Licensed to South Texas LSC - For Office Use Only License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 10/27/2020 10:17 AM
             2020 ST AQTX 10.25.2020 Sunday Funday #1 - 10/25/2020             
                                    Results                                    
 
Girls 12 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Skoog, Cora M             12 AQSA-ST                28.33      27.98  
  2 Neuman, Madi N            12 AQSA-ST                35.22      32.69  
  3 Graham, Addison L         11 AQSA-ST                38.96      32.82  
  4 Lloyd, Brynn L            11 WWW-ST                 33.25      33.36  
  5 Kallus, Bella G            8 VTAC-ST                37.45      34.64  
  6 Gunn, Pepper A             8 NTRO-ST                42.91      34.98  
  7 Waller, Addison R         12 NTRO-ST                37.51      35.25  
  8 Schlitt, Adele C          12 WWW-ST                 34.23      35.55  
  9 Perez, Finley G           11 WWW-ST                 36.19      38.28  
 10 Minear, Abby C             8 NTRO-ST                40.15      38.32  
 11 Heinold, Emily G          11 VTAC-ST                38.90      38.51  
 12 Middleton, Landis J       11 WWW-ST                 36.60      39.00  
 13 Hawkins, Holly R          12 VTAC-ST                40.37      39.12  
 14 Justis, Kiki R            12 NTRO-ST                40.00      39.61  
 15 Klotzman, Eliza C         11 VTAC-ST                42.98      39.77  
 16 Piatkowski, Mia E         10 WWW-ST                 39.30      40.19  
 17 Rutledge, Yumi H           8 AQSA-ST                49.56      40.39  
 18 Ritt, Annabelle C          8 AQTX-ST                43.64      43.14  
 19 Epp, Maible F              9 WWW-ST                 45.30      43.16  
 20 Terry, Caroline I          9 WWW-ST                 40.30      43.28  
 21 Cronin, Annabel L         11 WWW-ST                 40.77      43.29  
 22 Wolfe, Greta A            10 WWW-ST                 44.30      43.65  
 23 Leibowitz, Collins B       8 NTRO-ST                46.59      44.28  
 24 Terry, Kate E             12 WWW-ST                 40.99      44.52  
 25 Mayfield, Mallory C       10 NTRO-ST              1:11.47      45.49  
 26 Johnson, Kaitlyn A        11 AQSA-ST                   NT      47.67  
 27 English, Lily J            9 NTRO-ST                55.99      48.13  
 28 Kane, Sophia N             8 NTRO-ST                50.17      48.32  
 29 Frushour, Ashley E         8 NTRO-ST              1:01.79      48.45  
 30 Solominsky, Ally A         7 NTRO-ST                56.54      49.07  
 31 Schafer, ZoeJane M         8 NTRO-ST                54.32      49.33  
 32 Nurnberger, Madeline C     8 AQSA-ST              1:04.79      50.14  
 33 Ward, Mason A              8 NTRO-ST                55.13      50.56  
 34 Yun, Grace M               8 NTRO-ST                55.00      50.88  
 35 Ross, Sloan J              7 AQSA-ST                55.78      51.04  
 36 Vargas, Korinne S          8 NTRO-ST                51.91      51.20  
 37 Schaefer, Elliot L         8 NTRO-ST                57.55      51.38  
 38 Ramirez, Elise A           9 NTRO-ST              1:06.99      52.61  
 39 Rich, Kamdyn M             9 NTRO-ST              1:00.99      53.10  
 40 Stewart, Georgie L         9 NTRO-ST                55.00      53.50  
 41 Hale, River A              6 NTRO-ST              1:05.00      53.95  
 42 Whitney, Harper D          6 AQSA-ST              1:13.19      54.98  
 43 Duenes, Olivia Duenes J    9 AQTX-ST                50.00      55.54  
 44 Reed, Aryella M            7 NTRO-ST              1:00.00      56.82  
 45 McFerren, Raven E          7 NTRO-ST              1:04.99      58.07  
 46 Cassell, Macy A            9 NTRO-ST              1:06.99      58.60  
 47 Deykin, Camille E          6 AQSA-ST              1:02.38      59.26  
 48 Broughton, Ellery L       10 NTRO-ST              1:10.30    1:02.66  
 49 Chenault, Colette A        9 NTRO-ST              1:10.99    1:04.66  
 50 Jitta, Valli N             8 NTRO-ST              1:13.21    1:12.02  
 
Girls 12 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kallus, Gianna F          12 VTAC-ST              1:08.53    1:06.85  
  2 Stuecheli, Cadence S      11 NTRO-ST              1:11.99    1:10.57  
  3 Hasson, Hannah H          12 NTRO-ST              1:13.59    1:13.34  
  4 Tobias Soto, Pamela N     11 NTRO-ST              1:35.67    1:20.79  
  5 Royer, Rilyn E            10 AQTX-ST              1:25.28    1:26.72  
  6 Vikram, Anya              12 NTRO-ST              1:36.68    1:27.06  
  7 Cronin, Adelaide L         9 WWW-ST               1:38.30    1:29.33  
  8 Deykin, Claire A           9 AQSA-ST              1:36.29    1:40.60  
  9 Johnson, Kaitlyn A        11 AQSA-ST                   NT    1:57.96  
 
Girls 12 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Aschenbeck, Anna R        12 VTAC-ST              2:43.07    2:22.43  
  2 Hawkins, Holly R          12 VTAC-ST              3:09.79    3:01.17  
 
