Licensed to South Texas LSC - For Office Use Only License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 10/19/2020 08:49 AM
               2020 ST LSAC Gnarfest - 10/17/2020 to 10/18/2020                
                                    Results                                    
 
Mixed 10-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hofkamp, Daphne F         12 LSAC-ST                29.83      29.50  
  2 Larsen, Dean A            10 LSAC-ST                38.98      30.00  
  3 Morris, Nathan R          11 LSAC-ST                33.20      30.06  
  4 Morris, Leah K            14 LSAC-ST                   NT      30.95  
  5 Douglas, Nicholas H       12 LSAC-ST                34.21      31.63  
  6 Ikeda, Nana               12 LSAC-ST                39.20      34.12  
  7 Hagen, Paige R            11 LSAC-ST                39.85      35.63  
  8 Pinckard, Jack C          11 LSAC-ST                45.60      37.80  
 
Mixed 10-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yue, Skyler J             14 LSAC-ST                58.57      56.76  
  2 Tellez, Travis            14 LSAC-ST              1:00.41      58.45  
  3 McGill, Jake M            12 LSAC-ST                59.55      58.77  
  4 Kimball, Dru M            13 LSAC-ST                57.84      58.91  
  5 Bingham, Ella J           14 LSAC-ST                58.72      59.03  
  6 Morales, Emily I          14 LSAC-ST              1:02.85      59.69  
  7 Auditore, Chris A         14 LSAC-ST              1:04.66    1:00.11  
  8 Guidry, Savanna R         11 LSAC-ST              1:05.75    1:00.30  
  9 Brusseau, Charlotte J     13 LSAC-ST              1:00.76    1:00.64  
 10 Garudo, David A           14 LSAC-ST              1:09.03    1:01.69  
 11 Santor, Laylah E          14 LSAC-ST              1:02.40    1:01.86  
 12 Helmcamp, Haydn S         12 LSAC-ST              1:06.68    1:03.56  
 13 Martin, Duncan M          12 LSAC-ST              1:10.66    1:04.49  
 14 Zou, Katie                11 LSAC-ST              1:38.49    1:04.98  
 15 Guerrero-Hernandez, Alex  14 LSAC-ST              1:15.59    1:05.38  
 16 Larsen, Amelia G          13 LSAC-ST              1:09.58    1:06.05  
 17 Watson, Sammy             12 LSAC-ST              1:10.86    1:06.77  
 18 Wadley, Chase I           11 LSAC-ST              1:06.81    1:07.12  
 19 Nicholson, Alexander D    13 LSAC-ST              1:18.57    1:09.46  
 20 Browning, Maggie A        13 LSAC-ST              1:12.25    1:09.47  
 21 Morris, Leah K            14 LSAC-ST                   NT    1:10.03  
 22 Cole, Yana V              12 LSAC-ST              1:21.50    1:13.02  
 23 Stacer, Evan R            12 LSAC-ST              1:21.91    1:13.80  
 24 Pinckard, Jack C          11 LSAC-ST                   NT    1:25.84  
 
Mixed 10-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yue, Skyler J             14 LSAC-ST                   NT    2:07.48  
  2 Auditore, Chris A         14 LSAC-ST              2:22.97    2:11.60  
  3 Yue, Jaden V              13 LSAC-ST                   NT    2:13.17  
  4 Kimball, Dru M            13 LSAC-ST              2:11.93    2:13.26  
  5 Morales, Emily I          14 LSAC-ST              2:20.21    2:13.46  
  6 Tellez, Travis            14 LSAC-ST                   NT    2:15.34  
  7 Smith, Savina R           11 LSAC-ST              2:21.74    2:15.83  
  8 Guidry, Savanna R         11 LSAC-ST              2:23.06    2:16.16  
  9 Garudo, David A           14 LSAC-ST              2:27.36    2:18.06  
 10 Helmcamp, Haydn S         12 LSAC-ST              2:23.83    2:19.44  
 11 Santor, Laylah E          14 LSAC-ST              2:15.98    2:19.98  
 12 Wadley, Chase I           11 LSAC-ST              2:23.25    2:20.00  
 13 Douglas, Nicholas H       12 LSAC-ST              2:43.56    2:24.14  
 14 Watson, Sammy             12 LSAC-ST              2:33.20    2:24.34  
 15 Worden, Skylar D          13 LSAC-ST              2:53.41    2:27.20  
 16 Guerrero-Hernandez, Alex  14 LSAC-ST                   NT    2:28.50  
 17 Hofkamp, Daphne F         12 LSAC-ST              2:47.77    2:37.82  
 18 Stacer, Evan R            12 LSAC-ST              2:52.76    2:43.65  
 19 Pinckard, Jack C          11 LSAC-ST                   NT    3:06.46  
 
