella Lopez               16 BSW                  1:00.65      58.94  
 50 Aimee Blackwood           16 BSW                    58.91      58.96  
 51 Violet Henneberger        18 ECG                    59.60      59.21  
 52 Whitney Wilkalis          15 OAPB                 1:02.63      59.35  
 53 Adelie Reiner             15 OAPB                   59.65      59.51  
 54 Shaila Santos             18 WCAB                   56.00      59.73  
 55 Maddie Guo                15 BSW                    59.25      59.87  
 56 Zosia Gruszka             15 WCAB                 1:02.33      59.94  
 57 Haley Flynn               17 OAPB                 1:00.13    1:00.28  
 58 Thuytien Nguyen           16 LAMV                   59.67    1:00.71  
 59 Lauryn Caguyong           16 BSW                  1:01.32    1:01.01  
 60 Anika Nagpal              16 AAA                  1:00.10    1:01.30  
 61 Ava Erhard                15 BSW                  1:25.28    1:01.98  
 62 Danielle Gearing          16 WCAB                 1:02.50    1:02.06  
 63 Gabriella Bensadoun       17 OAPB                   59.17    1:02.58  
 64 Emily Scott               16 SVS                    57.65    1:02.87  
 65 Jinna Lee                 16 DA                   1:01.44    1:02.89  
 66 Emily Dougherty           16 SVS                  1:03.45    1:03.37  
 67 Madison Branse            15 OAPB                   58.13    1:03.53  
 68 Portia Do                 15 SUNN                 1:05.76    1:03.94  
 69 Emily Schwartz            16 EBA                  1:06.30    1:04.33  
 70 Elisabeth Rasimus         15 WCAB                 1:05.00    1:05.70  
 71 Rianna DY                 16 DA                   1:02.59    1:05.90  
 72 Jivana Nagpal             18 AAA                  1:05.22    1:06.33  
 73 Calista Reynoso           16 BSW                  1:11.59    1:08.95  
 74 Aine Keenan               16 DA                   1:07.81    1:10.48  
 75 Jerlene Chiu              15 WCAB                 1:07.84    1:10.76  
 76 Kallie Cheung             16 WCAB                 1:13.51    1:11.98  
 77 Evalena Chin              15 AAA                  1:18.75    1:13.81  
 78 Emilia Podesta            16 AAA                  1:11.98    1:15.28  
 79 Grace Perry               15 BSW                  1:23.00    1:25.23  
 -- Sophia Stiles             16 CROW                   59.78         DQ  
 -- Kayla McIntosh            18 AAA                  1:04.14         DQ  
 
Event 109  Girls 19 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lauren Etnyre             22 UN                     52.97      53.51    9  
  2 Alejandra Robins          20 ECG                    56.40      57.55    7  
  3 Janelle Ng                19 UN                     58.22      59.34    6  
  4 Sky Griffin               19 OAPB                   58.54      59.36    5  
 
