Licensed to South Texas LSC - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 8.0 7/12/2021 08:12 AM
          2021 ST AAAA NS Firecracker Splash - 7/10/2021 to 7/11/2021          
                                    Results                                    
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bowe, Madelyn N           10 AAAA-ST                45.99      38.70  
  2 Amann, Danielle N         10 AAAA-ST                46.72      38.78  
  3 Gilbertson, Emma R        10 AAAA-ST                39.89      40.09  
  4 King, Evelyn J             9 AAAA-ST                41.81      41.01  
  5 Bertha, Callie R          10 AAAA-ST                41.70      41.86  
  6 O'Halligan, Saoirse A     10 AAAA-ST                46.78      43.88  
  7 Bertha, Evie G             8 AAAA-ST                47.21      44.02  
  8 Shaver, Calyssa C          9 AAAA-ST              1:05.07      44.54  
  9 Helm, Katy A              10 UN-05-ST               55.99      44.61  
 10 Martinez, Constanza       10 AAAA-ST                40.10      44.98  
 11 Harrison, Lennon H        10 AAAA-ST                47.10      45.81  
 12 Valdes, Sophia M           9 AAAA-ST                48.61      49.50  
 13 Cox, Kaki M               10 AAAA-ST                45.68      49.81  
 14 Ruiz, Gianna M             8 AAAA-ST              1:05.07      50.34  
 15 Saenz, Laila A             9 AAAA-ST                46.88      50.66  
 16 Gray, Ever L              10 AAAA-ST              1:10.00      58.94  
 17 Hinojosa, Valentina        8 UN-ST                  59.31    1:00.58  
 18 Wills, Sadie J             7 AAAA-ST              1:10.04    1:03.51  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cepparo, Sofia R          10 UN-02-ST             1:21.60    1:20.83  
  2 Gilbertson, Emma R        10 AAAA-ST              1:30.00    1:32.46  
  3 Bertha, Callie R          10 AAAA-ST              1:31.56    1:34.94  
  4 Bertha, Evie G             8 AAAA-ST              1:45.32    1:40.16  
  5 Cox, Kaki M               10 AAAA-ST              1:40.87    1:46.40  
  6 Saenz, Laila A             9 AAAA-ST              1:59.75    1:51.88  
  7 Valdes, Sophia M           9 AAAA-ST              1:45.99    1:54.77  
  8 Helm, Katy A              10 UN-05-ST             1:50.99    1:57.50  
  9 Gray, Ever L              10 AAAA-ST              2:02.72    1:59.21  
 10 Hinojosa, Valentina        8 UN-ST                2:09.31    2:11.90  
 11 Wills, Sadie J             7 AAAA-ST              2:34.30    2:12.90  
 
Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gilbertson, Emma R        10 AAAA-ST              3:21.68    3:17.86  
     1:36.21  3:17.86                                                      
  2 Amann, Danielle N         10 AAAA-ST              3:48.91    3:19.17  
     1:37.48  3:19.17                                                      
  3 Bertha, Callie R          10 AAAA-ST              4:00.99    3:28.87  
     1:39.22  3:28.87                                                      
  4 Bowe, Madelyn N           10 AAAA-ST              3:59.99    3:28.93  
     1:36.74  3:28.93                                                      
  5 Bertha, Evie G             8 AAAA-ST              4:00.99    3:36.22  
     1:45.81  3:36.22                                                      
  6 Shaver, Calyssa C          9 AAAA-ST              3:45.17    3:51.06  
     1:50.34  3:51.06                                                      
  7 Ruiz, Gianna M             8 AAAA-ST              5:00.07    4:08.30  
     2:00.71  4:08.30                                                      
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cepparo, Sofia R          10 UN-02-ST               44.37      43.61  
  2 Gilbertson, Emma R        10 AAAA-ST                52.00      48.08  
  3 Helm, Katy A              10 UN-05-ST             1:00.99      49.76  
  4 Cepparo, Natalia A         8 UN-02-ST               49.36      51.23  
  5 Shaver, Calyssa C          9 AAAA-ST              1:10.07      54.27  
  6 Harrison, Lennon H        10 AAAA-ST                59.67      57.17  
  7 Gray, Ever L              10 AAAA-ST              1:04.00    1:02.70  
  8 Medina, Samantha I         9 AAAA-ST              1:15.77    1:03.31  
  9 Saenz, Laila A             9 AAAA-ST              1:09.57    1:03.34  
 10 Murtagh, Valerie B         7 AAAA-ST              1:02.99    1:03.40  
 11 Wills, Sadie J             7 AAAA-ST              1:07.05    1:03.85  
 12 Hinojosa, Valentina        8 UN-ST                1:05.31    1:12.22  
 13 Smith, Rachel E           10 AAAA-ST              1:20.34    1:34.81  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gilbertson, Emma R        10 AAAA-ST              1:46.62    1:47.00  
  2 Bertha, Evie G             8 AAAA-ST              2:10.99    1:48.22  
  3 Shaver, Calyssa C          9 AAAA-ST              2:10.07    2:03.86  
  4 Helm, Katy A              10 UN-05-ST             2:15.99    2:05.00  
  5 Wills, Sadie J             7 AAAA-ST              2:20.34    2:13.45  
  6 Gray, Ever L              10 AAAA-ST              2:20.00    2:21.22  
  7 Saenz, Laila A             9 AAAA-ST              2:24.98    2:22.89  
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 King, Evelyn J             9 AAAA-ST                50.12      51.72  
  2 Helm, Katy A              10 UN-05-ST             1:10.99      59.44  
  3 Cox, Kaki M               10 AAAA-ST              1:01.69    1:04.69  
  4 Valdes, Sophia M           9 AAAA-ST              1:02.99    1:06.64  
  5 Bertha, Evie G             8 AAAA-ST              1:05.99    1:07.80  
  6 Bertha, Callie R          10 AAAA-ST              1:01.99    1:09.45  
  7 Shaver, Calyssa C          9 AAAA-ST              1:09.90    1:09.76  
  8 Saenz, Laila A             9 AAAA-ST              1:08.59    1:11.41  
  9 Gray, Ever L              10 AAAA-ST              1:14.81    1:12.47  
 10 Wills, Sadie J             7 AAAA-ST              1:20.15    1:16.57  
 -- Hinojosa, Valentina        8 UN-ST                1:11.31         DQ  
 -- Murtagh, Valerie B         7 AAAA-ST              1:10.99         DQ  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 King, Evelyn J             9 AAAA-ST              1:47.43    1:49.36  
  2 Cox, Kaki M               10 AAAA-ST              2:08.92    2:09.03  
  3 Martinez, Constanza       10 AAAA-ST              2:08.51    2:09.64  
  4 O'Halligan, Saoirse A     10 AAAA-ST              2:20.99    2:17.33  
  5 Saenz, Laila A             9 AAAA-ST              2:50.00    2:30.08  
  6 Wills, Sadie J             7 AAAA-ST              2:45.34    2:40.76  
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bowe, Madelyn N           10 AAAA-ST                55.99      43.94  
  2 Amann, Danielle N         10 AAAA-ST                53.25      44.34  
  3 Martinez, Constanza       10 AAAA-ST                43.63      45.76  
  4 Bertha, Callie R          10 AAAA-ST                59.99      55.17  
  5 Cox, Kaki M               10 AAAA-ST                59.99      55.28  
  6 Valdes, Sophia M           9 AAAA-ST                56.00      58.63  
  7 Gray, Ever L              10 AAAA-ST                58.41      59.19  
  8 Bertha, Evie G             8 AAAA-ST                54.99    1:03.85  
  9 Wills, Sadie J             7 AAAA-ST              1:21.65    1:14.45  
 -- Hinojosa, Valentina        8 UN-ST                1:07.31         DQ  
 -- Ruiz, Gianna M             8 AAAA-ST              1:04.00         DQ  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cepparo, Natalia A         8 UN-02-ST             1:38.41    1:38.46  
  2 Bowe, Madelyn N           10 AAAA-ST              2:15.99    1:55.87  
  3 Cepparo, Camila A          6 UN-02-ST             2:20.34    2:15.89  
  4 Valdes, Sophia M           9 AAAA-ST              2:15.99    2:34.03  
 -- Bertha, Evie G             8 AAAA-ST              2:15.99         DQ  
 -- Bertha, Callie R          10 AAAA-ST              2:20.99         DQ  
 -- Cepparo, Sofia R          10 UN-02-ST             1:32.80         DQ  
 
Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cepparo, Natalia A         8 UN-02-ST             3:35.96    3:38.62  
     1:44.89  3:38.62                                                      
  2 Martinez, Constanza       10 AAAA-ST              3:45.66    3:53.23  
     1:50.37  3:53.23                                                      
  3 Bowe, Madelyn N           10 AAAA-ST              4:20.99    4:00.62  
     2:00.18  4:00.62                                                      
  4 Bertha, Callie R          10 AAAA-ST              4:21.99    4:15.25  
     2:05.45  4:15.25                                                      
  5 Cepparo, Camila A          6 UN-02-ST             4:36.21    4:21.37  
     2:12.55  4:21.37                                                      
 -- Bertha, Evie G             8 AAAA-ST              4:15.99         DQ  
     2:08.63       DQ                                                      
 -- Shaver, Calyssa C          9 AAAA-ST              4:45.07         DQ  
     2:30.73       DQ                                                      
 
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mandacina, Ellison L      11 AAAA-ST                31.15      31.70  
  2 Gilbreath, Lucy E         11 WHAC-ST                33.75      32.52  
  3 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST                33.13      33.31  
  4 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST                33.11      34.05  
  4 Delarue, Daniela          12 AAAA-ST                32.95      34.05  
  6 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST                33.48      34.66  
  7 Dreher, Lilly N           12 AAAA-ST                33.64      34.68  
  8 Salak, Kate A             12 AAAA-ST                38.97      34.88  
  9 Grimaud, Kaidence E       12 AAAA-ST                36.58      35.00  
 10 Niclair, Lyse M           12 WHAC-ST                35.44      35.01  
 11 Lacuzong, Magdalena A     12 AAAA-ST                35.13      35.89  
 12 Nguyen, Giana             12 AAAA-ST                38.03      36.50  
 13 King, Kathryn E           12 AAAA-ST                37.72      38.26  
 14 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST                45.05      39.83  
 15 Munkvold-Saunders, Isabe  12 WHAC-ST                38.56      40.04  
 16 Teague, Alicia R          12 AAAA-ST                38.76      40.48  
 17 Sauceda-Reyes, Wendy M    12 AAAA-ST                45.50      42.30  
 18 Lacy, Sophie B            11 AAAA-ST                48.69      43.23  
 19 Guerra, Ava I             12 UN-ST                  50.31      47.09  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pagadala, Vini            11 AAAA-ST              1:08.69    1:09.86  
  2 Gilbreath, Lucy E         11 WHAC-ST              1:19.47    1:14.19  
  3 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              1:14.32    1:14.53  
  4 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST              1:15.13    1:14.68  
  5 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST              1:12.10    1:15.51  
  6 Lacuzong, Magdalena A     12 AAAA-ST              1:29.61    1:17.85  
  7 Brigman, Julianna C       12 AAAA-ST              1:19.43    1:18.31  
  8 Nguyen, Giana             12 AAAA-ST              1:17.94    1:19.22  
  9 Grimaud, Kaidence E       12 AAAA-ST              1:19.67    1:19.48  
 10 Bordelon, Kaitlyn O       11 AAAA-ST              1:25.17    1:21.45  
 11 Munkvold-Saunders, Isabe  12 WHAC-ST              1:26.65    1:28.75  
 12 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST              1:36.21    1:33.84  
 13 Sauceda-Reyes, Wendy M    12 AAAA-ST              2:00.00    1:38.88  
 14 Guerra, Ava I             12 UN-ST                1:45.31    1:45.39  
 
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              2:44.15    2:41.91  
     1:16.76  2:41.91                                                      
  2 Pagadala, Vini            11 AAAA-ST              2:38.76    2:41.98  
     1:16.66  2:41.98                                                      
  3 Dreher, Lilly N           12 AAAA-ST              2:43.06    2:47.01  
     1:21.00  2:47.01                                                      
  4 Brigman, Julianna C       12 AAAA-ST              3:41.96    2:52.27  
     1:24.33  2:52.27                                                      
  5 Grimaud, Kaidence E       12 AAAA-ST              2:58.89    2:53.47  
     1:22.17  2:53.47                                                      
  6 Salak, Kate A             12 AAAA-ST              3:06.21    3:01.82  
     1:33.02  3:01.82                                                      
  7 Montgomery, Alexandra K   12 AAAA-ST              3:18.19    3:02.99  
     1:29.01  3:02.99                                                      
  8 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST              3:27.73    3:26.51  
     1:38.61  3:26.51                                                      
  9 Sauceda-Reyes, Wendy M    12 AAAA-ST              3:50.00    3:36.35  
     1:42.96  3:36.35                                                      
 10 Nevarez, Giulie D         11 AAAA-ST              3:50.00    3:41.27  
     1:40.98  3:41.27                                                      
 -- Guerra, Ava I             12 UN-ST                3:45.31         DQ  
     1:55.34       DQ                                                      
 
Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pagadala, Vini            11 AAAA-ST              5:30.53    5:35.66  
     1:16.92  2:45.43  4:12.93  5:35.66                                    
  2 Dreher, Lilly N           12 AAAA-ST              5:35.19    5:54.77  
     1:22.14  2:55.70  4:27.61  5:54.77                                    
  3 Campbell, Ava G           11 UN-04-ST             7:06.82    6:21.48  
     1:31.09  3:10.55  4:49.23  6:21.48                                    
 
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ott, Isabella R           12 AAAA-ST                37.44      37.76  
  2 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST                38.84      39.83  
  3 Bordelon, Kaitlyn O       11 AAAA-ST                44.22      42.19  
  4 Dreher, Lilly N           12 AAAA-ST                41.45      42.79  
  5 Campbell, Ava G           11 UN-04-ST               45.73      45.91  
  6 Sauceda-Reyes, Wendy M    12 AAAA-ST              1:00.00      51.24  
  7 Munkvold-Saunders, Isabe  12 WHAC-ST                50.30      52.21  
  8 Guerra, Ava I             12 UN-ST                  59.31      58.82  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ott, Isabella R           12 AAAA-ST              1:19.78    1:21.21  
  2 Gilbreath, Lucy E         11 WHAC-ST              1:26.71    1:26.02  
  3 Nguyen, Giana             12 AAAA-ST              1:38.85    1:26.67  
  4 Palomares, Victoria E     12 AAAA-ST              1:25.94    1:26.96  
  5 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST              1:25.93    1:27.56  
  6 Lacuzong, Magdalena A     12 AAAA-ST              1:36.19    1:30.70  
  7 Montgomery, Alexandra K   12 AAAA-ST              1:51.01    1:36.74  
  8 Salak, Kate A             12 AAAA-ST              1:40.06    1:36.92  
  9 Bordelon, Kaitlyn O       11 AAAA-ST              1:40.99    1:37.18  
 10 Niclair, Lyse M           12 WHAC-ST              1:40.99    1:40.61  
 11 Sauceda-Reyes, Wendy M    12 AAAA-ST              1:50.00    1:52.52  
 12 Nevarez, Giulie D         11 AAAA-ST              1:53.84    1:56.72  
 
Girls 11-12 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST              3:10.00    3:06.06  
     1:31.78  3:06.06                                                      
  2 Brigman, Julianna C       12 AAAA-ST              3:15.00    3:18.95  
     1:37.08  3:18.95                                                      
 
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delarue, Daniela          12 AAAA-ST                42.96      43.65  
  2 King, Kathryn E           12 AAAA-ST                44.25      44.67  
  3 Dreher, Lilly N           12 AAAA-ST                51.63      45.40  
  4 Lacuzong, Magdalena A     12 AAAA-ST                56.19      46.06  
  5 Gilbreath, Lucy E         11 WHAC-ST                48.37      46.82  
  6 Salak, Kate A             12 AAAA-ST                49.51      47.09  
  7 Bordelon, Kaitlyn O       11 AAAA-ST                51.41      49.37  
  8 Munkvold-Saunders, Isabe  12 WHAC-ST                48.51      49.89  
  9 Teague, Alicia R          12 AAAA-ST                50.80      50.77  
 10 Campbell, Ava G           11 UN-04-ST               52.19      52.58  
 11 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST              1:04.12    1:05.18  
 12 Sauceda-Reyes, Wendy M    12 AAAA-ST              1:15.00    1:08.13  
 -- Guerra, Ava I             12 UN-ST                1:20.31         DQ  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 King, Kathryn E           12 AAAA-ST              1:37.83    1:37.29  
  2 Niclair, Lyse M           12 WHAC-ST              1:40.77    1:39.80  
  3 Grimaud, Kaidence E       12 AAAA-ST              1:41.22    1:41.43  
  4 Bordelon, Kaitlyn O       11 AAAA-ST              1:52.84    1:45.83  
  5 Nguyen, Giana             12 AAAA-ST              1:53.80    1:47.03  
  6 Munkvold-Saunders, Isabe  12 WHAC-ST              1:49.23    1:52.04  
  7 Teague, Alicia R          12 AAAA-ST              1:54.67    1:54.98  
  8 Lacy, Sophie B            11 AAAA-ST              2:05.34    1:58.50  
  9 Montgomery, Alexandra K   12 AAAA-ST              2:05.01    2:02.71  
 10 Nevarez, Giulie D         11 AAAA-ST              3:20.00    2:30.94  
 
Girls 11-12 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grimaud, Kaidence E       12 AAAA-ST              3:36.04    3:37.79  
     1:45.06  3:37.79                                                      
  2 Salak, Kate A             12 AAAA-ST              4:00.00    3:46.01  
     1:51.59  3:46.01                                                      
  3 Teague, Alicia R          12 AAAA-ST              4:17.65    4:12.74  
     1:59.89  4:12.74                                                      
 
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delarue, Daniela          12 AAAA-ST                35.80      35.54  
  2 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST                38.00      37.01  
  3 Pagadala, Vini            11 AAAA-ST                37.41      37.47  
  4 Brigman, Julianna C       12 AAAA-ST                40.50      39.68  
  5 Salak, Kate A             12 AAAA-ST                41.47      39.95  
  6 Dreher, Lilly N           12 AAAA-ST                39.66      42.04  
  7 Lacuzong, Magdalena A     12 AAAA-ST                53.73      44.01  
  8 Munkvold-Saunders, Isabe  12 WHAC-ST                45.52      44.95  
  9 Teague, Alicia R          12 AAAA-ST                50.57      47.52  
 10 Lacy, Sophie B            11 AAAA-ST              1:01.41      47.88  
 10 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST                47.20      47.88  
 12 Sauceda-Reyes, Wendy M    12 AAAA-ST              1:20.00      52.39  
 13 Guerra, Ava I             12 UN-ST                  58.31      56.08  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              1:23.67    1:23.20  
  2 Camarillo, Shia G         11 AAAA-ST              1:32.35    1:29.85  
  3 Brigman, Julianna C       12 AAAA-ST              1:33.46    1:34.53  
  4 Nguyen, Giana             12 AAAA-ST              1:27.71    1:35.37  
  5 Salak, Kate A             12 AAAA-ST              1:47.40    1:45.24  
 
Girls 11-12 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              3:20.00    3:15.73  
     1:28.51  3:15.73                                                      
 
Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delarue, Daniela          12 AAAA-ST              3:02.19    2:56.46  
     1:27.24  2:56.46                                                      
  2 Clements-Vargas, Persey   12 AAAA-ST              2:59.11    2:59.64  
     1:23.76  2:59.64                                                      
  3 Grimaud, Kaidence E       12 AAAA-ST              3:23.99    3:22.55  
     1:34.78  3:22.55                                                      
  4 Teague, Alicia R          12 AAAA-ST              3:49.87    3:39.74  
     1:45.43  3:39.74                                                      
  5 Dalley, Bailey A          12 AAAA-ST              3:54.22    3:55.71  
     1:51.56  3:55.71                                                      
 
Girls 11-12 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ott, Isabella R           12 AAAA-ST              6:00.69    6:04.87  
     1:31.24  3:00.67  4:47.74  6:04.87                                    
  2 Brigman, Julianna C       12 AAAA-ST              6:42.00    6:53.20  
     1:34.35  3:21.91  5:21.70  6:53.20                                    
 
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purtell, Grace E          14 AAAA-ST                30.28      30.02  
  2 Wilson, Addy R            14 Unattached-ST          29.47      30.12  
  3 Saldana, Zoe C            14 AAAA-ST                30.59      30.55  
  3 Nwaeze, KC C              14 AAAA-ST                31.57      30.55  
  5 Sosa, Brianna L           13 AAAA-ST                31.19      30.84  
  6 Purtell, Zoe A            14 AAAA-ST                30.84      30.85  
  7 Ochoa, Sophie M           14 AAAA-ST                31.35      30.87  
  8 Boutin, Hayley M          14 AAAA-ST                29.98      30.92  
  9 Dominguez, Lacey C        14 LIFE-ST                32.29      31.25  
 10 Kapoor, Rachel A          14 AAAA-ST                33.19      32.74  
 10 McNeill, Maddie R         14 AAAA-ST                33.37      32.74  
 12 Black, Kate E             14 AAAA-ST                34.03      32.83  
 13 Castillo, Kylie E         14 LIFE-ST                32.56      32.90  
 14 Hutchinson, Alexa L       13 AAAA-ST                32.87      32.91  
 15 Windsor, Audrey M         14 LIFE-ST                37.26      33.02  
 16 Ruxer, Willow S           13 LIFE-ST                34.64      33.44  
 17 Lacy, Addison L           13 AAAA-ST                32.80      33.59  
 18 Bode, Joy A               13 AAAA-ST                32.90      33.63  
 19 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST                32.15      33.84  
 20 Erwin, Maggie K           13 AAAA-ST                34.08      34.44  
 21 Niclair, Lauren C         14 WHAC-ST                34.52      34.50  
 22 Legion, Rolleen C         13 AAAA-ST                35.00      34.56  
 23 Rangel Alfaro, Victoria   14 AAAA-ST                36.76      34.71  
 24 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST                35.29      34.90  
 25 Kilpatrick, Juliana E     14 UN-06-ST               36.28      36.17  
 26 Montejo, Elena M          13 AAAA-ST                44.19      36.70  
 27 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST                36.70      37.47  
 28 Dinh, Jade T              14 AAAA-ST                39.78      37.50  
 29 Burch, Parker E           13 AAAA-ST                37.44      38.00  
 30 Abbott, Mandi R           13 AAAA-ST                36.96      38.77  
 31 Paesano, Dettie G         13 AAAA-ST              1:00.00      39.41  
 32 Delgado, Annastazia O     14 AAAA-ST                39.45      39.70  
 33 Adame, Victoria A         14 AAAA-ST                40.10      39.99  
 34 Hernandez, A.J. J         13 AAAA-ST                48.79      41.76  
 35 Pakala, Niv               13 AAAA-ST                48.60      42.03  
 36 Schultz, JoJo E           14 AAAA-ST                44.19      46.67  
 37 Molina, Emily D           14 AAAA-ST                50.09      48.74  
 38 Liao, Tracy               13 AAAA-ST              1:15.00    1:08.35  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purtell, Grace E          14 AAAA-ST              1:05.75    1:04.26  
  2 Boutin, Hayley M          14 AAAA-ST              1:04.95    1:06.31  
  3 Nwaeze, KC C              14 AAAA-ST              1:19.42    1:07.18  
  4 Sosa, Brianna L           13 AAAA-ST              1:26.20    1:08.92  
  5 Dominguez, Lacey C        14 LIFE-ST              1:10.96    1:09.37  
  6 Kapoor, Rachel A          14 AAAA-ST              1:12.73    1:10.37  
  7 Kim, Katie                13 AAAA-ST              1:12.91    1:11.68  
  8 Castillo, Kylie E         14 LIFE-ST              1:12.75    1:12.60  
  9 McNeill, Maddie R         14 AAAA-ST              1:14.09    1:12.65  
 10 Windsor, Audrey M         14 LIFE-ST              1:27.86    1:12.66  
 11 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST              1:09.43    1:13.46  
 12 Ruxer, Willow S           13 LIFE-ST              1:25.10    1:14.07  
 13 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST              1:15.73    1:16.51  
 14 Legion, Rolleen C         13 AAAA-ST              1:25.00    1:19.47  
 15 Montejo, Elena M          13 AAAA-ST              1:40.19    1:23.25  
 16 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              1:23.76    1:26.23  
 17 Dinh, Jade T              14 AAAA-ST              1:23.46    1:26.35  
 18 Burch, Parker E           13 AAAA-ST              1:29.16    1:26.89  
 19 Paesano, Dettie G         13 AAAA-ST              1:30.66    1:30.01  
 20 Barnes, Jade A            13 AAAA-ST              1:36.09    1:33.94  
 
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eldredge, Beth V          14 AAAA-ST              2:27.14    2:27.63  
     1:11.70  2:27.63                                                      
  2 Ochoa, Sophie M           14 AAAA-ST              2:35.13    2:32.29  
     1:12.83  2:32.29                                                      
  3 Kapoor, Rachel A          14 AAAA-ST              2:38.19    2:32.70  
     1:13.81  2:32.70                                                      
  4 Erwin, Maggie K           13 AAAA-ST              2:37.60    2:37.03  
     1:16.12  2:37.03                                                      
  5 Whatley, Abi F            14 AAAA-ST              2:34.92    2:38.61  
     1:18.36  2:38.61                                                      
  6 Hutchinson, Alexa L       13 AAAA-ST              2:34.34    2:40.47  
     1:18.79  2:40.47                                                      
  7 McNeill, Maddie R         14 AAAA-ST              2:49.25    2:44.14  
     1:23.95  2:44.14                                                      
  8 Bode, Joy A               13 AAAA-ST              2:46.41    2:47.35  
     1:21.19  2:47.35                                                      
  9 Rangel Alfaro, Victoria   14 AAAA-ST              2:58.16    2:49.61  
     1:21.79  2:49.61                                                      
 10 Ruiz, Gabby M             13 AAAA-ST              3:00.32    2:50.82  
     1:22.18  2:50.82                                                      
 11 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST              2:50.00    2:51.35  
     1:22.69  2:51.35                                                      
 12 Kilpatrick, Juliana E     14 UN-06-ST             2:54.56    2:56.90  
     1:24.81  2:56.90                                                      
 13 Miller, Katelyn R         14 AAAA-ST              2:59.72    2:59.74  
     1:25.62  2:59.74                                                      
 14 Lacy, Addison L           13 AAAA-ST              3:27.82    3:02.31  
     1:28.07  3:02.31                                                      
 15 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              3:02.86    3:05.82  
     1:27.36  3:05.82                                                      
 16 Dinh, Jade T              14 AAAA-ST              3:10.00    3:06.51  
     1:29.86  3:06.51                                                      
 17 Schultz, JoJo E           14 AAAA-ST              3:21.19    3:45.14  
     1:47.44  3:45.14                                                      
 
Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ochoa, Sophie M           14 AAAA-ST              6:08.17    5:19.55  
     1:15.76  2:37.65  3:59.34  5:19.55                                    
  2 Dominguez, Lacey C        14 LIFE-ST              5:24.84    5:23.89  
     1:15.93  2:38.58  4:01.78  5:23.89                                    
  3 Kapoor, Rachel A          14 AAAA-ST              5:26.97    5:25.53  
     1:17.88  2:41.29  4:05.20  5:25.53                                    
 
Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burch, Parker E           13 AAAA-ST                42.00      42.78  
  2 Barnes, Jade A            13 AAAA-ST              1:00.00      49.42  
  3 Paesano, Dettie G         13 AAAA-ST              1:00.00      50.81  
  4 Liao, Tracy               13 AAAA-ST              1:20.00    1:01.10  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dominguez, Lacey C        14 LIFE-ST              1:20.36    1:16.50  
  2 Boutin, Hayley M          14 AAAA-ST              1:15.74    1:16.88  
  3 Black, Kate E             14 AAAA-ST              1:23.31    1:21.29  
  4 Sosa, Brianna L           13 AAAA-ST              1:29.74    1:23.53  
  5 Hutchinson, Alexa L       13 AAAA-ST              1:25.35    1:24.54  
  6 McNeill, Maddie R         14 AAAA-ST              1:26.11    1:25.93  
  7 Hipp, Aimee C             14 AAAA-ST              1:24.75    1:26.32  
  8 Ruxer, Willow S           13 LIFE-ST              1:50.92    1:26.49  
  9 Moore, Mary L             14 AAAA-ST              1:30.86    1:28.57  
 10 Niclair, Lauren C         14 WHAC-ST              1:38.99    1:28.82  
 11 Ruiz, Gabby M             13 AAAA-ST              1:32.51    1:30.88  
 12 Kilpatrick, Juliana E     14 UN-06-ST             1:32.30    1:33.10  
 13 Rangel Alfaro, Victoria   14 AAAA-ST              1:45.47    1:33.54  
 14 Dinh, Jade T              14 AAAA-ST              1:41.42    1:35.65  
 15 Legion, Rolleen C         13 AAAA-ST              1:32.81    1:36.58  
 16 Abbott, Mandi R           13 AAAA-ST              1:37.15    1:38.13  
 17 Delgado, Annastazia O     14 AAAA-ST              1:45.45    1:45.37  
 18 Montejo, Elena M          13 AAAA-ST              2:10.19    1:45.46  
 19 Pakala, Niv               13 AAAA-ST              1:39.00    1:46.68  
 20 Adame, Victoria A         14 AAAA-ST              1:57.20    1:49.77  
 21 Paesano, Dettie G         13 AAAA-ST              2:15.00    1:55.09  
 22 Liao, Tracy               13 AAAA-ST              2:15.00    2:30.11  
 -- Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              1:36.80         DQ  
 
Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boutin, Hayley M          14 AAAA-ST              2:40.42    2:43.78  
     1:20.06  2:43.78                                                      
  2 Hutchinson, Alexa L       13 AAAA-ST              3:03.77    2:58.42  
     1:28.17  2:58.42                                                      
  3 Moore, Mary L             14 AAAA-ST              3:05.67    3:07.12  
     1:32.34  3:07.12                                                      
  4 Legion, Rolleen C         13 AAAA-ST              3:20.00    3:23.65  
     1:39.17  3:23.65                                                      
  5 Dinh, Jade T              14 AAAA-ST              3:45.45    3:28.97  
     1:43.63  3:28.97                                                      
 -- Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              3:22.73         DQ  
     1:38.88       DQ                                                      
 
Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nwaeze, KC C              14 AAAA-ST                49.84      43.40  
  2 McNeill, Maddie R         14 AAAA-ST                53.62      45.43  
  3 Burch, Parker E           13 AAAA-ST                47.00      45.92  
  4 Ruxer, Willow S           13 LIFE-ST                53.30      49.55  
  5 Barnes, Jade A            13 AAAA-ST              1:00.00      52.70  
  6 Montejo, Elena M          13 AAAA-ST              1:00.19      56.20  
 -- Paesano, Dettie G         13 AAAA-ST              1:20.00         DQ  
 -- Liao, Tracy               13 AAAA-ST              2:30.00         DQ  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eldredge, Beth V          14 AAAA-ST              1:26.64    1:26.94  
  2 Kapoor, Rachel A          14 AAAA-ST              1:33.19    1:27.29  
  3 Purtell, Zoe A            14 AAAA-ST              1:28.44    1:27.77  
  4 Castillo, Kylie E         14 LIFE-ST              1:33.05    1:33.12  
  5 Ochoa, Sophie M           14 AAAA-ST              1:35.64    1:33.64  
  6 Niclair, Lauren C         14 WHAC-ST              1:32.98    1:34.23  
  7 Wilson, Addy R            14 Unattached-ST        1:44.24    1:34.61  
  8 Bode, Joy A               13 AAAA-ST              1:37.25    1:34.67  
  9 Black, Kate E             14 AAAA-ST              1:42.43    1:36.60  
 10 Hipp, Aimee C             14 AAAA-ST              2:03.88    1:36.76  
 11 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST              1:38.01    1:37.94  
 12 Garfield, Evelyn G        14 UN-ST                1:42.91    1:38.40  
 13 Erwin, Maggie K           13 AAAA-ST              1:40.69    1:39.57  
 14 Burch, Parker E           13 AAAA-ST              1:43.10    1:40.29  
 15 Legion, Rolleen C         13 AAAA-ST              1:46.20    1:41.10  
 16 Miller, Katelyn R         14 AAAA-ST              1:59.19    1:47.97  
 17 Moore, Mary L             14 AAAA-ST              1:42.67    1:48.00  
 18 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              1:50.36    1:51.83  
 19 Hernandez, A.J. J         13 AAAA-ST              2:23.22    1:54.36  
 20 Abbott, Mandi R           13 AAAA-ST              1:56.54    1:58.10  
 21 Dinh, Jade T              14 AAAA-ST              1:57.37    1:58.49  
 22 Montejo, Elena M          13 AAAA-ST              2:20.19    2:01.16  
 23 Pakala, Niv               13 AAAA-ST              2:12.13    2:12.83  
 24 Adame, Victoria A         14 AAAA-ST              2:30.69    2:21.72  
 25 Liao, Tracy               13 AAAA-ST              2:30.00    2:54.56  
 
Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nader, Cloe A             14 AAAA-ST              3:38.98    3:11.66  
     1:32.27  3:11.66                                                      
  2 Hutchinson, Alexa L       13 AAAA-ST              3:47.08    3:24.19  
     1:41.29  3:24.19                                                      
  3 Erwin, Maggie K           13 AAAA-ST              3:28.19    3:24.21  
     1:41.98  3:24.21                                                      
  4 Hipp, Aimee C             14 AAAA-ST              3:20.19    3:24.90  
     1:38.27  3:24.90                                                      
  5 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST              3:30.00    3:34.14  
     1:41.61  3:34.14                                                      
  6 Legion, Rolleen C         13 AAAA-ST              3:55.00    3:37.45  
     1:46.04  3:37.45                                                      
  7 Miller, Katelyn R         14 AAAA-ST              3:58.19    3:46.75  
     1:44.74  3:46.75                                                      
  8 Dinh, Jade T              14 AAAA-ST              4:34.51    4:16.60  
     2:05.23  4:16.60                                                      
 
Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nwaeze, KC C              14 AAAA-ST                43.47      34.71  
  2 Ruiz, Gabby M             13 AAAA-ST                47.01      36.52  
  3 Bode, Joy A               13 AAAA-ST                39.63      38.15  
  4 Windsor, Audrey M         14 LIFE-ST                46.96      39.26  
  5 Ruxer, Willow S           13 LIFE-ST                54.21      39.98  
  6 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST                46.93      40.69  
  7 Miller, Katelyn R         14 AAAA-ST                51.17      41.97  
  8 Abbott, Mandi R           13 AAAA-ST                50.01      47.67  
  9 Adame, Victoria A         14 AAAA-ST                50.00      49.87  
 10 Paesano, Dettie G         13 AAAA-ST              1:10.00      51.12  
 11 Liao, Tracy               13 AAAA-ST              1:30.00    1:15.48  
 -- Lacy, Addison L           13 AAAA-ST                59.39         DQ  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purtell, Grace E          14 AAAA-ST              1:09.63    1:09.94  
  2 Mandacina, Parker R       14 AAAA-ST              1:08.89    1:10.07  
  3 Purtell, Zoe A            14 AAAA-ST              1:13.20    1:12.87  
  4 Ochoa, Sophie M           14 AAAA-ST              1:25.17    1:17.14  
  5 Castillo, Kylie E         14 LIFE-ST              1:29.02    1:25.40  
  6 Hutchinson, Alexa L       13 AAAA-ST              1:32.73    1:27.93  
  7 Erwin, Maggie K           13 AAAA-ST              1:35.19    1:28.79  
  8 Moore, Mary L             14 AAAA-ST              1:32.95    1:34.79  
  9 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              1:55.11    1:50.33  
 10 Barnes, Jade A            13 AAAA-ST              1:59.41    1:55.59  
 
Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nader, Cloe A             14 AAAA-ST              2:31.60    2:32.05  
     1:11.90  2:32.05                                                      
  2 Purtell, Grace E          14 AAAA-ST              2:31.77    2:34.94  
     1:12.36  2:34.94                                                      
  3 Wilson, Addy R            14 Unattached-ST        2:42.01    2:44.50  
     1:18.25  2:44.50                                                      
 
Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boutin, Hayley M          14 AAAA-ST              2:44.19    2:44.53  
     1:17.19  2:44.53                                                      
  2 Purtell, Zoe A            14 AAAA-ST              2:44.64    2:45.58  
     1:20.85  2:45.58                                                      
  3 Ochoa, Sophie M           14 AAAA-ST              2:55.62    2:47.65  
     1:17.68  2:47.65                                                      
  4 Dominguez, Lacey C        14 LIFE-ST              2:56.40    2:52.78  
     1:20.00  2:52.78                                                      
  5 Erwin, Maggie K           13 AAAA-ST              2:54.93    2:53.77  
     1:21.80  2:53.77                                                      
  6 Kapoor, Rachel A          14 AAAA-ST              2:59.19    2:53.79  
     1:25.95  2:53.79                                                      
  7 Castillo, Kylie E         14 LIFE-ST              3:02.43    2:55.27  
     1:24.28  2:55.27                                                      
  8 Hipp, Aimee C             14 AAAA-ST              3:25.62    3:00.76  
     1:28.60  3:00.76                                                      
  9 McNeill, Maddie R         14 AAAA-ST              3:20.00    3:01.48  
     1:27.84  3:01.48                                                      
 10 Sosa, Brianna L           13 AAAA-ST              3:35.77    3:04.63  
     1:20.01  3:04.63                                                      
 11 Kim, Katie                13 AAAA-ST              3:12.45    3:08.32  
     1:27.28  3:08.32                                                      
 12 du Preez, Dominique E     14 AAAA-ST              3:08.40    3:09.09  
     1:30.40  3:09.09                                                      
 13 Moore, Mary L             14 AAAA-ST              3:11.57    3:12.02  
     1:30.17  3:12.02                                                      
 14 Miller, Katelyn R         14 AAAA-ST              3:33.63    3:26.23  
     1:34.39  3:26.23                                                      
 15 Callihan, Cassidy P       13 AAAA-ST              3:27.68    3:31.15  
     1:38.87  3:31.15                                                      
 16 Dinh, Jade T              14 AAAA-ST              3:30.00    3:32.14  
     1:42.61  3:32.14                                                      
 
Girls 13-14 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mauldin, Carly R          13 AAAA-ST              5:29.84    5:20.40  
     1:10.81  2:32.62  4:08.03  5:20.40                                    
  2 Mandacina, Parker R       14 AAAA-ST              5:20.69    5:20.65  
     1:10.78  2:36.35  4:08.22  5:20.65                                    
  3 Boutin, Hayley M          14 AAAA-ST              6:22.48    5:47.86  
     1:18.48  2:50.13  4:34.21  5:47.86                                    
 
Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bierley, Emma L           17 WHAC-ST                28.61      28.73  
  2 Silva, Marissa D          17 WHAC-ST                29.07      28.81  
  3 Sullivan, Caroline G      17 WHAC-ST                28.61      28.85  
  4 Siddapureddy, Megha R     17 WHAC-ST                29.59      29.67  
  5 Tuhabonye, Grace R        15 WHAC-ST                29.34      29.75  
  6 Smith, Lizzi A            25 WHAC-ST                29.57      30.06  
  7 McWhorter, Saylor G       17 WHAC-ST                27.25      30.41  
  8 Faux, Ava M               17 AAAA-ST                31.44      30.44  
  9 Williamson, Madi G        17 AAAA-ST                30.48      30.74  
 10 Fosbenner, Emily G        16 AAAA-ST                31.25      30.90  
 11 Janicki, Sarah A          18 WHAC-ST                30.86      31.18  
 12 Munoz, Andrea C           17 AAAA-ST                30.88      31.24  
 13 Barrus, Nina M            15 AAAA-ST                31.41      31.61  
 14 Walters, Anna V           15 AAAA-ST                31.92      31.87  
 15 Arizmendi, Tatyana G      15 AAAA-ST                31.72      32.54  
 16 Barrus, Ella L            15 AAAA-ST                32.16      32.92  
 17 Del Olmo, Alexandra       17 AAAA-ST                33.91      33.19  
 18 Boehme, Jenna A           16 AAAA-ST                34.54      33.37  
 19 Payton, Lilly Kate K      15 AAAA-ST                32.13      33.67  
 20 Molina, Melanie M         16 AAAA-ST                34.20      33.86  
 21 Bernal, Daniella E        16 AAAA-ST                32.82      33.89  
 22 Frerich, Allison K        16 AAAA-ST                37.00      35.32  
 23 Moreno, Alondra           15 AAAA-ST                34.46      35.46  
 24 Nguyen, Alina             16 AAAA-ST                35.04      35.75  
 25 Mendez, Mia I             15 AAAA-ST                42.34      37.23  
 26 Vail, Sidney M            15 AAAA-ST                37.43      38.38  
 27 Berumen, Tatiana N        15 AAAA-ST                36.67      38.47  
 28 Caldwell, Julia K         15 AAAA-ST                37.00      39.36  
 29 Garcia, Jenessy G         15 UN-ST                  43.31      49.96  
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Copes, Jenna E            16 AAAA-ST              1:01.58    1:00.83  
  2 Rivas, Sophia S           17 WHAC-ST                59.83    1:02.29  
  3 Bierley, Emma L           17 WHAC-ST              1:03.78    1:02.98  
  4 Munoz, Andrea C           17 AAAA-ST              1:04.28    1:05.81  
  5 Martinez Cantu, Edith Y   17 AAAA-ST              1:04.59    1:05.95  
  6 Smith, Lizzi A            25 WHAC-ST              1:06.33    1:08.56  
  7 Fosbenner, Emily G        16 AAAA-ST              1:08.37    1:08.57  
  8 O'Brien, Pauline A        16 AAAA-ST              1:09.29    1:08.74  
  9 Logsdon, Amber M          16 AAAA-ST              1:06.33    1:08.82  
 10 Walters, Anna V           15 AAAA-ST              1:09.97    1:09.10  
 11 Ruxer, Lily S             15 LIFE-ST              1:11.69    1:10.08  
 12 Barrus, Nina M            15 AAAA-ST              1:09.67    1:10.58  
 13 Del Olmo, Alexandra       17 AAAA-ST              1:14.13    1:11.16  
 14 Williamson, Madi G        17 AAAA-ST              1:11.00    1:12.18  
 15 Arizmendi, Tatyana G      15 AAAA-ST              1:09.85    1:13.36  
 16 Allen, Isabelle A         15 AAAA-ST              1:16.37    1:14.19  
 17 Moreno, Alondra           15 AAAA-ST              1:14.32    1:15.23  
 18 Zurawski, Beth R          15 AAAA-ST              1:17.72    1:17.26  
 19 Nguyen, Alina             16 AAAA-ST              1:18.11    1:18.79  
 20 Lara, Meagan M            16 AAAA-ST              1:22.98    1:22.44  
 21 Vail, Sidney M            15 AAAA-ST              1:26.34    1:29.70  
 22 Berumen, Tatiana N        15 AAAA-ST              1:19.67    1:30.68  
 23 Garcia, Jenessy G         15 UN-ST                1:39.31    1:46.81  
 
Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez Cantu, Edith Y   17 AAAA-ST              2:16.17    2:20.72  
     1:07.55  2:20.72                                                      
  2 Hegner, Cathryn J         16 AAAA-ST              2:21.71    2:26.56  
     1:11.22  2:26.56                                                      
  3 Faux, Ava M               17 AAAA-ST              2:29.54    2:26.94  
     1:10.39  2:26.94                                                      
  4 Barrus, Ella L            15 AAAA-ST              2:34.67    2:30.81  
     1:12.95  2:30.81                                                      
  5 Oates, Gracie L           16 AAAA-ST              2:29.29    2:32.48  
     1:14.30  2:32.48                                                      
  6 Del Olmo, Alexandra       17 AAAA-ST              2:49.16    2:37.08  
     1:13.70  2:37.08                                                      
  7 Barrus, Nina M            15 AAAA-ST              2:36.67    2:37.91  
     1:17.12  2:37.91                                                      
  8 Arizmendi, Tatyana G      15 AAAA-ST              3:03.29    2:43.32  
     1:17.62  2:43.32                                                      
  9 Boehme, Jenna A           16 AAAA-ST              2:49.88    2:43.96  
     1:19.95  2:43.96                                                      
 10 Williamson, Madi G        17 AAAA-ST              2:43.66    2:44.65  
     1:19.35  2:44.65                                                      
 11 Bernal, Daniella E        16 AAAA-ST              2:43.58    2:45.02  
     1:19.63  2:45.02                                                      
 12 Allen, Isabelle A         15 AAAA-ST              2:49.58    2:45.91  
     1:21.11  2:45.91                                                      
 13 Moreno, Alondra           15 AAAA-ST              2:43.52    2:46.44  
     1:18.15  2:46.44                                                      
 14 Nguyen, Alina             16 AAAA-ST              2:54.94    2:51.09  
     1:23.49  2:51.09                                                      
 15 Caldwell, Julia K         15 AAAA-ST              2:44.00    3:06.66  
     1:30.38  3:06.66                                                      
 16 Frerich, Allison K        16 AAAA-ST              2:40.00    3:09.93  
     1:29.26  3:09.93                                                      
 17 Vail, Sidney M            15 AAAA-ST              3:19.53    3:14.44  
     1:29.28  3:14.44                                                      
 18 Garcia, Jenessy G         15 UN-ST                3:43.31    4:03.53  
     1:53.67  4:03.53                                                      
 
Girls 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Brien, Pauline A        16 AAAA-ST              5:07.25    5:13.83  
     1:13.87  2:34.42  3:54.40  5:13.83                                    
  2 Del Olmo, Alexandra       17 AAAA-ST              5:20.34    5:27.62  
     1:18.85  2:43.67  4:06.09  5:27.62                                    
 
Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mendez, Mia I             15 AAAA-ST                56.44      45.26  
  2 Berumen, Tatiana N        15 AAAA-ST                41.67      49.91  
  3 Garcia, Jenessy G         15 UN-ST                  48.31    1:07.43  
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sullivan, Caroline G      17 WHAC-ST              1:08.76    1:09.87  
  2 Copes, Jenna E            16 AAAA-ST              1:12.72    1:13.24  
  3 Smith, Lizzi A            25 WHAC-ST              1:15.87    1:16.11  
  4 Bierley, Emma L           17 WHAC-ST              1:15.94    1:16.85  
  5 McWhorter, Saylor G       17 WHAC-ST              1:15.39    1:17.14  
  6 Munoz, Andrea C           17 AAAA-ST              1:17.60    1:19.28  
  7 Hegner, Cathryn J         16 AAAA-ST              1:17.76    1:19.56  
  8 Faux, Ava M               17 AAAA-ST              1:18.64    1:19.94  
  9 Walters, Anna V           15 AAAA-ST              1:20.73    1:21.06  
 10 Oates, Gracie L           16 AAAA-ST              1:18.64    1:21.91  
 11 Bernal, Daniella E        16 AAAA-ST              1:24.73    1:23.73  
 12 Allen, Isabelle A         15 AAAA-ST              1:22.88    1:24.77  
 13 Caldwell, Julia K         15 AAAA-ST              1:30.00    1:39.54  
 14 Vail, Sidney M            15 AAAA-ST              1:35.00    1:44.27  
 15 Berumen, Tatiana N        15 AAAA-ST              1:36.67    1:45.66  
 16 Frerich, Allison K        16 AAAA-ST              1:25.00    1:48.13  
 -- Garcia, Jenessy G         15 UN-ST                1:48.21         DQ  
 
Girls 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Copes, Jenna E            16 AAAA-ST              2:35.16    2:34.65  
     1:14.63  2:34.65                                                      
  2 Martinez Cantu, Edith Y   17 AAAA-ST              2:49.61    2:45.36  
     1:20.73  2:45.36                                                      
  3 Munoz, Andrea C           17 AAAA-ST              2:49.05    2:46.91  
     1:21.07  2:46.91                                                      
  4 Hegner, Cathryn J         16 AAAA-ST              2:48.01    2:47.25  
     1:22.15  2:47.25                                                      
  5 Vail, Sidney M            15 AAAA-ST              3:20.00    3:41.99  
     1:46.86  3:41.99                                                      
 
Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Molina, Melanie M         16 AAAA-ST                47.59      43.91  
  2 Ruxer, Lily S             15 LIFE-ST                45.32      44.62  
  3 Walters, Anna V           15 AAAA-ST                57.23      45.05  
  4 Lara, Meagan M            16 AAAA-ST                48.77      50.85  
  5 Mendez, Mia I             15 AAAA-ST              1:03.43      53.22  
  6 Garcia, Jenessy G         15 UN-ST                  53.31    1:10.41  
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sullivan, Caroline G      17 WHAC-ST              1:17.57    1:19.68  
  2 Janicki, Sarah A          18 WHAC-ST              1:21.54    1:20.16  
  3 Silva, Marissa D          17 WHAC-ST              1:23.40    1:23.54  
  4 McWhorter, Saylor G       17 WHAC-ST              1:23.43    1:25.48  
  5 Faux, Ava M               17 AAAA-ST              1:37.79    1:29.18  
  6 Gamiz, Liliana M          16 AAAA-ST              1:27.90    1:29.75  
  7 Copes, Jenna E            16 AAAA-ST              1:32.40    1:32.68  
  8 Hegner, Cathryn J         16 AAAA-ST              1:34.83    1:35.89  
  9 Boehme, Jenna A           16 AAAA-ST              1:37.49    1:37.26  
 10 Arizmendi, Tatyana G      15 AAAA-ST              1:36.19    1:37.77  
 11 Barrus, Ella L            15 AAAA-ST              1:36.67    1:39.95  
 12 Moreno, Alondra           15 AAAA-ST              1:40.74    1:42.06  
 13 Oates, Gracie L           16 AAAA-ST              1:40.48    1:42.13  
 14 Barrus, Nina M            15 AAAA-ST              1:40.67    1:43.03  
 15 Nguyen, Alina             16 AAAA-ST              1:41.88    1:45.19  
 16 Frerich, Allison K        16 AAAA-ST              1:40.00    1:46.16  
 17 Vail, Sidney M            15 AAAA-ST              1:45.00    1:58.88  
 18 Caldwell, Julia K         15 AAAA-ST              1:45.00    2:03.04  
 
Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bierley, Emma L           17 WHAC-ST                35.99      31.36  
  2 Munoz, Andrea C           17 AAAA-ST                36.93      33.23  
  3 Williamson, Madi G        17 AAAA-ST                36.51      34.54  
  4 Berumen, Tatiana N        15 AAAA-ST                42.67      44.09  
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Siddapureddy, Megha R     17 WHAC-ST              1:06.24    1:08.18  
  2 Smith, Lizzi A            25 WHAC-ST              1:08.25    1:09.12  
  3 Bierley, Emma L           17 WHAC-ST              1:10.46    1:10.23  
  4 Martinez Cantu, Edith Y   17 AAAA-ST              1:12.89    1:14.98  
  5 Payton, Lilly Kate K      15 AAAA-ST              1:17.98    1:18.34  
  6 Barrus, Nina M            15 AAAA-ST              1:20.33    1:18.85  
  7 Hegner, Cathryn J         16 AAAA-ST              1:17.85    1:20.33  
  8 Lilly, Paige E            16 AAAA-ST              1:19.29    1:20.49  
  9 Arizmendi, Tatyana G      15 AAAA-ST              1:36.18    1:23.99  
 10 Nguyen, Alina             16 AAAA-ST              1:26.53    1:28.09  
 11 Barrus, Ella L            15 AAAA-ST              1:25.67    1:30.59  
 12 Vail, Sidney M            15 AAAA-ST              1:40.00    1:52.67  
 
