Background-image
2017 Week 4A
Score Summary
  • NORBECK HILLS: 472.5
  • ASHTON: 290.5

Event 1 - Boys 12U 100M Individual Medley

  Athlete Seed Final
1. Hinkeldey, William (11) (NH) 1:33.63 1:35.53
2. Weinberg, Alex J (12) (A) 1:38.62 1:37.59
3. Toth, Sam H (11) (A) 1:41.75 1:43.19
4. Weinberg, Charlie W (12) (A) 1:41.59 1:44.59
5. Cihlar, Jayden M (11) (NH) 1:53.69 1:51.31
6. Wertlieb, Richard B (11) (NH) 1:53.48 1:53.60

Event 2 - Girls 12U 100M Individual Medley

  Athlete Seed Final
1. Stephens, Leah (12) (NH) 1:25.54 1:27.51
2. Mayle, Genevieve (12) (NH) 1:27.28 1:29.10
3. Norris, Riley E (12) (A) 1:31.07 1:30.62
4. Kim, Ellie R (11) (A) 1:37.45 1:37.41
5. Bartholomew, Kaylee M (10) (NH) 1:38.65 1:37.56
6. Seo, Bella A (12) (A) 1:39.97 1:42.68

Event 3 - Boys 18U 200M Medley Relay

  Team Seed Final
1. NORBECK HILLS NT 2:10.64
  Loayza, Andrew (15), Kavanagh, Jack (16), Cheadle, Quintin (15), Pletcher, Dannny (18)  
2. ASHTON NT 2:13.00
  Toth, Alexander J (16), Money, Brian A (17), Cameron, Thomas P (15), Cameron, Connor C (18)  
3. NORBECK HILLS NT 2:25.38
  Hinkeldey, Patrick (15), Vandenvalentyn, Erik (14), Carlson, Davis (16), Guynn, Dimitri (18)  
4. ASHTON NT 2:38.00
  Toth, Sam H (11), Campbell, Brady H (13), Werner, Brayden J (16), Seo, Ethan A (16)  

Event 4 - Girls 18U 200M Medley Relay

  Team Seed Final
1. NORBECK HILLS NT 2:25.97
  Dobrzykowski, Natalie (15), Lozier, Sarah (17), Richter, Audrey (18), Dobrzykowski, Emily (17)  
2. ASHTON NT 2:33.53
  Eaton, Anna L (15), Hallmark, Alaina R (15), Gray, Molly C (13), Kim, Ellie R (11)  
3. NORBECK HILLS NT 2:55.31
  Diss, Shannon (11), Figueroa, Gabriela (17), Guynn, Eleni (15), Loayza, Kimberly (18)  

Event 5 - Boys 8U 25M Freestyle

  Athlete Seed Final
1. Kohout, Jackson L (8) (NH) 20.06 19.40
2. Morris, Joe E (8) (A) 23.75 23.06
3. Campbell, Evan T (8) (A) 22.77 23.07
4. Khalaf, Aidan (8) (NH) 24.57 24.28
5. Reilly, David A (8) (NH) 24.82 25.90
6. Briceno, Mateo I (8) (NH) 31.52 31.47
7. Costa Lara, Luis X (7) (NH) 31.06 31.83
8. Reilly, Christopher N (8) (NH) 33.59 34.94

Event 6 - Girls 8U 25M Freestyle

  Athlete Seed Final
1. Avalos Restrepo, Natalie C (6) (NH) 22.74 24.94
2. Amick, Lydia K (8) (A) 25.00 26.85
3. Benavides, Belen L (8) (NH) 26.81 27.57
4. MacDonald, Mikayla E (8) (NH) 29.87 31.07
5. Arthur, Grace S (8) (NH) 29.87 31.94
6. Engler, Amber M (7) (NH) 32.71 35.94
7. Amick, Maisie L (7) (A) 1:00.20 48.23

