Sponsors
Speedo
Elsmore
5/2 Intrasquad
Girls 50 Yard Freestyle C5, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vonderahe, Addy C         13 DA-PC                     NT      24.71   20  
  2 Busquets, Ella L          11 DA-PC                     NT      25.77   17  
  3 Busquets, Eva C           13 DA-PC                     NT      25.81   16  
  4 Parkinson, Lexi C         12 DA-PC                     NT      25.82   15  
  5 Venetta, Zoe L            12 DA-PC                     NT      26.54   14  
  6 Palmer, Kate M            12 DA-PC                     NT      26.73   13  
  7 Babushkina, Sasha         12 DA-PC                     NT      27.01   12  
  8 Senn, Ana R               13 DA-PC                     NT      27.23   11  
  9 Flemer, Brooke A          12 DA-PC                     NT      27.36    9  
 10 Page, Kayden E            13 DA-PC                     NT      27.89    7  
 11 Bidwell, Brenna J         13 DA-PC                     NT      28.37    6  
 12 Hsu, Natalie J            13 DA-PC                     NT      28.59    5  
 
Women 50 Yard Freestyle C7: S2
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sharma, Annika            17 DA-PC                     NT      24.64   20  
  2 Wight, Caroline G         16 DA-PC                     NT      25.46   17  
 
Girls 50 Yard Freestyle C3, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ung, Samantha             13 DA-PC                     NT      27.49   20  
  2 Mimran, Sophia R          13 DA-PC                     NT      29.12   17  
  3 Allocco, Ayla M           12 DA-PC                     NT      29.43   16  
 
Girls 50 Yard Freestyle C4, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bream, Kaila A            10 DA-PC                     NT      30.04   20  
  2 Babushkina, Sasha         12 DA-PC                     NT      36.83   17  
  3 Chun, Tatelyn R            8 DA-PC                     NT      39.30   16  
 
Women 50 Yard Freestyle C4: S2
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quon, Genesee S           15 DA-PC                     NT      24.65   20  
  2 Torchiana, Lauren M       18 DA-PC                     NT      24.84   17  
  3 Busquets, Layla A         15 DA-PC                     NT      25.24   16  
  4 Callison, Gretta A        15 DA-PC                     NT      25.27   15  
  5 Muaddi, Abby L            18 DA-PC                     NT      25.63   14  
 
Women 50 Yard Freestyle C5: S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Correia, Emily T          16 DA-PC                     NT      25.92   20  
  2 Cleveland, Audrey         17 DA-PC                     NT      25.94   17  
  3 Nguyen, Michelle M        15 DA-PC                     NT      26.26   16  
  4 Chu, Zoe W                16 DA-PC                     NT      26.65   15  
  5 Kunjoor, Khushi K         16 DA-PC                     NT      27.62   14  
  6 Lee, Jinna                15 DA-PC                     NT      27.81   13  
 
Women 50 Yard Freestyle C6: S1B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dy, Rianna E              16 DA-PC                     NT      28.63   20  
  2 Barlev, Danielle E        15 DA-PC                     NT      30.52   17  
  3 Keenan, Aine C            16 DA-PC                     NT      31.75   16  
 
Women 100 Yard Freestyle C10: S2
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fisher, Teagan L          16 DA-PC                     NT      54.86   20  
  2 Wight, Caroline G         16 DA-PC                     NT      55.41   17  
 
Women 100 Yard Freestyle Combine EV34
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lee, Jinna                15 DA-PC                     NT    1:01.44   20  
 
Women 100 Yard Freestyle C7: S2
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stone, Madison T          16 DA-PC                     NT      53.88   20  
  2 Peterson, Sarah D         17 DA-PC                     NT      55.21   17  
  3 Busquets, Layla A         15 DA-PC                     NT      56.40   16  
  4 Muaddi, Abby L            18 DA-PC                     NT      57.16   15  
 