Event 110  Boys 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cole Griscavage           18 OAPB                   47.23      47.25    9  
  2 Jacob Mohrland            16 WCAB                   46.84      47.52    7  
  3 Nicky Glenn               17 OAPB                   46.75      47.76    6  
  4 Mason Lyman               18 WCAB                   46.49      48.01    5  
  5 Edward Huang              15 EBA                    52.22      48.09    4  
  6 Theoden Yavuzer-Judd      16 OAPB                   48.08      48.31    3  
  7 Dylan Oquendo             18 WCAB                   47.05      48.55    2  
  8 Andrew Lopez              18 WCAB                   49.87      48.71    1  
  9 Scott Iannaccone          16 WCAB                   48.61      48.92  
 10 Nick Vonderahe            16 CROW                   48.81      49.00  
 11 Joe Cliatt                18 WCAB                   49.25      49.08  
 12 Mac Follmer               18 OAPB                   48.08      49.23  
 13 Aj Fong                   16 WCAB                   47.50      49.38  
 14 Owen DY                   18 DA                     48.26      49.48  
 15 Riley Coleman             16 CROW                   50.32      49.90  
 15 Robert Placak             17 OAPB                   54.10      49.90  
 17 Ben Kang                  16 OAPB                   49.47      50.05  
 18 Zachary Hoffman           16 OAPB                   50.20      50.38  
 19 David Medina              17 EAC                    50.44      50.45  
 20 Sammy Kan                 15 CROW                   51.06      50.48  
 21 Ryan Lee                  16 WCAB                   51.74      50.79  
 22 Michael Brennan           17 OAPB                   49.62      50.82  
 23 Ryin Ruaboro              15 EBA                    52.86      50.96  
 24 Parker Etnyre             16 OAPB                   49.97      50.97  
 25 Shreeyans Sahu            15 UN                     50.87      51.07  
 26 Mateo Monroy              16 WCAB                   51.33      51.11  
 27 Tulio Solorzano           17 WCAB                   51.68      51.14  
 28 Ben Graham                15 OAPB                   54.88      51.25  
 29 William Ruy               15 CROW                   51.58      51.48  
 30 Reid Lalli                15 OAPB                   51.91      51.59  
 31 Mikey Chu                 15 OAPB                   52.11      51.91  
 32 Nicholas Biondi           16 CROW                   59.45      51.96  
 33 Alexander Truong          16 SVS                    54.80      51.98  
 34 Zach Zener                16 OAPB                   52.57      52.38  
 35 Ray Cillo                 15 EBA                    52.82      52.44  
 36 Nathan Pompeani           16 OAPB                   53.07      52.47  
 37 Justin Cho                16 LAMV                   53.88      52.48  
 38 Kyle Flora                16 WCAB                   54.10      52.68  
 39 Christopher Chong         16 LAMV                   55.87      52.91  
 40 Mitchell Kindred          18 BSW                    50.65      53.09  
 40 Brian Choi                15 CROW                   50.97      53.09  
 42 Soren Stanton             16 WCAB                   52.77      53.24  
 43 Christopher Hodang        17 SCSC                   52.07      53.54  
 44 Tj Kelly                  17 DA                     55.24      53.97  
 45 Matthew Marges            15 CROW                   53.51      53.99  
 46 Lukas Peters              15 OAPB                   54.67      54.09  
 47 Arya Azarinfar            16 DA                     56.00      54.11  
 48 Miles Turman              18 ECG                    54.29      54.16  
 49 Ryan Wisk                 15 OAPB                   56.70      54.18  
 50 Tanner Skrypnyk           16 OAPB                   53.97      54.26  
 51 Zeeshan Mehmood           16 CROW                   54.53      54.40  
 52 Michael Zhou              17 AAA                    55.23      54.47  
 53 Robby Brents              16 OAPB                   54.00      54.48  
 54 Bruce Zhang               15 OAPB                   55.71      54.86  
 55 Jd Gamble                 17 BSW                    58.00      54.92  
 56 Taylor Yee                18 AAA                    54.00      55.09  
 57 Zachary Silverman         15 LAMV                 1:00.00      55.66  
 58 Jax Milasincic            15 CROW                   57.27      55.75  
 59 Parker Smith              15 OAPB                   54.69      55.84  
 59 Nick Cajski               15 WCAB                   57.37      55.84  
 61 Petros Lewis              15 BSW                    58.87      56.51  
 62 Nick Chen                 18 AAA                    57.00      57.20  
 63 William Rocha             17 BSW                    58.93      58.21  
 64 Jaedi Corrallo            15 DA                     59.91      58.39  
 65 Justin Wang               16 LAMV                 1:01.77      59.24  
 66 Carson Biondi             15 CROW                   58.00      59.63  
 67 Orion Moon                16 ECG                  1:02.95    1:02.70  
 68 David Shin                15 BSW                  1:18.27    1:03.39  
 69 David Zhan                17 AAA                  1:06.42    1:04.33  
 
Event 110  Boys 19 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryan Lenahan              19 OAPB                   48.23      48.05    9  
  2 Derek Choy                23 SYS                    47.56      49.19    7  
  3 Matthew Mendoza           23 SYS                    52.47      52.70    6  
 
Event 111  Girls 13 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Carlee Davis              13 WCAB                   58.30      56.29    9  
  2 Zoe Venetta               13 DA                   1:00.08      57.42    7  
  3 Lexi Parkinson            13 DA                     56.99      58.02    6  
  4 Siena Santos              13 OAPB                   59.41      58.54    5  
  5 Jewel Mendiola            13 OAPB                 1:00.22      58.62    4  
  6 Zara Mehmood              13 CROW                   59.15      58.84    3  
  7 Ava Anderson              13 OAPB                 1:00.25      59.66    2  
  8 Sofia Torres-Tran         13 EAC                  1:00.25      59.99    1  
  9 Avery Yasukochi           13 OAPB                   59.70    1:00.67  
SILV - Division  
  1 Kalina Anderson           13 OSC                  1:01.96      59.77    9  
  2 Maddie Phan               13 OAPB                 1:03.00    1:01.27    7  
  3 Abbey LI                  13 OSC                  1:02.81    1:01.77    6  
  4 Valentina Deng            13 CROW                 1:04.98    1:02.64    5  
  5 Eden Barnes               13 OAPB                 1:08.61    1:04.73    4  
  6 Ayla Allocco              13 DA                   1:05.10    1:05.61    3  
  7 Macy McLeod               13 AAA                  1:09.00    1:07.29    2  
  8 Katey Block               13 BSW                  1:09.77    1:08.10    1  
BRNZ - Division  
  1 Carla Nunn-Eckert         13 BSW                  1:15.75    1:05.31    9  
  2 Katie Buckley             13 OAPB                 1:12.50    1:09.78    7  
  3 Miriam Rose Lewis         13 BSW                  1:13.00    1:11.14    6  
  4 Shreya Pawar              13 EBA                  1:18.97    1:15.29    5  
  5 Gianna Long               13 BSW                  1:42.00    1:16.48    4  
 