Event 7 - Boys 9-10 50M Freestyle

  Athlete Seed Final
1. Avalos Restrepo, Sebastian G (9) (NH) 40.75 39.91
2. Wertlieb, Jonah B (9) (NH) 45.50 46.40
3. Golan, Ziv (9) (NH) 46.59 46.96
4. Garcia, Nicolas E (9) (NH) 53.49 53.20
5. Dalton, Ryan P (9) (NH) 56.60 55.01
6. Goodman, Elijah (9) (NH) 53.57 55.73
7. Grimes, Owen C (9) (A) 1:11.15 1:08.79
8. Le, Tyler H (9) (A) 1:01.44 1:12.06
9. Grimes, Robert N (10) (A) 1:29.26 1:40.94

Event 8 - Girls 9-10 50M Freestyle

  Athlete Seed Final
1. Bartholomew, Kaylee M (10) (NH) 37.61 38.00
2. Morris, Grace M (10) (A) 46.16 46.13
3. Williams, Jizelle R (9) (A) 45.56 46.23
4. MacDonald, Chiara A (10) (NH) 43.84 46.27
5. Costa Lara, Alba V (10) (NH) 47.78 47.32
6. Brannan, Josephine M (10) (A) 44.59 47.49
7. Walshe Dickie, Elizabeth A (9) (A) 51.00 49.57
8. Golan, Maya (9) (NH) 50.43 51.28
9. Cihlar, Siena C (9) (NH) 49.12 53.75
10. Cermak, Katmandu A (10) (A) 51.41 54.11
11. Eaton, Sabrina A (9) (A) 53.54 54.63
-. Price, Darrah S (9) (NH) 52.30 NS

Event 9 - Boys 13-14 50M Freestyle

  Athlete Seed Final
1. Kavanagh, Colin (14) (NH) 30.19 29.94
2T. Stephens, T.C. (14) (NH) 31.00 31.40
2T. Liewehr, Adam P (13) (A) 30.53 31.40
4. Morris, Patrick H (14) (A) 32.93 32.22
5. DeSimone, Massimo (13) (NH) 31.62 32.58
6. Vandenvalentyn, Erik (14) (NH) 32.42 33.69
7. Campbell, Brady H (13) (A) 35.83 36.35
8. Figueroa, Eduardo (13) (NH) 35.34 36.45
9. Weinberg, Jack A (13) (A) 36.53 37.03
10. Lin, Teddy P (13) (A) 38.33 38.61
11. Squirlock, Joey L (13) (A) 39.23 39.06

Event 10 - Girls 13-14 50M Freestyle

  Athlete Seed Final
1. Gray, Molly C (13) (A) 30.78 30.75
2. Weiland, Sophia Y (14) (NH) 32.01 31.83
3. Alewine, Quillian T (13) (A) 33.26 34.89
4. Cheadle, Ella (13) (NH) 34.06 35.53
5. Cameron, Hannah M (13) (A) 35.96 36.10
6. Hinkeldey, Maggie (13) (NH) 38.14 39.90
7. McKenney, Emma K (13) (A) 42.83 44.53

Event 11 - Boys 11-12 50M Freestyle

  Athlete Seed Final
1. Hinkeldey, William (11) (NH) 35.88 36.65
2. Weinberg, Alex J (12) (A) 38.15 38.00
3. Wertlieb, Richard B (11) (NH) 41.11 41.00
4. Arthur, Liam A (11) (NH) 41.46 41.10
5. Toth, Sam H (11) (A) 41.44 41.83
6. Cihlar, Jayden M (11) (NH) 40.55 41.88
7. Weinberg, Charlie W (12) (A) 41.63 42.44
8. Mayle, Gavin C (11) (NH) 45.02 45.46
9. Lejko, Jack L (11) (A) 46.44 49.26
10. Walshe, J. P (11) (A) 51.31 52.13
11. Mooney, Jacob C (11) (A) 52.38 52.47
-. Price, Derek S (11) (NH) 43.90 NS

