Background-image
Partners
Making+Waves+Team+Store
Michigan+Swimming
East+Central+YMCA
USA+Swimming
Central+Zone
OnDeck
Meet+Mobile
Fall REG Swimmer Group List 2019-2020

 2019-2020- SHORT COURSE SWIM ROSTER GROUP LISTING

R=RED WI / WII=White I/ White II BI / BII=Blue I/ Blue II

SR=Senior

Last Name First Name group Gender
Ackerson Amelia BII F
Adams Kira BII F
Anderson Garrett BI M
Anderson Nicholas SR  M
Anderson Ian WI M
Bauer Micah SR M
Bauer Alice WI F
Bauer Liam WII M
Baumann Nora  WII F
Baumann Tess WII F
Bergerson Jacob BI M
Bills Avery SR F
Bongiorno Claire SR F
Boss Eric WI M
Boss Evan WI M
Brammer Emmalynn BI F
Brammer Owen BI M
Brayton Elyse SR F
Brayton Maisy R F
Brayton Brooke BI F
Byland Mariah  WII F
Byrne Molly BI F
Cabbage Ella BII F
Chandler Olin WII M
Cobb Spencer BI M
Cobbley Neveah BI M
Collins Van BI M
Collins Will WII M
Corpus Abigail BI F
Coulter Samantha WII F
Crosby Camryn SR F
Cummins Reese SR M
Cundiff Bryce BII M
DeBruyn Adrian BII M
DeBruyn Molly SR F
DeBruyn Annika  R F
Deloach Angelina WI F
Dickinson Michael WII M
Diehl Maddie R F
Douglass Foster BI M
Drew Matthew SR M
Eaton Trey WII M
Espinoza Ethan BI M
Fetters Ella  R F
Freundl Ben SR M
Geht Audrey R F
Gest Soren BI M
Gest Ethan  R M
Glenn Anna BI F
Glenn Lila BII F
Gorno Katherine SR F
Hagerty Erin SR F
Harbold Frannie  R F
Hardy Paige BI F
Harris Claudia BI F
Hartman Reese WII M
Hellem Mary Jane SR F
Henderson Owen WII M
Hintz Isaac SR M
Hirsch Lola WI F
Hochstetler Lucy WI F
Houghton Abigail BI F
Irish Cadence WII F
Jarvis Brent SR M
Jensen Derek BII M
Kaberle Kendall BII F
Keillor Cameron BI M
Kornexl Elizabeth SR F
Lantz Hannah WII F
Lechota Rebecca WII F
Lee Katrina BII F
Lee Audrey SR F
Lee Caroline SR F
Leonard Alexis BII F
Lewandowski Summer BI F
Luyt Emery  WII F
Lyon Nola WI F
Macnowski Kayla BI F
Macnowski Jay WI M
March Ellyson BII F
March Winnie  R F
March  Gracelyn WII F
Martin Hailey  WI F
Martin Colin  WI M
Martin Madison  WII F
McIntyre Anna WII F
Mueller Lauren  WII F
Myers Gabbie BI F
Myers Lukas BI M
Myler Robert BII M
Neuhardt Ella BI F
Nico Tessa SR F
Olsen Maeve WII F
O'Neil-Gest Soren BI M
O'Neil-Gest Ethan  R M
Palacpac Jonathan BII M
Pantsiukthou Elina  WI/WII F
Pantsiukthou Nazar WI/WII M
Parvel James BII M
Piper Thomson R F
Plum Beatrice BII F
Plum Charlie WII M
Provins Ella SR F
Rae Camdyn WII M
Rutkowski Nicholas BI M
Ritchie Paige BII F
Rowe Grace  BI F
Rowe Henry  R M
Rowe Katherine  R F
Rowe Blake SR M
Schiller Daklen BI M
Schillinger Paige BI F
Schillinger Cora  WI F
Schroeder Marian WI F
Sheard Logan SR M
Skendzel Paul  WII M
Smith  Savannah BI F
Smith  Morgan  SR F
Somerville Jillian WII F
St. John Mackenzie SR F
St. John Caleb SR M
Studinkski John WI M
Thiel Myleigha WII F
Timmer Leah SR F
Treadway Kade WI M
Tursman Mia WII F
Tursman Sam  WII M
Ulatowski Mason SR M
Ulatowski Mally SR F
Veeser Nolan R M
Veeser Nathan WII M
Warring Deven R F
Wenger Ethan WII M
Wierda Jake BI M
Wilson Amber WII F
Wolfe Amelia "Mia" WI F
Zeratsky Ava Rae WI F