Background-image
SSL Championship Results

 Please see the attached results.

 

Licensed to Northern Nevada Aquatics
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 8/6/2015 12:01 PM
                     Summer League Champs 2015 - 8/1/2015                      
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Chloe               6 CARS-PC                28.69      22.14   20  
  2 Hall, Mia                  5 SBSS                   26.48      26.47   17  
  3 Raymond, Molly             6 LOS                    27.74      29.20   16  
  4 Douglass, Ellie            6 SBSS                   35.38      33.50   15  
  5 Leach, Ella                5 SBSS                      NT      34.96   14  
  6 Christenson, Moregan       6 RENO-PC                41.08      37.24   13  
  7 Shuman, Clara              5 LOS                    37.24      40.37   12  
  8 Kieckhefer, Lucerne        6 SBSS                   44.56      41.38   11  
  9 Dow, Alyssa                6 SBSS                      NT      46.51    9  
 
Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Christenson, Moregan       6 RENO-PC              2:08.31    1:22.08   20  
  2 Dow, Alyssa                6 SBSS                      NT    1:45.83   17  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Mia                  5 SBSS                   29.64      28.83   20  
  2 Clark, Chloe               6 CARS-PC                27.48      29.94   17  
  3 Leach, Ella                5 SBSS                      NT      34.81   16  
  4 Raymond, Molly             6 LOS                    34.05      36.34   15  
  5 Douglass, Ellie            6 SBSS                   45.83      41.77   14  
  6 Dow, Alyssa                6 SBSS                      NT      43.00   13  
  7 Kieckhefer, Lucerne        6 SBSS                   35.21      45.33   12  
  8 Shuman, Clara              5 LOS                    45.62    1:02.33   11  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Chloe               6 CARS-PC                39.75      40.20   20  
  2 Douglass, Ellie            6 SBSS                   45.59      45.96   17  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Mia                  5 SBSS                      NT      32.58   20  
  2 Raymond, Molly             6 LOS                    43.90      33.53   17  
  3 Christenson, Moregan       6 RENO-PC              1:11.14      45.81   16  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tomlinson, Emma            8 SBSS                      NT      17.34   20  
  2 Porter, Isabella           8 NNA-PC                 16.04      19.50   17  
  3 Foster, Hannah             8 SBSS                   20.24      20.78   16  
  4 Heaton, Ella               7 SBSS                   26.20      23.00   15  
  5 Lucas, Melanie             7 SBSS                   28.08      23.46   14  
  6 Smith, Avery               8 SBSS                   25.64      23.89   13  
  7 Baker, Taylor              8 SBSS                   23.94      24.27   12  
  8 Abell, Olivia              7 SBSS                   25.93      24.87   11  
  9 Kellerman, Isabel          7 SBSS                   25.39      24.88    9  
 10 Barry, Rachel              8 SBSS                   24.07      26.00    7  
 11 Abundis, Aleyla            7 NNA-PC                    NT      28.08    6  
 12 Linker, Diamond            7 RENO-PC                32.40      28.33    5  
 13 Kaifesh, Aubree            7 CARS-PC                34.75      33.73    4  
 14 Cronin, Tatum              7 SBSS                   34.52      34.13    3  
 15 Riley, Jenna               7 LOS                    36.30      35.00    2  
 16 Medina, Kaisa              7 RENO-PC                49.37      39.14    1  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Christenson, Mylie         8 RENO-PC              1:04.32      48.47   20  
  2 Skara, Rhea                8 SBSS                      NT      50.34   17  
  3 Wiese, Rebecca             7 SBSS                   50.49      52.01   16  
  4 Raker, Elenor              7 SPRKS-SN                  NT      52.26   15  
  5 Baker, Taylor              8 SBSS                      NT      55.56   14  
  6 Martinez, Aliya            7 SBSS                   55.11      59.22   13  
  7 Shank, Penny               8 NNA-PC                 50.89    1:00.59   12  
  8 Demitropoulas, Avery       8 SBSS                      NT    1:01.17   11  
  9 Abundis, Aleyla            7 NNA-PC                    NT    1:05.13    9  
 10 Linker, Diamond            7 RENO-PC              1:09.52    1:09.82    7  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Foster, Hannah             8 SBSS                   25.00      25.63   20  
  2 Porter, Isabella           8 NNA-PC                 19.70      26.01   17  
  3 Skara, Rhea                8 SBSS                      NT      26.50   16  
  4 Tomlinson, Emma            8 SBSS                      NT      27.09   15  
  5 Demitropoulas, Avery       8 SBSS                   28.00      28.22   14  
  6 Abell, Olivia              7 SBSS                   25.51      28.64   13  
  7 Cronin, Tatum              7 SBSS                   31.01      29.63   12  
  8 Abundis, Aleyla            7 NNA-PC                    NT      30.18   11  
  9 Kellerman, Isabel          7 SBSS                   29.81      30.40    9  
 10 Linker, Diamond            7 RENO-PC                36.39      30.64    7  
 11 Hill, Ava                  7 NNA-PC                    NT      31.01    6  
 12 Smith, Avery               8 SBSS                   28.41      31.90    5  
 13 Barry, Rachel              8 SBSS                   40.09      36.68    4  
 14 Riley, Jenna               7 LOS                    34.16      37.65    3  
 15 Kaplan, Sophie             7 SPRKS-SN               34.03      38.08    2  
 16 Kaifesh, Aubree            7 CARS-PC                42.13      43.03    1  
 17 Medina, Kaisa              7 RENO-PC              1:13.11      50.52  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Christenson, Mylie         8 RENO-PC                28.82      27.90   20  
  2 Tomlinson, Emma            8 SBSS                      NT      28.33   17  
  3 Barry, Rachel              8 SBSS                   30.11      29.06   16  
  4 Baker, Taylor              8 SBSS                   36.91      30.84   15  
  5 Martinez, Aliya            7 SBSS                   32.23      31.02   14  
  6 Demitropoulas, Avery       8 SBSS                   33.00      33.64   13  
  7 Lucas, Melanie             7 SBSS                   34.69      34.83   12  
  8 Skara, Rhea                8 SBSS                      NT      35.82   11  
  9 Wiese, Rebecca             7 SBSS                   38.15      38.51    9  
 10 Kellerman, Isabel          7 SBSS                   36.83      39.47    7  
 11 Hill, Ava                  7 NNA-PC                    NT      40.95    6  
 12 Riley, Jenna               7 LOS                    43.70      43.25    5  
 13 Kaifesh, Aubree            7 CARS-PC                40.89      45.08    4  
 14 Kaplan, Sophie             7 SPRKS-SN               45.55      51.61    3  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Porter, Isabella           8 NNA-PC                 19.70      21.15   20  
  2 Raker, Elenor              7 SPRKS-SN                  NT      24.21   17  
  3 Shank, Penny               8 NNA-PC                    NT      26.31   16  
  4 Foster, Hannah             8 SBSS                   30.30      26.81   15  
  5 Lucas, Melanie             7 SBSS                   25.61      27.48   14  
  6 Abell, Olivia              7 SBSS                   26.41      27.49   13  
  7 Martinez, Aliya            7 SBSS                   28.53      28.64   12  
  8 Heaton, Ella               7 SBSS                   32.40      29.75   11  
  9 Hill, Ava                  7 NNA-PC                    NT      44.74    9  
 10 Medina, Kaisa              7 RENO-PC              1:22.41      52.14    7  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Raker, Elenor              7 SPRKS-SN                  NT    2:03.53   20  
  2 Shank, Penny               8 NNA-PC                    NT    2:04.62   17  
  3 Christenson, Mylie         8 RENO-PC              3:54.27    2:08.75   16  
  4 Wiese, Rebecca             7 SBSS                 2:33.01    2:24.32   15  
 