Event 12 - Girls 11-12 50M Freestyle

  Athlete Seed Final
1. Stephens, Leah (12) (NH) 34.28 34.75
2. Mayle, Genevieve (12) (NH) 34.89 35.32
3. Norris, Riley E (12) (A) 34.93 35.53
4. Diss, Shannon (11) (NH) 36.57 37.18
5. Garland, Jacklyn M (11) (A) 38.09 37.44
6. Seo, Bella A (12) (A) 37.77 38.12
7. Kim, Ellie R (11) (A) 37.94 38.97
8. Liewehr, Tori M (11) (A) 39.01 39.03
9. Williams, Zoe A (11) (A) 40.00 39.56

Event 13 - Boys 15-18 100M Freestyle

  Athlete Seed Final
1. Cheadle, Quintin (15) (NH) 59.51 1:01.19
2. Loayza, Andrew (15) (NH) 1:01.57 1:01.22
3. Toth, Alexander J (16) (A) 1:00.53 1:01.31
4. Seo, Ethan A (16) (A) 1:04.02 1:02.97
5. Pletcher, Dannny (18) (NH) 1:04.84 1:05.91
6. Cameron, Connor C (18) (A) 1:04.78 1:06.75
7. Kavanagh, Jack (16) (NH) 1:05.78 1:06.82
8. Cameron, Thomas P (15) (A) 1:10.93 1:07.53
9. Money, Brian A (17) (A) 1:07.19 1:07.95
10. Carlson, Davis (16) (NH) 1:07.94 1:08.42
11. Werner, Brayden J (16) (A) 1:10.19 1:10.25
12. Guynn, Dimitri (18) (NH) 1:09.93 1:10.59

Event 14 - Girls 15-18 100M Freestyle

  Athlete Seed Final
1. Richter, Audrey (18) (NH) 1:01.28 1:04.22
2. Dobrzykowski, Natalie (15) (NH) 1:05.75 1:05.01
3. Hallmark, Alaina R (15) (A) 1:07.66 1:06.47
4. Dobrzykowski, Emily (17) (NH) 1:11.87 1:13.15
5. Eaton, Anna L (15) (A) 1:14.08 1:13.43
6. Lozier, Sarah (17) (NH) 1:13.95 1:18.95
7. Loayza, Kimberly (18) (NH) 1:17.63 1:20.13
8. Guynn, Eleni (15) (NH) 1:22.91 1:33.51
-. Kelly, Caroline V (16) (A) 1:19.63 NS

Event 15 - Boys 13-14 100M Individual Medley

  Athlete Seed Final
1. Stephens, T.C. (14) (NH) 1:19.18 1:19.47
2. Kavanagh, Colin (14) (NH) 1:19.31 1:20.84
3. Liewehr, Adam P (13) (A) 1:19.16 1:23.02
4. Morris, Patrick H (14) (A) 1:21.84 1:24.25
5. Vandenvalentyn, Erik (14) (NH) 1:24.21 1:27.09
6. Weinberg, Jack A (13) (A) 1:36.25 1:36.69

Event 16 - Girls 13-14 100M Individual Medley

  Athlete Seed Final
1. Weiland, Sophia Y (14) (NH) 1:18.50 1:19.02
2. Gray, Molly C (13) (A) 1:23.75 1:21.94
3. Cheadle, Ella (13) (NH) 1:26.50 1:30.07
4. Cameron, Hannah M (13) (A) 1:34.63 1:34.34
5. Alewine, Quillian T (13) (A) 1:38.53 1:39.94
6. Hinkeldey, Maggie (13) (NH) 1:45.17 1:53.82

Event 17 - Boys 8U 25M Backstroke

  Athlete Seed Final
1. Kohout, Jackson L (8) (NH) 26.16 24.57
2. Khalaf, Aidan (8) (NH) 32.23 31.16
3. Morris, Joe E (8) (A) 30.26 32.12
4. Campbell, Evan T (8) (A) 31.42 33.78
5. Briceno, Mateo I (8) (NH) 33.12 36.13