Event 111  Girls 14 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Ellie Butler              14 CROW                   52.99      52.65    9  
  2 Lana Richard              14 CROW                   57.09      56.23    7  
  3 Charlotte Shamia          14 OAPB                   58.91      57.53    6  
  4 Sisi Roggensack           14 OAPB                   59.47      57.87    5  
  5 Donna Talmadge            14 WCAB                   58.22      58.81    4  
  6 Allie Powell              14 DA                     58.70      58.93    3  
  7 Reese Moore               14 CROW                   58.80    1:01.18    2  
  8 Madeline Martindale       14 OAPB                   59.74    1:01.72    1  
SILV - Division  
  1 Lindsey Hall              14 BSW                  1:01.30    1:00.24    9  
  2 Shreya Kashyap            14 OSC                  1:04.59    1:00.95    7  
  3 Natalie Hsu               14 DA                   1:02.07    1:01.29    6  
  4 Kobi Wong                 14 DA                   1:01.65    1:03.37    5  
  5 Ella Gross                14 EBA                  1:02.57    1:04.18    4  
  6 Kate Cajski               14 WCAB                 1:04.91    1:04.61    3  
  7 Emma Usher                14 CROW                 1:05.00    1:05.51    2  
  8 Teagan Welch              14 SVS                  1:03.85    1:05.69    1  
  9 Carla Worrell             14 OAPB                 1:07.05    1:06.12  
 10 Allison Xie               14 EAC                  1:07.63    1:07.25  
 
Event 112  Boys 13 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jed Johnson               13 OAPB                   49.24      49.40    9  
  2 Eason Feng                13 OAPB                   51.99      50.21    7  
  3 Ethan Suehiro             13 CROW                   50.74      50.39    6  
  4 Nicholas Woolery          13 BSW                    50.85      51.71    5  
  5 Carson Hudson             13 WCAB                   56.19      54.10    4  
  6 Eric Meng                 13 EBA                    55.01      55.94    3  
SILV - Division  
  1 Kyle Chang                13 OAPB                 1:00.41      59.77    9  
  2 Gabriel Hoffman           13 OAPB                 1:01.00    1:00.14    7  
  3 Max Johnston              13 OSC                  1:01.00    1:00.15    6  
  4 David Cheung              13 WCAB                 1:04.35    1:02.94    5  
BRNZ - Division  
  1 Aidan Siu                 13 DA                   1:06.58    1:03.50    9  
  2 Kevin Zhang               13 EBA                  1:12.31    1:05.09    7  
  3 Russell Felix             13 BSW                  1:07.72    1:05.52    6  
  4 Christoper Loo            13 BSW                  1:11.35    1:05.63    5  
  5 Mathew Shin               13 BSW                  1:23.77    1:07.30    4  
  6 Wyatt Doorenbos           13 BSW                  1:24.50    1:19.75    3  
  7 Jonathan Pareigis-Heng    13 LAMV                 1:49.22    1:27.60    2  
 
Event 112  Boys 14 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Kyle Kengla               14 WCAB                   49.31      48.72    9  
  2 Garrett Chivers           14 OAPB                   53.06      50.88    7  
  3 Isaiah Warner             14 BSW                    52.61      51.29    5.5
  3 Leo Gao                   14 EBA                    53.23      51.29    5.5
  5 Matthew Nakayama          14 BSW                    52.99      52.30    4  
  6 Austin Abrojena           14 BSW                    53.69      52.47    3  
  7 Justin Ely                14 EBA                    54.60      52.53    2  
  8 Kushawn Harandi           14 CROW                   54.02      53.00    1  
  9 Ethan Kengla              14 WCAB                   55.06      53.11  
 10 Lincoln Sovik             14 OAPB                   54.06      53.15  
 11 Amit Kannan               14 CROW                   55.42      53.22  
 12 Shawn Kim                 14 WCAB                   56.01      54.32  
SILV - Division  
  1 Dylan King                14 OAPB                   56.44      55.62    9  
  2 Nico Roncagliolo          14 DA                     58.28      56.73    7  
  3 Ryan Lim                  14 LAMV                 1:00.63      56.79    6  
  4 Colin SO                  14 WCAB                   58.85      56.84    5  
  5 Anderson Loo              14 BSW                  1:03.73      58.04    4  
  6 Nicholas Chong            14 LAMV                 1:01.24      58.63    3  
  7 Nate Willett Burfoot      14 ECG                  1:03.04      59.23    2  
  8 Alex Cleveland            14 DA                     58.91      59.41    1  
  9 Dylan Felson              14 OAPB                 1:02.80    1:00.90  
 10 Eric Chen                 14 CROW                 1:03.24    1:01.73  
 11 Adam Sutro                14 OAPB                 1:02.48    1:02.76  
 12 Peter Podesta             14 AAA                  1:04.61    1:03.43  
BRNZ - Division  
  1 Caden McDonald            14 CROW                 1:29.00    1:20.88    9  
  2 Mikey Taylor              14 BSW                  1:37.65    1:31.23    7  
  3 Sean Bear Vorhis          14 AAA                  2:38.44    1:33.22    6  
 
Event 113  Girls 11 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Daniela Linares Danzos    11 CROW                   58.26      57.77    9  
  2 Chloe Cooper              11 OAPB                 1:01.10    1:00.20    7  
  3 Eleanor Garcia            11 WCAB                 1:01.70    1:03.18    6  
SILV - Division  
  1 Liv Jacquay               11 CROW                 1:03.75    1:04.03    9  
  2 Kaitlin Santos            11 DA                   1:06.42    1:05.92    7  
  3 Perri Smith               11 WCAB                 1:08.49    1:08.62    6  
BRNZ - Division  
  1 Ruby Goerke               11 CROW                 1:14.80    1:15.46    9  
  2 Natasha Moussa            11 BSW                  1:18.33    1:16.05    7  
  3 Tal Arwatz                11 LAMV                 1:33.54    1:16.21    6  
  4 Emily Primm               11 CROW                 1:17.75    1:16.84    5  
  5 Lluvia Meraz              11 WCAB                 1:26.40    1:16.96    4  
  6 Sara Palkar               11 WCAB                 1:25.67    1:17.68    3  
  7 Sophia Nachman            11 AAA                  2:02.28    1:21.04    2  
  8 Sarah Han                 11 OSC                  1:38.92    1:26.21    1  
  9 Marissa Taylor            11 BSW                  1:36.42    1:35.41  
 
