Background-image
Sponsors
Islanders End 2013-2014 Season at Annual City Championships

http://alamedasun.com/news/swimmers-honored-city-meet

Alameda Island Aquatics swimmers received some well-earned recognition for some super end-of season swimming at the 60th Annual Alameda City Championships (click on link above). Unfortunately, the article neglected to mention the following multiple 1st place winners from the meet:

7-8 Girls: Ciara Blea Salinas (3) 1st Places
9-10 Girls: Sophie Klube (6) 1st Places
11-12 Girls: Ashley Hendrawan (7) 1st Places
13-14 Girls: Julianna Cardenas (3) 1st Places, and Audrey Hoang (3) 1st Places
15-16 Girls: Catherine Boles (6) 1st Places
7-8 Boys: Noah Klube (3) 1st Places, and Michael Oreshkov (4) 1st Places
9-10 Boys: Owen Cuenca (6) 1st Places
11-12 Boys: Ian Ordinario(7) 1st Places
13-14 Boys: Arron Clavin (7) 1st Places

Congratulations to all of the swimmers who competed at the City Meet!

Complete Meet Results Follow:

Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Reynolds, Elizabeth        6 ALGA-PC                          27.85        

 

Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Goss, Zoe                  6 HBC-PC                           28.70        

  2 Cortez, Giana              4 AIA-PC                           45.24        

 

Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Akin, Maya                 6 ALGA-PC                          33.40        

  2 Goss, Zoe                  6 HBC-PC                           35.86        

  3 Cortez, Giana              4 AIA-PC                           57.16        

 

Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

 -- Reynolds, Elizabeth        6 ALGA-PC                             DQ        

 

Girls 7-8 25 Yard Backstroke Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Blea Salinas, Ciara        7 AIA-PC                           27.26        

  2 Screechfeld, Amy           8 ASPA-PC                          28.07        

 

Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle Novice

===============================================================================

          19.49  PC-A

          23.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Blea Salinas, Ciara        7 AIA-PC                           21.45 PC-B   

  2 Screechfeld, Amy           8 ASPA-PC                          23.79        

  3 Huddleson, Samantha        7 AIA-PC                           25.87        

  4 Hazelton, Emma             7 AIA-PC                           26.62        

  5 Mozenter, Sadie            7 UN-PC                            42.37        

 

Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle

===============================================================================

          19.49  PC-A

          23.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Guillen, Gabriella         8 AIA-PC                           23.71        

  2 McGinty, Stella            8 ALGA-PC                          24.22        

  3 Graham, Cooper             8 ALGA-PC                          24.77        

  4 Cho, Abigail               8 ALGA-PC                          27.00        

  5 Jue, Isabella              8 ALGA-PC                          29.23        

  6 Chin, Kira                 7 ALGA-PC                          30.77        

 

Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle

===============================================================================

          30.09  FW

          32.39  JO

          43.99  PC-A

          53.29  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Guillen, Gabriella         8 AIA-PC                           52.70 PC-B   

  2 McGinty, Stella            8 ALGA-PC                          52.77 PC-B+  

  3 Hazelton, Emma             7 AIA-PC                           56.47        

  4 Cho, Abigail               8 ALGA-PC                          58.48        

  5 Jue, Isabella              8 ALGA-PC                        1:06.02        

 

Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke

===============================================================================

          23.49  PC-A

          28.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 McGinty, Stella            8 ALGA-PC                          26.14 PC-B   

  2 Jue, Isabella              8 ALGA-PC                          28.99        

  3 Guillen, Gabriella         8 AIA-PC                           30.26        

  4 Graham, Cooper             8 ALGA-PC                          30.29        

  5 Cho, Abigail               8 ALGA-PC                          30.98        

  6 Chin, Kira                 7 ALGA-PC                          34.99        

 

Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke Novice

===============================================================================

          25.99  PC-A

          31.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Huddleson, Samantha        7 AIA-PC                           32.47        

  2 Screechfeld, Amy           8 ASPA-PC                          32.82        

  3 Blea Salinas, Ciara        7 AIA-PC                           33.46        

  4 Hazelton, Emma             7 AIA-PC                           34.70        

  5 Mozenter, Sadie            7 UN-PC                            53.65        

 

Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke

===============================================================================

          25.99  PC-A

          31.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Guillen, Gabriella         8 AIA-PC                           27.67 PC-B   

  2 McGinty, Stella            8 ALGA-PC                          45.00        

 -- Cho, Abigail               8 ALGA-PC                             DQ        

 -- Chin, Kira                 7 ALGA-PC                             DQ        

 -- Graham, Cooper             8 ALGA-PC                             DQ        

 -- Reynolds, Elizabeth        6 ALGA-PC                             DQ        

 

Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly

===============================================================================

          22.59  PC-A

          27.39  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Guillen, Gabriella         8 AIA-PC                           29.27        

  2 Cho, Abigail               8 ALGA-PC                          35.50        

 -- McGinty, Stella            8 ALGA-PC                             DQ        

 

Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly Novice

===============================================================================

          22.59  PC-A

          27.39  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Blea Salinas, Ciara        7 AIA-PC                           30.52        

  2 Screechfeld, Amy           8 ASPA-PC                          31.03        

 

Girls 8 & Under 100 Yard IM

===============================================================================

        1:14.59  FW

        1:21.89  JO

        1:49.29  PC-A

        2:12.29  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Guillen, Gabriella         8 AIA-PC                         2:15.43        

 -- McGinty, Stella            8 ALGA-PC                             DQ        

 

Girls 9-10 25 Yard Freestyle Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Yiu, Taylor               10 UN-PC                            16.07        

  2 Owens, Aila               10 ASPA-PC                          18.72        

  3 Brockmann, Brooke         10 ASPA-PC                          19.18        

  4 Boyle, Molly               9 ALGA-PC                          19.46        

  5 Willard, Olivia            9 AIA-PC                           23.72        

  6 Chan, Andrea               9 AIA-PC                           27.06        

 

Girls 9-10 50 Yard Freestyle

===============================================================================

          30.09  FW

          32.39  JO

          34.99  PC-A

          38.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Klube, Sophie             10 AIA-PC                           30.48 JO     

  2 Hung, Alison               9 AIA-PC                           33.72 PC-A+  

  3 Yiu, Taylor               10 UN-PC                            34.43 PC-A   

  4 Cheng, Chloe              10 AIA-PC                           34.55 PC-A   

  5 Goss, Gabriella           10 AIA-PC                           35.89 PC-B   

  6 Hong, Cindy                9 AIA-PC                           36.59 PC-B+  

  7 Ordinario, Kaia            9 AIA-PC                           37.31 PC-B   

  8 Ganzorig, Julie           10 ALGA-PC                          41.24        

  9 Guillen, Isabel           10 AIA-PC                           41.99        

 10 Anagnos, Gabriela          9 AIA-PC                           42.45        

 11 Telmo, Jassmine           10 AIA-PC                           44.41        

 12 Garcia, Senna              9 AIA-PC                           48.34        

 

Girls 9-10 100 Yard Freestyle

===============================================================================

        1:05.89  FW

        1:11.49  JO

        1:17.19  PC-A

        1:24.99  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Klube, Sophie             10 AIA-PC                         1:07.27 JO     

  2 Hung, Alison               9 AIA-PC                         1:15.95 PC-A+  

  3 Tandradinata, Michelle    10 AIA-PC                         1:16.13 PC-A+  

  4 Cheng, Chloe              10 AIA-PC                         1:22.13 PC-B+  

  5 Ordinario, Kaia            9 AIA-PC                         1:23.24 PC-B   

  6 Goss, Gabriella           10 AIA-PC                         1:23.60 PC-B+  

  7 Hong, Cindy                9 AIA-PC                         1:24.05 PC-B+  

  8 Anagnos, Gabriela          9 AIA-PC                         1:39.60        

  9 Telmo, Jassmine           10 AIA-PC                         1:39.66        

 10 Garcia, Senna              9 AIA-PC                         1:46.28        

 

Girls 9-10 25 Yard Backstroke Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Yiu, Taylor               10 UN-PC                            18.24        

  2 Owens, Aila               10 ASPA-PC                          19.92        

  3 Brockmann, Brooke         10 ASPA-PC                          23.23        

  4 Willard, Olivia            9 AIA-PC                           26.68        

  5 Akin, Deniz               10 ALGA-PC                          30.78        

  6 Chan, Andrea               9 AIA-PC                           32.12        

 