Girls 100 Yard Freestyle C9, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wong, Kobi M              13 DA-PC                     NT    1:01.65   20  
  2 Ung, Samantha             13 DA-PC                     NT    1:01.97   17  
  3 Allocco, Ayla M           12 DA-PC                     NT    1:05.42   16  
  4 Mimran, Sophia R          13 DA-PC                     NT    1:06.19   15  
 
Girls 100 Yard Freestyle C8, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Venetta, Zoe L            12 DA-PC                     NT    1:00.08   20  
  2 Senn, Ana R               13 DA-PC                     NT    1:01.25   17  
  3 Bidwell, Brenna J         13 DA-PC                     NT    1:02.93   16  
 
Girls 100 Yard Freestyle C11, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vonderahe, Addy C         13 DA-PC                     NT      55.34   20  
  2 Busquets, Ella L          11 DA-PC                     NT      56.96   17  
  3 Palmer, Kate M            12 DA-PC                     NT      58.79   16  
  4 Peterson, Clara R         11 DA-PC                     NT      59.69   15  
  5 Fullerton, Reagan C       11 DA-PC                     NT    1:00.03   14  
  6 Page, Kayden E            13 DA-PC                     NT    1:03.40   13  
 
Girls 100 Yard Freestyle C2, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Busquets, Eva C           13 DA-PC                     NT      56.93   20  
  2 Parkinson, Lexi C         12 DA-PC                     NT      57.51   17  
  3 Babushkina, Sasha         12 DA-PC                     NT    1:00.56   16  
 
Women 100 Yard Freestyle COMBINE EV37
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dy, Rianna E              16 DA-PC                     NT    1:04.63   20  
 
Girls 100 Yard Freestyle C7, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bream, Kaila A            10 DA-PC                     NT    1:06.07   20  
 
Women 100 Yard Freestyle S2, C1
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Torchiana, Lauren M       18 DA-PC                     NT      53.49   20  
  2 Quon, Genesee S           15 DA-PC                     NT      54.05   17  
 
Women 100 Yard Freestyle C2: S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cleveland, Audrey         17 DA-PC                     NT      56.03   20  
  2 Chu, Zoe W                16 DA-PC                     NT      58.23   17  
  3 Nguyen, Michelle M        15 DA-PC                     NT      58.45   16  
  4 Kunjoor, Khushi K         16 DA-PC                     NT      58.88   15  
 
Women 100 Yard Freestyle C3: S1B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlev, Danielle E        15 DA-PC                     NT    1:08.89   20  
  2 Keenan, Aine C            16 DA-PC                     NT    1:10.22   17  
 
Women 200 Yard Freestyle S2, C1
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stone, Madison T          16 DA-PC                     NT    1:55.43   20  
 
Women 200 Yard Freestyle C9: S2B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlev, Danielle E        15 DA-PC                     NT    2:31.03   20  
 
Women 200 Yard Freestyle C8: S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cleveland, Audrey         17 DA-PC                     NT    2:03.05   20  
  2 Nguyen, Michelle M        15 DA-PC                     NT    2:13.45   17  
 
Women 200 Yard Freestyle C10: S2
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Muaddi, Abby L            18 DA-PC                     NT    2:01.65   20  
  2 Torchiana, Lauren M       18 DA-PC                     NT    2:02.03   17  
  3 Callison, Gretta A        15 DA-PC                     NT    2:11.31   16  
 
Girls 200 Yard Freestyle C5, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Powell, Allie G           13 DA-PC                     NT    2:09.23   20  
  2 Fullerton, Reagan C       11 DA-PC                     NT    2:15.34   17  
 
Girls 200 Yard Freestyle C10, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bream, Kaila A            10 DA-PC                     NT    2:28.51   20  
  2 Santos, Kaitlin M         10 DA-PC                     NT    2:30.80   17  
 
Girls 500 Yard Freestyle C11, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parkinson, Lexi C         12 DA-PC                     NT    5:38.69   20  
  2 Venetta, Zoe L            12 DA-PC                     NT    5:53.79   17  
 
Women 500 Yard Freestyle S2, C1
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fisher, Teagan L          16 DA-PC                     NT    5:18.15   20  
  2 Peterson, Sarah D         17 DA-PC                     NT    5:25.17   17  
 
