Background-image
2021 Halloween Novice Meet Results

Northern Nevada Aquatics             HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 - 5:23 PM  10/30/2021  Page
                            2021 Halloween Novice Meet - 10/30/2021
                                            Results
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Miles, Nesta             8 Northern Nevada Aquatics-     NT        25.03          
   2 Empey, Erin              8 Silver Bear Swim School-Z     NT        26.99          
   3 Duffus, Kennedy          8 Northern Nevada Aquatics-     NT        29.44          
   4 Klaich, Bridget          6 Northern Nevada Aquatics-     NT        30.03          
   5 Folgner, Gwen            7 Northern Nevada Aquatics-     NT        31.02          
   6 Olivarez, Anastasia      6 Northern Nevada Aquatics-     NT        48.34          
 --- Foust, Brynn             8 Silver Bear Swim School-Z     NT           DQ          
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Stockholm, Madeline      8 Northern Nevada Aquatics-     NT        48.15          
   2 Geneva, Gable            8 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:02.34          
   3 Olivarez, Anastasia      6 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:45.64          
 
Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Stockholm, Madeline      8 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:45.65          
 --- Camp, Eva                7 Silver Bear Swim School-Z     NT           DQ          
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Miles, Nesta             8 Northern Nevada Aquatics-     NT        29.09          
   2 Geneva, Gable            8 Northern Nevada Aquatics-     NT        29.65          
   3 Empey, Erin              8 Silver Bear Swim School-Z     NT        33.45          
   4 Duffus, Kennedy          8 Northern Nevada Aquatics-     NT        35.41          
   5 Olivarez, Anastasia      6 Northern Nevada Aquatics-     NT        45.16          
 
Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Folgner, Gwen            7 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:05.13          
   2 Klaich, Bridget          6 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:28.21          
 --- Camp, Eva                7 Silver Bear Swim School-Z     NT           DQ          
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Miles, Nesta             8 Northern Nevada Aquatics-     NT        31.06          
   2 Empey, Erin              8 Silver Bear Swim School-Z     NT        45.77          
 
Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Folgner, Gwen            7 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:16.40          
   2 Klaich, Bridget          6 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:22.09          
   3 Geneva, Gable            8 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:24.03          
 --- Camp, Eva                7 Silver Bear Swim School-Z     NT           DQ          
 --- Foust, Brynn             8 Silver Bear Swim School-Z     NT           DQ          
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Duffus, Kennedy          8 Northern Nevada Aquatics-     NT        37.03          
 
Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
 --- Camp, Eva                7 Silver Bear Swim School-Z     NT           DQ          
 
Northern Nevada Aquatics             HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 - 5:23 PM  10/30/2021  Page
                            2021 Halloween Novice Meet - 10/30/2021
                                            Results
Girls 8 & Under 100 Yard IM
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Stockholm, Madeline      8 Northern Nevada Aquatics-     NT      2:15.15          
 --- Camp, Eva                7 Silver Bear Swim School-Z     NT           DQ          
 --- Foust, Brynn             8 Silver Bear Swim School-Z     NT           DQ          
 
Girls 9 & Over 25 Yard Freestyle
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Ewool, Nyka             12 Unattached                    NT        16.40          
   2 Sprague, Elizabeth      11 Silver Bear Swim School-Z  19.72        17.29          
   3 Krug, Dyllinger         10 Silver Bear Swim School-Z     NT        20.14          
   4 Greehalgh-Flores, Enya  11 Sparks Piranhas-SN            NT        20.41          
   5 Saiki, Veruka            9 Sparks Piranhas-SN            NT        20.76          
   6 Bonow, Audrey           11 Silver Bear Swim School-Z     NT        20.89          
   7 Benesch, Emma           10 Silver Bear Swim School-Z     NT        21.66          
   8 Schmidt, Lylah          10 Northern Nevada Aquatics-     NT        22.59          
   9 Carrillo, Eileen        11 Silver Bear Swim School-Z     NT        23.00          
  10 Empey, Chloe             9 Silver Bear Swim School-Z     NT        24.00          
  11 Wolfe, Danika           10 Sparks Piranhas-SN            NT        30.94          
  12 Young, Addalyn           9 Sparks Piranhas-SN            NT        32.50          
 --- Mazzone, Haley          10 Silver Bear Swim School-Z     NT           DQ          
 --- Crosby, Lorelei         10 Silver Bear Swim School-Z     NT           DQ          
 