Event 113  Girls 12 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Lily Yung                 12 OAPB                   59.15      57.98    9  
  2 Andrea Chang              12 BSW                    58.86      58.64    7  
  3 Mia Donati                12 CROW                 1:00.40      59.18    6  
  4 Alexia Warner             12 BSW                  1:01.85    1:00.39    5  
  5 Sophia Schwartz           12 OAPB                 1:02.82    1:01.67    4  
SILV - Division  
  1 Anna Motes                12 OAPB                 1:04.33      59.73    9  
  2 Annabelle Kruger          12 WCAB                 1:04.09    1:03.47    7  
  3 Amber Kaplenko            12 CROW                 1:04.32    1:03.55    6  
  4 Lexi Tortorici            12 CROW                 1:09.46    1:05.69    5  
  5 Brooke Helmick            12 BSW                  1:05.45    1:05.90    4  
  6 Ruen Zhou                 12 AAA                  1:07.33    1:06.79    3  
BRNZ - Division  
  1 Risha Bhat                12 DA                   1:18.97    1:08.62    9  
  2 Cecilia Tiles             12 ECG                  1:18.46    1:09.67    7  
  3 Misha Cherukumilli        12 OSC                  1:21.16    1:10.65    6  
  4 Allison Wright            12 OSC                  1:29.89    1:28.27    5  
 
Event 114  Boys 11 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Nithin Raghavan           11 AAA                  1:01.86      58.28    9  
  2 Dylan Gregory             11 CROW                 1:01.35      58.96    7  
  3 Shanay Verma              11 SCSC                 1:03.27    1:02.76    6  
  4 Logan Lloyd               11 WCAB                 1:03.56    1:05.00    5  
  5 Atlas Metin               11 OAPB                 1:08.56    1:05.22    4  
  6 Jacob Sutton              11 DA                   1:05.72    1:06.74    3  
  7 Kai Johnston              11 OSC                  1:10.00    1:07.97    2  
  8 Charlie Waelty            11 TCA                  1:06.21    1:10.03    1  
BRNZ - Division  
  1 Tyler McCay               11 CROW                 1:15.89    1:10.98    9  
  2 Throyden Yavuzer-Judd     11 OAPB                 1:11.88    1:18.99    7  
  3 Gavin Barclay             11 WCAB                 1:24.00    1:19.07    6  
  4 Aaron Ely                 11 EBA                  1:43.21    1:23.37    5  
  5 John Dube                 11 BSW                  1:42.23    1:25.67    4  
  6 Nate Walker               11 UN                   1:27.97    1:26.08    3  
  7 Kane Pacat                11 BSW                  2:00.97    1:31.94    2  
 
Event 114  Boys 12 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Cj Lee                    12 CROW                 1:00.21      58.10    9  
  2 Grant Oxborrow            12 CROW                 1:00.38      58.64    7  
  3 Wyatt MACDONALD           12 CROW                 1:00.20      58.88    6  
SILV - Division  
  1 Ethan Nguyen              12 DA                   1:08.35    1:06.03    9  
BRNZ - Division  
  1 Lucas Zhou                12 AAA                  1:11.99    1:14.32    9  
 
Event 115  Girls 9 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Ella Legg                  9 CROW                 1:07.96    1:05.03    9  
SILV - Division  
  1 Adelyn Logan               9 WCAB                 1:10.79    1:10.39    9  
  2 Morgan McCay               9 CROW                 1:20.00    1:13.90    7  
  3 Katherine Babushkina       9 DA                   1:23.70    1:18.98    6  
  4 Miranda Lendaris           9 BSW                  1:26.82    1:23.72    5  
BRNZ - Division  
  1 Olivia Holbrook            9 WCAB                 1:32.51    1:20.13    9  
  2 Annelise Sanders           9 WCAB                      NT    1:22.68    7  
  3 Koda Davis                 9 AAA                  1:40.00    1:26.01    6  
  4 Erin Ayers                 9 BSW                  1:56.83    1:30.35    5  
 