Girls 9-10 50 Yard Backstroke

===============================================================================

          35.09  FW

          38.49  JO

          41.59  PC-A

          45.69  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Klube, Sophie             10 AIA-PC                           33.35 FW     

  2 Cheng, Chloe              10 AIA-PC                           39.04 PC-A+  

  3 Ordinario, Kaia            9 AIA-PC                           39.73 PC-A   

  4 Hung, Alison               9 AIA-PC                           41.51 PC-A+  

  5 Goss, Gabriella           10 AIA-PC                           42.38 PC-B+  

  6 Ganzorig, Julie           10 ALGA-PC                          43.15 PC-B   

  7 Kuhn, Zoe                  9 ALGA-PC                          46.96        

  8 Guillen, Isabel           10 AIA-PC                           50.96        

  9 Garcia, Senna              9 AIA-PC                           58.08        

 -- Anagnos, Gabriela          9 AIA-PC                              DQ        

 

Girls 9-10 25 Yard Breaststroke Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Yiu, Taylor               10 UN-PC                            22.32        

  2 Brockmann, Brooke         10 ASPA-PC                          27.08        

  3 Boyle, Molly               9 ALGA-PC                          28.18        

  4 Owens, Aila               10 ASPA-PC                          28.83        

  5 Chan, Andrea               9 AIA-PC                           29.71        

  6 Willard, Olivia            9 AIA-PC                           31.38        

 

Girls 9-10 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

          39.69  FW

          42.49  JO

          45.89  PC-A

          50.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Klube, Sophie             10 AIA-PC                           38.26 FW     

  2 Cheng, Chloe              10 AIA-PC                           41.76 JO     

  3 Ordinario, Kaia            9 AIA-PC                           47.15 PC-B   

  4 Goss, Gabriella           10 AIA-PC                           47.50 PC-B   

  5 Hung, Alison               9 AIA-PC                           47.60 PC-B   

  6 Kuhn, Zoe                  9 ALGA-PC                          51.19        

  7 Telmo, Jassmine           10 AIA-PC                           52.42        

  8 Hong, Cindy                9 AIA-PC                           52.65        

  9 Ganzorig, Julie           10 ALGA-PC                          53.65        

 10 Guillen, Isabel           10 AIA-PC                           56.13        

 -- Anagnos, Gabriela          9 AIA-PC                              DQ        

 -- Garcia, Senna              9 AIA-PC                              DQ        

 

Girls 9-10 25 Yard Butterfly Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Yiu, Taylor               10 UN-PC                            16.62        

  2 Owens, Aila               10 ASPA-PC                          19.28        

  3 Brockmann, Brooke         10 ASPA-PC                          25.96        

  4 Willard, Olivia            9 AIA-PC                           30.27        

  5 Chan, Andrea               9 AIA-PC                           31.46        

 

Girls 9-10 50 Yard Butterfly

===============================================================================

          33.19  FW

          36.99  JO

          39.99  PC-A

          43.99  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Klube, Sophie             10 AIA-PC                           33.88 JO     

  2 Yiu, Taylor               10 UN-PC                            36.25 JO     

  3 Cheng, Chloe              10 AIA-PC                           37.67 PC-A   

  4 Hung, Alison               9 AIA-PC                           37.83 PC-A   

  5 Tandradinata, Michelle    10 AIA-PC                           39.58 PC-A+  

  6 Ordinario, Kaia            9 AIA-PC                           42.16 PC-B   

  7 Hong, Cindy                9 AIA-PC                           42.67 PC-B+  

  8 Ganzorig, Julie           10 ALGA-PC                          44.97        

  9 Guillen, Isabel           10 AIA-PC                           46.76        

 10 Kuhn, Zoe                  9 ALGA-PC                          47.14        

 11 Telmo, Jassmine           10 AIA-PC                           49.98        

 -- Anagnos, Gabriela          9 AIA-PC                              DQ        

 -- Sanders, Jasmine          10 AIA-PC                              DQ        

 -- Garcia, Senna              9 AIA-PC                              DQ        

 

Girls 9-10 100 Yard IM

===============================================================================

        1:14.59  FW

        1:21.89  JO

        1:28.39  PC-A

        1:37.29  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Klube, Sophie             10 AIA-PC                         1:14.85 JO     

  2 Cheng, Chloe              10 AIA-PC                         1:23.77 PC-A+  

  3 Tandradinata, Michelle    10 AIA-PC                         1:23.99 PC-A+  

  4 Hung, Alison               9 AIA-PC                         1:26.95 PC-A+  

  5 Ordinario, Kaia            9 AIA-PC                         1:27.92 PC-A+  

  6 Hong, Cindy                9 AIA-PC                         1:36.01 PC-B+  

  7 Kuhn, Zoe                  9 ALGA-PC                        1:36.32 PC-B+  

  8 Ganzorig, Julie           10 ALGA-PC                        1:38.02        

 -- Garcia, Senna              9 AIA-PC                              DQ        

 -- Anagnos, Gabriela          9 AIA-PC                              DQ        

 

Girls 11-12 50 Yard Freestyle Novice

===============================================================================

          26.89  11-12 FW

          28.49  11-12 JO

          30.79  11-12 PC-A

          33.89  11-12 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Yiu, Elizabeth            12 UN-PC                            30.31 PC-A   

 

Girls 11-12 50 Yard Freestyle

===============================================================================

          26.89  FW

          28.49  JO

          30.79  PC-A

          33.89  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Hendrawan, Ashley         12 AIA-PC                           27.65 JO+    

  2 Yiu, Elizabeth            12 UN-PC                            28.57 PC-A   

  3 Boles, Hannah             11 AIA-PC                           29.40 PC-A   

  4 Hoang, Amanda             11 AIA-PC                           29.80 PC-A   

  5 Tran, Audrey              11 AIA-PC                           30.18 PC-A   

  6 Zimmerman, Sammy          12 ALGA-PC                          30.32 PC-A   

  7 Cho, Elizabeth            12 AIA-PC                           32.41 PC-B+  

  8 Soohoo, Grace             12 ALGA-PC                          33.04 PC-B+  

  9 Marcovici, Elena          12 AIA-PC                           33.50 PC-B+  

 10 Orduna, Sofia             11 ALGA-PC                          35.38        

 11 Gabriel YingLing, Alexan  11 ALGA-PC                          35.39        

 12 Tu, Peyton                12 AIA-PC                           37.07        

 

Girls 11-12 100 Yard Freestyle

===============================================================================

          58.49  FW

        1:02.29  JO

        1:07.29  PC-A

        1:13.99  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Hendrawan, Ashley         12 AIA-PC                           59.77 JO     

  2 Boles, Hannah             11 AIA-PC                         1:03.54 PC-A   

  3 Tran, Audrey              11 AIA-PC                         1:05.22 PC-A+  

  4 Yiu, Elizabeth            12 UN-PC                          1:06.01 PC-A   

  5 Zimmerman, Sammy          12 ALGA-PC                        1:06.81 PC-A+  

  6 Hoang, Amanda             11 AIA-PC                         1:07.12 PC-A+  

  7 Cho, Elizabeth            12 AIA-PC                         1:13.23 PC-B   

  8 Soohoo, Grace             12 ALGA-PC                        1:14.97        

  9 Marcovici, Elena          12 AIA-PC                         1:18.45        

 10 Tu, Peyton                12 AIA-PC                         1:21.89        

 11 Orduna, Sofia             11 ALGA-PC                        1:22.98        

 

Girls 11-12 1650 Yard Freestyle

===============================================================================

       19:39.99  11-12 FW

       21:59.99  11-12 JO

       23:45.59  11-12 PC-A

       26:08.09  11-12 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Hendrawan, Ashley         12 AIA-PC                        20:06.14 JO+    

  2 Boles, Hannah             11 AIA-PC                        20:58.31 JO+    

  3 Tran, Audrey              11 AIA-PC                        22:34.17 PC-A+  

  4 Hoang, Amanda             11 AIA-PC                        22:49.58 PC-A+  

  5 Zimmerman, Sammy          12 ALGA-PC                       22:51.81 PC-A   

 

Girls 11-12 50 Yard Backstroke Novice

===============================================================================

          31.19  FW

          33.59  JO

          36.29  PC-A

          39.89  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Yiu, Elizabeth            12 UN-PC                            36.58 PC-B   

  2 Ahhing, Jenna             11 AIA-PC                           42.90        

 