Girls 12 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stuecheli, Cadence S      11 NTRO-ST                39.60      36.88  
  2 Wood, Julia M             10 NTRO-ST                48.31      41.73  
  3 Schlitt, Adele C          12 WWW-ST                 42.23      41.99  
  4 Middleton, Landis J       11 WWW-ST                 45.91      42.78  
  5 Waller, Addison R         12 NTRO-ST                43.98      43.39  
  6 Justis, Kiki R            12 NTRO-ST                49.50      43.95  
  7 Wolfe, Greta A            10 WWW-ST                 50.30      44.95  
  8 Heinold, Emily G          11 VTAC-ST                48.60      45.24  
  9 Brown, Naomi V             9 NTRO-ST                47.91      47.18  
 10 Perez, Finley G           11 WWW-ST                 41.74      47.24  
 11 Cronin, Annabel L         11 WWW-ST                 46.71      48.11  
 12 Klotzman, Eliza C         11 VTAC-ST                52.15      49.37  
 13 Epp, Maible F              9 WWW-ST                 54.30      49.88  
 14 Rutledge, Yumi H           8 AQSA-ST                53.48      53.02  
 15 Solominsky, Ally A         7 NTRO-ST              1:04.11      54.21  
 16 Mayfield, Mallory C       10 NTRO-ST              1:03.31      54.30  
 17 Kane, Sophia N             8 NTRO-ST                53.06      54.96  
 18 English, Lily J            9 NTRO-ST              1:05.99      55.17  
 19 Chenault, Colette A        9 NTRO-ST              1:20.99      55.55  
 20 Ritt, Annabelle C          8 AQTX-ST                57.09      55.73  
 21 Schaefer, Elliot L         8 NTRO-ST              1:00.46      56.39  
 22 Ward, Mason A              8 NTRO-ST              1:01.40      57.81  
 23 Hale, River A              6 NTRO-ST              1:10.00      58.34  
 24 Ross, Sloan J              7 AQSA-ST              1:06.26      58.51  
 25 Whitney, Harper D          6 AQSA-ST                   NT      59.83  
 26 Broughton, Ellery L       10 NTRO-ST              1:01.00    1:00.53  
 27 Johnson, Kaitlyn A        11 AQSA-ST                   NT    1:01.91  
 28 Nurnberger, Madeline C     8 AQSA-ST              1:06.45    1:02.11  
 29 Cassell, Macy A            9 NTRO-ST              1:09.99    1:04.31  
 30 Deykin, Camille E          6 AQSA-ST              1:10.20    1:04.49  
 31 Ramirez, Elise A           9 NTRO-ST              1:24.99    1:04.51  
 32 Raj, Sanjana L             9 NTRO-ST                53.00    1:06.62  
 33 Jitta, Valli N             8 NTRO-ST              1:19.26    1:09.11  
 34 Duenes, Olivia Duenes J    9 AQTX-ST                55.00    1:19.28  
 -- Reed, Aryella M            7 NTRO-ST              1:05.00         DQ  
 -- Terry, Kate E             12 WWW-ST                 45.24         DQ  
 -- Terry, Caroline I          9 WWW-ST                 47.30         DQ  
 -- McFerren, Raven E          7 NTRO-ST              1:05.99         DQ  
 
Girls 12 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hasson, Hannah H          12 NTRO-ST              1:24.88    1:20.84  
  2 Diener, Julia T           12 NTRO-ST              1:22.53    1:21.63  
  3 Tobias Soto, Pamela N     11 NTRO-ST              1:29.91    1:33.47  
  4 Vikram, Anya              12 NTRO-ST              1:39.99    1:37.90  
 
Girls 12 & Under 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Skoog, Cora M             12 AQSA-ST              2:59.02    2:36.79  
 
Girls 12 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Canales, Kate E           11 AQSA-ST                34.42      34.71  
  2 Aschenbeck, Anna R        12 VTAC-ST                46.17      38.25  
  3 Neuman, Madi N            12 AQSA-ST                41.78      39.14  
  4 Kallus, Gianna F          12 VTAC-ST                41.15      40.27  
  5 Graham, Addison L         11 AQSA-ST                45.66      42.88  
  6 Lloyd, Brynn L            11 WWW-ST                 43.43      42.96  
  7 Kallus, Bella G            8 VTAC-ST                58.46      48.46  
  8 Hawkins, Holly R          12 VTAC-ST                48.53      48.67  
  9 Heinold, Emily G          11 VTAC-ST                49.32      48.95  
 10 Cronin, Annabel L         11 WWW-ST                 57.58      50.29  
 11 Klotzman, Eliza C         11 VTAC-ST                56.40      51.25  
 12 Perez, Finley G           11 WWW-ST                 52.87      52.35  
 13 Terry, Caroline I          9 WWW-ST               1:01.30      52.96  
 14 Tobias Soto, Pamela N     11 NTRO-ST              1:02.01      53.38  
 15 Piatkowski, Mia E         10 WWW-ST                 58.30      53.51  
 16 Brown, Naomi V             9 NTRO-ST              1:03.70      54.18  
 17 Wolfe, Greta A            10 WWW-ST                 59.30      54.44  
 18 Royer, Rilyn E            10 AQTX-ST                55.00      54.84  
 19 Gonzalez, Vivienne R      11 WWW-ST               1:00.30      54.95  
 20 Keeler, Emelyn R           8 AQSA-ST              1:02.80      55.81  
 21 Leibowitz, Collins B       8 NTRO-ST              1:04.10      56.30  
 22 Cronin, Adelaide L         9 WWW-ST                 59.30      59.17  
 23 Ward, Mason A              8 NTRO-ST              1:19.27      59.70  
 24 Terry, Kate E             12 WWW-ST               1:02.00    1:01.46  
 25 Schafer, ZoeJane M         8 NTRO-ST              1:07.99    1:03.19  
 26 Vargas, Korinne S          8 NTRO-ST              1:18.99    1:07.75  
 27 Rutledge, Yumi H           8 AQSA-ST                   NT    1:09.34  
 28 Broughton, Ellery L       10 NTRO-ST              1:21.00    1:10.99  
 29 Deykin, Camille E          6 AQSA-ST                   NT    1:14.74  
 30 Jitta, Valli N             8 NTRO-ST              1:35.99    1:20.34  
 -- Raj, Sanjana L             9 NTRO-ST                55.00         DQ  
 -- Stewart, Georgie L         9 NTRO-ST              1:00.00         DQ  
 -- Yun, Grace M               8 NTRO-ST              1:05.00         DQ  
 -- Cassell, Macy A            9 NTRO-ST              1:12.99         DQ  
 -- Whitney, Harper D          6 AQSA-ST                   NT         DQ  
 -- McFerren, Raven E          7 NTRO-ST              1:22.99         DQ  
 
