Background-image
2016 Relay Carnival
Score Summary
  • SOMERSET: 196
  • Clarksburg Town Center: 174
  • CALVERTON: 172
  • WHETSTONE: 154
  • NORBECK HILLS: 146
  • ASHTON: 104

Event 1 - Boys 14U 175M Freestyle Relay

  Team Seed Final
1. NORBECK HILLS NT 1:59.07
  Hinkeldey, William (10), Golan, Nadav (12), Loayza, Andrew (14), Avalos Restrepo, Sebastian G (8)  
2. CALVERTON NT 2:02.26
  Nguyen, John C (10), Cushman, Shane J (12), Nguyen, Kyle K (14), Morin, Jack (8)  
3. Clarksburg Town Center NT 2:02.92
  Kirk, William (9), Lewy, Issac (11), Yi, Eric (14), Brown, William R (8)  
4. WHETSTONE NT 2:07.32
  Fisher, Luke Joseph (10), Von Wernitz, Kai (11), O'Donnell, Tommy (13), Milota, Alexander J (8)  
5. SOMERSET NT 2:10.60
  Lewis, Asher J (10), Panner, David (12), Khanna, Rakesh P (14), Hawkins, Jonas (7)  
6. ASHTON NT 2:15.47
  Toth, Sam H (10), Liewehr, Adam P (12), Gray, Sean S (14), Campbell, Evan T (7)  

Event 2 - Girls 14U 175M Freestyle Relay

  Team Seed Final
1. WHETSTONE NT 1:57.81
  Holcomb, Kelly Nicole (10), Scheibel, Abby (12), Graminski, Abby (13), Rodriguez, Sofia C (8)  
2. Clarksburg Town Center NT 2:01.38
  Chin, Lauren E (9), Foley, Kiera (12), Kapoor, Manisha (14), Haughton, Minjae (8)  
3. SOMERSET NT 2:01.47
  Panner, Martine (10), Vanderzon, Delia R (12), Smith, Samantha P (13), Mascott, Avery (8)  
4. CALVERTON NT 2:05.72
  Tran, Melissa L (10), Flick, Julia (12), Hutchcroft, Kiely M (14), Goglia, Amelia A (8)  
5. ASHTON NT 2:06.93
  Roper, Lauren A (10), Gray, Molly C (12), Hallmark, Alaina R (14), Williams, Jizelle R (8)  
6. NORBECK HILLS NT 2:13.06
  Bartholomew, Kaylee M (9), Ryan, Kira (11), Dobrzykowski, Natalie (14), Cihlar, Siena C (8)  

Event 3 - Mixed 15-18 200M Freestyle Relay

  Team Seed Final
1. CALVERTON 1:57.75 1:54.29
  Bustamante, Erik A (17), Hernandez, Quintin S (16), Holmes, Abbey A (18), Bielec, Jacqueline M (15)  
2. SOMERSET NT 1:55.57
  Khanna, Jessica L (16), Chlopak, Katherine (15), Chlopak, Jack (17), Turi, Joseph R (17)  
3. ASHTON NT 1:56.83
  Toth, Alexander J (15), Levendusky, Sarah A (17), Toth, Kristen I (18), Kenney, Matthew K (18)  
4. WHETSTONE NT 1:57.07
  O'Donnell, Bobby (15), Rodriguez, Elena Rosa (17), Wolf, Erika (18), Saunders, Philip (17)  
5. NORBECK HILLS NT 2:02.72
  Carlson, Davis (15), Kavanagh, Jack (15), Lozier, Sarah (16), Richter, Audrey (17)  
6. Clarksburg Town Center NT 2:27.61
  McGrath, Emma (15), Fordham, Alex J (13), Gomez, Kayla (18), Dixon, Matthew N (11)  