Girls 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Christenson, Mikaela      10 RENO-PC                18.00      18.56   20  
  2 Hernandez, Angenique      10 NNA-PC                    NT      18.74   17  
  3 Cronin, Kiah              10 SBSS                   19.34      19.07   16  
  4 Kinne, Leah               10 SBSS                   22.00      20.40   15  
  5 Tura, Sheama              10 NNA-PC                    NT      20.68   14  
  6 Tillotson, Sophia          9 NNA-PC                    NT      22.76   13  
  7 Riley, Kaitlyn            10 LOS                    24.13      23.31   12  
  8 Johnson, Camille          10 SPRKS-SN               30.40      29.32   11  
  9 McHenry, Peyton            9 RENO-PC                35.31      30.51    9  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koval, Anna                9 NNA-PC                 38.20      36.12   20  
  2 Christenson, Mikaela      10 RENO-PC                40.26      40.40   17  
  3 Hernandez, Angenique      10 NNA-PC                    NT      44.89   16  
  4 Johnson, Faith            10 SPRKS-SN               50.87      46.09   15  
  5 Belford, Kaia             10 NNA-PC                    NT      49.55   14  
  6 Kaplan, Isabel             9 SPRKS-SN               52.02      53.09   13  
  7 Kanekoa, Lahela            9 NNA-PC                    NT    1:03.34   12  
  8 McHenry, Peyton            9 RENO-PC              1:20.02    1:07.91   11  
 