Girls 12 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neuman, Madi N            12 AQSA-ST              1:30.57    1:25.07  
  2 Aschenbeck, Anna R        12 VTAC-ST              1:28.21    1:26.03  
  3 Poordod, Riley S          10 AQSA-ST              1:31.95    1:30.73  
  4 Diener, Julia T           12 NTRO-ST              1:44.50    1:40.26  
  5 Homann, Addison N         12 AQSA-ST              1:47.69    1:42.46  
  6 Vikram, Anya              12 NTRO-ST              1:53.95    1:46.36  
  7 Gunn, Pepper A             8 NTRO-ST              2:02.77    1:48.17  
  8 Rich, Kamdyn M             9 NTRO-ST              2:15.99    1:48.76  
  9 Frushour, Ashley E         8 NTRO-ST              2:19.99    2:01.59  
 10 Deykin, Claire A           9 AQSA-ST              1:56.73    2:04.81  
 
Girls 12 & Under 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Canales, Kate E           11 AQSA-ST                   NT    2:44.99  
 
Girls 12 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Canales, Kate E           11 AQSA-ST                30.20      31.46  
  2 Poordod, Riley S          10 AQSA-ST                35.53      34.13  
  3 Skoog, Cora M             12 AQSA-ST                37.76      34.88  
  4 Graham, Addison L         11 AQSA-ST                35.97      36.42  
  5 Schlitt, Adele C          12 WWW-ST                 46.30      37.31  
  6 Homann, Addison N         12 AQSA-ST                41.44      38.36  
  7 Kallus, Bella G            8 VTAC-ST                48.83      38.49  
  8 Gunn, Pepper A             8 NTRO-ST                52.11      40.24  
  9 Royer, Rilyn E            10 AQTX-ST                50.00      41.69  
 10 Wood, Julia M             10 NTRO-ST                48.86      42.31  
 11 Hasson, Hannah H          12 NTRO-ST                52.98      43.59  
 12 Keeler, Emelyn R           8 AQSA-ST                55.92      50.44  
 13 Epp, Maible F              9 WWW-ST                 56.30      50.65  
 14 Minear, Abby C             8 NTRO-ST                58.99      51.80  
 15 Ross, Sloan J              7 AQSA-ST              1:17.80      58.62  
 16 Nurnberger, Madeline C     8 AQSA-ST              1:52.86    1:07.16  
 -- Ramirez, Elise A           9 NTRO-ST              1:23.99         DQ  
 -- Yun, Grace M               8 NTRO-ST              1:00.00         DQ  
 -- Frushour, Ashley E         8 NTRO-ST              1:12.99         DQ  
 -- Raj, Sanjana L             9 NTRO-ST              1:00.00         DQ  
 -- Stewart, Georgie L         9 NTRO-ST                57.00         DQ  
 
Girls 12 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kallus, Gianna F          12 VTAC-ST              1:17.87    1:15.84  
  2 Poordod, Riley S          10 AQSA-ST              1:24.27    1:20.00  
  3 Stuecheli, Cadence S      11 NTRO-ST              1:27.30    1:21.26  
  4 Diener, Julia T           12 NTRO-ST              1:25.71    1:23.49  
  5 Lloyd, Brynn L            11 WWW-ST               1:34.81    1:24.54  
  6 Waller, Addison R         12 NTRO-ST              1:40.49    1:37.13  
  7 Brown, Naomi V             9 NTRO-ST              2:00.46    1:37.95  
  8 Justis, Kiki R            12 NTRO-ST              2:15.00    1:37.98  
  9 Piatkowski, Mia E         10 WWW-ST               1:44.51    1:39.97  
 10 Cronin, Adelaide L         9 WWW-ST               1:46.51    1:40.13  
 11 Keeler, Emelyn R           8 AQSA-ST              1:51.22    1:46.77  
 12 Leibowitz, Collins B       8 NTRO-ST              2:10.00    1:50.60  
 13 Ritt, Annabelle C          8 AQTX-ST              1:56.57    1:50.64  
 14 Deykin, Claire A           9 AQSA-ST              1:46.46    1:54.04  
 15 Schafer, ZoeJane M         8 NTRO-ST              2:11.99    1:54.25  
 16 Schaefer, Elliot L         8 NTRO-ST              2:17.55    2:01.54  
 17 Vargas, Korinne S          8 NTRO-ST              2:22.87    2:03.20  
 18 Kane, Sophia N             8 NTRO-ST              2:11.01    2:05.00  
 19 Mayfield, Mallory C       10 NTRO-ST              2:14.99    2:07.33  
 20 Solominsky, Ally A         7 NTRO-ST              2:15.00    2:08.37  
 
