Sponsors
Alumni

 

Class of 2017

Tamir Avital-UC Berkeley

​​Sarah Lawson-Princeton

Jaleh Moaddeli-George Washington University

Matt Moran-USC

​TJ Morton-Bucknell

Emily Ritner-University of Michigan

Will Rodosky-UC Santa Barbara

Cole Strohson-La Salle

​Will Ueberroth-Princeton

Class of 2016 

Ben Brooks-USC

Gabe ​Dickens-California Lutheran

Brendan Hack-USC

Tim Hanson-University of Michigan

Foster Hoose-UC Irvine

Maddie Musselman-UCLA ('16 Olympian, '13 & '15 World Champion & CIF Champion)

Jon Polos-UC Irvine

Heidi Ritner-University of Michigan

Bridget Storm-UCLA

Andres White-Johns Hopkins University

Class of 2015   

Nigel Bress-Chapman

Eliza Britt-Princeton

Matt Daruty-Claremont McKenna

Ashton Jajonie-UC Santa Barbara

​Harry Miller-Claremont McKenna

Grace Morgan-UC Berkeley

Sami Pratt-University of Michigan

 Jack Rodosky-UC Santa Barbara

Garrett Spruth-Pepperdine

Jack Trush-UC Irvine

Averi Westerman-UC San Diego

Class of 2014

Marina Coskinas-USC

Ryan Greenwald-Johns Hopkins University 

Annie Mortimer-UC Santa Barbara

Jay Neiger-UC Santa Barbara

Charlie Rodosky-UC Santa Barbara

Kyle Rodewald-Gannon

Matt Sherburne-UC Berkeley

Class of 2013    

Reid Chase-Stanford (USA Youth National Team)

Ty Hack-UC Irvine

Ioanna Haralabidis-USC (NCAA Champion)

Stephania Haralabidis-USC (NCAA Champion & USA National Team)

Jack Harryman-Pepperdine

Danny Marshall-UCLA

Armen Mavusi-UCLA

Patrick McKenzie-Bucknell

Cassidy Papa-Stanford (3x NCAA Champion & USA Youth National Team)

Kyle Trush-UC Irvine (USA Youth National Team)

Colby Watson-USC

Jake Wyatt-Brown

Class of 2012   

Diana Murphy–Princeton

Alex Musselman-UCLA (USA Youth National Team)

Victoria Pierotti-Brown

Pippa Saunders-UC Berkeley (USA Youth National Team)

Wes Sherburne-Pepperdine

Jedd Thayer-Bucknell

Ben Zepfel-Harvard (2x AWPCA All-America Team, USA Youth National Team)

Class of 2011    

Victoria (Tori) Gabert-UC Irvine

Hayden Leach-Long Beach State

Emery Molnar-USC

Evan Ramsey-Harvard

Maddie Schwartz-San Diego State

Chase Watson-USC

Class of 2010   

Max Bergeson-UC Berkeley (USA National Team)

Claire Eadington-Santa Clara University

Andrew Fisher-UC Irvine

Victoria Kent-UCLA

Justin Papa-UC Irvine

Blake Terry-UC Irvine

Adina Zepfel-George Washington University

Class of 2009   

Kate Baldoni-Stanford (NCAA Champion & USA National Team)

Kate Berry-UC Santa Barbara

Leslee Kaczmarek-UCLA

Victoria Kennedy-Stanford

Elise Molnar-Harvard

Lucas Reynolds-UCLA

Brian Schiefer-Long Beach State

Carter Taylor-Long Beach State

Heather Van Hiel-UCLA

Erica Wheeler-University of Michigan

Class of 2008    

Chris Cottrell-Princeton

Allison Peotter-George Washington University 

Evan Zepfel-Harvard

Class of 2007    

R. J. Baldoni-UC/Irvine

Mike Berry–UC Berkeley

Taylor Harkins–Santa Clara University 

Ryan Hultman–Fordham

Sarah Hutchison–Princeton

Katie Indvik–USC

Nick Jones-Redlands

Ryan Kent–Stanford

Jeff Lee–Harvard

Cari Levine–Princeton

Kate Murphy–UC Santa Barbara

Hayley Prickett-Bucknell

Greg Sanford–Claremont McKenna

Class of 2006  

Tumua Anae–USC (2012 Olympian-Gold)

Kathryn Bilder–Harvard

Ashley Chandler UC Davis

Phillip DiGiacomo–Loyola Marymount

Camille Hewko–UC Berkeley

Chelsea Lyman–UC Santa Barbara

Tom Money–USC

Jacob Murphy – UCLA (USA National Team)

Blake Schoenberg-Chapman

Scott Sanford–Claremont McKenna

Class of 2005   

Jordan Anae-USC

Brittany Fullen–UCLA (NCAA Champion & USA National Team)

Katlin Kubas–UC Santa Barbara

Chad March–Chapman

Thomas Pearson–UC Berkeley

Gaston Sanford–Pepperdine

Class of 2004    

Katya Eadington–UC Berkeley

Nadeem Hakim–University of Pacific

Vivian Liao–Harvard

Class of 2003    

Kevin Amendt–M.I.T.

Jessica Harkins–Princeton        

Christina Hewko–Stanford (USA National Team)

John Mann –UC Berkeley (2012 & 2016 USA Olympian)

John Money–US Naval Academy

Beau Stockstill–Stanford

Class of 2002    

Michael March – UCLA