Girls 9 & Over 50 Yard Freestyle
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Brady, Amelia           18 Northern Nevada Aquatics-  21.29        25.87          
   2 Sullivan, Delaney       15 Northern Nevada Aquatics-  21.31        26.27          
   3 Koval, Anna             15 Northern Nevada Aquatics-  28.99        28.13          
   4 Hill, Ava               13 Northern Nevada Aquatics-  33.00        33.02          
   5 Martin, Kaylee          14 Northern Nevada Aquatics-     NT        35.22          
   6 Strickland, Elliette    10 Northern Nevada Aquatics-  36.28        39.51          
   7 Sullivan, Brenna         9 Northern Nevada Aquatics-     NT        39.89          
   8 Stathes, Lily            9 Silver Bear Swim School-Z     NT        40.78          
   9 Ewool, Nyka             12 Unattached                    NT        46.63          
  10 McElhainy, Evelyn       11 Sparks Piranhas-SN       1:05.53        46.64          
  11 Perry, Cate             10 Northern Nevada Aquatics-     NT        51.16          
  12 Littlejohn, Cairo       11 Silver Bear Swim School-Z     NT        51.38          
  13 Saiki, Veruka            9 Sparks Piranhas-SN            NT        52.00          
  14 Stege, Iris             12 Northern Nevada Aquatics-     NT        52.02          
  15 West, Abigail           10 Silver Bear Swim School-Z     NT        52.79          
 --- Squier, Alyssa          13 Sparks Piranhas-SN            NT           DQ          
 
Girls 9 & Over 100 Yard Freestyle
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Hill, Ava               13 Northern Nevada Aquatics-1:12.00      1:10.81          
   2 Serna, Nevaeh           10 Northern Nevada Aquatics-1:41.11      1:11.01          
   3 Martin, Kaylee          14 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:12.48          
   4 Riboux, Molly           18 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:27.22          
   5 Tran, Madison           13 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:30.55          
   6 Tran, Isabella          13 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:44.68          
   7 Temple, Sophia          10 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:58.16          
 --- Makay, Alivia           14 Northern Nevada Aquatics-1:06.92           DQ          
 
Girls 9 & Over 25 Yard Backstroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Tran, Madison           13 Northern Nevada Aquatics-     NT        21.13          
   2 Squier, Alyssa          13 Sparks Piranhas-SN            NT        21.47          
Northern Nevada Aquatics             HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 - 5:23 PM  10/30/2021  Page
                            2021 Halloween Novice Meet - 10/30/2021
                                            Results
   3 Mazzone, Haley          10 Silver Bear Swim School-Z     NT        24.07          
   4 Schmidt, Lylah          10 Northern Nevada Aquatics-     NT        25.44          
   5 Carrillo, Eileen        11 Silver Bear Swim School-Z     NT        25.52          
   6 Foust, Aubrey           10 Silver Bear Swim School-Z     NT        25.77          
   7 Littlejohn, Cairo       11 Silver Bear Swim School-Z  30.64        26.06          
   8 Wolfe, Danika           10 Sparks Piranhas-SN            NT        26.22          
   9 Young, Addalyn           9 Sparks Piranhas-SN            NT        29.53          
 --- Crosby, Lorelei         10 Silver Bear Swim School-Z     NT           DQ          
 
Girls 9 & Over 50 Yard Backstroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Serna, Nevaeh           10 Northern Nevada Aquatics-  38.65        39.14          
   2 Bonow, Audrey           11 Silver Bear Swim School-Z     NT        48.06          
   3 Krug, Dyllinger         10 Silver Bear Swim School-Z     NT        49.01          
   4 Lydon, Elena             9 Silver Bear Swim School-Z  54.78        50.88          
   5 McElhainy, Evelyn       11 Sparks Piranhas-SN            NT        52.24          
   6 Greehalgh-Flores, Enya  11 Sparks Piranhas-SN            NT        53.71          
   7 Shorett, Haleigh        10 Sparks Piranhas-SN            NT        56.31          
   8 West, Abigail           10 Silver Bear Swim School-Z     NT        57.08          
   9 Schmidt, Lylah          10 Northern Nevada Aquatics-     NT        57.51          
  10 Stege, Iris             12 Northern Nevada Aquatics-     NT        58.21          
  11 Temple, Sophia          10 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:02.28          
  12 Perry, Cate             10 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:04.78          
 