Girls 12 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Homann, Addison N         12 AQSA-ST              2:42.65    3:10.02  
  2 Wood, Julia M             10 NTRO-ST              3:49.99    3:11.28  
 
Girls 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brehmer, Peyton M         16 AQSA-ST                25.12      25.61  
  2 Eyre, Gwyn V              16 VTAC-ST                27.11      27.01  
  3 Wagner, Bailee M          15 VTAC-ST                28.57      27.91  
  4 McCarty, Brenna G         15 AQSA-ST                28.88      27.92  
  5 Turner, Sloan E           16 VTAC-ST                27.88      28.20  
  6 Desanno, Sonja P          13 VTAC-ST                27.81      28.73  
  7 Fayad, Amaya H            13 NTRO-ST                31.38      28.86  
  8 Valdes Ranz, Laura        15 AQSA-ST                   NT      28.96  
  9 Olivo, Audrey M           13 AQSA-ST                28.87      29.01  
 10 Valdes Ranz, Sara         16 AQSA-ST                   NT      29.67  
 11 Brooks, Annika F          13 VTAC-ST                31.53      30.08  
 12 Tosse, Eva I              13 NTRO-ST                30.58      30.92  
 13 Kester, Sarah H           14 WWW-ST                 30.08      31.09  
 14 Singletary, Mia K         13 NTRO-ST                35.32      31.48  
 15 Hagan, Julia E            15 VTAC-ST                31.21      31.66  
 16 Wong, Anna A              14 NTRO-ST                42.99      32.84  
 17 Crosley, Madelyn R        16 AQSA-ST                33.68      33.62  
 18 Kotzen, Zoe M             13 NTRO-ST                39.34      34.13  
 19 Lingan, Phoebe T          14 NTRO-ST                32.80      34.50  
 20 Curry, Abbi L             14 NTRO-ST                43.61      37.31  
 21 Collier, Cassidy G        14 AQSA-ST                43.24      39.13  
 22 Edgin-Adair, Caroline M   15 AQSA-ST                45.05      42.50  
 
Girls 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schield, Morgan C         17 AQSA-ST                53.96      55.89  
  2 Robinson, Cyrah J         13 VTAC-ST                58.93      57.03  
  3 Edmonds, Callie A         16 VTAC-ST                54.28      57.07  
  4 Eyre, Gwyn V              16 VTAC-ST                58.12      58.92  
  5 Robinson, Anaya P         15 VTAC-ST                59.10      59.62  
  6 Cunningham, Kiali A       15 AQSA-ST              1:00.05      59.67  
  7 Tetzlaff, Gillian R       15 NTRO-ST                59.23    1:00.55  
  8 Boisvert, Karah E         16 AQSA-ST              1:02.10    1:01.41  
  9 Fayad, Amaya H            13 NTRO-ST              1:09.65    1:04.07  
 10 Wagner, Bailee M          15 VTAC-ST              1:05.79    1:04.79  
 11 Watkins, Ciernan A        13 NTRO-ST              1:08.40    1:05.59  
 12 Hagan, Julia E            15 VTAC-ST              1:08.43    1:06.41  
 13 Hasson, Bella R           14 NTRO-ST              1:16.09    1:09.81  
 14 Fredenburg, Lucy M        13 NTRO-ST              1:05.60    1:10.15  
 15 Kester, Sarah H           14 WWW-ST               1:11.42    1:11.22  
 16 Tosse, Eva I              13 NTRO-ST              1:13.54    1:12.15  
 17 Friedman, Tara            13 NTRO-ST              1:14.53    1:12.81  
 18 Crosley, Madelyn R        16 AQSA-ST              1:13.85    1:13.20  
 19 Wong, Anna A              14 NTRO-ST              1:24.99    1:16.56  
 
Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eyre, Gwyn V              16 VTAC-ST              2:04.55    2:03.32  
  2 Robinson, Cyrah J         13 VTAC-ST              2:11.26    2:04.69  
  3 Schiffelbein, Lilly K     14 AQSA-ST              2:09.01    2:07.08  
  4 Robinson, Anaya P         15 VTAC-ST              2:07.48    2:09.43  
  5 Tolar, Sarah A            15 AQSA-ST              2:17.05    2:12.77  
  6 McCarty, Brenna G         15 AQSA-ST              2:18.70    2:12.85  
  7 Goldhammer, Grace E       14 AQSA-ST              2:12.24    2:15.58  
  8 Medellin, Mina A          15 AQSA-ST              2:17.36    2:19.67  
  9 Beck, Gabby C             16 AQSA-ST              2:21.60    2:19.73  
 10 Desanno, Sonja P          13 VTAC-ST              2:16.29    2:21.47  
 11 Valdes Ranz, Laura        15 AQSA-ST                   NT    2:22.13  
 12 Watkins, Ciernan A        13 NTRO-ST              2:25.80    2:24.37  
 13 Valdes Ranz, Sara         16 AQSA-ST                   NT    2:27.05  
 14 Metz, Ana C               13 AQSA-ST              2:34.81    2:29.33  
 
Girls 13 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deykin, Kate S            13 AQSA-ST              5:18.67    5:17.71  
  2 Kellogg, Cami K           13 AQSA-ST              5:50.64    5:40.61  
  3 Tolar, Sarah A            15 AQSA-ST              5:40.86    5:47.28  
  4 Hagan, Julia E            15 VTAC-ST              6:45.79    6:11.93  
  5 Brooks, Annika F          13 VTAC-ST              6:58.79    6:14.17  
  6 Hasson, Bella R           14 NTRO-ST              7:07.68    6:39.95  
 