Girls 11-12 50 Yard Backstroke

===============================================================================

          31.19  FW

          33.59  JO

          36.29  PC-A

          39.89  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Hendrawan, Ashley         12 AIA-PC                           31.31 JO     

  2 Boles, Hannah             11 AIA-PC                           32.62 JO     

  3 Tran, Audrey              11 AIA-PC                           33.90 PC-A   

  4 Zimmerman, Sammy          12 ALGA-PC                          33.99 PC-A   

  5 Hoang, Amanda             11 AIA-PC                           36.26 PC-A+  

  6 Cho, Elizabeth            12 AIA-PC                           39.06 PC-B+  

  7 Tu, Peyton                12 AIA-PC                           39.60 PC-B+  

  8 Marcovici, Elena          12 AIA-PC                           46.13        

  9 Orduna, Sofia             11 ALGA-PC                          46.59        

 

Girls 11-12 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

          34.79  FW

          37.39  JO

          40.39  PC-A

          44.39  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Hendrawan, Ashley         12 AIA-PC                           36.82 JO+    

  2 Hoang, Amanda             11 AIA-PC                           39.44 PC-A   

  3 Tran, Audrey              11 AIA-PC                           39.59 PC-A   

  4 Boles, Hannah             11 AIA-PC                           40.65 PC-B   

  5 Zimmerman, Sammy          12 ALGA-PC                          43.44 PC-B   

  6 Orduna, Sofia             11 ALGA-PC                          43.50 PC-B+  

  7 Cho, Elizabeth            12 AIA-PC                           45.34        

  8 Marcovici, Elena          12 AIA-PC                           47.06        

  9 Tu, Peyton                12 AIA-PC                           48.36        

 

Girls 11-12 50 Yard Breaststroke Novice

===============================================================================

          34.79  FW

          37.39  JO

          40.39  PC-A

          44.39  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Yiu, Elizabeth            12 UN-PC                            40.52 PC-B   

  2 Liu, Hannah               11 AIA-PC                         1:00.57        

 

Girls 11-12 50 Yard Butterfly Novice

===============================================================================

          29.39  FW

          31.69  JO

          34.19  PC-A

          37.69  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Yiu, Elizabeth            12 UN-PC                            32.78 PC-A   

  2 Chang, Siu Ching          12 AIA-PC                           38.26        

  3 Ahhing, Jenna             11 AIA-PC                           43.47        

 

Girls 11-12 50 Yard Butterfly

===============================================================================

          29.39  FW

          31.69  JO

          34.19  PC-A

          37.69  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Hendrawan, Ashley         12 AIA-PC                           29.33 FW+    

  2 Zimmerman, Sammy          12 ALGA-PC                          31.06 JO     

  3 Tran, Audrey              11 AIA-PC                           31.75 PC-A   

  4 Boles, Hannah             11 AIA-PC                           32.53 PC-A   

  5 Hoang, Amanda             11 AIA-PC                           33.78 PC-A+  

  6 Cho, Elizabeth            12 AIA-PC                           38.42        

  7 Marcovici, Elena          12 AIA-PC                           40.51        

  8 Tu, Peyton                12 AIA-PC                           43.25        

  9 Orduna, Sofia             11 ALGA-PC                          45.75        

 10 Gabriel YingLing, Alexan  11 ALGA-PC                          46.67        

 

Girls 11-12 200 Yard IM

===============================================================================

        2:23.99  FW

        2:31.79  JO

        2:43.99  PC-A

        3:00.29  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Hendrawan, Ashley         12 AIA-PC                         2:27.19 JO     

  2 Tran, Audrey              11 AIA-PC                         2:38.57 PC-A   

  3 Boles, Hannah             11 AIA-PC                         2:39.01 PC-A   

  4 Hoang, Amanda             11 AIA-PC                         2:48.56 PC-B   

  5 Zimmerman, Sammy          12 ALGA-PC                        2:49.14 PC-B   

  6 Tu, Peyton                12 AIA-PC                         3:11.92        

  7 Marcovici, Elena          12 AIA-PC                         3:17.94        

  8 Orduna, Sofia             11 ALGA-PC                        3:19.83        

 

Girls 13-14 50 Yard Freestyle Novice

===============================================================================

          25.79  13-14 FW

          26.69  13-14 JO

          28.79  13-14 PC-A

          31.69  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Pinsky, Sonya             13 ARPD-PC                          39.70        

  2 Stenstedt, Annika         13 ALGA-PC                          40.39        

 

Girls 13-14 50 Yard Freestyle

===============================================================================

          25.79  13-14 FW

          26.69  13-14 JO

          28.79  13-14 PC-A

          31.69  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Hoang, Audrey             14 AIA-PC                           27.27 PC-A   

  2 Cardenas, Julianna        14 AIA-PC                           28.12 PC-A   

  3 Tran, Emily               14 AIA-PC                           28.32 PC-A   

  4 Hung, Katie               13 AIA-PC                           29.19 PC-B   

  5 Clavin, Maria             13 AIA-PC                           29.69 PC-B   

  6 Lum, Lauren               13 AIA-PC                           30.40 PC-B   

  7 Thompson, Julia           14 ALGA-PC                          30.69 PC-B   

  8 Perata, Gianna            13 ALGA-PC                          30.74 PC-B   

  9 Yim, Angie                14 AIA-PC                           30.79 PC-B   

 10 Nguyen, Nhi               13 AIA-PC                           32.12        

 11 Cheng, Jasmine            13 AIA-PC                           32.55        

 12 Floersch, Suzy            13 AIA-PC                           33.36        

 13 Obillo, Keala             13 ALGA-PC                          37.32        

 

Girls 13-14 100 Yard Freestyle

===============================================================================

          55.29  13-14 FW

          58.09  13-14 JO

        1:02.69  13-14 PC-A

        1:08.99  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Cardenas, Julianna        14 AIA-PC                         1:01.03 PC-A+  

  2 Tran, Emily               14 AIA-PC                         1:01.14 PC-A   

  3 Clavin, Maria             13 AIA-PC                         1:03.74 PC-B   

  4 Hung, Katie               13 AIA-PC                         1:04.36 PC-B   

  5 Perata, Gianna            13 ALGA-PC                        1:06.30 PC-B   

  6 Lum, Lauren               13 AIA-PC                         1:08.86 PC-B   

  7 Thompson, Julia           14 ALGA-PC                        1:08.88 PC-B   

  8 Yim, Angie                14 AIA-PC                         1:09.64        

  9 Cheng, Jasmine            13 AIA-PC                         1:10.98        

 10 Nguyen, Nhi               13 AIA-PC                         1:11.03        

 11 Johnson, Hazel            13 ALGA-PC                        1:14.49        

 12 Obillo, Keala             13 ALGA-PC                        1:21.91        

 -- Hoang, Audrey             14 AIA-PC                              DQ        

 

Girls 13-14 1650 Yard Freestyle

===============================================================================

       18:25.99  13-14 FW

       19:19.99  13-14 JO

       20:52.79  13-14 PC-A

       22:58.09  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Clavin, Maria             13 AIA-PC                        19:41.90 PC-A   

  2 Hoang, Audrey             14 AIA-PC                        20:31.80 PC-A+  

  3 Tran, Emily               14 AIA-PC                        20:59.25 PC-B   

  4 Ramos, Rachel             14 AIA-PC                        22:07.21 PC-B+  

  5 Lum, Lauren               13 AIA-PC                        23:31.25        

  6 Perata, Gianna            13 ALGA-PC                       24:39.48        

 

Girls 13-14 50 Yard Backstroke Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Swayne, Jackie            13 ASPA-PC                          36.65        

  2 Stenstedt, Annika         13 ALGA-PC                          48.44        

 

Girls 13-14 100 Yard Backstroke

===============================================================================

        1:02.49  13-14 FW

        1:06.19  13-14 JO

        1:11.49  13-14 PC-A

        1:18.59  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Hoang, Audrey             14 AIA-PC                         1:07.35 PC-A   