Women 500 Yard Freestyle COMBINE EV41
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stone, Madison T          16 DA-PC                     NT    5:15.81   20  
 
Women 1000 Yard Freestyle C10: S2
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peterson, Sarah D         17 DA-PC                     NT   11:07.86   20  
 
Girls 50 Yard Backstroke C10, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Babushkina, Katherine      8 DA-PC                     NT      44.32   20  
  2 Chun, Tatelyn R            8 DA-PC                     NT      46.34   17  
 
Girls 50 Yard Backstroke COMBINE EV243
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flemer, Brooke A          12 DA-PC                     NT      30.81   20  
 
Girls 50 Yard Backstroke COMBINE EV229
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Palmer, Kate M            12 DA-PC                     NT      32.33   20  
 
Girls 100 Yard Backstroke C1, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Santos, Kaitlin M         10 DA-PC                     NT    1:14.91   20  
  2 Bream, Kaila A            10 DA-PC                     NT    1:18.53   17  
 
Women 100 Yard Backstroke C12, S2B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keenan, Aine C            16 DA-PC                     NT    1:16.02   20  
  2 Barlev, Danielle E        15 DA-PC                     NT    1:17.80   17  
 
Women 100 Yard Backstroke C11, S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Correia, Emily T          16 DA-PC                     NT    1:04.12   20  
  2 Cleveland, Audrey         17 DA-PC                     NT    1:05.01   17  
  3 Kunjoor, Khushi K         16 DA-PC                     NT    1:06.06   16  
 
Girls 100 Yard Backstroke C11, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Busquets, Eva C           13 DA-PC                     NT    1:05.26   20  
 
Women 100 Yard Backstroke C7: S2
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Torchiana, Lauren M       18 DA-PC                     NT      58.49   20  
  2 Quon, Genesee S           15 DA-PC                     NT    1:01.98   17  
  3 Fisher, Teagan L          16 DA-PC                     NT    1:03.25   16  
 
Women 100 Yard Backstroke S2, C1
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Muaddi, Abby L            18 DA-PC                     NT      57.74   20  
  2 Wight, Caroline G         16 DA-PC                     NT      58.83   17  
  3 Callison, Gretta A        15 DA-PC                     NT    1:04.99   16  
 
Girls 100 Yard Backstroke C8, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Busquets, Ella L          11 DA-PC                     NT    1:02.69   20  
  2 Flemer, Brooke A          12 DA-PC                     NT    1:06.26   17  
 
Girls 100 Yard Backstroke C12, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mimran, Sophia R          13 DA-PC                     NT    1:12.78   20  
  2 Wong, Kobi M              13 DA-PC                     NT    1:13.54   17  
  3 Allocco, Ayla M           12 DA-PC                     NT    1:17.71   16  
 
Women 200 Yard Backstroke C8: S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Correia, Emily T          16 DA-PC                     NT    2:20.04   20  
  2 Kunjoor, Khushi K         16 DA-PC                     NT    2:20.57   17  
 
Girls 200 Yard Backstroke C2, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Venetta, Zoe L            12 DA-PC                     NT    2:20.11   20  
  2 Senn, Ana R               13 DA-PC                     NT    2:25.64   17  
 
Girls 50 Yard Breaststroke C1, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vigilia, Jamie F          10 DA-PC                     NT      41.91   20  
  2 Chun, Tatelyn R            8 DA-PC                     NT      49.02   17  
 
Girls 100 Yard Breaststroke C6, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ung, Samantha             13 DA-PC                     NT    1:24.48   20  
  2 Mimran, Sophia R          13 DA-PC                     NT    1:30.03   17  
 
Girls 100 Yard Breaststroke C7, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vigilia, Jamie F          10 DA-PC                     NT    1:32.81   20  
  2 Chun, Kaya R              10 DA-PC                     NT    1:38.77   17  
  3 Babushkina, Katherine      8 DA-PC                     NT    1:49.65   16  
  4 Chun, Tatelyn R            8 DA-PC                     NT    1:55.72   15  
 