Girls 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wagner, Bailee M          15 VTAC-ST              1:10.79    1:07.05  
  2 Robinson, Cyrah J         13 VTAC-ST              1:12.27    1:09.97  
  3 Robinson, Anaya P         15 VTAC-ST              1:08.33    1:10.15  
  4 Watkins, Ciernan A        13 NTRO-ST              1:14.24    1:14.42  
  5 Friedman, Tara            13 NTRO-ST              1:24.03    1:15.30  
  6 Singletary, Mia K         13 NTRO-ST              1:24.56    1:15.65  
  7 Olivo, Audrey M           13 AQSA-ST              1:11.97    1:15.68  
  8 Medellin, Mina A          15 AQSA-ST              1:15.04    1:15.74  
  9 Turner, Sloan E           16 VTAC-ST              1:18.79    1:15.75  
 10 Brooks, Annika F          13 VTAC-ST              1:20.31    1:15.89  
 11 Hasson, Bella R           14 NTRO-ST              1:19.99    1:20.78  
 12 Metz, Ana C               13 AQSA-ST              1:26.19    1:24.04  
 -- Curry, Abbi L             14 NTRO-ST              1:52.20         DQ  
 
Girls 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deykin, Kate S            13 AQSA-ST              2:14.21    2:14.33  
  2 Edmonds, Callie A         16 VTAC-ST              2:13.71    2:17.84  
  3 Kellogg, Cami K           13 AQSA-ST              2:24.01    2:20.61  
  4 Desanno, Sonja P          13 VTAC-ST              2:35.79    2:39.48  
  5 Metz, Ana C               13 AQSA-ST              3:01.70    2:54.75  
 
Girls 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kellogg, Cami K           13 AQSA-ST              1:15.18    1:13.65  
  2 Edmonds, Callie A         16 VTAC-ST              1:12.28    1:16.11  
  3 Tolar, Sarah A            15 AQSA-ST              1:14.10    1:16.33  
  4 Goldhammer, Grace E       14 AQSA-ST              1:20.92    1:17.60  
  5 Beck, Gabby C             16 AQSA-ST              1:23.34    1:21.33  
  6 Valdes Ranz, Sara         16 AQSA-ST                   NT    1:22.10  
  7 Valdes Ranz, Laura        15 AQSA-ST                   NT    1:22.22  
  8 McCarty, Brenna G         15 AQSA-ST              1:22.47    1:23.45  
  9 Medellin, Mina A          15 AQSA-ST              1:24.34    1:25.93  
 10 Crosley, Madelyn R        16 AQSA-ST              1:32.56    1:27.81  
 11 Tosse, Eva I              13 NTRO-ST              1:34.99    1:27.86  
 12 Friedman, Tara            13 NTRO-ST              1:35.85    1:28.94  
 13 Fredenburg, Lucy M        13 NTRO-ST              1:28.69    1:29.13  
 14 Kotzen, Zoe M             13 NTRO-ST              1:39.99    1:38.81  
 15 Lingan, Phoebe T          14 NTRO-ST              1:29.99    1:39.76  
 16 Singletary, Mia K         13 NTRO-ST              1:50.34    1:42.33  
 17 Collier, Cassidy G        14 AQSA-ST              1:48.11    1:49.27  
 -- Kester, Sarah H           14 WWW-ST               1:44.30         DQ  
 -- Edgin-Adair, Caroline M   15 AQSA-ST              1:48.11         DQ  
 
Girls 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schiffelbein, Lilly K     14 AQSA-ST              2:46.31    2:42.51  
  2 Tetzlaff, Gillian R       15 NTRO-ST              2:50.18    2:42.82  
  3 McKinney, Lindsay D       16 VTAC-ST              2:41.99    2:44.70  
  4 Edgin-Adair, Caroline M   15 AQSA-ST              3:36.22    4:03.10  
 -- Lingan, Phoebe T          14 NTRO-ST              3:11.99         DQ  
 
Girls 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schield, Morgan C         17 AQSA-ST                57.10      58.89  
  2 Brehmer, Peyton M         16 AQSA-ST                59.16    1:02.61  
  3 Olivo, Audrey M           13 AQSA-ST              1:05.60    1:04.64  
  4 Schiffelbein, Lilly K     14 AQSA-ST              1:05.68    1:04.96  
  5 Boisvert, Karah E         16 AQSA-ST              1:06.51    1:05.62  
  6 Cunningham, Kiali A       15 AQSA-ST              1:08.94    1:05.70  
  7 Goldhammer, Grace E       14 AQSA-ST              1:21.48    1:17.58  
  8 Beck, Gabby C             16 AQSA-ST              1:27.79    1:18.53  
  9 Fayad, Amaya H            13 NTRO-ST              2:02.01    1:18.55  
 10 Kotzen, Zoe M             13 NTRO-ST              1:29.99    1:32.26  
 11 Collier, Cassidy G        14 AQSA-ST              1:58.92    1:42.01  
 -- Curry, Abbi L             14 NTRO-ST              1:54.20         DQ  
 
Girls 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schield, Morgan C         17 AQSA-ST              2:10.69    2:13.43  
  2 Deykin, Kate S            13 AQSA-ST              2:14.59    2:14.63  
  3 Boisvert, Karah E         16 AQSA-ST              2:37.91    2:27.14  
 -- Fredenburg, Lucy M        13 NTRO-ST              2:51.49         DQ  
 