Event 4 - Mixed 13-14 200M Freestyle Relay

  Team Seed Final
1. NORBECK HILLS NT 1:59.91
  Loayza, Andrew (14), Guynn, Eleni (14), Dobrzykowski, Natalie (14), Cheadle, Quintin (14)  
2. SOMERSET NT 2:04.21
  Smith, Samantha P (13), Bitz, Hayden (13), Khanna, Rakesh P (14), Haraldsson, Ava (13)  
3. WHETSTONE NT 2:08.56
  O'Donnell, Tommy (13), Crews, Christopher (13), Fisher, Abby (13), Graminski, Abby (13)  
4. ASHTON NT 2:10.83
  Gray, Sean S (14), Eaton, Anna L (14), Morris, Patrick H (13), Hallmark, Alaina R (14)  
-. CALVERTON 2:19.74 DQ
  Hutchcroft, Kiely M (14), Bustamante, Kristina A (14), Roncaglia, Matteo (13), Nguyen, Kyle K (14)  
-. Clarksburg Town Center NT DQ
  Yi, Eric (14), Sun, Michael (13), Patrick, Angeni (13), Kapoor, Manisha (14)  

Event 5 - Mixed 8U 100M Freestyle Relay

  Team Seed Final
1. Clarksburg Town Center NT 1:22.66
  Lewy, Adrienna (8), Brown, William R (8), Fordham, Jack R (8), Haughton, Minjae (8)  
2. CALVERTON 1:22.65 1:23.27
  LaGrange, Noah K (8), Goglia, Amelia A (8), Hutchcroft, Josie R (8), Morin, Jack (8)  
3. NORBECK HILLS NT 1:31.89
  Avalos Restrepo, Nicolas G (8), Golan, Maya (8), Cihlar, Siena C (8), Avalos Restrepo, Sebastian G (8)  
4. WHETSTONE NT 1:35.78
  Rodriguez, Sofia C (8), Milota, Alexander J (8), Sandoval, Enrique E (7), Milota, Emily K (8)  
5. SOMERSET NT 1:43.45
  Walker, Henry (8), Hawkins, Jonas (7), Lewis, Phoebe (8), Mascott, Avery (8)  
6. ASHTON NT 1:47.59
  Williams, Jizelle R (8), Morris, Joe E (7), Campbell, Evan T (7), Walshe Dickie, Elizabeth A (8)  

Event 6 - Mixed 9-10 200M Freestyle Relay

  Team Seed Final
1. WHETSTONE NT 2:30.96
  Holcomb, Kelly Nicole (10), O'Donnell, Erin R (9), Miller, Justin B (10), Fisher, Luke Joseph (10)  
2. CALVERTON 2:31.96 2:33.47
  Nguyen, John C (10), Bowen-Longino, Taylor K (9), Flick, Jason (10), Tran, Melissa L (10)  
3. Clarksburg Town Center NT 2:34.19
  Kirk, William (9), Gu, Angela (10), Foley, Patrick (10), Chin, Lauren E (9)  
4. SOMERSET NT 2:43.09
  Williams, Evan S (9), Lewis, Asher J (10), Panner, Josephine (10), Panner, Martine (10)  
5. NORBECK HILLS NT 2:57.27
  Bartholomew, Kaylee M (9), Arthur, Liam A (10), Cornett, Samantha M (10), Hinkeldey, William (10)  
6. ASHTON NT 3:01.63
  Sarre, Serigne M (10), Roper, Lauren A (10), Mudd, Sarah D (10), Toth, Sam H (10)  

Event 7 - Mixed 11-12 200M Freestyle Relay

  Team Seed Final
1. ASHTON NT 2:13.05
  Alewine, Quillian T (12), Liewehr, Adam P (12), Strazza, Steven A (12), Gray, Molly C (12)  
2. Clarksburg Town Center NT 2:16.37
  McTimoney, Allison (12), Lewy, Issac (11), Corvoisier, Joshua (12), Foley, Kiera (12)  
3. SOMERSET NT 2:17.38
  Minsk, Oren (12), Bobeck, Abbie (12), Panner, David (12), Vanderzon, Delia R (12)  
4. NORBECK HILLS NT 2:17.65
  DeSimone, Massimo (12), Stephens, Leah (11), Ryan, Kira (11), Golan, Nadav (12)  
5. CALVERTON 2:19.38 2:20.85
  Cushman, Shane J (12), Haley, Frank (11), Idler, Ana L (12), Flick, Julia (12)  
6. WHETSTONE NT 2:28.44
  Scheibel, Abby (12), Martin, Sarah (12), Buchanan, Deacon L (11), Von Wernitz, Kai (11)  