Girls 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Riley, Kaitlyn            10 LOS                    22.76      24.08   20  
  2 Tillotson, Sophia          9 NNA-PC                    NT      25.27   17  
  3 Tura, Sheama              10 NNA-PC                    NT      26.70   16  
  4 Kaplan, Isabel             9 SPRKS-SN               25.22      28.34   15  
  5 Kanekoa, Lahela            9 NNA-PC                    NT      29.73   14  
  6 Belford, Kaia             10 NNA-PC                    NT      30.43   13  
  7 McHenry, Peyton            9 RENO-PC                57.05      33.99   12  
  8 Johnson, Camille          10 SPRKS-SN               38.40      38.72   11  
 
Girls 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cronin, Kiah              10 SBSS                   25.24      26.13   20  
  2 Kinne, Leah               10 SBSS                   33.00      29.90   17  
  3 Tillotson, Sophia          9 NNA-PC                    NT      30.02   16  
  4 Riley, Kaitlyn            10 LOS                    30.44      30.94   15  
  5 Kaplan, Isabel             9 SPRKS-SN               33.06      32.14   14  
  6 Tura, Sheama              10 NNA-PC                    NT      33.33   13  
  7 Johnson, Faith            10 SPRKS-SN               54.68      33.66   12  
  8 Belford, Kaia             10 NNA-PC                    NT      41.55   11  
 
Girls 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koval, Anna                9 NNA-PC                 20.12      18.14   20  
  2 Cronin, Kiah              10 SBSS                   21.33      21.26   17  
  3 Johnson, Faith            10 SPRKS-SN               28.89      22.02   16  
  4 Hernandez, Angenique      10 NNA-PC                    NT      22.19   15  
  5 Kanekoa, Lahela            9 NNA-PC                    NT      28.55   14  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koval, Anna                9 NNA-PC                    NT    1:33.71   20  
  2 Christenson, Mikaela      10 RENO-PC              1:41.23    1:43.44   17  
  3 Kinne, Leah               10 SBSS                      NT    2:01.05   16  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Willis, Anika             11 SPRKS-SN               41.46      38.22   20  
  2 Welker, Kenedi            12 NNA-PC                 42.00      39.01   17  
  3 Kwong, Linda              11 SBSS                   47.06      39.65   16  
  4 Kaiser, Janine            11 NNA-PC                 41.96      42.45   15  
  5 Robels, Melissa           11 SPRKS-SN                  NT      46.55   14  
  6 Parratt, Tyler            11 NNA-PC                 50.96      47.66   13  
  7 Kieckhefer, Aspen         11 SBSS                   48.46      50.09   12  
  8 Cullom, Ginger            11 CARS-PC                55.15      57.37   11  
  9 Freeman, Lydia            12 SBSS                 1:07.48    1:06.43    9  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koval, Alexandra          12 NNA-PC               1:14.36    1:10.14   20  
  2 Kinne, Lexi               11 SBSS                      NT    1:26.53   17  
  3 McMinn, Isabella          12 SBSS                 1:32.14    1:29.51   16  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Welker, Kenedi            12 NNA-PC                 53.00      43.55   20  
  2 Kieckhefer, Aspen         11 SBSS                 1:04.32      50.96   17  
  3 Parratt, Tyler            11 NNA-PC                 54.96      56.60   16  
  4 Robels, Melissa           11 SPRKS-SN                  NT      56.81   15  
  5 Freeman, Lydia            12 SBSS                 1:20.36    1:12.19   14  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koval, Alexandra          12 NNA-PC                 42.45      42.37   20  
  2 Reich, Ava                11 SBSS                   45.21      44.81   17  
  3 Kinne, Lexi               11 SBSS                   52.00      50.18   16  
  4 Kwong, Linda              11 SBSS                 1:00.46      56.25   15  
  5 McMinn, Isabella          12 SBSS                 1:40.64      57.04   14  
  6 Kaiser, Janine            11 NNA-PC                 56.19      59.95   13  
  7 Cullom, Ginger            11 CARS-PC              1:03.12    1:01.26   12  
  8 Robels, Melissa           11 SPRKS-SN                  NT    1:02.14   11  
  9 Parratt, Tyler            11 NNA-PC               1:00.09    1:04.91    9  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reich, Ava                11 SBSS                   35.77      35.12   20  
  2 Welker, Kenedi            12 NNA-PC                 55.00      45.01   17  
  3 Kaiser, Janine            11 NNA-PC                 52.82      57.45   16  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koval, Alexandra          12 NNA-PC               1:25.79    1:20.89   20  
  2 Reich, Ava                11 SBSS                 1:22.74    1:24.55   17  
  3 Kinne, Lexi               11 SBSS                 1:41.00    1:39.14   16  
  4 Willis, Anika             11 SPRKS-SN             1:46.48    1:40.65   15  
  5 McMinn, Isabella          12 SBSS                 1:43.58    1:44.81   14  
  6 Kwong, Linda              11 SBSS                 1:59.39    1:52.72   13  
  7 Kieckhefer, Aspen         11 SBSS                 1:55.08    2:04.19   12  
 