Girls 13 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brehmer, Peyton M         16 AQSA-ST              4:52.14    4:54.17  
  2 McKinney, Lindsay D       16 VTAC-ST              5:09.31    5:21.71  
 
Boys 12 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hernandez-Ojeda, Derek    10 AQTX-ST                31.33      31.19  
  2 Skoog, Erik P             10 AQSA-ST                34.92      34.66  
  3 Bacon, Coleman T          10 AQTX-ST                34.43      35.90  
  4 Butterworth IV, Hughes H  12 WWW-ST                 33.77      38.12  
  5 Ognoskie, Marcus T         7 NTRO-ST                48.12      41.18  
  6 Hasson, Colton D           9 NTRO-ST                50.82      41.87  
  7 Wiegand, Leo A             8 AQTX-ST                42.10      42.30  
  8 Fagg, Weston, West, W A    9 NTRO-ST                51.00      42.96  
  9 Allen, Asher M             9 NTRO-ST                46.88      43.21  
 10 Poordod, Austin C          7 AQSA-ST                46.32      43.53  
 11 Hyink, Owen N             10 AQTX-ST                43.05      43.92  
 12 Keeler, Asa W              7 AQSA-ST                54.35      44.47  
 13 Nurnberger, Henry M       11 AQSA-ST                51.92      45.14  
 14 Stanoch, Preston R        10 NTRO-ST              1:02.90      46.90  
 15 Oleyar, Aiden J           10 NTRO-ST                40.59      50.31  
 16 Schaefer, Isaac L          6 NTRO-ST              1:06.26      50.71  
 17 Meinen, Landon K           8 NTRO-ST              1:00.00      50.77  
 18 Serrano, Romeo O          10 NTRO-ST              1:05.99      51.90  
 19 McCarthy, Connor J         8 AQSA-ST                   NT      53.02  
 20 Wassenich, Emmitt C        6 AQSA-ST                   NT      55.77  
 21 Rutledge, Allen H          9 AQSA-ST                58.57      56.06  
 22 Magnon, Blake B           10 NTRO-ST              1:08.50    1:03.40  
 23 Crutsinger, Peyton L       7 NTRO-ST              1:10.79    1:05.68  
 24 Gerfers, Wyatt W          10 AQSA-ST              1:25.59    1:10.20  
 25 Hayden, Ben P             10 VTAC-ST              1:05.41    1:13.16  
 26 Wilkinson, Isaac P         6 AQSA-ST                   NT    1:25.31  
 -- Mays, Asher P              9 AQTX-ST                54.88         DQ  
 
Boys 12 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schaefer, Luke A          11 NTRO-ST              1:21.27    1:21.41  
  2 Ognoskie, Gavin T          9 NTRO-ST              1:40.00    1:25.07  
  3 Miller, Charlie E          8 NTRO-ST              1:50.00    1:37.52  
  4 Poordod, Austin C          7 AQSA-ST              1:39.82    1:40.02  
  5 Martin, Luc W              9 AQTX-ST              1:40.00    1:42.46  
  6 Darg de Lira, Aiden A      9 AQTX-ST              1:45.00    1:57.35  
  7 Serrano, Romeo O          10 NTRO-ST              2:21.99    2:00.68  
  8 Yang Jr, Charles D        10 AQTX-ST              2:12.09    2:03.84  
 
Boys 12 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bacon, Coleman T          10 AQTX-ST                41.87      45.04  
  2 Ognoskie, Marcus T         7 NTRO-ST                52.00      48.47  
  3 Eklund, Kai A              9 AQTX-ST                55.00      49.20  
  4 Allen, Asher M             9 NTRO-ST                50.90      49.48  
  5 Stanoch, Preston R        10 NTRO-ST              1:01.99      49.73  
  6 Hasson, Colton D           9 NTRO-ST                59.93      49.76  
  7 Poordod, Austin C          7 AQSA-ST                55.10      52.57  
  8 Hyink, Owen N             10 AQTX-ST                53.97      53.31  
  9 Keeler, Asa W              7 AQSA-ST              1:00.32      54.48  
 10 Nurnberger, Henry M       11 AQSA-ST                59.12      54.62  
 11 Serrano, Romeo O          10 NTRO-ST              1:22.99      55.65  
 12 Darg de Lira, Aiden A      9 AQTX-ST              1:03.87      57.38  
 13 Schaefer, Isaac L          6 NTRO-ST              1:02.21      59.01  
 14 McCarthy, Connor J         8 AQSA-ST                   NT    1:05.23  
 15 Crutsinger, Peyton L       7 NTRO-ST              1:15.99    1:05.25  
 16 Yang Jr, Charles D        10 AQTX-ST                58.00    1:07.55  
 17 Wassenich, Emmitt C        6 AQSA-ST                   NT    1:08.70  
 18 Hayden, Ben P             10 VTAC-ST              1:08.79    1:10.34  
 19 Rutledge, Allen H          9 AQSA-ST              1:07.89    1:10.84  
 20 Wilkinson, Isaac P         6 AQSA-ST                   NT    1:35.12  
 -- Gerfers, Wyatt W          10 AQSA-ST              1:35.50         DQ  
 -- Magnon, Blake B           10 NTRO-ST              1:14.01         DQ  
 -- Hernandez-Ojeda, Derek    10 AQTX-ST                35.19         DQ  
 -- Mays, Asher P              9 AQTX-ST              1:02.39         DQ  
 
Boys 12 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Skoog, Erik P             10 AQSA-ST              1:37.11    1:38.59  
 