Mixed 10-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoang, Kiefer A           14 LSAC-ST              1:06.00    1:03.29  
  2 Kimball, Dru M            13 LSAC-ST              1:08.22    1:08.46  
  3 McGill, Jake M            12 LSAC-ST              1:19.02    1:08.81  
  4 Martin, Duncan M          12 LSAC-ST              1:15.65    1:09.45  
  5 Brusseau, Charlotte J     13 LSAC-ST              1:12.88    1:09.92  
  6 Wadley, Chase I           11 LSAC-ST              1:18.25    1:16.34  
  7 Nicholson, Alexander D    13 LSAC-ST              1:19.37    1:17.24  
  8 Browning, Maggie A        13 LSAC-ST              1:25.55    1:20.23  
  9 Stacer, Evan R            12 LSAC-ST              1:34.00    1:21.08  
 10 Cole, Yana V              12 LSAC-ST              1:33.04    1:24.47  
 11 Ikeda, Nana               12 LSAC-ST                   NT    1:27.33  
 -- Morales, Matthew W        11 LSAC-ST              1:19.23         DQ  
 -- Pinckard, Jack C          11 LSAC-ST                   NT         DQ  
 
Mixed 10-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoang, Kiefer A           14 LSAC-ST              2:18.00    2:14.55  
  2 Yue, Jaden V              13 LSAC-ST              2:29.67    2:17.74  
  3 Worden, Skylar D          13 LSAC-ST              3:09.27    2:54.58  
 
Mixed 10-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santor, Laylah E          14 LSAC-ST              1:16.23    1:13.51  
  2 Garudo, David A           14 LSAC-ST              1:22.93    1:15.62  
  3 Brusseau, Charlotte J     13 LSAC-ST              1:18.49    1:16.31  
  4 Yue, Jaden V              13 LSAC-ST              1:25.02    1:17.75  
  5 Kimball, Dru M            13 LSAC-ST              1:18.30    1:18.92  
  6 Bingham, Ella J           14 LSAC-ST              1:18.89    1:20.22  
  7 Morales, Emily I          14 LSAC-ST              1:25.72    1:21.79  
  8 Tellez, Travis            14 LSAC-ST                   NT    1:23.84  
  9 Helmcamp, Haydn S         12 LSAC-ST              1:33.51    1:24.05  
 10 Guerrero-Hernandez, Alex  14 LSAC-ST                   NT    1:24.68  
 11 Ikeda, Nana               12 LSAC-ST              1:38.53    1:32.48  
 12 Nicholson, Alexander D    13 LSAC-ST              1:35.86    1:32.60  
 
Mixed 10-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoang, Kiefer A           14 LSAC-ST              2:34.00    2:26.56  
  2 Yue, Skyler J             14 LSAC-ST              2:34.71    2:27.98  
  3 Auditore, Chris A         14 LSAC-ST                   NT    2:47.52  
  4 Smith, Savina R           11 LSAC-ST              3:02.69    2:51.64  
  5 Worden, Skylar D          13 LSAC-ST              3:11.45    2:57.48  
  6 Larsen, Amelia G          13 LSAC-ST                   NT    2:57.64  
  7 Browning, Maggie A        13 LSAC-ST                   NT    2:57.90  
 
Mixed 10-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yue, Skyler J             14 LSAC-ST              1:04.21    1:00.16  
  2 Smith, Savina R           11 LSAC-ST              1:16.32    1:09.47  
  3 Auditore, Chris A         14 LSAC-ST              1:17.64    1:10.09  
  4 Watson, Sammy             12 LSAC-ST              1:22.19    1:15.16  
  5 Hofkamp, Daphne F         12 LSAC-ST              1:19.59    1:22.87  
 
Mixed 10-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoang, Kiefer A           14 LSAC-ST              2:26.00    2:25.71  
  2 Brusseau, Charlotte J     13 LSAC-ST              2:41.70    2:31.76  
 