Event 18 - Girls 8U 25M Backstroke

  Athlete Seed Final
1. Amick, Lydia K (8) (A) 32.34 33.31
2. MacDonald, Mikayla E (8) (NH) 35.50 34.64
3. Benavides, Belen L (8) (NH) 33.88 36.58
4. Arthur, Grace S (8) (NH) 33.76 36.69
-. Amick, Maisie L (7) (A) NT DQ

Event 19 - Boys 9-10 25M Backstroke

  Athlete Seed Final
1. Avalos Restrepo, Sebastian G (9) (NH) 24.37 23.76
2. Williams, Tyler A (9) (A) 27.30 25.47
3. Golan, Ziv (9) (NH) 26.22 27.76
4. Garcia, Nicolas E (9) (NH) 29.47 30.60
5. Grimes, Owen C (9) (A) 42.83 41.65
6. Grimes, Robert N (10) (A) 36.57 45.22

Event 20 - Girls 9-10 25M Backstroke

  Athlete Seed Final
1. MacDonald, Chiara A (10) (NH) 24.18 23.94
2. Williams, Jizelle R (9) (A) 23.81 24.07
3. Morris, Grace M (10) (A) 23.46 24.15
4. Brannan, Josephine M (10) (A) 26.78 25.96
5. Cihlar, Siena C (9) (NH) 28.63 30.26
-. Price, Darrah S (9) (NH) 29.84 NS

Event 21 - Boys 15-18 100M Backstroke

  Athlete Seed Final
1. Loayza, Andrew (15) (NH) 1:07.07 1:06.58
2. Toth, Alexander J (16) (A) 1:08.19 1:08.56
3. Seo, Ethan A (16) (A) 1:19.78 1:18.95
4. Hinkeldey, Patrick (15) (NH) 1:18.84 1:20.09
5. Money, Brian A (17) (A) 1:21.14 1:21.85
6. Pletcher, Dannny (18) (NH) 1:24.02 1:32.81

Event 22 - Girls 15-18 100M Backstroke

  Athlete Seed Final
1. Dobrzykowski, Natalie (15) (NH) 1:13.20 1:14.25
2. Richter, Audrey (18) (NH) 1:11.05 1:17.15
3. Hallmark, Alaina R (15) (A) 1:16.68 1:18.87
4. Eaton, Anna L (15) (A) 1:22.93 1:24.50
5. Figueroa, Gabriela (17) (NH) 1:38.68 1:39.03

Event 23 - Boys 11-12 50M Backstroke

  Athlete Seed Final
1. Hinkeldey, William (11) (NH) 41.47 43.20
2. Toth, Sam H (11) (A) 46.23 47.34
3. Cihlar, Jayden M (11) (NH) 47.56 49.21
4. Weinberg, Charlie W (12) (A) 49.28 51.03
5. Mayle, Gavin C (11) (NH) 52.04 52.69
6. Lejko, Jack L (11) (A) 57.89 59.73

Event 24 - Girls 11-12 50M Backstroke

  Athlete Seed Final
1. Mayle, Genevieve (12) (NH) 39.03 38.78
2. Norris, Riley E (12) (A) 41.63 42.07
3. Diss, Shannon (11) (NH) 44.69 43.70
4. Williams, Zoe A (11) (A) 46.19 44.53
5. Kim, Ellie R (11) (A) 45.65 45.66

Event 25 - Boys 13-14 50M Backstroke

  Athlete Seed Final
1. Liewehr, Adam P (13) (A) 35.51 36.15
2. Stephens, T.C. (14) (NH) 38.22 38.27
3. Morris, Patrick H (14) (A) 38.44 39.92
4. DeSimone, Massimo (13) (NH) 38.87 40.84
5. Figueroa, Eduardo (13) (NH) 44.24 42.00
6. Weinberg, Jack A (13) (A) 48.53 49.62