Girls 100 Yard Breaststroke C2, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bidwell, Brenna J         13 DA-PC                     NT    1:19.22   20  
  2 Hsu, Natalie J            13 DA-PC                     NT    1:19.84   17  
 
Women 100 Yard Breaststroke C2: S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lee, Jinna                15 DA-PC                     NT    1:15.58   20  
 
Girls 100 Yard Breaststroke C8, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Powell, Allie G           13 DA-PC                     NT    1:11.37   20  
  2 Peterson, Clara R         11 DA-PC                     NT    1:13.34   17  
  3 Page, Kayden E            13 DA-PC                     NT    1:18.21   16  
 
Women 200 Yard Breaststroke C11, S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lee, Jinna                15 DA-PC                     NT    2:45.88   20  
 
Girls 200 Yard Breaststroke COMBINE EV244
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bidwell, Brenna J         13 DA-PC                     NT    2:58.53   20  
 
Women 200 Yard Breaststroke COMBINE EV50
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dy, Rianna E              16 DA-PC                     NT    2:52.97   20  
 
Girls 50 Yard Butterfly COMBINE EV216 H4
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peterson, Clara R         11 DA-PC                     NT      30.54   20  
 
Girls 50 Yard Butterfly C8, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fullerton, Reagan C       11 DA-PC                     NT      30.27   20  
 
Girls 50 Yard Butterfly C4, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Santos, Kaitlin M         10 DA-PC                     NT      32.86   20  
  2 Chun, Kaya R              10 DA-PC                     NT      34.58   17  
  3 Vigilia, Jamie F          10 DA-PC                     NT      36.50   16  
 
Women 100 Yard Butterfly C7: S2
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Callison, Gretta A        15 DA-PC                     NT    1:03.88   20  
 
Women 100 Yard Butterfly S2, C1
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sharma, Annika            17 DA-PC                     NT      56.89   20  
  2 Busquets, Layla A         15 DA-PC                     NT    1:00.80   17  
 
Girls 100 Yard Butterfly C2, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vonderahe, Addy C         13 DA-PC                     NT    1:03.37   20  
  2 Busquets, Ella L          11 DA-PC                     NT    1:03.59   17  
  3 Powell, Allie G           13 DA-PC                     NT    1:05.47   16  
  4 Page, Kayden E            13 DA-PC                     NT    1:06.72   15  
 
Girls 100 Yard Butterfly C8, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parkinson, Lexi C         12 DA-PC                     NT    1:04.57   20  
  2 Busquets, Eva C           13 DA-PC                     NT    1:05.86   17  
  3 Hsu, Natalie J            13 DA-PC                     NT    1:11.20   16  
  4 Babushkina, Sasha         12 DA-PC                     NT    1:11.92   15  
 
Women 100 Yard Butterfly C11, S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chu, Zoe W                16 DA-PC                     NT    1:02.55   20  
  2 Nguyen, Michelle M        15 DA-PC                     NT    1:04.04   17  
 
Women 100 Yard Butterfly COMBINE EV44
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quon, Genesee S           15 DA-PC                     NT    1:02.10   20  
 
Women 200 Yard Butterfly C10: S2
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sharma, Annika            17 DA-PC                     NT    2:07.45   20  
  2 Busquets, Layla A         15 DA-PC                     NT    2:21.07   17  
 
Girls 100 Yard IM C2, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peterson, Clara R         11 DA-PC                     NT    1:05.66   20  
  2 Fullerton, Reagan C       11 DA-PC                     NT    1:07.94   17  
  3 Flemer, Brooke A          12 DA-PC                     NT    1:08.55   16  
  4 Palmer, Kate M            12 DA-PC                     NT    1:08.62   15  
 
Girls 200 Yard IM C11, PSA
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Powell, Allie G           13 DA-PC                     NT    2:25.99   20  
  2 Babushkina, Sasha         12 DA-PC                     NT    2:31.43   17  
  3 Hsu, Natalie J            13 DA-PC                     NT    2:35.19   16  
 