Girls 13-99 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gaarenstroom, Nicole      15 NNA-PC                 36.17      36.34   20  
  2 Robles, Jessica           13 SPRKS-SN                  NT      42.73   17  
 
Girls 13-99 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gaarenstroom, Nicole      15 NNA-PC               1:20.87    1:20.14   20  
  2 Robles, Jessica           13 SPRKS-SN                  NT    1:43.87   17  
 
Girls 13-99 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gaarenstroom, Nicole      15 NNA-PC                    NT      46.28   20  
  2 Robles, Jessica           13 SPRKS-SN                  NT      53.88   17  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McIntosh, Gile             6 SBSS                      NT      33.08   20  
  2 Ayala, Keagan              5 LOS                    33.93      34.39   17  
  3 Raker, Oliver              5 SPRKS-SN                  NT      34.97   16  
  4 Kieckhefer, Lincoln        6 SBSS                   42.98      36.65   15  
  5 Swenski, Ethan             6 SBSS                   38.87      38.77   14  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McIntosh, Gile             6 SBSS                      NT      34.33   20  
  2 Swenski, Ethan             6 SBSS                   39.75      40.14   17  
  3 Ayala, Keagan              5 LOS                    41.77      43.50   16  
  4 Raker, Oliver              5 SPRKS-SN                  NT      50.40   15  
  5 Kieckhefer, Lincoln        6 SBSS                   44.05      52.46   14  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Porter, Brooks             6 NNA-PC                 28.00      26.51   20  
  2 Raker, Oliver              5 SPRKS-SN                  NT      48.46   17  
  3 Ayala, Keagan              5 LOS                    50.77      54.90   16  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Porter, Brooks             6 NNA-PC                 24.00      27.75   20  
 
Boys 6 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Porter, Brooks             6 NNA-PC               2:13.00    1:58.75   20  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koval, Jacob               7 NNA-PC                 20.77      18.82   20  
  2 Ayala, Cadel               7 LOS                    20.63      19.52   17  
  3 Hammerstone, Jacob         8 SBSS                   21.81      22.14   16  
  4 Thornton, Wilson           7 LOS                    27.30      22.40   15  
  5 Reddig, Jaxon              8 SBSS                   22.55      22.63   14  
  6 Horton, Jaxon              7 SBSS                      NT      22.77   13  
  7 Shustov, Vlad              8 SPRKS-SN               22.26      24.34   12  
  8 McCuller, Rahim            7 LOS                    24.90      24.51   11  
  9 Sei, Aidan                 8 SBSS                   25.24      27.13    9  
 10 Bahin-Aein, Kian           7 LOS                    32.30      29.03    7  
 11 Hall, Sam                  8 SBSS                   22.47      29.64    6  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kirby, Chance              7 SBSS                   41.25      43.90   20  
  2 Shustov, Vlad              8 SPRKS-SN               49.25      50.86   17  
  3 Skara, Michael             8 SBSS                      NT      51.41   16  
  4 Smith, Gavin               8 SBSS                   52.53      53.65   15  
  5 Bradeson, Drew             8 SBSS                      NT      53.90   14  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Sam                  8 SBSS                   24.63      23.95   20  
  2 Koval, Jacob               7 NNA-PC                 24.81      24.38   17  
  3 Smith, Gavin               8 SBSS                   25.75      25.53   16  
  4 Shustov, Vlad              8 SPRKS-SN               27.68      25.55   15  
  5 Hammerstone, Jacob         8 SBSS                   25.38      26.34   14  
  6 Ayala, Cadel               7 LOS                    28.40      26.37   13  
  7 Skara, Michael             8 SBSS                      NT      27.62   12  
  8 Bradeson, Drew             8 SBSS                   25.47      28.11   11  
  9 Thornton, Wilson           7 LOS                    29.48      29.01    9  
 10 McCuller, Rahim            7 LOS                    28.48      32.23    7  
 11 Bahin-Aein, Kian           7 LOS                    30.44      33.35    6  
 12 Horton, Jaxon              7 SBSS                      NT      35.15    5  
 13 Sei, Aidan                 8 SBSS                   32.73      38.14    4  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradeson, Drew             8 SBSS                   31.08      28.92   20  
  2 Hammerstone, Jacob         8 SBSS                   29.68      29.39   17  
  3 Reddig, Jaxon              8 SBSS                      NT      30.14   16  
  4 Koval, Jacob               7 NNA-PC                 42.39      30.58   15  
  5 Skara, Michael             8 SBSS                      NT      32.78   14  
  6 Horton, Jaxon              7 SBSS                      NT      36.02   13  
  7 Ayala, Cadel               7 LOS                    43.20      36.20   12  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reddig, Jaxon              8 SBSS                   23.26      23.07   20  
  2 Kirby, Chance              7 SBSS                   22.45      23.65   17  
  3 Smith, Gavin               8 SBSS                   24.65      28.24   16  
  4 Hall, Sam                  8 SBSS                   31.86      28.33   15  
  5 McCuller, Rahim            7 LOS                    46.67      47.01   14  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kirby, Chance              7 SBSS                 2:15.01    1:57.34   20  
 