Mixed 10-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McGill, Jake M            12 LSAC-ST              1:12.14    1:07.59  
  2 Guidry, Savanna R         11 LSAC-ST              1:14.68    1:09.15  
  3 Martin, Duncan M          12 LSAC-ST              1:19.74    1:12.54  
  4 Zou, Katie                11 LSAC-ST              1:17.33    1:12.94  
  5 Watson, Sammy             12 LSAC-ST              1:17.68    1:13.46  
  6 Hofkamp, Daphne F         12 LSAC-ST              1:24.53    1:15.79  
  7 Douglas, Nicholas H       12 LSAC-ST              1:32.73    1:17.47  
  8 Morris, Nathan R          11 LSAC-ST              1:22.77    1:17.93  
  9 Larsen, Dean A            10 LSAC-ST              1:27.46    1:19.51  
 10 Wadley, Chase I           11 LSAC-ST              1:24.58    1:19.89  
 11 Stacer, Evan R            12 LSAC-ST              1:34.20    1:23.52  
 12 Cole, Yana V              12 LSAC-ST              1:29.97    1:24.89  
 13 Hagen, Paige R            11 LSAC-ST              1:40.01    1:25.00  
 -- Smith, Savina R           11 LSAC-ST              1:10.34         DQ  
 
Mixed 10-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yue, Jaden V              13 LSAC-ST              2:52.89    2:18.89  
  2 Morales, Emily I          14 LSAC-ST              2:35.26    2:23.69  
  3 Garudo, David A           14 LSAC-ST                   NT    2:27.27  
  4 Tellez, Travis            14 LSAC-ST                   NT    2:28.12  
  5 Guidry, Savanna R         11 LSAC-ST                   NT    2:32.82  
  6 McGill, Jake M            12 LSAC-ST              2:35.99    2:33.81  
  7 Helmcamp, Haydn S         12 LSAC-ST              2:54.13    2:33.91  
  8 Santor, Laylah E          14 LSAC-ST              2:53.43    2:36.04  
  9 Martin, Duncan M          12 LSAC-ST                   NT    2:41.97  
 10 Morales, Matthew W        11 LSAC-ST              2:52.94    2:44.90  
 11 Guerrero-Hernandez, Alex  14 LSAC-ST                   NT    2:48.65  
 12 Worden, Skylar D          13 LSAC-ST              3:09.73    2:49.78  
 13 Douglas, Nicholas H       12 LSAC-ST                   NT    2:50.83  
 14 Nicholson, Alexander D    13 LSAC-ST              3:52.49    2:52.19  
 15 Ikeda, Nana               12 LSAC-ST                   NT    3:00.43  
 -- Cole, Yana V              12 LSAC-ST                   NT         DQ  
 -- Browning, Maggie A        13 LSAC-ST                   NT         DQ  
 
Mixed 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCormick, Justice M      17 LSAC-ST                25.48      24.97  
  2 Brady, Aedan M            16 LSAC-ST                34.75      25.75  
  3 Banister, Ava R           15 LSAC-ST                28.73      28.07  
 
Mixed 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wadley, Josh X            18 LSAC-ST                52.17      51.87  
  2 Bingham, Sam M            16 LSAC-ST                53.65      52.29  
  3 Santor, Savion M          16 LSAC-ST                52.43      52.80  
  4 Menk, Eric J              17 LSAC-ST                56.50      53.38  
  5 Guzman, Marco A           15 LSAC-ST                49.91      54.76  
  6 Zou, Henry                15 LSAC-ST                58.19      54.91  
  7 Nicholson, James D        16 LSAC-ST                57.30      55.68  
  8 Wright, Jackson H         16 LSAC-ST                56.98      57.60  
  9 Garudo, Ismael I          16 LSAC-ST                58.07      58.66  
 10 Gordon, Lindsey R         18 LSAC-ST                56.26    1:01.40  
 11 Larsen, Briton E          15 LSAC-ST              1:02.90    1:01.49  
 12 Soto, Xiomara I           15 LSAC-ST              1:01.57    1:03.16  
 13 Brown, Kass E             15 LSAC-ST              1:01.91    1:03.17  
 14 Havener, Hayden E         15 LSAC-ST              1:02.07    1:03.25  
 