Event 115  Girls 10 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Clara Young               10 LO                   1:04.61      59.87    9  
  2 Kayla Arneson             10 CROW                 1:03.27    1:02.38    7  
  3 Kaila Bream               10 DA                   1:06.07    1:05.08    6  
  4 Bella Ferguson            10 CROW                 1:08.33    1:05.78    5  
  5 Sophia Dube               10 BSW                  1:08.00    1:16.57    4  
SILV - Division  
  1 Anna Pankhurst            10 BSW                  1:13.66    1:11.35    9  
  2 Jamie Vigilia             10 DA                   1:12.25    1:12.57    7  
  3 Anica Barnes              10 OAPB                 1:28.50    1:13.27    6  
  4 Siena Rigoni              10 BSW                  1:15.13    1:13.91    5  
  5 Ada Ward                  10 AAA                  1:28.23    1:15.64    4  
  6 Kiera Shane               10 OAPB                 1:28.37    1:17.77    3  
  7 Lily Getty                10 WCAB                 1:22.29    1:18.74    2  
  8 Sophie Struempf           10 OAPB                 1:27.85    1:20.38    1  
  9 Tatum Goodell             10 CROW                 1:22.00    1:20.47  
BRNZ - Division  
  1 Sophia Liebow             10 BSW                  1:32.84    1:18.32    9  
  2 Elin Rho                  10 WCAB                 1:34.53    1:29.57    7  
  3 Abigail Armstrong         10 BSW                  1:34.29    1:29.74    6  
  4 Yiran Liu                 10 EBA                  1:40.00    1:39.16    5  
 
Event 116  Boys 9 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Leo Linares Danzos         9 CROW                 1:21.89    1:23.78    9  
BRNZ - Division  
  1 Gino Rigoni                9 BSW                  1:44.15    1:24.55    9  
  2 Calvin Talmadge            9 WCAB                 1:54.65    1:26.86    7  
  3 Miles Ho                   9 AAA                  2:22.00    1:29.71    6  
  4 Charlie Campbell           9 BSW                  1:32.44    1:29.85    5  
  5 Christian Meraz            9 WCAB                 1:39.89    1:30.26    4  
  6 Griffin Young              9 LO                   1:48.24    1:31.84    3  
  7 John Paul Lewis            9 BSW                  1:57.07    1:55.71    2  
  8 Samuel Wright              9 OSC                  1:41.00    1:56.73    1  
 
Event 116  Boys 10 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jackson Bailey            10 CROW                 1:08.98    1:02.84    9  
  2 Elliot Widmer             10 CROW                 1:07.40    1:06.11    7  
  3 Ryan Mak                  10 CROW                 1:07.48    1:06.17    6  
  4 Aiden Zenooz              10 CROW                 1:05.30    1:12.48    5  
SILV - Division  
  1 Andrew Moore              10 CROW                 1:12.00    1:08.82    9  
  2 Kameron Kleiner           10 SVS                  1:26.03    1:17.22    7  
  3 Bryce Kaplenko            10 CROW                 1:23.32    1:19.13    6  
  4 Kieran Chadda             10 SVS                  1:20.37    1:20.41    5  
  5 Lance Walker              10 UN                   1:24.43    1:21.45    4  
  6 Renzo (Peter) Magna       10 CROW                 1:21.03    1:22.91    3  
BRNZ - Division  
  1 Tejas Kashyap             10 OSC                  1:32.84    1:18.91    9  
  2 Donovan Mansuy            10 SVS                  1:34.13    1:18.98    7  
  3 Nathan Chui               10 LAMV                 2:08.08    1:32.32    6  
  4 Vihaan Eusebius           10 EBA                  1:36.99    1:37.07    5  
 
Event 117  Girls 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ava Zenooz                 6 CROW                 1:05.00    1:05.66    9  
 
Event 117  Girls 7 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Tori Daniel                7 PLS                    50.14      45.63    9  
BRNZ - Division  
  1 Ishana Raghavan            7 AAA                  1:05.00      57.12    9  
  2 Yimo Liu                   7 EBA                  1:11.00    1:02.53    7  
 
Event 117  Girls 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Sage Searle                8 CROW                   40.14      40.91    9  
  2 Savy Searle                8 CROW                   42.85      43.04    7  
  3 Mia Hung                   8 CROW                   46.44      47.29    6  
  4 Fiona Magna                8 CROW                   49.03      49.58    5  
 
Event 118  Boys 8 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zach Walker                8 UN                     48.03      43.97    9  
  2 Carson Kaplenko            8 CROW                   50.69      46.58    7  
  3 Jack Arneson               8 CROW                   43.33      47.40    6  
SILV - Division  
  1 Matthew Littlefield        8 WCAB                   57.71      52.56    9  
BRNZ - Division  
  1 Sawyer Poggetti            8 OSC                  1:20.00      51.98    9  
 
Event 119  Girls 11 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Chloe Cooper              11 OAPB                   32.20      30.48    9  
  2 Daniela Linares Danzos    11 CROW                   29.43      30.52    7  
  3 Bella Smith               11 OAPB                   31.16      30.93    6  
SILV - Division  
  1 Eleanor Garcia            11 WCAB                   37.00      34.70    9  
  2 Kaitlin Santos            11 DA                     34.70      36.35    7  
  3 Emily Primm               11 CROW                   37.75      36.93    6  
BRNZ - Division  
  1 Eliana Chui               11 LAMV                   39.88      35.37    9  
  2 Perri Smith               11 WCAB                   39.05      37.21    7  
  3 Ruby Goerke               11 CROW                   38.32      38.70    6  
  4 Drew Pineda               11 WCAB                   40.56      39.19    5  
  5 Sara Palkar               11 WCAB                   46.70      42.43    4  
  6 Sophia Nachman            11 AAA                    57.66      42.58    3  
  7 Jaeda Nunes               11 AAA                    55.00      42.69    2  
  8 Lluvia Meraz              11 WCAB                   54.93      43.61    1  
  9 Tal Arwatz                11 LAMV                   49.71      44.45  
 -- Mia Biondi                11 CROW                   39.92         DQ  
 