Girls 9 & Over 25 Yard Breaststroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Brady, Amelia           18 Northern Nevada Aquatics-   8.01        15.13          
   2 Sullivan, Delaney       15 Northern Nevada Aquatics-   7.99        15.78          
   3 Koval, Anna             15 Northern Nevada Aquatics-  16.00        16.63          
   4 Riboux, Molly           18 Northern Nevada Aquatics-     NT        21.44          
   5 Tran, Isabella          13 Northern Nevada Aquatics-     NT        25.95          
   6 Sprague, Elizabeth      11 Silver Bear Swim School-Z  22.00        27.33          
   7 Ewool, Nyka             12 Unattached                    NT        29.18          
   8 Krug, Dyllinger         10 Silver Bear Swim School-Z     NT        30.73          
   9 Empey, Chloe             9 Silver Bear Swim School-Z     NT        32.90          
  10 Wolfe, Danika           10 Sparks Piranhas-SN            NT        33.70          
  11 Shorett, Haleigh        10 Sparks Piranhas-SN            NT        35.06          
  12 Lydon, Elena             9 Silver Bear Swim School-Z  37.48        35.34          
 --- Crosby, Lorelei         10 Silver Bear Swim School-Z     NT           DQ          
 
Girls 9 & Over 50 Yard Breaststroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Koval, Anna             15 Northern Nevada Aquatics-  36.70        37.29          
   2 Hill, Ava               13 Northern Nevada Aquatics-  42.00        44.69          
   3 Martin, Kaylee          14 Northern Nevada Aquatics-     NT        45.18          
   4 Sullivan, Brenna         9 Northern Nevada Aquatics-     NT        48.39          
   5 Strickland, Elliette    10 Northern Nevada Aquatics-     NT        53.27          
   6 McElhainy, Evelyn       11 Sparks Piranhas-SN            NT        56.25          
   7 Littlejohn, Cairo       11 Silver Bear Swim School-Z     NT      1:00.14          
   8 West, Abigail           10 Silver Bear Swim School-Z     NT      1:00.38          
(Girls 9 & Over 50 Yard Breaststroke)
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   9 Stege, Iris             12 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:01.33          
  10 Perry, Cate             10 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:11.84          
 --- Stathes, Lily            9 Silver Bear Swim School-Z     NT           DQ          
 
Girls 9 & Over 25 Yard Butterfly
Northern Nevada Aquatics             HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 - 5:23 PM  10/30/2021  Page
                            2021 Halloween Novice Meet - 10/30/2021
                                            Results
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Sullivan, Delaney       15 Northern Nevada Aquatics-   8.01        13.10          
   2 Brady, Amelia           18 Northern Nevada Aquatics-   8.02        13.12          
   3 Serna, Nevaeh           10 Northern Nevada Aquatics-  20.50        17.76          
   4 Riboux, Molly           18 Northern Nevada Aquatics-     NT        19.68          
   5 Squier, Alyssa          13 Sparks Piranhas-SN            NT        19.96          
   6 Lydon, Elena             9 Silver Bear Swim School-Z  26.18        22.02          
   7 Benesch, Emma           10 Silver Bear Swim School-Z     NT        22.03          
   8 Foust, Aubrey           10 Silver Bear Swim School-Z     NT        23.07          
   9 Tran, Isabella          13 Northern Nevada Aquatics-     NT        23.84          
  10 Young, Addalyn           9 Sparks Piranhas-SN            NT        24.03          
  11 Tran, Madison           13 Northern Nevada Aquatics-     NT        26.25          
  12 Shorett, Haleigh        10 Sparks Piranhas-SN            NT        29.89          
 --- Greehalgh-Flores, Enya  11 Sparks Piranhas-SN            NT           DQ          
 
Girls 9 & Over 50 Yard Butterfly
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Hill, Ava               13 Northern Nevada Aquatics-  41.00        36.89          
   2 Serna, Nevaeh           10 Northern Nevada Aquatics-  41.18        40.63          
   3 Martin, Kaylee          14 Northern Nevada Aquatics-     NT        48.23          
 --- Makay, Alivia           14 Northern Nevada Aquatics-     NT           DQ          
 
