MAKO HOLIDAY INVITATIONAL RESULTS

 

CONGRATULATIONS TO THE FOLLOWING MAKOS WHO RECEIVED MEDALS AT THE MAKO HOLIDAY INVITATIONAL!

  WAY TO GO MAKOS!!

1st Place

  • Maddie Carroll, 8&under 25 free (15.65)
  • Ryan Casteleyn, 11-12 100 breast (1:23.91)
  • Patrick Cleary, 8&under 25 free (16.09)
  • Stephen Goff, 13&over 200 fly (2:24.22)
  • Lars Griffin, 13&over 200IM (2:08.54)
  • Will Hetzel, 8&under 25 breast (23.57)
  • Skyler Willie, 8&under 25 breast (23.57)

2nd Place

  • Maddie Carroll, 8&under 25 back (19.56), 25 fly (18.38)
  • Lars Griffin, 13&over 100 fly (58.21)
  • Carter Kim, 13&over 200 fly (2:25.61)
  • Walker Littleton, 11-12 50 back (32.04), 100 back (1:09.81), 100IM (1:12.31)
  • Abbey Lucas, 11-12 100 back (1:11.92)
  • Alex Stephens, 8&under 25 free (16.14)
  • Naomi White, 13&over 200 free (2:06.20)
  • Seth Zavada, 8&under 25 breast (23.71)

3rd Place

  • Ryan Casteleyn, 11-12 200 free (2:26.91)
  • Cameron Chan, 11-12 100 breast (1:24.91)
  • Gerard Gibbs, 8&under 25 back (19.70)
  • Gwyn Howard, 8&under 25 free (16.26), 25 back (20.25)
  • Alan Lam, 9-10 100 back (1:27.72)
  • Alex Lee, 8&under 25 breast (23.96)
  • Walker Littleton, 11-12 50 free (28.63)
  • Rece Page, 11-12 50 back (32.50), 100 back (1:12.74)
  • Rebecca Prunty, 11-12 200IM (2:44.47)

4th Place

  • James Anderson, 11-12 100 back (1:13.32)
  • Will Breslin, 13&over 200 back (2:22.59)
  • Andrew Caton, 11-12 100 breast (1:25.92)
  • Patrick Cleary, 8&under 25 back (20.15)
  • Lars Griffin, 13&over 100 free (52.68), 100 back (1:00.84)
  • Abbey Lucas, 11-12 50 back (34.14)
  • Rece Page, 11-12 50 free (29.16)
  • Kiera Stark, 9-10 100 back (1:23.56)
  • Erin Terman, 13&over 200 fly (2:47.35)
  • Ken White, 11-12 200IM (2:44.05)

5th Place

  • Luke Buckley, 13&over 200 back (2:24.90)
  • Ryan Casteleyn, 11-12 50 free (29.34)
  • Cameron Chan, 11-12 50 breast (38.80)
  • Patrick Cleary, 8&under 25 fly (19.58)
  • Carleigh Devlin, 8&under 25 free (17.05)
  • Stephen Goff, 13&over 200 breast (2:35.97)
  • Lars Griffin, 13&over 50 free (23.69)
  • Kate Fischer, 10&under 50 fly (39.40)
  • Alan Lam, 10&under 100 free (1:16.06)
  • Alex Lee, 8&under 25 free (16.93)
  • Mark Raynal, 11-12 100 breast (1:26.11)
  • Sophia Richmond, 10&under 50 breast (42.82)
  • Ken White, 11-12 50 fly (32.47)

6th Place

  • Addison Baldwin, 11-12 100 breast (1:27.29)
  • Caleb Brown, 8&under 25 free (17.00), 25 fly (19.63)
  • George Codding, 13&over 200 fly (2:38.82)
  • Stephen Goff, 13&over 200 back (2:27.42)
  • Theo Gori, 8&under 25 breast (25.03)
  • Liam Keen, 13&over 100 back (1:01.78)
  • Rece Page, 11-12 100 free (1:05.11)
  • Jane Reinhardt, 11-12 100 fly (1:20.38)
  • Aiden Wang, 10&under 100IM (1:30.22)
  • Naomi  White, 13&over 50 free (26.55), 100 free (57.91), 200IM (2:24.24)
  • Kylie Winslow, 10&under 100 free (1:15.31)

7th Place

  • Addison Baldwin, 11-12 50 fly (32.94)
  • Ryan Casteleyn, 11-12 200IM (2:46.04)
  • Carleigh Devlin, 8&under 25 back (21.24)
  • Walker Littleton, 11-12 100 free (1:05.89)
  • Rece Page, 11-12 50 fly (32.65)
  • Marek Raynal, 11-12 50 free (29.57)
  • Libby Spencer, 11-12 50 back (35.34)
  • Alex Stephens, 8&under 25 back (20.78)
  • Naomi White, 13&over 100 back (1:06.97)
  • Seth Zavada, 8&under 25 free (17.06)

8th Place

  • Caleb Brown, 8&under 25 back (21.21)
  • Ryan Casteleyn, 11-12 50 breast (39.50)
  • Kate Fischer, 9-10 100 fly (1:37.86)
  • Megan Ice, 13&over 200 breast (2:49.22)
  • Annliese Jones, 13&over 50 free (26.72)
  • Abbey Lucas, 11-12 100 free (1:05.90)
  • Rece Page, 11-12 200 free (2:29.99)
  • Daniel Slesar, 11-12 100 fly (1:27.32)
  • Aiden Wang, 9-10 100 back (1:30.21), 50 back (40.48)
  • Skyler Willie, 8&under 25 back (21.48)
  • Kylie Winslow, 10&under 50 fly (40.23)