Girls 200 Yard IM COMBINE EV239
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vigilia, Jamie F          10 DA-PC                     NT    2:55.36   20  
 
Girls 400 Yard IM COMBINE EV245
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Senn, Ana R               13 DA-PC                     NT    5:29.24   20  
 
Boys 50 Yard Freestyle C3, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gusev, Victor             13 DA-PC                     NT      26.41   20  
  2 Ruedger, Nate L           12 DA-PC                     NT      27.25   17  
  3 Nguyen, Ethan T           12 DA-PC                     NT      30.87   16  
 
Men 50 Yard Freestyle C6: S1B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Azarinfar, Arya           15 DA-PC                     NT      24.64   20  
  2 Yaremenko, Bogdan         16 DA-PC                     NT      25.20   17  
  3 Kelly Jr., TJ E           16 DA-PC                     NT      25.69   16  
  4 Pak, Alex C               14 DA-PC                     NT      25.76   15  
  5 Roncagliolo, Nico D       14 DA-PC                     NT      25.93   14  
  6 Chun, Kyle                14 DA-PC                     NT      26.21   13  
  7 Leary, Connor P           15 DA-PC                     NT      26.26   12  
  8 Kondapalli, Neel K        14 DA-PC                     NT      26.99   11  
  9 Tochilnik, Daniel A       14 DA-PC                     NT      27.80    9  
 10 Rodriguez, Ian C          15 DA-PC                     NT      30.78    7  
 
Men 50 Yard Freestyle C2: S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Palmer, Ian A             16 DA-PC                     NT      22.32   20  
  2 Gusev, Sasha              17 DA-PC                     NT      22.64   17  
  3 Jack, Caelan A            18 DA-PC                     NT      22.78   16  
  4 Bush, Ryen S              17 DA-PC                     NT      22.87   15  
  5 Jiang, Andrew J           15 DA-PC                     NT      24.26   14  
  6 Jiang, Jack H             15 DA-PC                     NT      24.44   13  
  7 Fullerton, Griffin N      13 DA-PC                     NT      24.71   12  
 
Boys 100 Yard Freestyle C12, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cleveland, Alex D         13 DA-PC                     NT      58.91   20  
  2 Nguyen, Ethan T           12 DA-PC                     NT    1:08.35   17  
 
Boys 100 Yard Freestyle C1, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutton, Jacob R           10 DA-PC                     NT    1:09.46   20  
  2 Sutton, Gavin M            9 DA-PC                     NT    1:13.62   17  
 
Boys 100 Yard Freestyle C6, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gusev, Victor             13 DA-PC                     NT    1:00.29   20  
  2 Ruedger, Nate L           12 DA-PC                     NT    1:08.07   17  
 
Men 100 Yard Freestyle C5: S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bush, Ryen S              17 DA-PC                     NT      49.28   20  
  2 Jack, Caelan A            18 DA-PC                     NT      49.36   17  
  3 Palmer, Ian A             16 DA-PC                     NT      50.46   16  
  4 Gusev, Sasha              17 DA-PC                     NT      50.73   15  
  5 Jiang, Andrew J           15 DA-PC                     NT      54.15   14  
  6 Jiang, Jack H             15 DA-PC                     NT      54.50   13  
  7 Fullerton, Griffin N      13 DA-PC                     NT      55.39   12  
  8 Horder, Mason W           14 DA-PC                     NT      57.77   11  
 
Men 100 Yard Freestyle C3: S1B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yaremenko, Bogdan         16 DA-PC                     NT      55.26   20  
  2 Leary, Connor P           15 DA-PC                     NT      56.39   17  
  3 Pak, Alex C               14 DA-PC                     NT      56.55   16  
 
Men 100 Yard Freestyle C12, S2B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kondapalli, Neel K        14 DA-PC                     NT    1:00.48   20  
  2 Rodriguez, Ian C          15 DA-PC                     NT    1:10.92   17  
 