Boys 12 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schaefer, Luke A          11 NTRO-ST                59.24      54.15  
  2 Wiegand, Leo A             8 AQTX-ST              1:01.93      55.70  
  3 Allen, Asher M             9 NTRO-ST                59.96      56.58  
  4 Butterworth IV, Hughes H  12 WWW-ST                 55.30      56.94  
  5 Fagg, Weston, West, W A    9 NTRO-ST              1:12.00      57.48  
  6 Eklund, Kai A              9 AQTX-ST              1:12.93      58.41  
  7 Meinen, Landon K           8 NTRO-ST              1:15.00    1:01.28  
  8 Nurnberger, Henry M       11 AQSA-ST              1:16.97    1:03.18  
  9 Miller, Charlie E          8 NTRO-ST                55.00    1:03.54  
 10 Darg de Lira, Aiden A      9 AQTX-ST              1:06.33    1:06.54  
 11 McCarthy, Connor J         8 AQSA-ST                   NT    1:10.50  
 12 Hayden, Ben P             10 VTAC-ST              1:15.79    1:14.02  
 13 Rutledge, Allen H          9 AQSA-ST              1:20.68    1:15.41  
 -- Magnon, Blake B           10 NTRO-ST              1:32.99         DQ  
 -- Wassenich, Emmitt C        6 AQSA-ST                   NT         DQ  
 -- Yang Jr, Charles D        10 AQTX-ST              1:10.00         DQ  
 
Boys 12 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Raj, Ishaan N             11 NTRO-ST              1:59.91    1:44.36  
  2 Martin, Luc W              9 AQTX-ST              2:16.97    2:05.99  
  3 Oleyar, Aiden J           10 NTRO-ST              2:19.57    2:26.43  
 
Boys 12 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Raj, Ishaan N             11 NTRO-ST                43.85      40.38  
  2 Skoog, Erik P             10 AQSA-ST                   NT      46.26  
  3 Ognoskie, Gavin T          9 NTRO-ST                58.00      46.41  
  4 Miller, Charlie E          8 NTRO-ST                50.00      49.55  
  5 Eklund, Kai A              9 AQTX-ST                55.00      51.59  
  6 Wiegand, Leo A             8 AQTX-ST                59.07      51.61  
  7 Ognoskie, Marcus T         7 NTRO-ST              1:20.00      52.53  
  8 Stanoch, Preston R        10 NTRO-ST              1:15.99      58.68  
  9 Meinen, Landon K           8 NTRO-ST              1:10.00    1:01.06  
 -- Crutsinger, Peyton L       7 NTRO-ST              1:27.99         DQ  
 -- Keeler, Asa W              7 AQSA-ST                   NT         DQ  
 -- Hernandez-Ojeda, Derek    10 AQTX-ST                35.19         DQ  
 
Boys 12 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Raj, Ishaan N             11 NTRO-ST              1:39.19    1:30.55  
  2 Schaefer, Luke A          11 NTRO-ST              1:41.93    1:32.54  
  3 Ognoskie, Gavin T          9 NTRO-ST              1:48.00    1:34.71  
  4 Bacon, Coleman T          10 AQTX-ST              1:38.49    1:37.06  
  5 Fagg, Weston, West, W A    9 NTRO-ST              2:10.00    1:45.41  
  6 Hyink, Owen N             10 AQTX-ST              2:00.53    1:58.30  
  7 Martin, Luc W              9 AQTX-ST              1:44.50    2:00.18  
  8 Oleyar, Aiden J           10 NTRO-ST              2:00.82    2:04.85  
 -- Schaefer, Isaac L          6 NTRO-ST              2:30.00         DQ  
 -- Butterworth IV, Hughes H  12 WWW-ST               1:52.84         DQ  
 
Boys 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mason, Aleksei T          17 AQSA-ST                22.10      23.27  
  2 Ward, Jakob M             13 VTAC-ST                25.12      25.21  
  3 Coward, Grant A           16 AQSA-ST                24.41      25.31  
  4 Jeffery, Matthew P        16 AQSA-ST                25.21      25.45  
  5 Guerra, Palmer B          15 AQSA-ST                25.30      26.16  
  6 Groszek, Cameron L        14 NTRO-ST                26.15      26.18  
  7 McDonald, Kye L           15 NTRO-ST                25.88      26.76  
  8 Alonzo, Samuel J          17 VTAC-ST                27.13      27.17  
  9 Grotjohn, Cole H          14 AQSA-ST                29.09      28.07  
 10 Perkins, Everett A        13 NTRO-ST                30.89      28.34  
 11 Kocheisen, Roman N        13 NTRO-ST                29.59      28.75  
 12 Schuessler, Carter C      14 AQSA-ST                   NT      29.06  
 13 Nebeker, William Y        15 NTRO-ST                39.99      30.78  
 
Boys 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hawkins, Gabe L           16 AQSA-ST                50.72      50.99  
  2 Mason, Aleksei T          17 AQSA-ST                49.08      52.53  
  3 Aschenbeck, Kaleb J       15 VTAC-ST                54.82      54.37  
  4 Guerra, Palmer B          15 AQSA-ST                55.58      54.87  
  5 Rutledge, Ian K           14 AQSA-ST              1:00.22      57.57  
  6 Zinzer, Travis C          14 NTRO-ST              1:02.18      58.65  
  7 Turner, Nico R            13 VTAC-ST                58.47      58.89  
  8 Phillips, Wilson L        13 NTRO-ST              1:06.24    1:00.42  
  9 Panag, Samarveer S        14 NTRO-ST              1:07.15    1:01.22  
 10 Stone, Samuel E           14 NTRO-ST              1:01.20    1:01.29  
 11 Perez-Puente, Roberto L   14 AQSA-ST              1:12.62    1:02.14  
 12 Silva, Nick C             16 NTRO-ST              1:00.20    1:04.42  
 13 Schuessler, Carter C      14 AQSA-ST                   NT    1:06.14  
 14 Aschenbeck, Micah D       14 VTAC-ST              1:10.89    1:07.47  
 15 Southern, Jackson C       13 VTAC-ST              1:13.04    1:08.56  
 16 Kocheisen, Roman N        13 NTRO-ST              1:14.68    1:11.65  
 17 Bogdon, Tyce J            14 NTRO-ST              1:26.45    1:17.41  
 
