Background-image
Sponsors
Past Champions

Central Zone Champions


Taylor Sanders 13-14 100 Breast 2004
Taylor Sanders 13-14 200 Breast 2004

 

 

 

Speedo Sectional Champions


Mike Payne      Senior 50 Free     2002
       

Mid-States Quad Meet Champions


Taylor Sanders 13-14 200 IM 2005
Taylor Sanders           13-14 200 Breast 2005

 

Age Group State Champions (LCM)


Grace Haskett 11-12 50 Back 2011
Grace Haskett 10 & U 50 Back 2009
Luke Haskett 13-14 200 Back 2009
Luke Haskett               13-14 100 Back 2009

 

Age Group State Champions (SCY)


Taylor Sanders               13-14    400 IM 2005
Taylor Sanders 13-14 200 Free 2005
Taylor Sanders 13-14 100 Breast 2005
Taylor Sanders            13-14 200 Breast 2005

 

Senior State Champions (SCY)


Luke Haskett             Senior 100 Back   2011

 

Divisional Champions (LCM)


Kitty Gabhart 11-12 50 Back 2014
Paul Gabhart             13-14 200 Breast 2013
Paul Gabhart 13-14 200 Fly 2013

 

Divisional Champions (SCY)


Andrew Swenson 13-14 100 Fly 2015
Alex Manke Senior 200 Free 2015
Alex Manke Senior 500 Free 2015
Emma Gabhart 10 & U 200 Free 2015
Paul Gabhart                13-14 1650 Free 2014
Paul Gabhart 13-14 100 Breast 2014
Alex Manke 13-14 200 Free 2014
Alexander Swenson 10 & U 100 Free 2014
Alexander Swenson 10 & U 50 Fly 2014
Andrew Swenson 11-12 50 Breast 2014
Andrew Swenson 11-12 100 Breast 2014
Coleen Gabhart Senior 200 Breast 2013
Paul Gabhart 13-14 200 Free 2013
Paul Gabhart 13-14 400 IM 2013
Andrew Swenson 11-12 50 Free 2013
Paul Gabhart 11-12 100 Back 2012
Paul Gabhart 11-12 100 Free 2012
Paul Gabhart 11-12 50 Fly 2012
Grace Haskett 13-14 100 Free 2012
Brendon Smith 13-14 200 IM 2012
Brendon Smith 13-14 100 Free 2012
Andrew Swenson 10 & U 50 Free 2012
Paul Gabhart 11-12 50 Back 2011
Luke Haskett Senior 100 Fly 2011
Luke Haskett Senior 50 Free 2011
Luke Haskett Senior 200 Free 2011
Luke Haskett Senior 100 Free 2011
Luke Haskett Senior 100 Breast 2011
Arthur Cross-Najafi 13-14 50 Free 2010
Brendon Smith 11-12 100 Fly 2010
Luke Haskett 13-14 50 Free 2009
Luke Haskett 13-14 200 Breast 2009
Luke Haskett 13-14 100 Breast 2009
Rosanna van der Kleij Senior 100 Free 2008
Luke Haskett 11-12 50 Fly 2007
Nathan Lee 11-12 50 Free 2006
Luke Haskett 10 & U 50 Fly 2005
Andrea Advincula Senior 100 Fly 2002
Barron Hewetson Senior 200 Free 2002
Taylor Sanders 11-12 50 Back 2002
Taylor Sanders 11-12 100 Back 2002
Taylor Sanders 11-12 100 Free 2002