Girls 9 & Over 100 Yard IM
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Serna, Nevaeh           10 Northern Nevada Aquatics-1:24.03      1:26.71          
   2 Martin, Kaylee          14 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:29.79          
   3 Strickland, Elliette    10 Northern Nevada Aquatics-1:36.52      1:41.48          
   4 Sullivan, Brenna         9 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:42.22          
   5 Sprague, Elizabeth      11 Silver Bear Swim School-Z     NT      1:46.65          
   6 Benesch, Emma           10 Silver Bear Swim School-Z1:48.50      1:58.76          
   7 Foust, Aubrey           10 Silver Bear Swim School-Z     NT      2:01.56          
   8 Saiki, Veruka            9 Sparks Piranhas-SN            NT      2:22.60          
   9 Temple, Sophia          10 Northern Nevada Aquatics-     NT      2:29.78          
 --- Makay, Alivia           14 Northern Nevada Aquatics-     NT           DQ          
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Shapiro, Eli             7 Northern Nevada Aquatics-     NT        21.06          
   2 Martin, Beau             8 Northern Nevada Aquatics-  25.00        22.97          
   3 Phoenix, Greyson         8 Sparks Piranhas-SN            NT        23.03          
   4 Price, Merrick           8 Northern Nevada Aquatics-     NT        28.69          
   5 Mendoza, Ryn             8 Northern Nevada Aquatics-     NT        30.02          
   6 Hern, Fennec             7 Northern Nevada Aquatics-     NT        43.54          
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Martin, Beau             8 Northern Nevada Aquatics-  55.00        54.05          
   2 Price, Merrick           8 Northern Nevada Aquatics-1:24.00      1:10.08          
(Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle)
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   3 Hern, Fennec             7 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:47.44          
 --- Mendoza, Ryn             8 Northern Nevada Aquatics-     NT           DQ          
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Shapiro, Eli             7 Northern Nevada Aquatics-     NT        22.53          
   2 Mendoza, Ryn             8 Northern Nevada Aquatics-     NT        29.94          
Northern Nevada Aquatics             HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 - 5:23 PM  10/30/2021  Page
                            2021 Halloween Novice Meet - 10/30/2021
                                            Results
   3 Price, Merrick           8 Northern Nevada Aquatics-     NT        31.15          
   4 Phoenix, Greyson         8 Sparks Piranhas-SN            NT        31.64          
   5 Hern, Fennec             7 Northern Nevada Aquatics-     NT        34.86          
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Shapiro, Eli             7 Northern Nevada Aquatics-     NT        30.07          
   2 Martin, Beau             8 Northern Nevada Aquatics-  40.00        34.36          
   3 Mendoza, Ryn             8 Northern Nevada Aquatics-     NT        59.89          
 
Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
 --- Phoenix, Greyson         8 Sparks Piranhas-SN            NT           DQ          
 
Boys 9 & Over 25 Yard Freestyle
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Martin, Emmet           10 Northern Nevada Aquatics-  24.00        16.67          
   2 Foust, Carter           12 Silver Bear Swim School-Z     NT        17.18          
   3 Farrell, Jackson        13 Silver Bear Swim School-Z     NT        20.46          
   4 Jensen, Jenner          10 Silver Bear Swim School-Z     NT        23.31          
   5 Osmolovski, Ian         11 Northern Nevada Aquatics-     NT        24.20          
   6 Copple, Connor           9 Northern Nevada Aquatics-  38.00        33.25          
 
Boys 9 & Over 50 Yard Freestyle
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Nixon, Genoa            17 Northern Nevada Aquatics-  17.64        23.11          
   2 Chan, Ethan             14 Northern Nevada Aquatics-     NT        41.33          
   3 Crain, Porter           10 Silver Bear Swim School-Z  46.17        42.83          
   4 Benesch, Travis          9 Silver Bear Swim School-Z  44.15        43.52          
   5 Gaynor, Andrew          10 Sparks Piranhas-SN            NT        46.96          
   6 Aiazzi, Blake           10 Silver Bear Swim School-Z  54.47        49.28          
   7 Ewers, William          10 Sparks Piranhas-SN         54.18        58.02          
   8 Osmolovski, Ian         11 Northern Nevada Aquatics-     NT        59.02          
   9 Hern, Soren              9 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:15.05          
  10 Copple, Connor           9 Northern Nevada Aquatics-1:12.71      1:21.35          
 --- Ewool, Jaevyn           10 Unattached                    NT           DQ          
 