Mixed 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wadley, Josh X            18 LSAC-ST              1:49.84    1:53.85  
  2 Menk, Eric J              17 LSAC-ST              2:13.52    1:58.20  
  3 Patterson, Ethan M        18 LSAC-ST              2:02.07    2:02.63  
  4 Mantorval, Gus F          15 LSAC-ST              2:13.80    2:04.52  
  5 Douglas, Tyler H          18 LSAC-ST              2:04.50    2:05.93  
  6 Nicholson, James D        16 LSAC-ST              2:05.57    2:06.74  
  7 Guzman, Marco A           15 LSAC-ST              2:01.08    2:10.77  
  8 Garudo, Ismael I          16 LSAC-ST              2:13.39    2:13.28  
  9 Kurowski, Kendal R        15 LSAC-ST              2:06.97    2:13.79  
 10 Soto, Xiomara I           15 LSAC-ST              2:22.76    2:15.01  
 11 Brown, Kass E             15 LSAC-ST              2:12.18    2:16.95  
 12 Banister, Ava R           15 LSAC-ST                   NT    2:18.42  
 13 Lazzari, Mitch A          15 LSAC-ST              3:30.50    2:35.73  
 
Mixed 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Douglas, Tyler H          18 LSAC-ST              1:01.61    1:01.81  
  2 Kurowski, Kendal R        15 LSAC-ST                58.52    1:03.47  
  3 Santor, Savion M          16 LSAC-ST              1:20.83    1:03.50  
  4 Brady, Aedan M            16 LSAC-ST              1:06.49    1:06.23  
  5 Havener, Hayden E         15 LSAC-ST              1:04.57    1:07.05  
  6 Gordon, Lindsey R         18 LSAC-ST              1:07.36    1:07.54  
  7 Soto, Xiomara I           15 LSAC-ST              1:09.52    1:09.14  
  8 Estes, Delaney F          17 LSAC-ST              1:11.36    1:13.14  
 
Mixed 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Menk, Eric J              17 LSAC-ST              1:15.24    1:06.88  
  2 Garudo, Ismael I          16 LSAC-ST              1:11.20    1:06.99  
  3 Santor, Savion M          16 LSAC-ST              1:19.12    1:07.66  
  4 Bingham, Sam M            16 LSAC-ST              1:13.68    1:11.06  
  5 Wadley, Josh X            18 LSAC-ST              1:21.81    1:11.14  
  6 Zou, Henry                15 LSAC-ST              1:13.41    1:12.82  
  7 Wright, Jackson H         16 LSAC-ST              1:13.29    1:14.16  
  8 Brady, Aedan M            16 LSAC-ST              1:20.15    1:19.56  
  9 Banister, Ava R           15 LSAC-ST              1:24.57    1:19.65  
 10 Brown, Kass E             15 LSAC-ST              1:20.62    1:20.97  
 11 Larsen, Briton E          15 LSAC-ST              1:27.77    1:22.50  
 12 Havener, Hayden E         15 LSAC-ST              1:24.56    1:24.12  
 13 Soto, Xiomara I           15 LSAC-ST              1:27.22    1:25.50  
 
Mixed 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guzman, Marco A           15 LSAC-ST              2:22.82    2:23.70  
  2 Gordon, Lindsey R         18 LSAC-ST              2:51.57    2:45.85  
  3 Nicholson, James D        16 LSAC-ST              3:47.64    2:50.89  
 
Mixed 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Menk, Eric J              17 LSAC-ST              1:00.08      55.12  
  2 Patterson, Ethan M        18 LSAC-ST                59.41      59.33  
  3 Mantorval, Gus F          15 LSAC-ST              1:04.35    1:02.30  
  4 Banister, Ava R           15 LSAC-ST                   NT    1:09.56  
  5 Brown, Kass E             15 LSAC-ST              1:11.93    1:10.72  
 
Mixed 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santor, Savion M          16 LSAC-ST              2:14.28    2:10.63  
  2 Brady, Aedan M            16 LSAC-ST              2:42.14    2:30.99  
 
Mixed 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wadley, Josh X            18 LSAC-ST              2:07.17    2:08.33  
  2 Guzman, Marco A           15 LSAC-ST              2:14.61    2:12.95  
  3 Garudo, Ismael I          16 LSAC-ST              2:24.16    2:18.98  
  4 Nicholson, James D        16 LSAC-ST              2:56.48    2:21.55  
  5 Gordon, Lindsey R         18 LSAC-ST              2:27.60    2:28.58  
  6 Havener, Hayden E         15 LSAC-ST                   NT    2:36.44  
  7 Estes, Delaney F          17 LSAC-ST              2:25.67    2:38.68  
  8 Lazzari, Mitch A          15 LSAC-ST              4:04.81    2:51.12