  2 Cardenas, Julianna        14 AIA-PC                         1:08.31 PC-A+  

  3 Clavin, Maria             13 AIA-PC                         1:12.05 PC-B   

  4 Hung, Katie               13 AIA-PC                         1:13.36 PC-B   

  5 Nguyen, Nhi               13 AIA-PC                         1:13.41 PC-B   

  6 Tran, Emily               14 AIA-PC                         1:15.10 PC-B   

  7 Thompson, Julia           14 ALGA-PC                        1:16.85 PC-B   

  8 Lum, Lauren               13 AIA-PC                         1:17.80 PC-B+  

  9 Perata, Gianna            13 ALGA-PC                        1:18.85        

 10 Cheng, Jasmine            13 AIA-PC                         1:20.10        

 11 Yim, Angie                14 AIA-PC                         1:21.34        

 12 Obillo, Keala             13 ALGA-PC                        1:25.45        

 13 Floersch, Suzy            13 AIA-PC                         1:25.52        

 

Girls 13-14 50 Yard Breaststroke Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Pinsky, Sonya             13 ARPD-PC                          49.26        

  2 Stenstedt, Annika         13 ALGA-PC                          52.30        

 

Girls 13-14 100 Yard Breaststroke

===============================================================================

        1:11.59  13-14 FW

        1:15.99  13-14 JO

        1:22.09  13-14 PC-A

        1:30.29  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Cardenas, Julianna        14 AIA-PC                         1:11.08 FW+    

  2 Hoang, Audrey             14 AIA-PC                         1:16.18 PC-A   

  3 Clavin, Maria             13 AIA-PC                         1:17.82 PC-A   

  4 Hung, Katie               13 AIA-PC                         1:24.50 PC-B   

  5 Tran, Emily               14 AIA-PC                         1:27.31 PC-B   

  6 Nguyen, Nhi               13 AIA-PC                         1:27.51 PC-B   

  7 Yim, Angie                14 AIA-PC                         1:28.42 PC-B   

  8 Thompson, Julia           14 ALGA-PC                        1:29.11 PC-B+  

  9 Floersch, Suzy            13 AIA-PC                         1:34.25        

 10 Perata, Gianna            13 ALGA-PC                        1:34.56        

 11 Obillo, Keala             13 ALGA-PC                        1:37.45        

 12 Cheng, Jasmine            13 AIA-PC                         1:37.92        

 -- Lum, Lauren               13 AIA-PC                              DQ        

 

Girls 13-14 50 Yard Butterfly Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Swayne, Jackie            13 ASPA-PC                          41.44        

  2 Stenstedt, Annika         13 ALGA-PC                          44.08        

 

Girls 13-14 100 Yard Butterfly

===============================================================================

        1:01.69  13-14 FW

        1:05.59  13-14 JO

        1:10.79  13-14 PC-A

        1:17.89  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Hoang, Audrey             14 AIA-PC                         1:05.17 JO+    

  2 Hung, Katie               13 AIA-PC                         1:08.63 PC-A   

  3 Cardenas, Julianna        14 AIA-PC                         1:09.93 PC-A   

  4 Clavin, Maria             13 AIA-PC                         1:12.07 PC-B   

  5 Tran, Emily               14 AIA-PC                         1:15.37 PC-B   

  6 Thompson, Julia           14 ALGA-PC                        1:17.17 PC-B+  

  7 Ramos, Rachel             14 AIA-PC                         1:17.86 PC-B+  

  8 Perata, Gianna            13 ALGA-PC                        1:17.99        

  9 Nguyen, Nhi               13 AIA-PC                         1:18.98        

 10 Yim, Angie                14 AIA-PC                         1:21.34        

 11 Lum, Lauren               13 AIA-PC                         1:24.51        

 12 Obillo, Keala             13 ALGA-PC                        1:32.60        

 -- Cheng, Jasmine            13 AIA-PC                              DQ        

 

Girls 13-14 200 Yard IM

===============================================================================

        2:15.99  13-14 FW

        2:23.79  13-14 JO

        2:35.29  13-14 PC-A

        2:50.79  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Cardenas, Julianna        14 AIA-PC                         2:22.78 JO+    

  2 Hoang, Audrey             14 AIA-PC                         2:24.27 PC-A   

  3 Tran, Emily               14 AIA-PC                         2:32.66 PC-A   

  4 Clavin, Maria             13 AIA-PC                         2:32.71 PC-A   

  5 Hung, Katie               13 AIA-PC                         2:39.55 PC-B   

  6 Ramos, Rachel             14 AIA-PC                         2:41.07 PC-B   

  7 Nguyen, Nhi               13 AIA-PC                         2:41.38 PC-B   

  8 Yim, Angie                14 AIA-PC                         2:45.80 PC-B   

  9 Lum, Lauren               13 AIA-PC                         2:46.88 PC-B+  

 10 Thompson, Julia           14 ALGA-PC                        2:48.10 PC-B   

 11 Perata, Gianna            13 ALGA-PC                        2:50.12 PC-B+  

 12 Cheng, Jasmine            13 AIA-PC                         2:57.05        

 13 Johnson, Hazel            13 ALGA-PC                        2:57.91        

 14 Obillo, Keala             13 ALGA-PC                        3:06.27        

 

Girls 15-16 50 Yard Freestyle

===============================================================================

          25.69  15-16 FW

          26.69  15-16 JO

          28.79  15-16 PC-A

          31.69  15-16 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Boles, Catherine          15 AIA-PC                           24.91 FW     

  2 Fornshell, Laura          15 AIA-PC                           25.59 FW     

  3 Delore, Maddy             15 AIA-PC                           25.75 JO     

  4 Orahood, Grace            16 ALGA-PC                          27.04 PC-A   

  5 Kupa, Jenna               15 ALGA-PC                          29.10 PC-B   

  6 Lum, Alexa                15 AIA-PC                           29.54 PC-B   

  7 Onuffer, Helen            16 ALGA-PC                          31.14 PC-B+  

  8 Nakamura, Brittany        16 ALGA-PC                          31.30 PC-B   

  9 Shiber, Lily              16 ALGA-PC                          31.95        

 

Girls 15-16 100 Yard Freestyle

===============================================================================

          55.29  15-16 FW

          58.09  15-16 JO

        1:02.69  15-16 PC-A

        1:08.99  15-16 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Boles, Catherine          15 AIA-PC                           53.93 FW     

  2 Fornshell, Laura          15 AIA-PC                           54.75 FW     

  3 Delore, Maddy             15 AIA-PC                           56.14 JO     

  4 Orahood, Grace            16 ALGA-PC                          59.43 PC-A   

  5 Kupa, Jenna               15 ALGA-PC                        1:02.87 PC-B   

  6 Lum, Alexa                15 AIA-PC                         1:02.93 PC-B   

  7 Shiber, Lily              16 ALGA-PC                        1:08.14 PC-B   

  8 Nakamura, Brittany        16 ALGA-PC                        1:08.43 PC-B+  

  9 Butler, Olivia            16 ALGA-PC                        1:08.80 PC-B   

 10 Onuffer, Helen            16 ALGA-PC                        1:11.02        

 

Girls 15-16 1650 Yard Freestyle

===============================================================================

       18:25.99  15-16 FW

       19:18.49  15-16 JO

       20:51.19  15-16 PC-A

       22:56.29  15-16 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Boles, Catherine          15 AIA-PC                        17:39.53 FW     

  2 Fornshell, Laura          15 AIA-PC                        17:53.38 FW     

  3 Kupa, Jenna               15 ALGA-PC                       20:16.39 PC-A+  

  4 Lum, Alexa                15 AIA-PC                        20:34.22 PC-A   

 

Girls 15-16 100 Yard Backstroke

===============================================================================

        1:02.49  15-16 FW

        1:06.09  15-16 JO

        1:11.39  15-16 PC-A

        1:18.49  15-16 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Boles, Catherine          15 AIA-PC                           59.97 FW     

  2 Fornshell, Laura          15 AIA-PC                         1:02.93 JO     

  3 Delore, Maddy             15 AIA-PC                         1:07.62 PC-A   

  4 Lum, Alexa                15 AIA-PC                         1:10.00 PC-A   

  5 Orahood, Grace            16 ALGA-PC                        1:10.27 PC-A   

  6 Kupa, Jenna               15 ALGA-PC                        1:12.70 PC-B   

  7 Nakamura, Brittany        16 ALGA-PC                        1:17.10 PC-B   

  8 Shiber, Lily              16 ALGA-PC                        1:17.14 PC-B   

  9 Onuffer, Helen            16 ALGA-PC                        1:20.50        

 

Girls 15-16 100 Yard Breaststroke

===============================================================================

        1:11.59  15-16 FW

        1:15.99  15-16 JO

        1:22.09  15-16 PC-A

        1:30.29  15-16 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Delore, Maddy             15 AIA-PC                         1:09.35 FW     