Men 200 Yard Freestyle C11, S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jack, Caelan A            18 DA-PC                     NT    1:48.20   20  
  2 Jiang, Andrew J           15 DA-PC                     NT    2:00.34   17  
  3 Fullerton, Griffin N      13 DA-PC                     NT    2:04.16   16  
  4 Horder, Mason W           14 DA-PC                     NT    2:05.57   15  
 
Men 200 Yard Freestyle C9: S2B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Azarinfar, Arya           15 DA-PC                     NT    2:02.56   20  
  2 Leary, Connor P           15 DA-PC                     NT    2:06.18   17  
  3 Pak, Alex C               14 DA-PC                     NT    2:06.19   16  
  4 Tochilnik, Daniel A       14 DA-PC                     NT    2:26.28   15  
  5 Rodriguez, Ian C          15 DA-PC                     NT    2:35.69   14  
 
Boys 50 Yard Backstroke C12, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ruedger, Nate L           12 DA-PC                     NT      31.30   20  
 
Men 100 Yard Backstroke C3: S1B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly Jr., TJ E           16 DA-PC                     NT    1:04.95   20  
  2 Roncagliolo, Nico D       14 DA-PC                     NT    1:06.60   17  
 
Men 100 Yard Backstroke C12, S2B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leary, Connor P           15 DA-PC                     NT    1:03.57   20  
  2 Pak, Alex C               14 DA-PC                     NT    1:05.85   17  
  3 Tochilnik, Daniel A       14 DA-PC                     NT    1:18.38   16  
 
Boys 100 Yard Backstroke C9, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cleveland, Alex D         13 DA-PC                     NT    1:07.95   20  
  2 Ruedger, Nate L           12 DA-PC                     NT    1:11.99   17  
  3 Gusev, Victor             13 DA-PC                     NT    1:14.25   16  
 
Men 100 Yard Backstroke C8: S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bush, Ryen S              17 DA-PC                     NT      57.78   20  
  2 Jiang, Jack H             15 DA-PC                     NT      59.26   17  
  3 Gusev, Sasha              17 DA-PC                     NT    1:01.00   16  
 
Men 100 Yard Backstroke COMBINE EV24 H3
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Corrallo, Jaedi S         14 DA-PC                     NT    1:09.31   20  
 
Boys 50 Yard Breaststroke COMBINE EV228
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shukla, Agasthya          11 DA-PC                     NT      50.03   20  
 
Men 100 Yard Breaststroke C3: S1B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chun, Kyle                14 DA-PC                     NT    1:09.78   20  
  2 Kondapalli, Neel K        14 DA-PC                     NT    1:10.60   17  
  3 Tochilnik, Daniel A       14 DA-PC                     NT    1:24.75   16  
 
Men 100 Yard Breaststroke COMBINE EV40
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yaremenko, Bogdan         16 DA-PC                     NT    1:12.41   20  
  2 Roncagliolo, Nico D       14 DA-PC                     NT    1:21.92   17  
 
Men 100 Yard Breaststroke C11, S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bush, Ryen S              17 DA-PC                     NT    1:05.02   20  
  2 Jiang, Jack H             15 DA-PC                     NT    1:05.90   17  
  3 Gusev, Sasha              17 DA-PC                     NT    1:10.36   16  
 
Boys 100 Yard Breaststroke C7, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutton, Jacob R           10 DA-PC                     NT    1:30.46   20  
 
Boys 200 Yard Breaststroke C9, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Siu, Aidan C              12 DA-PC                     NT    2:54.90   20  
 
Men 200 Yard Breaststroke C9: S2B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kondapalli, Neel K        14 DA-PC                     NT    2:46.91   20  
 
Boys 50 Yard Butterfly C4, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutton, Jacob R           10 DA-PC                     NT      34.87   20  
  2 Sutton, Gavin M            9 DA-PC                     NT      37.93   17  
  3 Shukla, Agasthya          11 DA-PC                     NT      40.52   16  
 
Boys 100 Yard Butterfly COMBINE EV236
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Ethan T           12 DA-PC                     NT    1:23.96   20  
 