Boys 9 & Over 100 Yard Freestyle
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Tortelli, Auro          10 Northern Nevada Aquatics-1:31.57      1:20.14          
   2 Gerred, Tallas          14 Silver Bear Swim School-Z     NT      1:22.53          
   3 Villalobos, Eric        12 Sparks Piranhas-SN            NT      1:29.57          
   4 Lovelace, Michael       16 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:47.57          
 
Boys 9 & Over 25 Yard Backstroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Foust, Carter           12 Silver Bear Swim School-Z     NT        22.61          
(Boys 9 & Over 25 Yard Backstroke)
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   2 Farrell, Jackson        13 Silver Bear Swim School-Z     NT        24.41          
   3 Benesch, Travis          9 Silver Bear Swim School-Z  24.51        24.43          
   4 Aiazzi, Blake           10 Silver Bear Swim School-Z  26.07        25.21          
   5 Jensen, Jenner          10 Silver Bear Swim School-Z     NT        26.70          
   6 Ewool, Jaevyn           10 Unattached                    NT        27.87          
 
Boys 9 & Over 50 Yard Backstroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
Northern Nevada Aquatics             HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 - 5:23 PM  10/30/2021  Page
                            2021 Halloween Novice Meet - 10/30/2021
                                            Results
   1 Gerred, Tallas          14 Silver Bear Swim School-Z     NT        43.17          
   2 Tortelli, Auro          10 Northern Nevada Aquatics-  53.86        50.40          
   3 Lovelace, Michael       16 Northern Nevada Aquatics-     NT        55.93          
   4 Crain, Porter           10 Silver Bear Swim School-Z  57.78        56.90          
   5 Ewers, William          10 Sparks Piranhas-SN            NT      1:00.78          
   6 Osmolovski, Ian         11 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:04.27          
   7 Hern, Soren              9 Northern Nevada Aquatics-     NT      1:10.92          
   8 Copple, Connor           9 Northern Nevada Aquatics-1:20.52      1:19.27          
 
Boys 9 & Over 25 Yard Breaststroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Gaynor, Andrew          10 Sparks Piranhas-SN            NT        25.57          
   2 Foust, Carter           12 Silver Bear Swim School-Z     NT        27.03          
   3 Ewool, Jaevyn           10 Unattached                    NT        29.71          
   4 Benesch, Travis          9 Silver Bear Swim School-Z  31.41        32.10          
   5 Hern, Soren              9 Northern Nevada Aquatics-     NT        43.73          
 
Boys 9 & Over 50 Yard Breaststroke
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Sander, Andre           17 Northern Nevada Aquatics-  17.00        28.59          
   2 Gerred, Tallas          14 Silver Bear Swim School-Z     NT        47.78          
   3 Chan, Ethan             14 Northern Nevada Aquatics-     NT        48.81          
   4 Villalobos, Eric        12 Sparks Piranhas-SN            NT        51.06          
   5 Jensen, Jenner          10 Silver Bear Swim School-Z     NT      1:08.12          
   6 Ewers, William          10 Sparks Piranhas-SN            NT      1:13.14          
 
Boys 9 & Over 25 Yard Butterfly
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Chan, Ethan             14 Northern Nevada Aquatics-     NT        20.89          
   2 Aiazzi, Blake           10 Silver Bear Swim School-Z  25.60        24.79          
   3 Lovelace, Michael       16 Northern Nevada Aquatics-     NT        26.57          
   4 Gaynor, Andrew          10 Sparks Piranhas-SN            NT        29.58          
   5 Farrell, Jackson        13 Silver Bear Swim School-Z     NT        30.22          
   6 Crain, Porter           10 Silver Bear Swim School-Z  29.65        30.37          
 
Boys 9 & Over 50 Yard Butterfly
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Tortelli, Auro          10 Northern Nevada Aquatics-     NT        48.28          
   2 Martin, Emmet           10 Northern Nevada Aquatics-  45.00        58.79          
   3 Ewers, William          10 Sparks Piranhas-SN            NT      1:14.20          
 
Boys 9 & Over 100 Yard IM
     Name                   Age Team                   Seed Time  Finals Time
   1 Villalobos, Eric        12 Sparks Piranhas-SN            NT      1:42.25          
   2 Martin, Emmet           10 Northern Nevada Aquatics-2:30.00      1:55.79