Boys 9-10 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Jack                10 SBSS                   17.17      17.64   20  
  2 Parkhurst, Luke            9 SBSS                      NT      21.87   17  
  3 Munaweera, Shenal          9 LOS                    25.43      24.77   16  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Jack                10 SBSS                   37.38      39.63   20  
 
Boys 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Jack                10 SBSS                   20.83      21.02   20  
  2 Wiese, Owen                9 SBSS                   25.85      23.10   17  
  3 Munaweera, Shenal          9 LOS                    28.99      28.14   16  
  4 Parkhurst, Luke            9 SBSS                      NT      28.80   15  
 
Boys 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parkhurst, Luke            9 SBSS                      NT      29.69   20  
 
Boys 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wiese, Owen                9 SBSS                   23.37      26.87   20  
  2 Munaweera, Shenal          9 LOS                    32.50      35.94   17  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wiese, Owen                9 SBSS                 2:08.03    2:09.83   20  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Otuafi, Owen              12 SPRKS-SN               32.87      32.69   20  
  2 Bush, Christopher         12 RENO-PC                39.07      38.81   17  
  3 Thornton, Jack            11 NNA-PC                    NT      42.13   16  
  4 Kieckhefer, Austin        11 SBSS                   52.18      47.53   15  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shank, Jack               12 NNA-PC                    NT    1:16.32   20  
  2 Neufield, Salem           11 NNA-PC                    NT    1:23.14   17  
  3 Bush, Christopher         12 RENO-PC              1:24.38    1:27.58   16  
  4 Ratfield, Sean            11 SBSS                 2:06.09    1:40.81   15  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neufield, Salem           11 NNA-PC                    NT      43.97   20  
  2 Thornton, Jack            11 NNA-PC                    NT      45.00   17  
  3 Cooley, Derek             12 SBSS                   45.53      47.03   16  
  4 Ratfield, Sean            11 SBSS                   43.79      48.84   15  
  5 Kieckhefer, Austin        11 SBSS                   53.97      55.18   14  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Otuafi, Owen              12 SPRKS-SN               41.76      41.76   20  
  2 Neufield, Salem           11 NNA-PC                    NT      54.70   17  
  3 Bush, Christopher         12 RENO-PC              1:06.54      55.06   16  
  4 Ratfield, Sean            11 SBSS                   59.00      59.90   15  
  5 Kieckhefer, Austin        11 SBSS                 1:01.87    1:03.37   14  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shank, Jack               12 NNA-PC                    NT      36.10   20  
  2 Cooley, Derek             12 SBSS                   41.25      41.76   17  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shank, Jack               12 NNA-PC                    NT    1:20.58   20  
  2 Otuafi, Owen              12 SPRKS-SN             1:26.66    1:22.83   17  
  3 Cooley, Derek             12 SBSS                 1:39.89    1:40.82   16  
 
Boys 13-99 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Medina, Samuel            13 RENO-PC              1:30.22      58.44   20  
 
Boys 13-99 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Medina, Samuel            13 RENO-PC              1:48.32    1:13.82   20  
 
Boys 13-99 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Medina, Samuel            13 RENO-PC              2:07.18    1:43.08   20