Event 8 - Boys 18U 200M Medley Relay

  Team Seed Final
1. WHETSTONE NT 2:01.56
  Orban, Peter Thomas (18), Saunders, Philip (17), O'Donnell, Bobby (15), Hase, Matthew (15)  
2. CALVERTON 2:15.34 2:08.56
  Banks, Ryan J (17), Hernandez, Quintin S (16), Haley, Christopher T (17), Bustamante, Erik A (17)  
3. SOMERSET NT 2:09.03
  Chlopak, Jack (17), Fotoohi, Yasha J (18), Turi, Joseph R (17), Khanna, Rakesh P (14)  
4. NORBECK HILLS NT 2:13.59
  Loayza, Andrew (14), Kavanagh, Jack (15), Cheadle, Quintin (14), Carlson, Davis (15)  
5. ASHTON NT 2:14.33
  Kenney, Matthew K (18), Seo, Ethan A (15), Cameron, Connor C (17), Toth, Alexander J (15)  
6. Clarksburg Town Center NT 2:33.57
  Taylor, Nikolai (13), Sun, Michael (13), Yi, Eric (14), Gu, Matthew (14)  

Event 9 - Girls 18U 200M Medley Relay

  Team Seed Final
1. SOMERSET NT 2:13.80
  Chlopak, Katherine (15), Haraldsson, Ava (13), Vanderzon, Nicole M (14), Khanna, Jessica L (16)  
2. ASHTON NT 2:17.78
  Toth, Kristen I (18), Hewitt, Missy A (17), Levendusky, Sarah A (17), Hallmark, Alaina R (14)  
3. CALVERTON 2:19.43 2:20.38
  Flick, Julia (12), Holmes, Abbey A (18), Bielec, Jacqueline M (15), Holmes, Natalie L (16)  
4. NORBECK HILLS NT 2:22.82
  Dobrzykowski, Natalie (14), Lozier, Sarah (16), Richter, Audrey (17), Dobrzykowski, Emily (16)  
5. Clarksburg Town Center NT 2:25.00
  McGrath, Emma (15), Espinosa, Shalom (12), Kapoor, Manisha (14), Foley, Kiera (12)  
6. WHETSTONE NT 2:32.81
  Orban, Anona Marie (18), Poggy, Gabrielle (17), Rodriguez, Elena Rosa (17), Wolf, Erika (18)  

Event 10 - Boys 14U 100M Medley Relay

  Team Seed Final
1. NORBECK HILLS NT 1:17.87
  Loayza, Andrew (14), Golan, Nadav (12), Hinkeldey, William (10), Avalos Restrepo, Sebastian G (8)  
2. Clarksburg Town Center NT 1:19.19
  Yi, Eric (14), White, Jeffery (12), Kirk, William (9), Brown, William R (8)  
3. CALVERTON 1:25.40 1:20.21
  Nguyen, Kyle K (14), Nguyen, John C (10), Cushman, Shane J (12), Morin, Jack (8)  
4. WHETSTONE NT 1:27.82
  Von Wernitz, Kai (11), Miller, Justin B (10), O'Donnell, Tommy (13), Milota, Alexander J (8)  
5. SOMERSET NT 1:29.58
  Minsk, Oren (12), Yuffee, Zachary (10), Khanna, Rakesh P (14), Hawkins, Jonas (7)  
6. ASHTON NT 1:41.99
  Morris, Joe E (7), Lejko, Jack L (10), Morris, Patrick H (13), Liewehr, Adam P (12)  

Event 11 - Girls 14U 100M Medley Relay

  Team Seed Final
1. WHETSTONE NT 1:14.59
  Holcomb, Kelly Nicole (10), Scheibel, Abby (12), Graminski, Abby (13), Rodriguez, Sofia C (8)  
2. Clarksburg Town Center NT 1:14.94
  Kapoor, Manisha (14), Espinosa, Shalom (12), Chin, Lauren E (9), Haughton, Minjae (8)  
3. SOMERSET NT 1:15.78
  Mascott, Avery (8), Freeman, Natalya (10), Vanderzon, Nicole M (14), Vanderzon, Delia R (12)  
4. CALVERTON 1:23.69 1:22.22
  Hutchcroft, Kiely M (14), Penn, Alyson C (12), Bowen-Longino, Taylor K (9), Goglia, Amelia A (8)  
5. NORBECK HILLS NT 1:26.16
  Dobrzykowski, Natalie (14), Bartholomew, Kaylee M (9), Cheadle, Ella (12), Cihlar, Siena C (8)  
6. ASHTON NT 1:28.56
  Eaton, Anna L (14), Cameron, Hannah M (12), Liewehr, Tori M (10), Williams, Jizelle R (8)  