Event 119  Girls 12 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Vivienne Bailey           12 CROW                   31.20      31.79    9  
  2 Sophia Schwartz           12 OAPB                   32.66      32.70    7  
  3 Amber Kaplenko            12 CROW                   31.87      32.96    6  
SILV - Division  
  1 Mia Donati                12 CROW                   33.88      32.34    9  
  2 Lexi Tortorici            12 CROW                   33.75      35.97    7  
BRNZ - Division  
  1 Mari Nakayama             12 BSW                    42.85      34.70    9  
  2 Annabelle Kruger          12 WCAB                   38.63      35.26    7  
  3 Misha Cherukumilli        12 OSC                    40.27      35.32    6  
  4 Brooke Helmick            12 BSW                    38.30      36.71    5  
  5 Cecilia Tiles             12 ECG                    46.94      38.22    4  
  6 Tanishqa Kolekar          12 EBA                    43.40      41.21    3  
 -- Allison Wright            12 OSC                    44.00         DQ  
 
Event 120  Boys 11 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Shanay Verma              11 SCSC                   31.44      30.92    9  
SILV - Division  
  1 Avery Logan               11 WCAB                   32.48      33.18    9  
  2 Parsa Noorbakhsh          11 CROW                   36.08      35.85    7  
BRNZ - Division  
  1 Atlas Metin               11 OAPB                   39.89      36.58    9  
  2 Quinn Hung                11 CROW                   38.18      38.15    7  
  3 Kai Johnston              11 OSC                    40.00      38.16    6  
  4 Charlie Waelty            11 TCA                    38.69      39.50    5  
  5 Lin Todd                  11 WCAB                   43.01      42.27    4  
  6 Gavin Barclay             11 WCAB                   49.31      43.11    3  
  7 Nate Walker               11 UN                     44.06      46.90    2  
  8 John Dube                 11 BSW                    54.67      49.03    1  
  9 Kane Pacat                11 BSW                    59.27      50.45  
 -- Jonathan Guo              11 BSW                    50.79         DQ  
 
Event 120  Boys 12 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Wyatt MACDONALD           12 CROW                   32.04      33.00    9  
 -- Grant Oxborrow            12 CROW                   30.69         DQ  
 
Event 121  Girls 9 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ella Legg                  9 CROW                   35.30      34.88    9  
  2 Morgan McCay               9 CROW                   36.43      36.90    7  
SILV - Division  
  1 Adelyn Logan               9 WCAB                   39.37      36.32    9  
  2 Katherine Babushkina       9 DA                     43.37      43.86    7  
 -- Miranda Lendaris           9 BSW                    45.54         DQ  
 -- Aubree Nelson              9 BSW                    46.00         DQ  
BRNZ - Division  
  1 Annelise Sanders           9 WCAB                      NT      44.01    9  
  2 Olivia Holbrook            9 WCAB                   50.51      44.82    7  
  3 Koda Davis                 9 AAA                    58.19      48.35    6  
  4 Erin Ayers                 9 BSW                  1:08.20      50.43    5  
 
Event 121  Girls 10 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Kayla Arneson             10 CROW                   33.40      32.45    9  
  2 Clara Young               10 LO                     33.75      33.75    7  
  3 Kaila Bream               10 DA                     36.02      34.05    6  
  4 Bella Ferguson            10 CROW                   34.03      34.13    5  
SILV - Division  
  1 Anna Pankhurst            10 BSW                    37.37      35.67    9  
  2 Ada Ward                  10 AAA                    45.11      36.91    7  
  3 Anica Barnes              10 OAPB                   41.87      38.39    6  
  4 Siena Rigoni              10 BSW                    39.14      39.70    5  
  5 Tatum Goodell             10 CROW                   41.17      40.90    4  
  6 Jamie Vigilia             10 DA                     38.97      40.99    3  
BRNZ - Division  
  1 Sophia Liebow             10 BSW                    50.94      40.35    9  
  2 Abigail Armstrong         10 BSW                    58.20      48.49    7  
 
Event 122  Boys 9 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
SILV - Division  
  1 Gavin Sutton               9 DA                     42.39      39.09    9  
  2 Gino Rigoni                9 BSW                    44.67      42.99    7  
  3 Charlie Campbell           9 BSW                    46.67      51.87    6  
BRNZ - Division  
  1 Leo Linares Danzos         9 CROW                   53.02      45.28    9  
  2 Calvin Talmadge            9 WCAB                   58.09      46.45    7  
  3 Connor Mohrland            9 UN                     50.73      48.53    6  
  4 Christian Meraz            9 WCAB                   52.13      50.98    5  
  5 Griffin Young              9 LO                     59.64      52.12    4  
  6 Anay Shah                  9 OSC                  1:03.31      59.19    3  
  7 John Paul Lewis            9 BSW                  1:30.00    1:04.79    2  
 