  2 Boles, Catherine          15 AIA-PC                         1:09.92 FW     

  3 Fornshell, Laura          15 AIA-PC                         1:16.09 PC-A   

  4 Orahood, Grace            16 ALGA-PC                        1:20.76 PC-A   

  5 Lum, Alexa                15 AIA-PC                         1:20.83 PC-A   

  6 Kupa, Jenna               15 ALGA-PC                        1:21.38 PC-A   

  7 Nakamura, Brittany        16 ALGA-PC                        1:25.11 PC-B   

  8 Shiber, Lily              16 ALGA-PC                        1:29.78 PC-B   

 

Girls 15-16 50 Yard Butterfly Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Chang, Cherry             16 AIA-PC                           42.95        

 

Girls 15-16 100 Yard Butterfly

===============================================================================

        1:01.69  15-16 FW

        1:05.59  15-16 JO

        1:10.79  15-16 PC-A

        1:17.89  15-16 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Boles, Catherine          15 AIA-PC                         1:00.26 FW     

  2 Fornshell, Laura          15 AIA-PC                         1:00.56 FW     

  3 Delore, Maddy             15 AIA-PC                         1:03.66 JO     

  4 Lum, Alexa                15 AIA-PC                         1:08.25 PC-A   

  5 Orahood, Grace            16 ALGA-PC                        1:11.98 PC-B   

  6 Kupa, Jenna               15 ALGA-PC                        1:14.41 PC-B   

  7 Nakamura, Brittany        16 ALGA-PC                        1:16.72 PC-B   

 

Girls 15-16 200 Yard IM

===============================================================================

        2:15.99  15-16 FW

        2:23.79  15-16 JO

        2:35.29  15-16 PC-A

        2:50.79  15-16 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Boles, Catherine          15 AIA-PC                         2:12.79 FW     

  2 Fornshell, Laura          15 AIA-PC                         2:13.07 FW     

  3 Delore, Maddy             15 AIA-PC                         2:21.82 JO     

  4 Lum, Alexa                15 AIA-PC                         2:27.89 PC-A   

  5 Kupa, Jenna               15 ALGA-PC                        2:35.01 PC-A   

  6 Shiber, Lily              16 ALGA-PC                        2:44.70 PC-B   

  7 Nakamura, Brittany        16 ALGA-PC                        2:48.51 PC-B   

  8 Onuffer, Helen            16 ALGA-PC                        2:56.25        

  9 Butler, Olivia            16 ALGA-PC                        2:56.30        

 

Girls 17-18 50 Yard Freestyle

===============================================================================

          25.69  17-18 FW

          26.69  17-18 JO

          28.79  17-18 PC-A

          31.69  17-18 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Krause, Rebecca           18 AIA-PC                           27.81 PC-A   

  2 Kunz, Maya                17 ALGA-PC                          44.55        

 

Girls 17-18 100 Yard Backstroke

===============================================================================

        1:02.49  17-18 FW

        1:06.09  17-18 JO

        1:11.39  17-18 PC-A

        1:18.49  17-18 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Krause, Rebecca           18 AIA-PC                         1:06.98 PC-A   

  2 Kunz, Maya                17 ALGA-PC                        2:06.95        

 

Girls 17-18 100 Yard Breaststroke

===============================================================================

        1:11.59  17-18 FW

        1:15.99  17-18 JO

        1:22.09  17-18 PC-A

        1:30.29  17-18 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

 -- Kunz, Maya                17 ALGA-PC                             DQ        

 

Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Dortch, Zachary            6 ALGA-PC                          26.52        

  2 Natson, Ngai               6 ALGA-PC                          34.55        

  3 McGinty, Declan            6 ALGA-PC                          41.51        

 

Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Tsuji, Kento               6 ALGA-PC                          26.40        

 

Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Tsuji, Kento               6 ALGA-PC                          32.30        

 

Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Dortch, Zachary            6 ALGA-PC                          32.65        

  2 McGinty, Declan            6 ALGA-PC                          39.43        

 

Boys 7-8 25 Yard Backstroke Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Klube, Noah                8 AIA-PC                           26.61        

  2 Ng, Collin                 8 AIA-PC                           26.94        

  3 Swayne, Kevin              7 ASPA-PC                          27.09        

  4 Hajjem, Kaim               8 UN-PC                            28.47        

  5 Gabriel YinLing, Nichola   8 UN-PC                            28.82        

  6 Owens, Laith               7 ASPA-PC                          33.86        

  7 Brockmann, Gannon          8 ASPA-PC                          37.20        

 

Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle

===============================================================================

          19.49  PC-A

          23.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Oreshkov, Micheal          8 AIA-PC                           18.08 PC-A+  

  2 Yim, Jacob                 8 AIA-PC                           19.39 PC-A   

 

Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle Novice

===============================================================================

          19.49  PC-A

          23.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Swayne, Kevin              7 ASPA-PC                          22.50 PC-B   

  2 Owens, Laith               7 ASPA-PC                          22.56 PC-B   

  3 Klube, Noah                8 AIA-PC                           24.39        

  4 Ng, Collin                 8 AIA-PC                           24.91        

  5 Wong, Caleb                8 AIA-PC                           24.94        

  6 Gabriel YinLing, Nichola   8 UN-PC                            25.09        

  7 Brockmann, Gannon          8 ASPA-PC                          39.30        

 

Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle

===============================================================================

          29.99  FW

          32.69  JO

          43.99  PC-A

          53.29  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Oreshkov, Micheal          8 AIA-PC                           41.82 PC-A   

  2 Yim, Jacob                 8 AIA-PC                           45.63 PC-B   

  3 Lapachet, Pierce           7 ALGA-PC                          57.08        

 

Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke

===============================================================================

          23.49  PC-A

          28.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Oreshkov, Micheal          8 AIA-PC                           22.92 PC-A+  

  2 Yim, Jacob                 8 AIA-PC                           25.92 PC-B   

 

Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke

===============================================================================

          25.99  PC-A

          31.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Yim, Jacob                 8 AIA-PC                           25.41 PC-A   

  2 Oreshkov, Micheal          8 AIA-PC                           26.43 PC-B   

 

Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke Novice

===============================================================================

          25.99  PC-A

          31.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Klube, Noah                8 AIA-PC                           30.65 PC-B   

  2 Ng, Collin                 8 AIA-PC                           31.16 PC-B   

  3 Swayne, Kevin              7 ASPA-PC                          31.69        

  4 Wong, Caleb                8 AIA-PC                           34.03        

  5 Owens, Laith               7 ASPA-PC                          35.41        

  6 Brockmann, Gannon          8 ASPA-PC                          38.28        

  7 Dortch, Zachary            6 ALGA-PC                          43.32        

 

Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly

===============================================================================

          22.59  PC-A

          27.39  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Yim, Jacob                 8 AIA-PC                           23.56 PC-B   

  2 Oreshkov, Micheal          8 AIA-PC                           23.76 PC-B   

  3 Lapachet, Pierce           7 ALGA-PC                          36.17        

  4 Tsuji, Kento               6 ALGA-PC                          42.31        

 

Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly Novice

===============================================================================

          22.59  PC-A

          27.39  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Klube, Noah                8 AIA-PC                           26.28 PC-B   

  2 Swayne, Kevin              7 ASPA-PC                          31.78        

  3 Ng, Collin                 8 AIA-PC                           33.87        

  4 Natson, Ngai               6 ALGA-PC                          37.18        

  5 Dortch, Zachary            6 ALGA-PC                          38.16        

  6 Brockmann, Gannon          8 ASPA-PC                          45.78        

 

Boys 8 & Under 100 Yard IM

===============================================================================

        1:16.19  FW

        1:22.99  JO

        1:49.29  PC-A

        2:12.29  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Oreshkov, Micheal          8 AIA-PC                         1:48.37 PC-A+  

  2 Yim, Jacob                 8 AIA-PC                         1:50.90 PC-B   

 -- Lapachet, Pierce           7 ALGA-PC                             DQ        

 

Boys 9-10 25 Yard Freestyle Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Telmo, James               9 AIA-PC                           18.17        

  2 Palacios, Joaquin          9 ALGA-PC                          21.82        

  3 Vanderveer, Chase          9 AIA-PC                           23.23        

  4 Palacios, Diego            9 ALGA-PC                          23.39        

 

Boys 9-10 50 Yard Freestyle

===============================================================================

          29.99  FW

          32.69  JO

          35.29  PC-A

          38.79  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Cuenca, Owen               9 AIA-PC                           35.13 PC-A+  