Event 12 - Boys 8U 100M Medley Relay

  Team Seed Final
1. CALVERTON 1:41.34 1:45.97
  LaGrange, Noah K (8), Morin, Jack (8), Bielec, Michael W (8), Haley, Grant J (7)  
2. NORBECK HILLS NT 1:49.95
  Kohout, Jackson L (7), Golan, Ziv (8), Avalos Restrepo, Nicolas G (8), Avalos Restrepo, Sebastian G (8)  
3. Clarksburg Town Center NT 1:57.47
  Fordham, Jack R (8), Haughton, Joonsoo R (6), Brown, William R (8), Chin, Aidan A (6)  
4. SOMERSET NT 2:08.08
  Reilly, Dylan B (5), Walker, Henry (8), Waltzman, Thomas (8), Hawkins, Jonas (7)  
-. WHETSTONE NT DQ
  Milota, Alexander J (8), Sandoval, Enrique E (7), Grumira, Kron (7), Coronado, Sebastian (7)  
-. ASHTON NT DQ
  Wanji, Joseph D (6), Morris, Joe E (7), Campbell, Evan T (7)  

Event 13 - Girls 8U 100M Medley Relay

  Team Seed Final
1. Clarksburg Town Center NT 1:37.65
  Lewy, Brienna (8), Haughton, Minjae (8), Lewy, Adrienna (8), Dell'Erba, Camille (8)  
2. SOMERSET NT 1:46.12
  Mascott, Avery (8), Lewis, Phoebe (8), Veksler, Natalie (8), Kenny, Alexandra (8)  
3. WHETSTONE NT 1:49.13
  Rodriguez, Sofia C (8), Tomasi, Samantha N (7), Jacobson, Allison B (7), Milota, Emily K (8)  
4. CALVERTON 1:52.73 1:59.61
  Hutchcroft, Josie R (8), Batty, Kayla M (8), Hutchcroft, Haley A (8), Goglia, Amelia A (8)  
5. NORBECK HILLS NT 2:16.08
  Cihlar, Siena C (8), Avalos Restrepo, Natalie C (5), Golan, Maya (8), Engler, Lucy (8)  
-. ASHTON NT DQ
  Eaton, Sabrina A (8), Leahy, Sonialu A (7), Walshe Dickie, Elizabeth A (8), Urban, Caroline R (6)  

Event 14 - Boys 9-10 100M Medley Relay

  Team Seed Final
1. Clarksburg Town Center NT 1:24.00
  Foley, Patrick (10), Lam, Andrew (9), Kirk, William (9), Kelly, Stone (9)  
2. CALVERTON 1:24.40 1:25.41
  Flick, Jason (10), Nguyen, John C (10), Idler, Mateo E (10), Cushman, Seifer M (10)  
3. WHETSTONE NT 1:26.13
  Manning, Jackson R (9), Miller, Justin B (10), Fisher, Luke Joseph (10), Manning, Hunter R (9)  
4. NORBECK HILLS NT 1:34.15
  Cihlar, Jayden M (10), Arthur, Liam A (10), Hinkeldey, William (10), Mayle, Gavin C (10)  
5. SOMERSET NT 1:44.76
  Lopez Forastier, Lucas (10), Yuffee, Zachary (10), Lewis, Asher J (10), Williams, Evan S (9)  
-. ASHTON NT DQ
  Urban, Matthew J (9), Lejko, Jack L (10), Toth, Sam H (10), Sarre, Serigne M (10)  

Event 15 - Girls 9-10 100M Medley Relay

  Team Seed Final
1. Clarksburg Town Center NT 1:20.45
  Schultz, Addison J (9), Gu, Angela (10), Chin, Lauren E (9), Bryant, Sarah (10)  
2. SOMERSET NT 1:20.66
  Panner, Martine (10), Freeman, Natalya (10), Panner, Josephine (10), Davis, Carter L (9)  
3. CALVERTON 1:24.47 1:23.14
  Tabibi, Audrey Z (10), Tran, Melissa L (10), Bowen-Longino, Taylor K (9), Jagtiani, Isabella N (10)  
4. WHETSTONE NT 1:25.57
  Turner, Nora C (10), O'Donnell, Erin R (9), Weiss, Cassandra L (9), Holcomb, Kelly Nicole (10)  
5. ASHTON NT 1:38.59
  Morris, Grace M (9), Liewehr, Tori M (10), Garland, Jacklyn M (10), Mudd, Sarah D (10)  
6. NORBECK HILLS NT 1:43.00
  Cornett, Samantha M (10), Costa Lara, Alba V (9), Bartholomew, Kaylee M (9), MacDonald, Chiara A (9)  