Event 26 - Girls 13-14 50M Backstroke

  Athlete Seed Final
1. Cheadle, Ella (13) (NH) 39.09 38.76
2. Alewine, Quillian T (13) (A) 41.41 44.12
3. Cameron, Hannah M (13) (A) 43.34 44.43
4. Hinkeldey, Maggie (13) (NH) 45.47 47.44
5. McKenney, Emma K (13) (A) 1:09.72 1:13.66

Event 27 - Boys 15-18 100M Individual Medley

  Athlete Seed Final
1. Loayza, Andrew (15) (NH) 1:08.09 1:12.26
2. Cheadle, Quintin (15) (NH) 1:11.31 1:14.82
3. Seo, Ethan A (16) (A) 1:14.35 1:15.54
4. Pletcher, Dannny (18) (NH) 1:16.65 1:17.53
5. Cameron, Thomas P (15) (A) NT 1:19.25
6. Cameron, Connor C (18) (A) 1:17.68 1:19.62

Event 28 - Girls 15-18 100M Individual Medley

  Athlete Seed Final
1. Richter, Audrey (18) (NH) 1:12.78 1:16.72
2. Dobrzykowski, Natalie (15) (NH) 1:12.84 1:17.82
3. Hallmark, Alaina R (15) (A) 1:16.78 1:19.76
4. Eaton, Anna L (15) (A) 1:19.81 1:22.71
5. Dobrzykowski, Emily (17) (NH) 1:22.56 1:25.38
-. Kelly, Caroline V (16) (A) 1:31.53 NS

Event 29 - Boys 8U 25M Breast stroke

  Athlete Seed Final
1. Reilly, David A (8) (NH) 31.58 32.94
2. Reilly, Christopher N (8) (NH) 36.20 36.20
3. Costa Lara, Luis X (7) (NH) 36.00 41.77
-. Morris, Joe E (8) (A) 30.18 DQ

Event 30 - Girls 8U 25M Breast stroke

  Athlete Seed Final
1. Avalos Restrepo, Natalie C (6) (NH) 31.31 35.63
2. Amick, Lydia K (8) (A) 35.18 36.35
-. Arthur, Grace S (8) (NH) 37.82 DQ

Event 31 - Boys 9-10 25M Breast stroke

  Athlete Seed Final
1. Wertlieb, Jonah B (9) (NH) 25.32 25.97
2. Golan, Ziv (9) (NH) 26.56 26.65
3. Le, Tyler H (9) (A) 29.69 29.28
4. Goodman, Elijah (9) (NH) 33.19 36.03
5. Williams, Tyler A (9) (A) 35.80 36.75

Event 32 - Girls 9-10 25M Breast stroke

  Athlete Seed Final
1. Bartholomew, Kaylee M (10) (NH) 21.95 22.26
2. Williams, Jizelle R (9) (A) 28.65 26.72
3. Walshe Dickie, Elizabeth A (9) (A) 26.60 27.44
4. Costa Lara, Alba V (10) (NH) 27.21 27.88
5. Brannan, Josephine M (10) (A) 29.62 30.60
6. Golan, Maya (9) (NH) 32.13 31.38

Event 33 - Boys 11-12 50M Breast stroke

  Athlete Seed Final
1. Weinberg, Alex J (12) (A) 51.50 50.82
2. Arthur, Liam A (11) (NH) 52.65 54.01
3. Wertlieb, Richard B (11) (NH) 51.95 54.28
4. Mooney, Jacob C (11) (A) 1:05.13 1:07.13
5. Lejko, Jack L (11) (A) 1:07.63 1:09.68
6. Mayle, Gavin C (11) (NH) 1:08.20 1:09.94

Event 34 - Girls 11-12 50M Breast stroke

  Athlete Seed Final
1. Mayle, Genevieve (12) (NH) 45.81 47.07
2. Stephens, Leah (12) (NH) 45.01 47.60
3. Williams, Zoe A (11) (A) 52.87 51.06
4. Liewehr, Tori M (11) (A) 52.20 54.57
5. Garland, Jacklyn M (11) (A) 56.55 55.09