  2 Li, Jonas                 10 ALGA-PC                          35.51 PC-B   

  3 Yim, Jonathan             10 AIA-PC                           38.01 PC-B+  

  4 Lee, Matthew               9 AIA-PC                           38.36 PC-B+  

  5 Anagnos, Konstantinos     10 HBC-PC                           49.36        

 

Boys 9-10 100 Yard Freestyle

===============================================================================

        1:05.99  FW

        1:11.99  JO

        1:17.69  PC-A

        1:25.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Cuenca, Owen               9 AIA-PC                         1:15.47 PC-A+  

  2 Lapachet, Aidan           10 ALGA-PC                        1:19.64 PC-B   

  3 Yim, Jonathan             10 AIA-PC                         1:23.96 PC-B+  

  4 Lee, Matthew               9 AIA-PC                         1:33.86        

  5 Anagnos, Konstantinos     10 HBC-PC                         1:55.19        

 

Boys 9-10 25 Yard Backstroke Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Telmo, James               9 AIA-PC                           22.55        

  2 Chang, Siu Hin             9 AIA-PC                           26.24        

  3 Vanderveer, Chase          9 AIA-PC                           27.88        

  4 Palacios, Diego            9 ALGA-PC                          33.32        

  5 Palacios, Joaquin          9 ALGA-PC                          33.83        

 

Boys 9-10 50 Yard Backstroke

===============================================================================

          35.59  FW

          38.49  JO

          41.59  PC-A

          45.69  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Cuenca, Owen               9 AIA-PC                           40.40 PC-A+  

  2 Yim, Jonathan             10 AIA-PC                           42.99 PC-B+  

  3 Hou, Devin                10 ALGA-PC                          47.43        

  4 Lee, Matthew               9 AIA-PC                           47.63        

 -- Anagnos, Konstantinos     10 HBC-PC                              DQ        

 

Boys 9-10 25 Yard Breaststroke Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Telmo, James               9 AIA-PC                           24.80        

  2 Palacios, Joaquin          9 ALGA-PC                          32.84        

  3 Vanderveer, Chase          9 AIA-PC                           33.68        

  4 Palacios, Diego            9 ALGA-PC                          36.78        

 

Boys 9-10 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

          39.99  FW

          43.69  JO

          47.19  PC-A

          51.89  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Cuenca, Owen               9 AIA-PC                           40.90 JO+    

  2 Yim, Jonathan             10 AIA-PC                           51.51 PC-B   

  3 Hou, Devin                10 ALGA-PC                          52.07        

  4 Lee, Matthew               9 AIA-PC                           54.19        

  5 Anagnos, Konstantinos     10 HBC-PC                         1:12.09        

 

Boys 9-10 25 Yard Butterfly Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Telmo, James               9 AIA-PC                           22.35        

  2 Chang, Siu Hin             9 AIA-PC                           27.39        

  3 Palacios, Joaquin          9 ALGA-PC                          27.94        

  4 Palacios, Diego            9 ALGA-PC                          37.68        

 

Boys 9-10 50 Yard Butterfly

===============================================================================

          33.99  FW

          37.09  JO

          39.99  PC-A

          44.09  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Cuenca, Owen               9 AIA-PC                           41.99 PC-B+  

  2 Li, Jonas                 10 ALGA-PC                          42.50 PC-B   

  3 Lapachet, Aidan           10 ALGA-PC                          42.63 PC-B   

  4 Yim, Jonathan             10 AIA-PC                           44.06 PC-B+  

  5 Lee, Matthew               9 AIA-PC                           48.16        

  6 Menequite, Joshua         10 AIA-PC                           50.52        

 -- Hou, Devin                10 ALGA-PC                             DQ        

 -- Anagnos, Konstantinos     10 HBC-PC                              DQ        

 

Boys 9-10 100 Yard IM

===============================================================================

        1:16.19  FW

        1:22.99  JO

        1:29.69  PC-A

        1:38.59  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Cuenca, Owen               9 AIA-PC                         1:24.44 PC-A   

  2 Lapachet, Aidan           10 ALGA-PC                        1:30.37 PC-B   

  3 Yim, Jonathan             10 AIA-PC                         1:33.65 PC-B+  

  4 Lee, Matthew               9 AIA-PC                         1:39.13        

  5 Hou, Devin                10 ALGA-PC                        1:39.99        

  6 Menequite, Joshua         10 AIA-PC                         1:41.81        

 -- Anagnos, Konstantinos     10 HBC-PC                              DQ        

 

Boys 11-12 50 Yard Freestyle

===============================================================================

          26.69  FW

          28.29  JO

          30.59  PC-A

          33.59  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Ordinario, Ian            12 AIA-PC                           25.34 FW     

  2 Zauhar Kurr, Zach         12 ALGA-PC                          29.49 PC-A   

  3 Habek, Kevin              11 AIA-PC                           30.15 PC-A+  

  4 Cantal, Oliver            11 AIA-PC                           30.35 PC-A+  

  5 Blea Salinas, Jadin       11 AIA-PC                           32.87 PC-B   

  6 Tocchini, Kai             12 ALGA-PC                          33.35 PC-B   

  7 Hung, Matthew             11 AIA-PC                           33.54 PC-B+  

  8 Khor, Adrian              12 AIA-PC                           34.10        

  9 Lee, Brandon              11 AIA-PC                           36.49        

 10 Law, Anson                12 AIA-PC                           43.42        

 

Boys 11-12 50 Yard Freestyle Novice

===============================================================================

          26.69  FW

          28.29  JO

          30.59  PC-A

          33.59  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Yuen, Justin              11 ALGA-PC                          47.65        

  2 Wong, Kyle                11 ALGA-PC                          49.57        

 

Boys 11-12 100 Yard Freestyle

===============================================================================

          57.29  FW

        1:01.69  JO

        1:06.59  PC-A

        1:13.29  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Ordinario, Ian            12 AIA-PC                           55.40 FW+    

  2 Zauhar Kurr, Zach         12 ALGA-PC                        1:05.69 PC-A   

  3 Cantal, Oliver            11 AIA-PC                         1:07.11 PC-B   

  4 Habek, Kevin              11 AIA-PC                         1:07.14 PC-B   

  5 Hung, Matthew             11 AIA-PC                         1:12.85 PC-B+  

  6 Blea Salinas, Jadin       11 AIA-PC                         1:13.34        

  7 Tocchini, Kai             12 ALGA-PC                        1:15.85        

  8 Khor, Adrian              12 AIA-PC                         1:17.63        

  9 Lee, Brandon              11 AIA-PC                         1:28.96        

 

Boys 11-12 1650 Yard Freestyle

===============================================================================

       20:09.49  11-12 FW

       21:19.99  11-12 JO

       23:02.39  11-12 PC-A

       25:20.59  11-12 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Ordinario, Ian            12 AIA-PC                        18:55.65 FW     

 

Boys 11-12 50 Yard Backstroke

===============================================================================

          31.49  FW

          33.89  JO

          36.59  PC-A

          40.29  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Ordinario, Ian            12 AIA-PC                           30.70 FW+    

  2 Cantal, Oliver            11 AIA-PC                           34.74 PC-A   

  3 Zauhar Kurr, Zach         12 ALGA-PC                          35.44 PC-A   

  4 Habek, Kevin              11 AIA-PC                           36.48 PC-A+  

  5 Hung, Matthew             11 AIA-PC                           40.18 PC-B+  

  6 Blea Salinas, Jadin       11 AIA-PC                           40.59        

  7 Khor, Adrian              12 AIA-PC                           40.81        

  8 Tocchini, Kai             12 ALGA-PC                          42.04        

  9 Lee, Brandon              11 AIA-PC                           42.10        

 

Boys 11-12 50 Yard Backstroke Novice

===============================================================================

          31.49  FW

          33.89  JO

          36.59  PC-A

          40.29  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Yuen, Justin              11 ALGA-PC                          53.17        

  2 Wong, Kyle                11 ALGA-PC                          55.74        

 

Boys 11-12 50 Yard Breaststroke Novice

===============================================================================

          34.19  FW

          38.29  JO

          41.39  PC-A

          45.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Wong, Kyle                11 ALGA-PC                          52.93        

  2 Yuen, Justin              11 ALGA-PC                          53.34        

 