Girls 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Siddapureddy, Megha R     17 WHAC-ST              2:31.04    2:31.04  
     1:11.04  2:31.04                                                      
  2 Tuhabonye, Grace R        15 WHAC-ST              2:36.50    2:36.33  
     1:12.42  2:36.33                                                      
  3 Martinez Cantu, Edith Y   17 AAAA-ST              2:53.48    2:46.50  
     1:17.15  2:46.50                                                      
  4 Payton, Lilly Kate K      15 AAAA-ST              2:55.67    3:11.11  
     1:28.41  3:11.11                                                      
 
Girls 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rivas, Sophia S           17 WHAC-ST              2:36.31    2:41.37  
     1:14.90  2:41.37                                                      
  2 O'Brien, Pauline A        16 AAAA-ST              2:50.16    2:47.21  
     1:20.38  2:47.21                                                      
  3 Arizmendi, Tatyana G      15 AAAA-ST              2:55.39    2:56.98  
     1:20.54  2:56.98                                                      
  4 Ruxer, Lily S             15 LIFE-ST              3:01.48    2:57.11  
     1:22.67  2:57.11                                                      
  5 Logsdon, Amber M          16 AAAA-ST              2:50.99    2:57.47  
     1:21.78  2:57.47                                                      
  6 Barrus, Ella L            15 AAAA-ST              3:01.67    2:58.82  
     1:25.85  2:58.82                                                      
  7 Moreno, Alondra           15 AAAA-ST              3:03.23    3:08.24  
     1:29.33  3:08.24                                                      
  8 Zurawski, Beth R          15 AAAA-ST              3:20.91    3:18.53  
     1:35.08  3:18.53                                                      
  9 Vail, Sidney M            15 AAAA-ST              3:50.00    3:48.47  
     1:49.61  3:48.47                                                      
 -- Nguyen, Alina             16 AAAA-ST              3:11.01         DQ  
     1:30.05       DQ                                                      
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Corona, Santiago P        10 AAAA-ST                42.50      37.38  
  2 Dessouky, Samy S          10 AAAA-ST                40.60      38.99  
  3 Nicholl, River M           8 AAAA-ST                42.00      39.42  
  4 Cummings, Augie A         10 AAAA-ST                45.06      45.50  
  5 Trevino Aguilera, Marcel  10 UN-05-ST               50.99      46.15  
  6 Thompson, Mason W         10 AAAA-ST                45.30      46.68  
  7 Helm, Alex P               8 UN-05-ST               49.99      47.85  
  8 Durkin, Tyler L            7 AAAA-ST                45.99      48.77  
  9 Corona-Rivas, Angel L      8 AAAA-ST              1:00.00      49.00  
 10 Razote, Noah C            10 AAAA-ST              1:10.00      50.99  
 11 Isiguzo, Nikhil O          9 AAAA-ST                50.32      53.61  
 12 Guerra, Moisés A           9 AAAA-ST                50.34      55.46  
 13 Lange, Kentaro O           7 AAAA-ST                58.93      58.47  
 14 McCoy, Marshall J          8 AAAA-ST                52.99      59.14  
 15 Valdes, Henry J            8 AAAA-ST                50.99      59.73  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhang, Benjee             10 Unattached-ST        1:15.93    1:12.57  
  2 Zhang, Barry               8 Unattached-ST        1:17.30    1:17.96  
  3 Dessouky, Samy S          10 AAAA-ST              1:29.60    1:25.62  
  4 Gilbreath, Nicky G         9 WHAC-ST              1:26.61    1:26.17  
  5 Nicholl, River M           8 AAAA-ST              1:28.91    1:26.70  
  6 Cummings, Augie A         10 AAAA-ST              1:40.31    1:42.31  
  7 Trevino Aguilera, Marcel  10 UN-05-ST             1:50.99    1:42.52  
  8 Thompson, Mason W         10 AAAA-ST              1:45.00    1:44.88  
  9 Teague, Lucas J           10 AAAA-ST              1:39.78    1:46.22  
 10 Durkin, Tyler L            7 AAAA-ST              1:45.99    1:47.24  
 11 Helm, Alex P               8 UN-05-ST             2:00.99    1:53.18  
 12 Razote, Noah C            10 AAAA-ST              1:50.00    1:55.49  
 13 McNeill, Owen R            8 AAAA-ST              1:59.73    2:00.48  
 14 Lange, Kentaro O           7 AAAA-ST              2:17.01    2:15.47  
 15 Valdes, Henry J            8 AAAA-ST              1:50.99    2:17.03  
 
Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Corona, Santiago P        10 AAAA-ST              3:44.85    3:06.95  
     1:27.56  3:06.95                                                      
  2 Gilbreath, Nicky G         9 WHAC-ST              3:04.41    3:07.27  
     1:33.84  3:07.27                                                      
  3 Nicholl, River M           8 AAAA-ST              3:12.00    3:07.95  
     1:32.85  3:07.95                                                      
  4 Trevino Aguilera, Marcel  10 UN-05-ST             3:45.99    3:45.62  
     1:43.69  3:45.62                                                      
  5 Corona-Rivas, Angel L      8 AAAA-ST              3:40.00    4:00.26  
     1:53.44  4:00.26                                                      
  6 McCoy, Marshall J          8 AAAA-ST              4:15.99    4:28.42  
     2:10.24  4:28.42                                                      
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhang, Barry               8 Unattached-ST          42.87      42.07  
  2 Nicholl, River M           8 AAAA-ST                50.51      48.20  
  3 Durkin, Tyler L            7 AAAA-ST                55.99      49.97  
  4 Teague, Lucas J           10 AAAA-ST                55.67      54.89  
  5 Helm, Alex P               8 UN-05-ST             1:10.99      55.85  
  6 Trevino Aguilera, Marcel  10 UN-05-ST             1:00.99      56.57  
  7 McNeill, Owen R            8 AAAA-ST                57.75      56.99  
  8 Thompson, Mason W         10 AAAA-ST                56.00    1:00.61  
  9 Lange, Kentaro O           7 AAAA-ST              1:00.67    1:04.21  
 10 Isiguzo, Nikhil O          9 AAAA-ST              1:07.52    1:05.48  
 11 Razote, Noah C            10 AAAA-ST              1:00.00    1:07.14  
 12 Valdes, Henry J            8 AAAA-ST              1:10.99    1:08.44  
 13 Guerra, Moisés A           9 AAAA-ST                55.34    1:09.27  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gilbreath, Nicky G         9 WHAC-ST              1:33.81    1:38.35  
  2 Dessouky, Samy S          10 AAAA-ST              1:42.49    1:41.01  
  3 Nicholl, River M           8 AAAA-ST              1:42.00    1:46.30  
  4 Durkin, Tyler L            7 AAAA-ST              2:00.99    1:48.72  
  5 Trevino Aguilera, Marcel  10 UN-05-ST             2:10.99    2:01.82  
  6 Corona-Rivas, Angel L      8 AAAA-ST              2:00.00    2:05.95  
  7 Razote, Noah C            10 AAAA-ST              2:20.00    2:19.02  
  8 Valdes, Henry J            8 AAAA-ST              2:20.99    2:19.41  
 -- Helm, Alex P               8 UN-05-ST             2:15.99         DQ  
 -- Lange, Kentaro O           7 AAAA-ST              2:22.04         DQ  
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhang, Benjee             10 Unattached-ST          45.99      44.20  
  2 Zhang, Barry               8 Unattached-ST          46.41      44.42  
  3 Nicholl, River M           8 AAAA-ST                54.97      51.54  
  4 Cummings, Augie A         10 AAAA-ST                59.99      58.78  
  5 Dessouky, Samy S          10 AAAA-ST                58.82    1:03.47  
  6 Trevino Aguilera, Marcel  10 UN-05-ST             1:05.99    1:08.06  
  7 Helm, Alex P               8 UN-05-ST             1:15.99    1:11.01  
  8 McNeill, Owen R            8 AAAA-ST              1:12.79    1:11.05  
  9 Durkin, Tyler L            7 AAAA-ST              1:00.99    1:13.37  
 10 Valdes, Henry J            8 AAAA-ST              1:05.99    1:14.45  
 11 Lange, Kentaro O           7 AAAA-ST              1:16.19    1:14.47  
 12 Razote, Noah C            10 AAAA-ST              1:10.00    1:16.53  
 13 Teague, Lucas J           10 AAAA-ST              1:18.70    1:19.64  
 14 Isiguzo, Nikhil O          9 AAAA-ST              1:15.34    1:20.79  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nicholl, River M           8 AAAA-ST              1:58.00    1:51.96  
  2 Corona, Santiago P        10 AAAA-ST              1:48.88    1:56.97  
  3 Cummings, Augie A         10 AAAA-ST              2:50.00    2:05.85  
  4 Corona-Rivas, Angel L      8 AAAA-ST              2:19.64    2:27.59  
 -- Lange, Kentaro O           7 AAAA-ST              4:00.00         DQ  
 -- Razote, Noah C            10 AAAA-ST              2:20.00         DQ  
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Corona, Santiago P        10 AAAA-ST                44.80      43.20  
  2 Dessouky, Samy S          10 AAAA-ST                54.31      51.79  
  3 Trevino Aguilera, Marcel  10 UN-05-ST               55.99      57.43  
  4 Cummings, Augie A         10 AAAA-ST              1:01.50      58.13  
  5 Durkin, Tyler L            7 AAAA-ST                55.99    1:05.68  
  6 McCoy, Marshall J          8 AAAA-ST                55.99    1:12.70  
 -- Thompson, Mason W         10 AAAA-ST                53.00         DQ  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhang, Benjee             10 Unattached-ST        1:27.59    1:22.66  
  2 Cummings, Augie A         10 AAAA-ST              2:00.00    2:14.18  
 
Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhang, Benjee             10 Unattached-ST        2:57.32    2:56.03  
     1:24.94  2:56.03                                                      
  2 Zhang, Barry               8 Unattached-ST        3:05.14    3:00.38  
     1:26.74  3:00.38                                                      
  3 Dessouky, Samy S          10 AAAA-ST              3:39.94    3:36.13  
  4 Gilbreath, Nicky G         9 WHAC-ST              3:24.85    3:36.86  
     1:44.44  3:36.86                                                      
 
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clarno, Tavern J          11 AAAA-ST                31.01      30.13  
  2 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST                33.17      31.18  
  3 Purtell, Kai M            12 AAAA-ST                31.85      32.44  
  4 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST                32.97      32.57  
  5 Lacy, Asher C             11 AAAA-ST                43.55      34.71  
  6 Capps, Clark D            11 AAAA-ST                33.50      34.99  
  7 Aktunc, Kerem             12 AAAA-ST                43.93      35.56  
  8 Gutierrez, Michael L      12 AAAA-ST                38.98      36.75  
  9 McCoy, Benjamin C         12 LIFE-ST                55.13      37.01  
 10 Walters, William H        12 AAAA-ST                42.28      37.12  
 11 Rangel-Alfaro, Aldo       12 AAAA-ST                41.14      39.51  
 12 Barcelon, Joshua D        12 AAAA-ST                49.69      40.35  
 13 Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST                44.77      40.90  
 14 Herrera, Tristen A        12 AAAA-ST                40.00      41.45  
 15 Reeves, Nate R            11 AAAA-ST              1:00.00      42.49  
 16 Trevino, Jake M           11 AAAA-ST                49.91      45.07  
 17 Bulman, Kade A            11 AAAA-ST                44.99      47.97  
 18 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST                50.67      49.86  
 19 Martinez Jr, Juan J       12 AAAA-ST              1:00.00      50.29  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jiang, Liam S             12 AAAA-ST              1:19.41    1:11.97  
  2 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST              1:13.98    1:12.78  
  3 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST              1:12.99    1:12.83  
  4 Martinez, Alex            12 AAAA-ST              1:20.81    1:20.19  
  5 Walters, William H        12 AAAA-ST              1:21.82    1:20.40  
  6 McCoy, Benjamin C         12 LIFE-ST              1:58.71    1:23.03  
  7 Barcelon, Joshua D        12 AAAA-ST              1:44.24    1:27.10  
  8 Herrera, Tristen A        12 AAAA-ST              1:32.00    1:33.89  
  9 Perez, Simeon D           12 AAAA-ST              1:35.00    1:36.88  
 10 Trevino, Jake M           11 AAAA-ST              1:44.89    1:37.40  
 11 Reeves, Nate R            11 AAAA-ST              2:10.00    1:43.49  
 12 Akus, Marcelo A           11 AAAA-ST              2:00.00    1:43.73  
 13 Rapoport, Adam P          11 AAAA-ST              1:25.00    1:48.93  
 14 Bulman, Kade A            11 AAAA-ST              1:40.99    1:50.87  
 15 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST              1:52.46    1:54.90  
 -- Capps, Clark D            11 AAAA-ST              1:20.95         DQ  
 