Event 35 - Boys 13-14 50M Breast stroke

  Athlete Seed Final
1. Kavanagh, Colin (14) (NH) 37.44 38.63
2. Campbell, Brady H (13) (A) 45.41 45.52
3. Vandenvalentyn, Erik (14) (NH) 45.07 45.61
4. DeSimone, Massimo (13) (NH) 46.31 45.82
5. Weinberg, Jack A (13) (A) 48.07 50.28
6. Lin, Teddy P (13) (A) 51.43 54.47

Event 36 - Girls 13-14 50M Breast stroke

  Athlete Seed Final
1. Gray, Molly C (13) (A) 43.53 41.10
2. Weiland, Sophia Y (14) (NH) 40.56 41.18
3. Cameron, Hannah M (13) (A) 46.89 45.66
4. Cheadle, Ella (13) (NH) 44.91 46.12
5. McKenney, Emma K (13) (A) 1:02.10 1:03.03

Event 37 - Boys 15-18 100M Breast stroke

  Athlete Seed Final
1. Seo, Ethan A (16) (A) 1:24.87 1:24.00
2. Money, Brian A (17) (A) 1:25.16 1:26.06
3. Kavanagh, Jack (16) (NH) 1:24.44 1:26.35
4. Cameron, Connor C (18) (A) 1:28.13 1:32.09
5. Guynn, Dimitri (18) (NH) NT 1:33.64
-. Carlson, Davis (16) (NH) NT DQ

Event 38 - Girls 15-18 100M Breast stroke

  Athlete Seed Final
1. Hallmark, Alaina R (15) (A) 1:33.31 1:31.47
2. Dobrzykowski, Emily (17) (NH) 1:38.93 1:40.56
3. Lozier, Sarah (17) (NH) 1:34.88 1:42.59
4. Loayza, Kimberly (18) (NH) NT 2:05.39
-. Kelly, Caroline V (16) (A) 1:38.87 NS

Event 39 - Boys 8U 25M Butterfly

  Athlete Seed Final
1. Campbell, Evan T (8) (A) 24.70 24.38
2. Kohout, Jackson L (8) (NH) 29.62 30.57
-. Khalaf, Aidan (8) (NH) 35.77 DQ
-. Costa Lara, Luis X (7) (NH) 44.97 DQ

Event 40 - Girls 8U 25M Butterfly

  Athlete Seed Final
1. Avalos Restrepo, Natalie C (6) (NH) 38.85 36.58
-. MacDonald, Mikayla E (8) (NH) 40.58 DQ

Event 41 - Boys 9-10 25M Butterfly

  Athlete Seed Final
1. Avalos Restrepo, Sebastian G (9) (NH) 22.13 21.78
2. Wertlieb, Jonah B (9) (NH) 27.15 28.17
3. Williams, Tyler A (9) (A) 33.92 30.39
4. Goodman, Elijah (9) (NH) 30.26 33.39
5. Le, Tyler H (9) (A) 47.31 55.03
-. Grimes, Robert N (10) (A) NT DQ

Event 42 - Girls 9-10 25M Butterfly

  Athlete Seed Final
1. Bartholomew, Kaylee M (10) (NH) 21.37 22.15
2. Costa Lara, Alba V (10) (NH) 23.25 22.19
3. Morris, Grace M (10) (A) 23.01 23.22
4. Cermak, Katmandu A (10) (A) 26.08 25.59
5. Walshe Dickie, Elizabeth A (9) (A) 25.04 26.33
6. MacDonald, Chiara A (10) (NH) 27.13 27.26

Event 43 - Boys 11-12 50M Butterfly

  Athlete Seed Final
1. Hinkeldey, William (11) (NH) 41.31 42.38
2. Weinberg, Alex J (12) (A) 57.19 48.87
3. Weinberg, Charlie W (12) (A) 48.78 49.47
4. Toth, Sam H (11) (A) 51.23 53.63
5. Arthur, Liam A (11) (NH) 53.47 56.58
6. Cihlar, Jayden M (11) (NH) 58.03 59.06