Men 100 Yard Butterfly C12, S2B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yaremenko, Bogdan         16 DA-PC                     NT      59.52   20  
  2 Azarinfar, Arya           15 DA-PC                     NT    1:07.56   17  
  3 Roncagliolo, Nico D       14 DA-PC                     NT    1:07.94   16  
 
Men 100 Yard Butterfly C9: S2B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly Jr., TJ E           16 DA-PC                     NT      59.87   20  
  2 Corrallo, Jaedi S         14 DA-PC                     NT    1:12.04   17  
 
Men 100 Yard Butterfly C8: S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fullerton, Griffin N      13 DA-PC                     NT    1:07.69   20  
  2 Horder, Mason W           14 DA-PC                     NT    1:08.15   17  
 
Boys 100 Yard Butterfly C10, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutton, Gavin M            9 DA-PC                     NT    1:26.46   20  
 
Men 200 Yard IM COMBINE EV47
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Palmer, Ian A             16 DA-PC                     NT    2:09.24   20  
 
Mixed 50 Yard Freestyle C6, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cleveland, Alex D         13 DA-PC                     NT      27.26   20  
  2 Wong, Kobi M              13 DA-PC                     NT      27.58   17  
  3 Siu, Aidan C              12 DA-PC                     NT      28.61   16  
 
Mixed 50 Yard Freestyle C10, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutton, Jacob R           10 DA-PC                     NT      29.45  
  2 Chun, Kaya R              10 DA-PC                     NT      32.29  
  3 Shukla, Agasthya          11 DA-PC                     NT      34.60  
 
Mixed 200 Yard Freestyle C12, S2B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelly Jr., TJ E           16 DA-PC                     NT    2:04.61   20  
  2 Corrallo, Jaedi S         14 DA-PC                     NT    2:13.47   17  
 
Mixed 500 Yard Freestyle C2: S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Horder, Mason W           14 DA-PC                     NT    5:31.83   20  
  2 Azarinfar, Arya           15 DA-PC                     NT    5:35.37   17  
  3 Correia, Emily T          16 DA-PC                     NT    5:37.24   16  
 
Mixed 50 Yard Backstroke C7, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Santos, Kaitlin M         10 DA-PC                     NT      34.70   20  
  2 Sutton, Gavin M            9 DA-PC                     NT      42.39   17  
 
Mixed 100 Yard Breaststroke C3: S1B
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Corrallo, Jaedi S         14 DA-PC                     NT    1:16.79   20  
  2 Dy, Rianna E              16 DA-PC                     NT    1:19.84   17  
  3 Rodriguez, Ian C          15 DA-PC                     NT    1:29.61   16  
 
Mixed 100 Yard Breaststroke C3, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cleveland, Alex D         13 DA-PC                     NT    1:12.35   20  
  2 Wong, Kobi M              13 DA-PC                     NT    1:13.70   17  
  3 Siu, Aidan C              12 DA-PC                     NT    1:16.85   16  
 
Mixed 100 Yard IM C6, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Allocco, Ayla M           12 DA-PC                     NT    1:18.63   20  
  2 Nguyen, Ethan T           12 DA-PC                     NT    1:20.59   17  
 
Mixed 100 Yard IM C1, AG
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chun, Kaya R              10 DA-PC                     NT    1:23.59   20  
  2 Shukla, Agasthya          11 DA-PC                     NT    1:30.82   17  
  3 Babushkina, Katherine      8 DA-PC                     NT    1:30.86   16  
 
Mixed 200 Yard IM C12, PSB
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Siu, Aidan C              12 DA-PC                     NT    2:38.82   20  
  2 Gusev, Victor             13 DA-PC                     NT    2:40.43   17  
  3 Ung, Samantha             13 DA-PC                     NT    2:43.96   16  
 
Mixed 200 Yard IM C8: S1A
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jiang, Andrew J           15 DA-PC                     NT    2:13.50   20  
  2 Chu, Zoe W                16 DA-PC                     NT    2:25.72   17