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clarno, Tavern J          11 AAAA-ST              2:34.01    2:21.52  
     1:09.56  2:21.52                                                      
  2 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST              2:44.02    2:39.00  
     1:16.16  2:39.00                                                      
  3 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST              2:45.12    2:41.52  
     1:17.56  2:41.52                                                      
  4 Jiang, Liam S             12 AAAA-ST              2:50.12    2:43.68  
     1:15.60  2:43.68                                                      
  5 Lacy, Asher C             11 AAAA-ST              2:48.01    2:48.35  
     1:21.86  2:48.35                                                      
  6 Walters, William H        12 AAAA-ST              3:14.65    2:52.12  
     1:24.47  2:52.12                                                      
  7 Barcelon, Joshua D        12 AAAA-ST              3:19.78    3:17.91  
     1:32.97  3:17.91                                                      
  8 Aktunc, Kerem             12 AAAA-ST              3:21.19    3:20.48  
     1:28.88  3:20.48                                                      
  9 Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST              3:55.99    3:23.96  
     1:36.57  3:23.96                                                      
 10 Zurawski, Joseph A        12 AAAA-ST              3:47.75    3:28.25  
     1:43.54  3:28.25                                                      
 
Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purtell, Kai M            12 AAAA-ST              6:22.06    5:23.69  
     1:15.54  2:39.07  4:02.67  5:23.69                                    
 
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purtell, Kai M            12 AAAA-ST                37.42      38.12  
  2 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST                39.45      39.15  
  3 Aktunc, Kerem             12 AAAA-ST                49.91      43.50  
  4 Barcelon, Joshua D        12 AAAA-ST                58.05      45.62  
  5 Perez, Simeon D           12 AAAA-ST                48.00      48.86  
  6 Rapoport, Adam P          11 AAAA-ST                45.00      50.86  
  7 Trevino, Jake M           11 AAAA-ST                56.86      50.97  
  8 Isiguzo, Raj O            11 AAAA-ST                54.84      51.55  
  9 Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST                54.47      51.80  
 10 Herrera, Tristen A        12 AAAA-ST                53.99      51.84  
 11 Zurawski, Joseph A        12 AAAA-ST                52.51      51.94  
 12 Bulman, Kade A            11 AAAA-ST                59.99      53.07  
 13 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST                53.85      53.71  
 14 Reeves, Nate R            11 AAAA-ST              1:20.00      54.71  
 15 Akus, Marcelo A           11 AAAA-ST              1:00.00      54.91  
 16 Dillon, Matt M            11 AAAA-ST                47.00      59.20  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purtell, Kai M            12 AAAA-ST              1:22.80    1:20.85  
  2 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST              1:24.47    1:27.75  
  3 Capps, Clark D            11 AAAA-ST              1:28.61    1:27.76  
  4 Rangel-Alfaro, Aldo       12 AAAA-ST              1:47.01    1:39.90  
  5 Lacy, Asher C             11 AAAA-ST              1:53.60    1:40.23  
  6 Trevino, Jake M           11 AAAA-ST              2:03.17    1:50.72  
  7 Herrera, Tristen A        12 AAAA-ST              1:50.00    1:52.63  
  8 Reeves, Nate R            11 AAAA-ST              2:00.00    1:56.62  
  9 Isiguzo, Raj O            11 AAAA-ST              2:05.34    1:58.16  
 10 Martinez Jr, Juan J       12 AAAA-ST              2:30.00    2:10.09  
 
Boys 11-12 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Capps, Clark D            11 AAAA-ST              3:07.67    3:13.41  
     1:34.42  3:13.41                                                      
 
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST                45.25      44.00  
  2 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST                53.60      45.74  
  3 Aktunc, Kerem             12 AAAA-ST              1:00.45      49.35  
  4 Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST                49.99      50.22  
  5 Capps, Clark D            11 AAAA-ST                51.52      52.69  
  6 McCoy, Benjamin C         12 LIFE-ST              1:11.54      52.81  
  7 Martinez, Alex            12 AAAA-ST                59.96      52.91  
  8 Herrera, Tristen A        12 AAAA-ST              1:02.26      54.66  
  9 Dillon, Matt M            11 AAAA-ST                52.00      55.75  
 10 Rapoport, Adam P          11 AAAA-ST                52.00      58.34  
 11 Isiguzo, Raj O            11 AAAA-ST                59.34      58.45  
 12 Zurawski, Joseph A        12 AAAA-ST              1:05.07      59.08  
 13 Perez, Simeon D           12 AAAA-ST                55.00      59.59  
 14 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST              1:01.55    1:01.23  
 15 Akus, Marcelo A           11 AAAA-ST              1:00.00    1:15.06  
 -- Trevino, Jake M           11 AAAA-ST              1:07.09         DQ  
 -- Reeves, Nate R            11 AAAA-ST              2:30.00         DQ  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jiang, Liam S             12 AAAA-ST              1:49.57    1:39.35  
  2 Barcelon, Joshua D        12 AAAA-ST              1:48.74    1:47.44  
  3 Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST              1:57.52    1:51.66  
  4 Rangel-Alfaro, Aldo       12 AAAA-ST              2:04.79    2:02.18  
  5 Herrera, Tristen A        12 AAAA-ST              2:00.00    2:03.01  
  6 Isiguzo, Raj O            11 AAAA-ST              2:05.34    2:11.20  
  7 Zurawski, Joseph A        12 AAAA-ST              2:45.07    2:11.96  
  8 Trevino, Jake M           11 AAAA-ST              2:28.86    2:24.68  
  9 Martinez Jr, Juan J       12 AAAA-ST              2:45.00    2:28.97  
 
Boys 11-12 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barcelon, Joshua D        12 AAAA-ST              4:30.07    3:43.94  
     1:51.60  3:43.94                                                      
  2 Martinez, Alex            12 AAAA-ST              4:04.59    4:10.12  
     2:01.77  4:10.12                                                      
 
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clarno, Tavern J          11 AAAA-ST                36.01      32.72  
  2 Jiang, Liam S             12 AAAA-ST                39.84      36.36  
  3 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST                36.95      36.81  
  4 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST                42.95      39.92  
  5 Walters, William H        12 AAAA-ST                40.75      41.67  
  6 Lacy, Asher C             11 AAAA-ST                43.09      42.22  
  7 Rangel-Alfaro, Aldo       12 AAAA-ST                45.22      43.38  
  8 Capps, Clark D            11 AAAA-ST                40.79      43.60  
  9 Gutierrez, Michael L      12 AAAA-ST                55.12      47.51  
 10 Trevino, Jake M           11 AAAA-ST                59.93      58.26  
 11 Bulman, Kade A            11 AAAA-ST                51.99    1:00.87  
 12 Zurawski, Joseph A        12 AAAA-ST              1:00.08    1:03.18  
 13 Reeves, Nate R            11 AAAA-ST              1:20.00    1:03.92  
 14 Bichon, Bryant J          11 AAAA-ST              1:08.51    1:07.09  
 -- Martinez Jr, Juan J       12 AAAA-ST              1:20.00         DQ  
 -- Aktunc, Kerem             12 AAAA-ST              1:01.30         DQ  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jiang, Liam S             12 AAAA-ST              1:30.82    1:28.16  
  2 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST              1:36.20    1:28.33  
  3 Altermatt, Ethan J        11 AAAA-ST              1:24.34    1:30.78  
  4 Walters, William H        12 AAAA-ST              1:41.62    1:38.79  
 
Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jiang, Liam S             12 AAAA-ST              3:07.77    3:03.75  
     1:32.01  3:03.75                                                      
  2 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST              3:12.01    3:05.99  
     1:31.29  3:05.99                                                      
  3 Walters, William H        12 AAAA-ST              3:28.17    3:27.39  
     1:40.67  3:27.39                                                      
  4 Aktunc, Kerem             12 AAAA-ST              4:10.19    3:32.78  
     1:39.21  3:32.78                                                      
  5 Zurawski, Joseph A        12 AAAA-ST              5:00.07    4:07.74  
     2:09.69  4:07.74                                                      
 -- Sweeney, Aidan R          12 AAAA-ST              4:10.99         DQ  
     1:52.35       DQ                                                      
 
Boys 11-12 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Keiser, Daniel C          12 AAAA-ST              6:55.12    6:37.66  
     1:34.92  3:16.91  5:10.96  6:37.66                                    
 
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Altermatt, Owen C         14 AAAA-ST                29.06      28.83  
  2 Mood, Manny A             14 AAAA-ST                29.25      29.10  
  3 Allen, Dylan J            14 AAAA-ST                33.14      29.14  
  4 Cardon, Thane R           13 AAAA-ST                29.60      29.19  
  5 Bordelon, Trevor J        14 AAAA-ST                29.21      29.33  
  6 Lilly, Grant J            13 AAAA-ST                29.04      29.70  
  7 Robles, Andre M           13 AAAA-ST                30.06      29.74  
  8 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST                30.06      29.82  
  9 George, Austin G          14 AAAA-ST                33.00      30.03  
 10 Moncada, Ricardo U        13 AAAA-ST                30.69      30.19  
 11 Clark, Tristan R          14 AAAA-ST                30.96      30.24  
 12 Gilbert, Kyle E           14 AAAA-ST                40.00      31.03  
 13 Pollack, Jake M           14 AAAA-ST                31.84      31.04  
 13 Hernandez, Marco E        14 AAAA-ST                31.93      31.04  
 15 Amann, Patrick M          13 AAAA-ST                36.00      31.06  
 16 Dominguez, Sam C          13 LIFE-ST                38.45      31.12  
 17 Faux, Dylan J             13 AAAA-ST                31.00      31.35  
 18 Munkvold-Saunders, Sebas  14 WHAC-ST                31.31      31.62  
 19 Gutierrez, Mateo L        14 AAAA-ST                32.39      31.70  
 20 Muenchow, Carson J        13 AAAA-ST                35.39      31.81  
 21 Salinas, Ariel            14 UN-ST                  31.99      31.84  
 22 Montgomery, Ben J         14 AAAA-ST                35.94      32.78  
 23 Robles, Xavier E          14 AAAA-ST                35.41      33.60  
 24 De La Cerda, Gianni D     14 AAAA-ST                33.73      34.54  
 25 Poteet, Russell W         13 AAAA-ST                35.66      34.63  
 26 Bradford, Zach M          14 AAAA-ST                36.76      34.85  
 27 Alarcon, Josh D           14 AAAA-ST                38.72      35.78  
 28 Mendoza, Aaron            13 AAAA-ST                41.34      35.99  
 29 Sands, James H            14 AAAA-ST                40.83      38.08  
 30 Salak, James M            14 AAAA-ST                36.29      38.69  
 31 Kapoor, Siddhant          14 AAAA-ST                44.99      40.15  
 32 Yan, Ryan S               13 AAAA-ST              1:00.00      49.59  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Altermatt, Owen C         14 AAAA-ST              1:01.56    1:01.81  
  2 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST              1:02.61    1:02.38  
  3 Robles, Andre M           13 AAAA-ST              1:05.07    1:04.29  
  4 Moore, Austin L           14 AAAA-ST              1:06.49    1:04.90  
  5 Trevino Aguilera, Alejan  14 UN-05-ST             1:15.19    1:05.00  
  6 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              1:03.71    1:05.12  
  7 Bartolini, Carter R       14 AAAA-ST              1:03.03    1:05.31  
  8 Bordelon, Trevor J        14 AAAA-ST              1:05.42    1:05.53  
  9 Clark, Tristan R          14 AAAA-ST              1:12.00    1:06.61  
 10 Pollack, Jake M           14 AAAA-ST              1:08.15    1:06.78  
 11 Allen, Dylan J            14 AAAA-ST              1:20.71    1:07.54  
 12 Lin, Kevin Y              13 AAAA-ST              1:05.00    1:08.20  
 13 Moncada, Ricardo U        13 AAAA-ST              1:10.01    1:08.47  
 14 George, Austin G          14 AAAA-ST              1:09.41    1:08.78  
 15 Dominguez, Sam C          13 LIFE-ST              1:26.80    1:08.91  
 16 Mendiondo, Ryan M         14 AAAA-ST              1:14.03    1:09.24  
 17 Bentley, Elijah J         14 AAAA-ST              1:12.00    1:09.70  
 18 Hernandez, Marco E        14 AAAA-ST              1:12.02    1:10.78  
 19 Muenchow, Carson J        13 AAAA-ST              1:10.14    1:11.27  
 20 Gilbert, Kyle E           14 AAAA-ST              1:25.00    1:13.49  
 21 Robles, Xavier E          14 AAAA-ST              1:21.91    1:14.01  
 22 Ramirez, Marco R          14 AAAA-ST              1:16.34    1:15.86  
 23 Gamiz, Calvin R           14 AAAA-ST              1:20.34    1:19.86  
 24 Poteet, Russell W         13 AAAA-ST              1:30.51    1:20.46  
 25 Bradford, Zach M          14 AAAA-ST              1:19.37    1:20.98  
 26 Mendoza, Aaron            13 AAAA-ST              1:30.34    1:25.16  
 27 Alarcon, Josh D           14 AAAA-ST              1:24.81    1:25.64  
 28 Salak, James M            14 AAAA-ST              1:26.47    1:29.56  
 29 Kapoor, Siddhant          14 AAAA-ST              1:31.56    1:29.86  
 30 Yan, Ryan S               13 AAAA-ST              2:10.00    1:44.59  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle Initial Split
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cardon, Thane R           13 AAAA-ST                   NT    1:04.36  
 