Event 16 - Mixed 15-18 200M Medley Relay

  Team Seed Final
1. SOMERSET NT 2:09.05
  Chlopak, Jack (17), Turi, Joseph R (17), Chlopak, Katherine (15), Khanna, Jessica L (16)  
2. ASHTON NT 2:10.18
  Toth, Alexander J (15), Toth, Kristen I (18), Levendusky, Sarah A (17), Kenney, Matthew K (18)  
3. CALVERTON 2:14.23 2:11.64
  LE, Quan D (15), Hernandez, Quintin S (16), Holmes, Abbey A (18), Bielec, Jacqueline M (15)  
4. NORBECK HILLS NT 2:19.42
  Dobrzykowski, Emily (16), Kavanagh, Jack (15), Richter, Audrey (17), Carlson, Davis (15)  
5. Clarksburg Town Center NT 2:43.19
  McGrath, Emma (15), Gomez, Kayla (18), Fordham, Alex J (13), Dixon, Matthew N (11)  
-. WHETSTONE NT DQ
  Orban, Peter Thomas (18), Wolf, Erika (18), O'Donnell, Bobby (15), Rodriguez, Elena Rosa (17)  

Event 17 - Boys 11-12 200M Medley Relay

  Team Seed Final
1. SOMERSET NT 2:47.69
  Minsk, Oren (12), Freeman, Emmett (12), Haraldsson, Miles (11), Panner, David (12)  
2. Clarksburg Town Center NT 2:48.88
  White, Jeffery (12), Corvoisier, Joshua (12), Lewy, Issac (11), Dell'Erba, Kristian (12)  
3. ASHTON NT 2:51.67
  Weinberg, Charlie W (10), Campbell, Brady H (12), Strazza, Steven A (12), Liewehr, Adam P (12)  
4. CALVERTON 2:38.83 2:59.20
  Schaefer, Jack D (12), Haley, Frank (11), Cushman, Shane J (12), Goglia, Anthony G (12)  
5. NORBECK HILLS NT 3:00.44
  DeSimone, Massimo (12), Baxter, Allen K (11), Golan, Nadav (12), DeLalio, Peter (12)  
6. WHETSTONE NT 3:19.57
  Pullen, Dane L (11), Buchanan, Deacon L (11), Von Wernitz, Kai (11), MacLaren, Griffen L (12)  

Event 18 - Girls 11-12 200M Medley Relay

  Team Seed Final
1. Clarksburg Town Center NT 2:30.37
  Foley, Kiera (12), Espinosa, Shalom (12), Shifflett, Sophia (12), McTimoney, Allison (12)  
2. CALVERTON 2:38.79 2:38.59
  Flick, Julia (12), Penn, Alyson C (12), Munro, Abigail L (12), Idler, Ana L (12)  
3. SOMERSET NT 2:47.38
  Waltzman, Anne S (11), Bobeck, Abbie (12), Vanderzon, Delia R (12), Smith, Catherine S (12)  
4. ASHTON NT 2:48.31
  Alewine, Quillian T (12), Cameron, Hannah M (12), Gray, Molly C (12), Norris, Riley E (11)  
5. NORBECK HILLS NT 2:49.46
  Mayle, Genevieve (11), Cheadle, Ella (12), Stephens, Leah (11), Ryan, Kira (11)  
6. WHETSTONE NT 2:59.90
  Martin, Sarah (12), Scheibel, Abby (12), Kreitzer, Helen (11), Rodriguez, Cecilia (12)  