Boys 11-12 50 Yard Breaststroke

===============================================================================

          34.19  FW

          38.29  JO

          41.39  PC-A

          45.49  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Ordinario, Ian            12 AIA-PC                           32.32 FW     

  2 Zauhar Kurr, Zach         12 ALGA-PC                          38.68 PC-A   

  3 Cantal, Oliver            11 AIA-PC                           39.96 PC-A+  

  4 Habek, Kevin              11 AIA-PC                           40.53 PC-A   

  5 Blea Salinas, Jadin       11 AIA-PC                           41.96 PC-B   

  6 Khor, Adrian              12 AIA-PC                           42.20 PC-B+  

  7 Tocchini, Kai             12 ALGA-PC                          45.56        

  8 Hung, Matthew             11 AIA-PC                           45.98        

  9 Lee, Brandon              11 AIA-PC                           47.69        

 10 Law, Anson                12 AIA-PC                           48.10        

 

Boys 11-12 50 Yard Butterfly

===============================================================================

          29.49  FW

          32.29  JO

          34.89  PC-A

          38.39  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Ordinario, Ian            12 AIA-PC                           28.66 FW+    

  2 Zauhar Kurr, Zach         12 ALGA-PC                          32.12 JO     

  3 Cantal, Oliver            11 AIA-PC                           32.68 PC-A   

  4 Habek, Kevin              11 AIA-PC                           34.86 PC-A+  

  5 Blea Salinas, Jadin       11 AIA-PC                           38.20 PC-B   

  6 Khor, Adrian              12 AIA-PC                           38.44        

  7 Hung, Matthew             11 AIA-PC                           38.91        

  8 Tocchini, Kai             12 ALGA-PC                          38.94        

  9 Lee, Brandon              11 AIA-PC                           44.42        

 

Boys 11-12 50 Yard Butterfly Novice

===============================================================================

          29.49  FW

          32.29  JO

          34.89  PC-A

          38.39  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Yuen, Justin              11 ALGA-PC                          55.32        

  2 Wong, Kyle                11 ALGA-PC                        1:01.99        

 

Boys 11-12 200 Yard IM

===============================================================================

        2:23.99  FW

        2:36.09  JO

        2:48.59  PC-A

        3:05.39  PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Ordinario, Ian            12 AIA-PC                         2:20.04 FW     

  2 Zauhar Kurr, Zach         12 ALGA-PC                        2:36.18 PC-A   

  3 Cantal, Oliver            11 AIA-PC                         2:39.80 PC-A+  

  4 Habek, Kevin              11 AIA-PC                         2:49.85 PC-B   

  5 Blea Salinas, Jadin       11 AIA-PC                         2:53.56 PC-B   

  6 Hung, Matthew             11 AIA-PC                         2:53.98 PC-B   

  7 Lee, Brandon              11 AIA-PC                         3:14.35        

 

Boys 13-14 50 Yard Freestyle Novice

===============================================================================

          24.39  13-14 FW

          25.29  13-14 JO

          27.29  13-14 PC-A

          29.99  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Swayne, Tenoa             14 ASPA-PC                          31.99        

  2 Brockmann, Carson         13 ASPA-PC                          40.48        

 

Boys 13-14 50 Yard Freestyle

===============================================================================

          24.39  13-14 FW

          25.29  13-14 JO

          27.29  13-14 PC-A

          29.99  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Clavin, Arron             14 AIA-PC                           24.48 JO     

  2 Oreshkov, Anthony         14 AIA-PC                           24.50 JO     

  3 Chu, Aaron                14 AIA-PC                           25.53 PC-A+  

  4 Lemoine, Avery            14 ALGA-PC                          26.29 PC-A   

  5 Cuenca, Jake              14 AIA-PC                           26.68 PC-A+  

  5 Cantal, Anthony           14 AIA-PC                           26.68 PC-A   

  7 Hazen, Langston           14 ALGA-PC                          26.77 PC-A   

  8 Singh, Navraj             13 AIA-PC                           27.54 PC-B   

  9 Hui, Joshua               14 AIA-PC                           27.77 PC-B   

 10 Wong, Brandon             13 ALGA-PC                          28.72 PC-B+  

 11 Fong, Kendall             14 UN-PC                            28.76 PC-B+  

 12 Huang, Jiahao             14 ALGA-PC                          31.13        

 13 Edison, Kyle              13 ALGA-PC                          34.60        

 14 Layson, Anthony           13 ALGA-PC                          36.01        

 15 Tzvetkov, Plamen          14 AIA-PC                           38.51        

 

Boys 13-14 100 Yard Freestyle

===============================================================================

          52.49  13-14 FW

          55.29  13-14 JO

          59.69  13-14 PC-A

        1:05.69  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Clavin, Arron             14 AIA-PC                           53.10 JO     

  2 Oreshkov, Anthony         14 AIA-PC                           54.40 JO     

  3 Chu, Aaron                14 AIA-PC                           55.56 PC-A   

  4 Cuenca, Jake              14 AIA-PC                           57.03 PC-A   

  5 Lemoine, Avery            14 ALGA-PC                          57.77 PC-A   

  6 Cantal, Anthony           14 AIA-PC                           59.19 PC-A+  

  7 Singh, Navraj             13 AIA-PC                         1:00.87 PC-B   

  8 Fong, Kendall             14 UN-PC                          1:04.67 PC-B+  

  9 Wong, Brandon             13 ALGA-PC                        1:06.57        

 10 Huang, Jiahao             14 ALGA-PC                        1:09.75        

 11 Edison, Kyle              13 ALGA-PC                        1:21.20        

 12 Layson, Anthony           13 ALGA-PC                        1:22.98        

 13 Tzvetkov, Plamen          14 AIA-PC                         1:25.94        

 

Boys 13-14 1650 Yard Freestyle

===============================================================================

       17:59.99  13-14 FW

       19:09.99  13-14 JO

       20:41.99  13-14 PC-A

       22:46.19  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Clavin, Arron             14 AIA-PC                        18:18.80 JO     

  2 Chu, Aaron                14 AIA-PC                        19:55.25 PC-A+  

  3 Cuenca, Jake              14 AIA-PC                        20:11.49 PC-A+  

  4 Lemoine, Avery            14 ALGA-PC                       21:49.50 PC-B+  

  5 Fong, Kendall             14 UN-PC                         22:48.47        

  6 Wong, Brandon             13 ALGA-PC                       23:59.18        

 

Boys 13-14 50 Yard Backstroke Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Swayne, Tenoa             14 ASPA-PC                          39.64        

  2 Brockmann, Carson         13 ASPA-PC                          51.09        

 

Boys 13-14 100 Yard Backstroke

===============================================================================

        1:00.39  13-14 FW

        1:03.99  13-14 JO

        1:09.09  13-14 PC-A

        1:15.99  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Clavin, Arron             14 AIA-PC                           59.66 FW     

  2 Chu, Aaron                14 AIA-PC                         1:03.25 JO+    

  3 Oreshkov, Anthony         14 AIA-PC                         1:03.32 JO     

  4 Singh, Navraj             13 AIA-PC                         1:08.16 PC-A+  

  5 Cantal, Anthony           14 AIA-PC                         1:08.82 PC-A+  

  6 Cuenca, Jake              14 AIA-PC                         1:09.19 PC-B   

  7 Hazen, Langston           14 ALGA-PC                        1:09.54 PC-B   

  8 Wong, Brandon             13 ALGA-PC                        1:12.76 PC-B+  

  9 Lemoine, Avery            14 ALGA-PC                        1:13.46 PC-B+  

 10 Hui, Joshua               14 AIA-PC                         1:15.31 PC-B+  

 11 Fong, Kendall             14 UN-PC                          1:19.03        

 12 Huang, Jiahao             14 ALGA-PC                        1:22.90        

 13 Layson, Anthony           13 ALGA-PC                        1:37.43        

 14 Tzvetkov, Plamen          14 AIA-PC                         1:43.91        

 

Boys 13-14 50 Yard Breaststroke Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Swayne, Tenoa             14 ASPA-PC                          40.49        

  2 Brockmann, Carson         13 ASPA-PC                          53.36        

 

Boys 13-14 100 Yard Breaststroke

===============================================================================

        1:07.99  13-14 FW

        1:12.29  13-14 JO

        1:18.09  13-14 PC-A

        1:25.89  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Clavin, Arron             14 AIA-PC                         1:04.08 FW     