Boys 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mason, Aleksei T          17 AQSA-ST              1:53.47    1:55.87  
  2 Jeffery, Matthew P        16 AQSA-ST              2:00.07    1:56.92  
  3 Rainey, Branton W         17 VTAC-ST              1:57.97    1:59.27  
  4 Coward, Grant A           16 AQSA-ST              1:56.16    2:00.25  
  5 Wang, Harry               15 NTRO-ST              2:08.68    2:01.91  
  6 Groszek, Cameron L        14 NTRO-ST              2:07.81    2:07.04  
  7 Hicks, Daniel R           13 NTRO-ST              3:00.06    2:43.96  
 
Boys 13 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jeffery, Andrew N         17 AQSA-ST              5:01.78    5:11.61  
  2 Ellett, Bo D              17 VTAC-ST              5:18.66    5:18.04  
  3 Alonzo, Samuel J          17 VTAC-ST              6:04.79    5:57.49  
 
Boys 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rainey, Branton W         17 VTAC-ST              1:07.61    1:03.88  
  2 Rutledge, Ian K           14 AQSA-ST              1:07.52    1:03.97  
  3 Aschenbeck, Kaleb J       15 VTAC-ST              1:09.70    1:05.60  
  4 Stone, Samuel E           14 NTRO-ST              1:12.12    1:08.98  
  5 Phillips, Wilson L        13 NTRO-ST              1:17.45    1:09.41  
  6 Panag, Samarveer S        14 NTRO-ST              1:15.00    1:14.11  
  7 Perkins, Everett A        13 NTRO-ST              1:24.99    1:17.64  
  8 Bogdon, Tyce J            14 NTRO-ST              1:34.94    1:25.16  
 -- Silva, Nick C             16 NTRO-ST              1:14.02         DQ  
 
Boys 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Turner, Nico R            13 VTAC-ST              2:20.40    2:21.65  
 -- Wang, Harry               15 NTRO-ST              2:18.46         DQ  
 -- Coward, Grant A           16 AQSA-ST              2:29.91         DQ  
 
Boys 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ward, Jakob M             13 VTAC-ST              1:08.15    1:07.07  
  2 Jeffery, Matthew P        16 AQSA-ST              1:07.32    1:08.96  
  3 Nebeker, William Y        15 NTRO-ST              1:29.99    1:14.28  
  4 Zinzer, Travis C          14 NTRO-ST              1:21.45    1:14.99  
  5 Groszek, Cameron L        14 NTRO-ST              1:16.22    1:15.63  
  6 Grotjohn, Cole H          14 AQSA-ST              1:26.02    1:17.34  
  7 Rutledge, Ian K           14 AQSA-ST              1:24.31    1:19.46  
  8 Stone, Samuel E           14 NTRO-ST              1:24.24    1:21.75  
  9 Panag, Samarveer S        14 NTRO-ST              1:25.82    1:22.06  
 10 Schuessler, Carter C      14 AQSA-ST                   NT    1:23.00  
 11 Kocheisen, Roman N        13 NTRO-ST              1:47.63    1:24.41  
 12 Aschenbeck, Micah D       14 VTAC-ST              1:37.47    1:25.93  
 13 Perez-Puente, Roberto L   14 AQSA-ST              1:51.48    1:30.15  
 
Boys 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hawkins, Gabe L           16 AQSA-ST              2:26.45    2:23.25  
  2 Ellett, Bo D              17 VTAC-ST              2:25.57    2:28.73  
 -- Hicks, Daniel R           13 NTRO-ST              3:40.20         DQ  
 
Boys 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hawkins, Gabe L           16 AQSA-ST                58.93      57.26  
  2 Guerra, Palmer B          15 AQSA-ST                   NT    1:02.46  
  3 McDonald, Kye L           15 NTRO-ST              1:02.51    1:05.45  
  4 Zinzer, Travis C          14 NTRO-ST              1:45.01    1:06.30  
  5 Alonzo, Samuel J          17 VTAC-ST              1:07.44    1:09.59  
  6 Perez-Puente, Roberto L   14 AQSA-ST              1:34.04    1:15.02  
  7 Silva, Nick C             16 NTRO-ST              1:09.30    1:18.93  
  8 Southern, Jackson C       13 VTAC-ST              1:29.79    1:22.00  
 
Boys 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jeffery, Andrew N         17 AQSA-ST              2:03.05    2:12.10  
 
Boys 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jeffery, Andrew N         17 AQSA-ST              2:05.89    2:11.66  
  2 Rainey, Branton W         17 VTAC-ST              2:23.76    2:19.45  
  3 Wang, Harry               15 NTRO-ST              2:28.24    2:25.47  
  4 Phillips, Wilson L        13 NTRO-ST              2:44.30    2:37.22  
  5 Nebeker, William Y        15 NTRO-ST              2:49.99    2:42.97  
  6 Grotjohn, Cole H          14 AQSA-ST              2:37.66    2:52.42  
  7 Hicks, Daniel R           13 NTRO-ST              3:12.64    3:03.07