Event 122  Boys 10 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
GOLD - Division  
  1 Jackson Bailey            10 CROW                   33.47      33.96    9  
  2 Ryan Mak                  10 CROW                   34.26      35.80    7  
  3 Andrew Moore              10 CROW                   36.97      37.32    6  
SILV - Division  
  1 Elliot Widmer             10 CROW                   40.66      38.80    9  
  2 Kameron Kleiner           10 SVS                    42.66      39.74    7  
  3 Donovan Mansuy            10 SVS                    46.54      40.02    6  
  4 Lance Walker              10 UN                     40.39      41.81    5  
  5 Bryce Kaplenko            10 CROW                   42.67      44.45    4  
  6 Renzo (Peter) Magna       10 CROW                   44.12      45.41    3  
BRNZ - Division  
  1 Pavel Petrenko            10 BSW                    54.80      42.74    9  
  2 Tejas Kashyap             10 OSC                    48.19      45.30    7  
  3 Ian Todd                  10 WCAB                   51.20      48.34    6  
  4 Vihaan Eusebius           10 EBA                    57.97      55.30    5  
 
Event 123  Mixed 15 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crow Canyon Country Club Shark  'A'               1:45.00    1:30.39   18  
     1) Nick Vonderahe M16              2) Riley Coleman M16              
     3) Nicholas Biondi M16             4) Sammy Kan M15                  
  2 Walnut Creek Aquabears  'A'                         28.78    1:33.11   14  
     1) Alyssa Lund W17                 2) Lee Ward M27                   
     3) Anna Ryan W17                   4) Mason Lyman M18                
  3 Walnut Creek Aquabears  'C'                       1:39.00    1:34.16   12  
     1) Aj Fong M16                     2) Dylan Oquendo M18              
     3) Kelly Kermoian W18              4) Amelia Snyder W17              
  4 Walnut Creek Aquabears  'B'                       1:36.00    1:34.39   10  
     1) Jacob Mohrland M16              2) Joe Cliatt M18                 
     3) Sam McConnell W17               4) Kristina Mooney W18            
  5 Diablo Aquatics  'A'                              1:35.00    1:38.98    8  
     1) Teagan Fisher W17               2) Rianna DY W16                  
     3) Owen DY M18                     4) Tj Kelly M17                   
  6 Walnut Creek Aquabears  'E'                       1:47.00    1:39.33    6  
     1) Scott Iannaccone M16            2) Tulio Solorzano M17            
     3) Payton Kenney W17               4) Vanessa Watts W17              
  7 Crow Canyon Country Club Shark  'B'               1:50.00    1:39.69    4  
     1) Emily Scheberies W16            2) Ashlyn Widmer W16              
     3) Jessica Davis W18               4) Madeleine Kan W17              
  8 Walnut Creek Aquabears  'D'                       1:43.00    1:40.18    2  
     1) Mateo Monroy M16                2) Andrew Lopez M18               
     3) Shaila Santos W18               4) Gemma Carlson W17              
  9 Diablo Aquatics  'B'                              1:37.00    1:40.46  
     1) Madison Stone W16               2) Sarah Peterson W17             
     3) Arya Azarinfar M16              4) Jaedi Corrallo M15             
 10 Crow Canyon Country Club Shark  'C'               1:55.00    1:41.85  
     1) Aria Capelli W15                2) Kayla Gregory W16              
     3) Kyla Kelly W17                  4) Audrey Davis W17               
 11 Walnut Creek Aquabears  'F'                       1:51.00    1:43.29  
     1) Soren Stanton M16               2) Ryan Lee M16                   
     3) Danielle Gearing W16            4) Zosia Gruszka W15              
 12 South Valley Stingrays  'A'                       1:43.00    1:44.13  
     1) Mckenna Valenta W15             2) Kaylin Welch W16               
     3) Emily Scott W16                 4) Alexander Truong M16           
 13 Brentwood Seawolves  'B'                          1:46.00    1:45.71  
     1) Petros Lewis M15                2) Lauryn Caguyong W16            
     3) Athena Ayers W15                4) Kristen Fitch W17              
 14 Brentwood Seawolves  'A'                          1:39.00    1:47.12  
     1) Aimee Blackwood W16             2) Alana Silva W15                
     3) Bella Lopez W16                 4) William Rocha M17              
 15 Walnut Creek Aquabears  'G'                       1:54.00    1:51.79  
     1) Joe Corona M16                  2) Kyle Flora M16                 
     3) Elisabeth Rasimus W15           4) Jerlene Chiu W15               
 