  2 Cuenca, Jake              14 AIA-PC                         1:11.09 JO+    

  3 Chu, Aaron                14 AIA-PC                         1:13.89 PC-A   

  4 Oreshkov, Anthony         14 AIA-PC                         1:14.38 PC-A   

  5 Hui, Joshua               14 AIA-PC                         1:19.49 PC-B   

  6 Singh, Navraj             13 AIA-PC                         1:19.80 PC-B   

  7 Cantal, Anthony           14 AIA-PC                         1:20.22 PC-B   

  8 Lemoine, Avery            14 ALGA-PC                        1:20.88 PC-B   

  9 Hazen, Langston           14 ALGA-PC                        1:21.73 PC-B   

 10 Fong, Kendall             14 UN-PC                          1:23.62 PC-B+  

 11 Layson, Anthony           13 ALGA-PC                        1:43.41        

 12 Tzvetkov, Plamen          14 AIA-PC                         1:49.48        

 

Boys 13-14 50 Yard Butterfly Novice

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Swayne, Tenoa             14 ASPA-PC                          39.14        

  2 Brockmann, Carson         13 ASPA-PC                        1:07.93        

 

Boys 13-14 100 Yard Butterfly

===============================================================================

          59.09  13-14 FW

        1:02.79  13-14 JO

        1:07.79  13-14 PC-A

        1:14.59  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Clavin, Arron             14 AIA-PC                           58.81 FW     

  2 Oreshkov, Anthony         14 AIA-PC                         1:03.08 PC-A   

  3 Chu, Aaron                14 AIA-PC                         1:04.17 PC-A   

  4 Cuenca, Jake              14 AIA-PC                         1:05.75 PC-A   

  5 Cantal, Anthony           14 AIA-PC                         1:05.97 PC-A   

  6 Singh, Navraj             13 AIA-PC                         1:07.41 PC-A+  

  7 Lemoine, Avery            14 ALGA-PC                        1:09.79 PC-B   

  8 Fong, Kendall             14 UN-PC                          1:16.37        

  9 Wong, Brandon             13 ALGA-PC                        1:19.33        

 10 Huang, Jiahao             14 ALGA-PC                        1:22.82        

 -- Edison, Kyle              13 ALGA-PC                             DQ        

 -- Tzvetkov, Plamen          14 AIA-PC                              DQ        

 

Boys 13-14 200 Yard IM

===============================================================================

        2:11.89  13-14 FW

        2:16.99  13-14 JO

        2:27.99  13-14 PC-A

        2:42.79  13-14 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Clavin, Arron             14 AIA-PC                         2:06.37 FW     

  2 Oreshkov, Anthony         14 AIA-PC                         2:17.92 PC-A   

  3 Chu, Aaron                14 AIA-PC                         2:21.41 PC-A+  

  4 Cuenca, Jake              14 AIA-PC                         2:22.12 PC-A   

  5 Cantal, Anthony           14 AIA-PC                         2:29.70 PC-B   

  6 Singh, Navraj             13 AIA-PC                         2:30.63 PC-B   

  7 Lemoine, Avery            14 ALGA-PC                        2:33.13 PC-B   

  8 Fong, Kendall             14 UN-PC                          2:42.44 PC-B+  

  9 Wong, Brandon             13 ALGA-PC                        2:44.90        

 10 Edison, Kyle              13 ALGA-PC                        3:38.78        

 

Boys 15-16 50 Yard Freestyle

===============================================================================

          23.19  15-16 FW

          24.49  15-16 JO

          26.49  15-16 PC-A

          29.09  15-16 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Korelov, Misha            15 ALGA-PC                          23.30 JO     

  2 Thompson, Jacob           16 ALGA-PC                          24.61 PC-A   

  3 Lee, Tobey                16 AIA-PC                           24.64 PC-A   

  4 Davis, Jack               15 ALGA-PC                          27.58 PC-B   

  5 Floyd, Mitchell           16 AIA-PC                           27.66 PC-B   

  6 Lee, Ju-Hoon              16 ALGA-PC                          28.41 PC-B   

 

Boys 15-16 100 Yard Freestyle

===============================================================================

          50.99  15-16 FW

          52.99  15-16 JO

          57.29  15-16 PC-A

        1:02.99  15-16 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Korelov, Misha            15 ALGA-PC                          50.31 FW     

  2 Thompson, Jacob           16 ALGA-PC                          52.86 JO     

  3 Lee, Tobey                16 AIA-PC                           57.12 PC-A   

  4 Davis, Jack               15 ALGA-PC                        1:00.76 PC-B   

  5 Floyd, Mitchell           16 AIA-PC                         1:02.73 PC-B   

  6 Lee, Ju-Hoon              16 ALGA-PC                        1:03.34        

 

Boys 15-16 100 Yard Backstroke

===============================================================================

          58.89  15-16 FW

        1:03.49  15-16 JO

        1:08.59  15-16 PC-A

        1:15.39  15-16 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Korelov, Misha            15 ALGA-PC                          56.70 FW     

  2 Thompson, Jacob           16 ALGA-PC                        1:02.98 JO+    

  3 Lee, Tobey                16 AIA-PC                         1:06.69 PC-A   

  4 Lee, Ju-Hoon              16 ALGA-PC                        1:12.30 PC-B   

 

Boys 15-16 100 Yard Breaststroke

===============================================================================

        1:05.69  15-16 FW

        1:10.39  15-16 JO

        1:15.99  15-16 PC-A

        1:23.59  15-16 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Korelov, Misha            15 ALGA-PC                        1:03.58 FW     

  2 Thompson, Jacob           16 ALGA-PC                        1:09.92 JO+    

  3 Davis, Jack               15 ALGA-PC                        1:12.50 PC-A   

  4 Floyd, Mitchell           16 AIA-PC                         1:14.90 PC-A+  

  5 Lee, Ju-Hoon              16 ALGA-PC                        1:19.72 PC-B   

 

Boys 15-16 100 Yard Butterfly

===============================================================================

          57.19  15-16 FW

          59.89  15-16 JO

        1:04.69  15-16 PC-A

        1:11.19  15-16 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Korelov, Misha            15 ALGA-PC                          56.40 FW     

  2 Lee, Tobey                16 AIA-PC                           59.30 JO     

  3 Thompson, Jacob           16 ALGA-PC                        1:03.74 PC-A+  

  4 Lee, Ju-Hoon              16 ALGA-PC                        1:10.51 PC-B+  

  5 Floyd, Mitchell           16 AIA-PC                         1:16.93        

 

Boys 15-16 200 Yard IM

===============================================================================

        2:06.29  15-16 FW

        2:13.39  15-16 JO

        2:24.09  15-16 PC-A

        2:38.49  15-16 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Korelov, Misha            15 ALGA-PC                        2:04.15 FW     

  2 Thompson, Jacob           16 ALGA-PC                        2:14.29 PC-A   

  3 Davis, Jack               15 ALGA-PC                        2:45.80        

 

Boys 17-18 50 Yard Freestyle

===============================================================================

          23.19  17-18 FW

          24.49  17-18 JO

          26.49  17-18 PC-A

          29.09  17-18 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Kelly, Daniel             17 UN-PC                            24.19 JO+    

 

Boys 17-18 100 Yard Freestyle

===============================================================================

          50.99  17-18 FW

          52.99  17-18 JO

          57.29  17-18 PC-A

        1:02.99  17-18 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Kelly, Daniel             17 UN-PC                            53.56 PC-A+  

 

Boys 17-18 100 Yard Backstroke

===============================================================================

          58.89  17-18 FW

        1:03.49  17-18 JO

        1:08.59  17-18 PC-A

        1:15.39  17-18 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Kelly, Daniel             17 UN-PC                          1:01.81 JO+    

 

Boys 17-18 100 Yard Breaststroke

===============================================================================

        1:05.69  17-18 FW

        1:10.39  17-18 JO

        1:15.99  17-18 PC-A

        1:23.59  17-18 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Kelly, Daniel             17 UN-PC                          1:13.59 PC-A+  

 

Boys 17-18 200 Yard IM

===============================================================================

        2:06.29  17-18 FW

        2:13.39  17-18 JO

        2:24.09  17-18 PC-A

        2:38.49  17-18 PC-B

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Kelly, Daniel             17 UN-PC                          2:17.26 PC-A+  

 

Boys 26 & Over 1650 Yard Freestyle

===============================================================================

    Name                     Age Team                             Finals        

===============================================================================

  1 Lemke, Zebron             34 AAM-PC                        19:21.05