Event 44 - Girls 11-12 50M Butterfly

  Athlete Seed Final
1. Stephens, Leah (12) (NH) 38.78 41.06
2. Kim, Ellie R (11) (A) 44.00 43.41
3. Norris, Riley E (12) (A) 45.13 46.15
4. Seo, Bella A (12) (A) 47.40 46.44
5. Diss, Shannon (11) (NH) NT 49.87

Event 45 - Boys 13-14 50M Butterfly

  Athlete Seed Final
1. Morris, Patrick H (14) (A) 34.46 33.13
2. Stephens, T.C. (14) (NH) 34.81 34.89
3. Kavanagh, Colin (14) (NH) 36.31 36.15
4. Liewehr, Adam P (13) (A) 35.22 36.40
5. Vandenvalentyn, Erik (14) (NH) 36.85 37.85
6. Campbell, Brady H (13) (A) 50.50 50.78

Event 46 - Girls 13-14 50M Butterfly

  Athlete Seed Final
1. Weiland, Sophia Y (14) (NH) 34.43 34.01
2. Gray, Molly C (13) (A) 35.31 35.47
3. Alewine, Quillian T (13) (A) 43.17 43.59
4. Hinkeldey, Maggie (13) (NH) 48.16 57.47

Event 47 - Boys 15-18 50M Butterfly

  Athlete Seed Final
1. Carlson, Davis (16) (NH) 32.97 32.53
2. Werner, Brayden J (16) (A) 33.57 33.06
3. Pletcher, Dannny (18) (NH) 33.83 33.08
4. Guynn, Dimitri (18) (NH) NT 33.32
5. Cameron, Thomas P (15) (A) 32.83 33.53
6. Cameron, Connor C (18) (A) 33.45 33.71

Event 48 - Girls 15-18 50M Butterfly

  Athlete Seed Final
1. Richter, Audrey (18) (NH) 30.75 31.45
2. Eaton, Anna L (15) (A) 35.65 34.22
3. Dobrzykowski, Emily (17) (NH) 36.53 38.26
4. Lozier, Sarah (17) (NH) 37.31 39.97
-. Kelly, Caroline V (16) (A) 40.00 NS

Event 49 - Boys 14U 175M Freestyle Relay

  Team Seed Final
1. NORBECK HILLS NT 2:07.88
  Avalos Restrepo, Sebastian G (9), Hinkeldey, William (11), Kavanagh, Colin (14), Kohout, Jackson L (8)  
2. NORBECK HILLS NT 2:25.44
  Golan, Ziv (9), Cihlar, Jayden M (11), Stephens, T.C. (14), Khalaf, Aidan (8)  
3. ASHTON NT 2:29.34
  Williams, Tyler A (9), Weinberg, Alex J (12), Liewehr, Adam P (13), Morris, Joe E (8)  
4. ASHTON NT 2:56.29
  Le, Tyler H (9), Weinberg, Charlie W (12), Morris, Patrick H (14), Campbell, Evan T (8)  

Event 50 - Girls 14U 175M Freestyle Relay

  Team Seed Final
1. NORBECK HILLS NT 2:11.97
  Bartholomew, Kaylee M (10), Stephens, Leah (12), Weiland, Sophia Y (14), Avalos Restrepo, Natalie C (6)  
2. ASHTON NT 2:22.92
  Morris, Grace M (10), Norris, Riley E (12), Alewine, Quillian T (13), Amick, Lydia K (8)  
3. NORBECK HILLS NT 2:24.97
  MacDonald, Chiara A (10), Mayle, Genevieve (12), Cheadle, Ella (13), MacDonald, Mikayla E (8)  
4. ASHTON NT 2:50.79
  Williams, Jizelle R (9), Garland, Jacklyn M (11), Cameron, Hannah M (13), Amick, Maisie L (7)
 
Partners
GrillMarX
Sole+D%27Italia+Restaurant
Sponsors