Event 124  Mixed 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crow Canyon Country Club Shark  'C'               1:56.00    1:34.62   18  
     1) Ethan Suehiro M13               2) Amit Kannan M14                
     3) Kushawn Harandi M14             4) Blake Hill M13                 
  2 Brentwood Seawolves  'A'                          1:43.00    1:38.96   14  
     1) Lindsey Hall W14                2) Nicholas Woolery M13           
     3) Isaiah Warner M14               4) Matthew Nakayama M14           
  3 Walnut Creek Aquabears  'A'                       1:44.00    1:39.58   12  
     1) Kyle Kengla M14                 2) Ethan Kengla M14               
     3) Carlee Davis W13                4) Donna Talmadge W14             
  4 Diablo Aquatics  'A'                              1:43.00    1:43.71   10  
     1) Lexi Parkinson W13              2) Aidan Siu M13                  
     3) Nico Roncagliolo M14            4) Zoe Venetta W13                
  5 Crow Canyon Country Club Shark  'B'               1:52.00    1:43.74    8  
     1) Ellie Butler W14                2) Reese Moore W14                
     3) Natalie Mak W13                 4) Lana Richard W14               
  6 Diablo Aquatics  'B'                              1:45.00    1:50.78    6  
     1) Kobi Wong W14                   2) Natalie Hsu W14                
     3) Ayla Allocco W13                4) Allie Powell W14               
  7 Brentwood Seawolves  'B'                          1:45.00    1:53.22    4  
     1) Russell Felix M13               2) Miriam Rose Lewis W13          
     3) Mathew Shin M13                 4) Austin Abrojena M14            
  8 Crow Canyon Country Club Shark  'A'               1:50.00    1:53.65    2  
     1) Zara Mehmood W13                2) Claire Sullivan W13            
     3) Valentina Deng W13              4) Emma Usher W14                 
 -- Walnut Creek Aquabears  'B'                       1:49.00         DQ  
     1) Ben Nonaka M13                  2) Carson Hudson M13              
     3) Kate Cajski W14                 4) Carter Seward M14              
 
Event 125  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crow Canyon Country Club Shark  'B'               2:00.00    1:46.40   18  
     1) Grant Oxborrow M12              2) Dylan Gregory M11              
     3) Cj Lee M12                      4) Wyatt MACDONALD M12            
  2 Crow Canyon Country Club Shark  'C'               2:02.00    1:49.09   14  
     1) Liv Jacquay W11                 2) Vivienne Bailey W12            
     3) Daniela Linares Danzos W11      4) Mia Donati W12                 
  3 Brentwood Seawolves  'A'                          1:58.00    1:53.87   12  
     1) Sophia Schulz W12               2) Mari Nakayama W12              
     3) Alexia Warner W12               4) Andrea Chang W12               
  4 Diablo Aquatics  'A'                              1:48.00    2:04.65   10  
     1) Ethan Nguyen M12                2) Risha Bhat W12                 
     3) Jacob Sutton M11                4) Kaitlin Santos W11             
  5 Brentwood Seawolves  'B'                          2:08.00    2:08.59    8  
     1) Jonathan Guo M11                2) Brooke Helmick W12             
     3) Natasha Moussa W11              4) John Dube M11                  
  6 Walnut Creek Aquabears  'B'                       1:59.00    2:13.94    6  
     1) Perri Smith W11                 2) Allie Nonaka W11               
     3) Lin Todd M11                    4) Sara Palkar W11                
 -- Walnut Creek Aquabears  'A'                       1:56.00         DQ  
     1) Avery Logan M11                 2) Annabelle Kruger W12           
     3) Eleanor Garcia W11              4) Logan Lloyd M11                
 -- Crow Canyon Country Club Shark  'A'               1:58.00         DQ  
     1) Lexi Tortorici W12              2) Amber Kaplenko W12             
     3) Salma Heddadji W12              4) Sophia Kirst W11               
 
Event 126  Mixed 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crow Canyon Country Club Shark  'C'               2:18.00    1:57.12   18  
     1) Bella Ferguson W10              2) Stella Iversen W10             
     3) Ella Legg W9                    4) Kayla Arneson W10              
  2 Crow Canyon Country Club Shark  'D'               2:26.00    2:02.56   14  
     1) Ryan Mak M10                    2) Elliot Widmer M10              
     3) Jackson Bailey M10              4) Andrew Moore M10               
  3 Crow Canyon Country Club Shark  'A'               2:08.00    2:18.53   12  
     1) Tatum Goodell W10               2) Savy Searle W8                 
     3) Morgan McCay W9                 4) Sage Searle W8                 
  4 Diablo Aquatics  'A'                              2:10.00    2:18.87   10  
     1) Kaila Bream W10                 2) Gavin Sutton M9                
     3) Katherine Babushkina W9         4) Draper Bream M8                
  5 Brentwood Seawolves  'A'                          2:10.00    2:22.02    8  
     1) Siena Rigoni W10                2) Gino Rigoni M9                 
     3) Sophia Liebow W10               4) Anna Pankhurst W10             
  6 Crow Canyon Country Club Shark  'E'               2:30.00    2:23.58    6  
     1) Mia Hung W8                     2) Fiona Magna W8                 
     3) Ryan Moore M8                   4) Lyla Jacquay W8                
  7 Crow Canyon Country Club Shark  'B'               2:13.00    2:24.02    4  
     1) Bryce Kaplenko M10              2) Renzo (Peter) Magna M10        
     3) Aiden Zenooz M10                4) Jack Arneson M8                
  8 Walnut Creek Aquabears  'A'                       2:10.00    2:27.97    2  
     1) Lily Getty W10                  2) Christian Meraz M9             
     3) Ian Todd M10                    4) Adelyn Logan W9                
  9 Walnut Creek Aquabears  'B'                       2:18.00    2:37.44  
     1) Annelise Sanders W9             2) Olivia Holbrook W9             
     3) Calvin Talmadge M9              4) Elin Rho W10                   
 10 Brentwood Seawolves  'B'                          2:20.00    2:39.84  
     1) Abigail Armstrong W10           2) Charlie Campbell M9            
     3) Erin Ayers W9                   4) Sophia Dube W10