Event 19 - Boys 13-14 200M Medley Relay

  Team Seed Final
1. NORBECK HILLS NT 2:18.10
  Hinkeldey, Patrick (14), Cheadle, Quintin (14), Loayza, Andrew (14), Stephens, T.C. (13)  
2. SOMERSET NT 2:37.69
  Bitz, Michael (13), Khanna, Rakesh P (14), Bitz, Hayden (13), Smith, Perry J (13)  
3. WHETSTONE NT 2:49.45
  Sandoval, David (11), Martin, Jamie (13), O'Donnell, Tommy (13), Crews, Christopher (13)  
4. ASHTON NT 2:51.76
  Gray, Sean S (14), Lin, Teddy P (12), Morris, Patrick H (13), Weinberg, Jack A (12)  
5. CALVERTON 3:08.41 3:09.29
  Nguyen, Kyle K (14), Roncaglia, Matteo (13), Shah, Rayan (11), Albright, Corey M (11)  
-. Clarksburg Town Center NT DQ
  Taylor, Nikolai (13), Sun, Michael (13), Yi, Eric (14), Gu, Matthew (14)  

Event 20 - Girls 13-14 200M Medley Relay

  Team Seed Final
1. SOMERSET NT 2:16.29
  Panner, Mikey (14), Haraldsson, Ava (13), Vanderzon, Nicole M (14), Smith, Samantha P (13)  
2. Clarksburg Town Center NT 2:33.48
  Shifflett, Caroline (14), Patrick, Angeni (13), Kapoor, Manisha (14), D'Attilio, Whitney (14)  
3. ASHTON NT 2:36.70
  Eaton, Anna L (14), Mudd, Abigail D (13), Hallmark, Alaina R (14), Urban, Grace M (13)  
4. WHETSTONE NT 2:39.72
  Scheibel, Maggie (14), Rodriguez, Ana Lucia (14), Graminski, Abby (13), Fisher, Abby (13)  
5. CALVERTON 2:42.81 2:43.60
  Hutchcroft, Kiely M (14), Bustamante, Kristina A (14), Haley, Elizabeth (13), Hernandez, Gabrielle T (14)  
-. NORBECK HILLS NT NS
     

Event 21 - Boys 18U 250M Freestyle Relay

  Team Seed Final
1. WHETSTONE NT 2:43.96
  Milota, Alexander J (8), Von Wernitz, Kai (11), O'Donnell, Bobby (15), O'Donnell, Tommy (13)  
2. NORBECK HILLS NT 2:44.55
  Avalos Restrepo, Sebastian G (8), Golan, Nadav (12), Kavanagh, Jack (15), Loayza, Andrew (14)  
3. SOMERSET NT 2:46.45
  Hawkins, Jonas (7), Panner, David (12), Turi, Joseph R (17), Khanna, Rakesh P (14)  
4. CALVERTON NT 2:47.77
  Morin, Jack (8), Cushman, Shane J (12), Hernandez, Quintin S (16), Nguyen, Kyle K (14)  
5. ASHTON NT 3:01.26
  Strazza, Steven A (12), Kenney, Matthew K (18), Gray, Sean S (14)  
6. Clarksburg Town Center NT 3:11.08
  Brown, William R (8), Lewy, Issac (11), Fordham, Alex J (13), Yi, Eric (14)  

Event 22 - Girls 18U 250M Freestyle Relay

  Team Seed Final
1. SOMERSET NT 2:41.89
  Lewis, Phoebe (8), Vanderzon, Delia R (12), Khanna, Jessica L (16), Haraldsson, Ava (13)  
2. CALVERTON NT 2:47.83
  Hutchcroft, Josie R (8), Flick, Julia (12), Holmes, Abbey A (18), Hutchcroft, Kiely M (14)  
3. WHETSTONE NT 2:51.09
  Rodriguez, Sofia C (8), Scheibel, Abby (12), Rodriguez, Elena Rosa (17), Graminski, Abby (13)  
4. Clarksburg Town Center NT 2:51.50
  Haughton, Minjae (8), Foley, Kiera (12), McGrath, Emma (15), Kapoor, Manisha (14)  
5. NORBECK HILLS NT 2:53.41
  Cihlar, Siena C (8), Ryan, Kira (11), Richter, Audrey (17), Dobrzykowski, Natalie (14)  
6. ASHTON NT 2:59.06
  Walshe Dickie, Elizabeth A (8), Gray, Molly C (12), Levendusky, Sarah A (17), Mudd, Abigail D (13)
 
Partners
GrillMarX
Sole+D%27Italia+Restaurant
Sponsors