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cardon, Thane R           13 AAAA-ST              2:16.83    2:15.24  
     1:04.36  2:15.24                                                      
  2 Gaona, Darryl G           14 AAAA-ST              2:17.48    2:17.55  
     1:04.32  2:17.55                                                      
  3 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              2:23.36    2:21.56  
     1:08.36  2:21.56                                                      
  4 Robles, Andre M           13 AAAA-ST              2:27.16    2:25.33  
     1:10.58  2:25.33                                                      
  5 Tedrow, Landon R          14 AAAA-ST              2:33.67    2:25.70  
     1:08.10  2:25.70                                                      
  6 Clark, Tristan R          14 AAAA-ST              2:33.93    2:28.45  
     1:12.18  2:28.45                                                      
  7 Smith, Christopher J      13 AAAA-ST              2:31.19    2:28.68  
     1:12.91  2:28.68                                                      
  8 Pollack, Jake M           14 AAAA-ST              2:26.04    2:28.93  
  9 Amann, Patrick M          13 AAAA-ST              2:51.87    2:29.85  
     1:11.34  2:29.85                                                      
 10 Moncada, Ricardo U        13 AAAA-ST              2:31.56    2:30.67  
     1:10.96  2:30.67                                                      
 11 Salinas, Ariel            14 UN-ST                2:40.54    2:32.35  
     1:13.86  2:32.35                                                      
 12 Trevino Aguilera, Alejan  14 UN-05-ST             2:45.19    2:33.67  
     1:09.14  2:33.67                                                      
 13 George, Austin G          14 AAAA-ST              2:38.00    2:35.12  
     1:14.63  2:35.12                                                      
 14 Muenchow, Carson J        13 AAAA-ST              2:57.29    2:37.98  
     1:16.60  2:37.98                                                      
 15 Allen, Dylan J            14 AAAA-ST              3:08.95    2:39.18  
     1:14.26  2:39.18                                                      
 16 Faux, Dylan J             13 AAAA-ST              3:05.00    2:39.35  
     1:17.28  2:39.35                                                      
 17 De La Cerda, Gianni D     14 AAAA-ST              2:43.87    2:41.41  
     1:16.54  2:41.41                                                      
 18 Bentley, Elijah J         14 AAAA-ST              2:50.83    2:41.75  
     1:14.57  2:41.75                                                      
 19 Robles, Xavier E          14 AAAA-ST              3:15.19    2:51.45  
     1:24.49  2:51.45                                                      
 20 Montgomery, Ben J         14 AAAA-ST              2:57.56    2:53.65  
     1:23.67  2:53.65                                                      
 21 Bradford, Zach M          14 AAAA-ST              2:52.74    3:01.09  
     1:25.45  3:01.09                                                      
 22 Alarcon, Josh D           14 AAAA-ST              3:09.64    3:01.20  
     1:21.91  3:01.20                                                      
 23 Gilbert, Kyle E           14 AAAA-ST              3:00.82    3:02.85  
     1:24.08  3:02.85                                                      
 24 Salak, James M            14 AAAA-ST              3:00.00    3:27.32  
     1:36.35  3:27.32                                                      
 
Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ganser, Johnny A          14 AAAA-ST              4:30.69    4:42.73  
     1:04.64  2:16.01  3:29.83  4:42.73                                    
  2 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              5:08.27    4:56.50  
     1:09.60  2:25.60  3:42.18  4:56.50                                    
  3 Moore, Austin L           14 AAAA-ST              5:00.69    4:56.94  
     1:09.50  2:25.90  3:42.68  4:56.94                                    
  4 Pollack, Jake M           14 AAAA-ST              5:05.62    5:05.31  
     1:10.84  2:29.74  3:48.24  5:05.31                                    
  5 Tedrow, Landon R          14 AAAA-ST              5:23.40    5:19.78  
     1:13.40  2:34.82  3:58.89  5:19.78                                    
  6 Muenchow, Carson J        13 AAAA-ST              5:19.01    5:24.44  
     1:17.07  2:40.25  4:03.02  5:24.44                                    
  7 Alarcon, Josh D           14 AAAA-ST              7:30.19    6:15.54  
     1:22.35  3:00.91  4:41.35  6:15.54                                    
 
Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lin, Kevin Y              13 AAAA-ST                35.00      35.92  
  2 Tedrow, Landon R          14 AAAA-ST                41.13      37.88  
  3 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST                48.25      38.42  
  4 Ramirez, Marco R          14 AAAA-ST                38.62      38.66  
  5 Bradford, Zach M          14 AAAA-ST              1:03.07      43.78  
  6 Mendoza, Aaron            13 AAAA-ST                48.34      44.96  
  7 Kapoor, Siddhant          14 AAAA-ST                51.76      49.16  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 George, Austin G          14 AAAA-ST              1:20.00    1:16.39  
  2 Clark, Tristan R          14 AAAA-ST              1:18.45    1:16.83  
  3 Robles, Andre M           13 AAAA-ST              1:18.85    1:16.91  
  4 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              1:19.95    1:18.85  
  5 Amann, Patrick M          13 AAAA-ST              1:27.77    1:19.61  
  6 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              1:21.43    1:20.11  
  7 Trevino Aguilera, Alejan  14 UN-05-ST             1:34.19    1:20.60  
  8 Bentley, Elijah J         14 AAAA-ST              1:25.00    1:23.46  
  9 Munkvold-Saunders, Sebas  14 WHAC-ST              1:25.15    1:23.97  
 10 Faux, Dylan J             13 AAAA-ST              1:32.00    1:25.10  
 11 Ramirez, Marco R          14 AAAA-ST              1:29.15    1:25.39  
 12 Muenchow, Carson J        13 AAAA-ST              1:25.75    1:25.62  
 13 Hernandez, Marco E        14 AAAA-ST              1:28.69    1:27.24  
 14 Salinas, Ariel            14 UN-ST                1:26.31    1:32.45  
 15 Poteet, Russell W         13 AAAA-ST              1:34.19    1:33.81  
 16 Sands, James H            14 AAAA-ST              1:49.19    1:34.38  
 17 Robles, Xavier E          14 AAAA-ST              1:55.19    1:42.99  
 18 Yan, Ryan S               13 AAAA-ST              2:10.00    1:52.84  
 19 Salak, James M            14 AAAA-ST              1:42.01    1:53.80  
 20 Kapoor, Siddhant          14 AAAA-ST              1:52.15    1:54.18  
 
Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maldonado, Patrick J      14 AAAA-ST              2:22.59    2:20.55  
     1:09.84  2:20.55                                                      
  2 Moore, Austin L           14 AAAA-ST              2:37.61    2:32.04  
     1:13.39  2:32.04                                                      
  3 Robles, Andre M           13 AAAA-ST              3:04.47    2:40.29  
     1:20.15  2:40.29                                                      
  4 Clark, Tristan R          14 AAAA-ST              3:04.00    2:50.29  
     1:24.51  2:50.29                                                      
  5 Smith, Christopher J      13 AAAA-ST              2:58.19    2:51.95  
     1:24.46  2:51.95                                                      
  6 Gilbert, Kyle E           14 AAAA-ST              3:08.66    3:17.77  
     1:36.20  3:17.77                                                      
  7 Salak, James M            14 AAAA-ST              3:41.01    4:03.70  
 
Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robles, Andre M           13 AAAA-ST                42.93      37.65  
  2 Munkvold-Saunders, Sebas  14 WHAC-ST                57.55      43.91  
  3 Bradford, Zach M          14 AAAA-ST              1:00.53      47.97  
  4 Kapoor, Siddhant          14 AAAA-ST              1:07.43      51.92  
  5 Yan, Ryan S               13 AAAA-ST              1:20.00      58.42  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robles, Andre M           13 AAAA-ST              1:23.12    1:21.69  
  2 Bentley, Elijah J         14 AAAA-ST              1:34.12    1:25.91  
  3 Trevino Aguilera, Alejan  14 UN-05-ST             1:49.19    1:26.55  
  4 Tedrow, Landon R          14 AAAA-ST              1:28.93    1:29.38  
  5 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              1:32.12    1:31.47  
  6 Clark, Tristan R          14 AAAA-ST              1:29.24    1:32.33  
  7 Moncada, Ricardo U        13 AAAA-ST              1:35.68    1:35.78  
  8 Faux, Dylan J             13 AAAA-ST              1:40.00    1:38.81  
  9 De La Cerda, Gianni D     14 AAAA-ST              1:49.19    1:39.35  
 10 Montgomery, Ben J         14 AAAA-ST              1:45.26    1:42.82  
 11 Gilbert, Kyle E           14 AAAA-ST              1:45.18    1:46.26  
 12 Salak, James M            14 AAAA-ST              1:48.57    2:00.90  
 13 Sands, James H            14 AAAA-ST              1:57.19    2:12.80  
 -- Yan, Ryan S               13 AAAA-ST              2:30.00         DQ  
 
Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gaona, Darryl G           14 AAAA-ST              2:57.49    2:53.79  
     1:22.49  2:53.79                                                      
  2 Bordelon, Trevor J        14 AAAA-ST              3:00.69    3:13.87  
     1:34.57  3:13.87                                                      
  3 Bentley, Elijah J         14 AAAA-ST              3:40.00    3:18.27  
     1:34.17  3:18.27                                                      
  4 Munkvold-Saunders, Sebas  14 WHAC-ST              3:13.08    3:20.66  
     1:37.74  3:20.66                                                      
  5 Moncada, Ricardo U        13 AAAA-ST              4:21.08    3:26.07  
     1:37.62  3:26.07                                                      
  6 Gamiz, Calvin R           14 AAAA-ST              3:45.34    3:44.45  
     1:48.02  3:44.45                                                      
  7 Gilbert, Kyle E           14 AAAA-ST              3:49.59    3:51.99  
     1:48.99  3:51.99                                                      
  8 Salak, James M            14 AAAA-ST              3:59.69    4:14.68  
     2:03.53  4:14.68                                                      
 
Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Allen, Dylan J            14 AAAA-ST                41.00      32.44  
  2 Tedrow, Landon R          14 AAAA-ST                38.71      32.55  
  3 Dominguez, Sam C          13 LIFE-ST                44.24      33.23  
  4 Gutierrez, Mateo L        14 AAAA-ST                41.24      35.93  
  5 Munkvold-Saunders, Sebas  14 WHAC-ST                35.79      36.37  
  6 Bradford, Zach M          14 AAAA-ST                45.00      40.96  
  7 Kapoor, Siddhant          14 AAAA-ST                50.40      43.44  
  8 Yan, Ryan S               13 AAAA-ST              1:10.00    1:01.22  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST              1:11.64    1:10.04  
  2 Gaona, Darryl G           14 AAAA-ST              1:10.69    1:10.78  
  3 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              1:27.10    1:15.82  
  4 Dominguez, Sam C          13 LIFE-ST              1:45.46    1:16.60  
  5 Smith, Christopher J      13 AAAA-ST              1:17.40    1:17.04  
  6 George, Austin G          14 AAAA-ST              1:17.90    1:18.87  
  7 Clark, Tristan R          14 AAAA-ST              1:20.00    1:20.79  
  8 Allen, Dylan J            14 AAAA-ST              1:30.00    1:25.81  
  9 Trevino Aguilera, Alejan  14 UN-05-ST             1:46.19    1:26.12  
 -- Salinas, Ariel            14 UN-ST                1:30.37         DQ  
 -- Robles, Xavier E          14 AAAA-ST              2:02.19         DQ  
 
Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Sabastian D       14 AAAA-ST              2:20.23    2:22.15  
     1:06.10  2:22.15                                                      
  2 Lilly, Grant J            13 AAAA-ST              2:39.56    2:29.90  
     1:13.07  2:29.90                                                      
  3 Altermatt, Owen C         14 AAAA-ST              2:40.26    2:42.97  
     1:13.06  2:42.97                                                      
 
Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 King, Daniel J            14 AAAA-ST              2:20.42    2:22.82  
     1:09.00  2:22.82                                                      
  2 Gaona, Darryl G           14 AAAA-ST              2:37.59    2:36.46  
     1:15.00  2:36.46                                                      
  3 Cottrill, Ben A           13 AAAA-ST              2:37.95    2:38.83  
     1:14.74  2:38.83                                                      
  4 Bartolini, Carter R       14 AAAA-ST              2:35.60    2:39.14  
     1:17.38  2:39.14                                                      
  5 Jardenil, Kenneth L       14 AAAA-ST              2:45.28    2:43.58  
     1:15.22  2:43.58                                                      
  6 Zorrilla, Joaquin         14 AAAA-ST              2:48.39    2:43.77  
     1:19.85  2:43.77                                                      
  7 Moncada, Ricardo U        13 AAAA-ST              2:53.74    2:48.61  
     1:19.17  2:48.61                                                      
  8 Trevino Aguilera, Alejan  14 UN-05-ST             2:58.19    2:52.66  
     1:18.49  2:52.66                                                      
  9 Lin, Kevin Y              13 AAAA-ST              3:10.00    2:52.87  
     1:19.83  2:52.87                                                      
 10 Munkvold-Saunders, Sebas  14 WHAC-ST              3:04.99    2:55.72  
     1:24.79  2:55.72                                                      
 11 Mendiondo, Ryan M         14 AAAA-ST              3:07.93    2:57.10  
     1:20.62  2:57.10                                                      
 12 Allen, Dylan J            14 AAAA-ST              3:06.00    2:57.50  
     1:19.23  2:57.50                                                      
 13 Bentley, Elijah J         14 AAAA-ST              3:01.31    2:59.90  
     1:23.39  2:59.90                                                      
 14 Hernandez, Marco E        14 AAAA-ST              3:00.50    3:00.63  
     1:24.09  3:00.63                                                      
 15 Muenchow, Carson J        13 AAAA-ST              2:54.76    3:01.20  
     1:24.30  3:01.20                                                      
 16 Gilbert, Kyle E           14 AAAA-ST              3:30.00    3:11.18  
     1:27.37  3:11.18                                                      
 17 Salinas, Ariel            14 UN-ST                3:19.31    3:16.20  
     1:33.87  3:16.20                                                      
 18 Robles, Xavier E          14 AAAA-ST              3:39.42    3:17.88  
     1:37.61  3:17.88                                                      
 19 Alarcon, Josh D           14 AAAA-ST              3:46.69    3:46.21  
     1:41.95  3:46.21                                                      
 20 Yan, Ryan S               13 AAAA-ST              4:45.00    3:53.48  
     1:58.09  3:53.48                                                      
 21 Salak, James M            14 AAAA-ST              3:30.00    3:55.38  
     1:53.04  3:55.38                                                      
 -- George, Austin G          14 AAAA-ST              2:56.98         DQ  
 -- Poteet, Russell W         13 AAAA-ST              3:54.47         DQ  
     1:33.73       DQ                                                      
 
Boys 13-14 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maldonado, Patrick J      14 AAAA-ST              5:10.94    4:58.83  
     1:07.12  2:23.32  3:54.36  4:58.83                                    
  2 King, Daniel J            14 AAAA-ST              5:03.43    5:04.41  
     1:10.99  2:30.99  3:54.10  5:04.41                                    
  3 Cardon, Thane R           13 AAAA-ST              5:51.61    5:11.92  
     1:11.75  2:32.35  4:00.77  5:11.92                                    
  4 Smith, Christopher J      13 AAAA-ST              6:27.19    6:01.80  
     1:22.66  2:56.22  4:45.44  6:01.80                                    
  5 Bordelon, Trevor J        14 AAAA-ST              6:12.69    6:02.50  
     1:20.71  2:55.54  4:40.91  6:02.50                                    
 
Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abounader, Lucas E        18 WHAC-ST                24.51      24.28  
  2 Elms, Keith T             18 AAAA-ST                26.16      24.69  
  3 Wood, AJ J                16 AAAA-ST                25.52      26.16  
  4 Cooley, Matthew T         18 AAAA-ST                26.61      26.37  
  5 Suarez, CJ J              18 WHAC-ST                27.42      26.40  
  6 Barrett, Owen R           16 AAAA-ST                27.72      26.88  
  7 Kenny, Wyatt O            16 AAAA-ST                29.67      26.93  
  7 Dalley, Jonathan R        15 AAAA-ST                27.19      26.93  
  9 Hollon, Colton L          18 AAAA-ST                27.24      26.99  
 10 Dalley, Daniel A          17 AAAA-ST                27.49      27.26  
 11 Martinez, Efren F         20 AAAA-ST                27.92      27.59  
 12 Kapoor, Alex K            16 AAAA-ST                28.34      27.69  
 13 Amann, Nicholas M         15 AAAA-ST                31.93      28.30  
 14 Clarno, Kager J           15 AAAA-ST                28.01      28.33  
 15 Ning, Zack Z              15 AAAA-ST                32.79      28.46  
 16 Rogers, Caleb N           19 AAAA-ST                27.71      28.56  
 17 Calef IV, John C          15 AAAA-ST                29.53      28.84  
 18 Wu, Harry                 16 WHAC-ST                28.85      28.86  
 19 Solorzano, Caleb J        17 AAAA-ST                30.33      29.62  
 20 Prieto, Seb A             16 AAAA-ST                30.66      29.71  
 21 Faux, Cole F              15 AAAA-ST                27.99      29.76  
 22 Perales Jr, Mark A        18 AAAA-ST                29.23      29.78  
 23 Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST                30.38      29.97  
 23 Ward, Christian A         17 AAAA-ST                30.67      29.97  
 25 Biggs, Kampten W          15 AAAA-ST                29.40      30.07  
 26 Gonzalez, Luke E          15 AAAA-ST                31.94      30.15  
 27 Lindsey, Caleb P          17 AAAA-ST                30.88      31.28  
 28 Jordan, Thomas C          16 AAAA-ST                30.71      31.29  
 29 Ocker, Carson C           17 AAAA-ST                32.55      31.60  
 30 Davis, Garrett R          15 AAAA-ST                36.78      31.94  
 31 Elliott, Grayson G        15 AAAA-ST                34.67      32.30  
 -- Dalley, David A           15 AAAA-ST                28.81         DQ  
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elms, Keith T             18 AAAA-ST                56.75      56.18  
  2 Suarez, CJ J              18 WHAC-ST                57.20      56.63  
  3 Wood, AJ J                16 AAAA-ST                57.39      56.83  
  4 Hollon, Colton L          18 AAAA-ST                57.13      57.87  
  5 Cooley, Matthew T         18 AAAA-ST                58.92      59.73  
  6 Ning, Zack Z              15 AAAA-ST              1:01.40    1:01.04  
  7 Kenny, Wyatt O            16 AAAA-ST              1:07.67    1:01.17  
  8 Nelms, Josh F             16 AAAA-ST              1:05.57    1:02.36  
  9 Dalley, Jonathan R        15 AAAA-ST              1:03.12    1:02.50  
 10 Calef IV, John C          15 AAAA-ST              1:06.46    1:02.52  
 11 Perales Jr, Mark A        18 AAAA-ST              1:03.40    1:03.98  
 12 Kapoor, Alex K            16 AAAA-ST              1:11.67    1:05.19  
 13 Dalley, David A           15 AAAA-ST              1:05.18    1:05.42  
 14 Biggs, Kampten W          15 AAAA-ST              1:06.15    1:05.63  
 15 Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST              1:08.04    1:07.51  
 16 Smith, Benjamin C         15 AAAA-ST              1:10.34    1:07.79  
 17 Jordan, Thomas C          16 AAAA-ST              1:12.14    1:08.51  
 -- Elliott, Grayson G        15 AAAA-ST              1:11.67         DQ  
 -- Rogers, Caleb N           19 AAAA-ST              1:00.98         DQ  
 
Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Donicht, Davis A          17 AAAA-ST              2:10.01    2:01.97  
       58.41  2:01.97                                                      
  2 Barrett, Owen R           16 AAAA-ST              2:12.45    2:07.06  
     1:00.93  2:07.06                                                      
  3 Abounader, Lucas E        18 WHAC-ST              2:05.98    2:07.12  
       59.08  2:07.12                                                      
  4 Elms, Keith T             18 AAAA-ST              2:15.15    2:09.35  
       59.64  2:09.35                                                      
  5 Roybal, Kai K             16 AAAA-ST              2:08.76    2:10.42  
     1:02.31  2:10.42                                                      
  6 Clarno, Kager J           15 AAAA-ST              2:14.01    2:12.57  
     1:03.97  2:12.57                                                      
  7 Dalley, Daniel A          17 AAAA-ST              2:21.90    2:14.82  
     1:03.98  2:14.82                                                      
  8 Nelms, Josh F             16 AAAA-ST              2:15.19    2:15.23  
     1:04.68  2:15.23                                                      
  9 Ning, Zack Z              15 AAAA-ST              2:19.01    2:19.03  
     1:05.77  2:19.03                                                      
 10 Reising, Cole D           17 AAAA-ST              2:26.35    2:19.54  
     1:09.10  2:19.54                                                      
 11 Wu, Harry                 16 WHAC-ST              2:20.16    2:21.88  
     1:07.56  2:21.88                                                      
 12 Amann, Nicholas M         15 AAAA-ST              2:44.28    2:21.97  
     1:05.67  2:21.97                                                      
 13 Prieto, Seb A             16 AAAA-ST              2:27.20    2:21.99  
     1:08.53  2:21.99                                                      
 14 Faux, Cole F              15 AAAA-ST              2:31.99    2:26.28  
     1:09.93  2:26.28                                                      
 15 Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST              2:33.16    2:27.33  
     1:12.57  2:27.33                                                      
 16 Biggs, Kampten W          15 AAAA-ST              2:30.67    2:28.52  
     1:10.20  2:28.52                                                      
 17 Saporsky, Ethan R         15 AAAA-ST              2:24.31    2:30.67  
     1:11.40  2:30.67                                                      
 18 Jordan, Thomas C          16 AAAA-ST              2:28.67    2:30.97  
     1:11.78  2:30.97                                                      
 19 Kapoor, Alex K            16 AAAA-ST              2:30.79    2:31.17  
     1:15.18  2:31.17                                                      
 20 Smith, Benjamin C         15 AAAA-ST              2:42.73    2:32.40  
     1:13.50  2:32.40                                                      
 21 Willis, Wesley C          15 AAAA-ST              2:32.67    2:36.58  
     1:13.68  2:36.58                                                      
 22 Lindsey, Caleb P          17 AAAA-ST              2:32.12    2:39.07  
     1:15.84  2:39.07                                                      
 23 Ocker, Carson C           17 AAAA-ST              3:02.76    2:41.19  
     1:12.82  2:41.19                                                      
 
Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hollon, Colton L          18 AAAA-ST              4:39.59    4:31.11  
     1:01.06  2:10.23  3:21.51  4:31.11                                    
  2 Nelms, Josh F             16 AAAA-ST              4:47.57    4:44.35  
     1:06.49  2:19.72  3:33.31  4:44.35                                    
  3 Dalley, Daniel A          17 AAAA-ST              5:04.52    4:51.34  
     1:07.36  2:23.45  3:39.96  4:51.34                                    
  4 Smith, Daniel R           15 AAAA-ST              5:25.18    5:04.93  
     1:10.18  2:28.87  3:48.10  5:04.93                                    
  5 Dalley, David A           15 AAAA-ST              5:20.98    5:26.22  
     1:14.04  2:37.07  4:03.42  5:26.22                                    
 
Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zorrilla, Diego A         17 AAAA-ST                34.12      31.49  
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wood, AJ J                16 AAAA-ST              1:01.45    1:04.01  
  2 Donicht, Davis A          17 AAAA-ST              1:11.33    1:05.02  
  3 Zorrilla, Diego A         17 AAAA-ST              1:14.83    1:08.00  
  4 Kenny, Wyatt O            16 AAAA-ST              1:16.67    1:09.79  
  5 Dalley, David A           15 AAAA-ST              1:10.41    1:09.98  
  6 Gianan, Gio V             16 AAAA-ST              1:14.01    1:10.60  
  7 Hardeman, Zach N          15 AAAA-ST              1:09.18    1:11.43  
  8 Ning, Zack Z              15 AAAA-ST              1:13.06    1:11.94  
  9 Dalley, Jonathan R        15 AAAA-ST              1:13.40    1:13.04  
 10 Solorzano, Caleb J        17 AAAA-ST              1:14.23    1:13.69  
 11 Amann, Nicholas M         15 AAAA-ST              1:25.50    1:14.46  
 12 Calef IV, John C          15 AAAA-ST              1:14.33    1:15.42  
 13 Gonzalez, Luke E          15 AAAA-ST              1:21.48    1:17.02  
 14 Faux, Cole F              15 AAAA-ST              1:12.99    1:18.40  
 15 Saporsky, Ethan R         15 AAAA-ST              1:18.81    1:18.45  
 16 Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST              1:21.01    1:22.79  
 17 Jordan, Thomas C          16 AAAA-ST              1:30.58    1:25.70  
 18 Ocker, Carson C           17 AAAA-ST              1:36.31    1:39.24  
 -- Prieto, Seb A             16 AAAA-ST              1:22.61         DQ  
 
Boys 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wood, AJ J                16 AAAA-ST              2:24.23    2:19.92  
     1:08.88  2:19.92                                                      
  2 Nelms, Josh F             16 AAAA-ST              2:31.54    2:28.15  
     1:11.86  2:28.15                                                      
  3 Smith, Daniel R           15 AAAA-ST              2:47.34    2:40.49  
     1:20.32  2:40.49                                                      
  4 Calef IV, John C          15 AAAA-ST              2:49.00    2:42.93  
     1:18.95  2:42.93                                                      
  5 Dalley, Jonathan R        15 AAAA-ST              2:48.80    2:43.44  
     1:19.80  2:43.44                                                      
  6 Willis, Wesley C          15 AAAA-ST              2:44.67    2:55.58  
     1:23.79  2:55.58                                                      
  7 Saporsky, Ethan R         15 AAAA-ST              3:23.74    2:56.42  
     1:26.34  2:56.42                                                      
  8 Jordan, Thomas C          16 AAAA-ST              3:04.77    3:04.77  
     1:30.50  3:04.77                                                      
 
Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zorrilla, Diego A         17 AAAA-ST                46.34      35.57  
  2 Dalley, David A           15 AAAA-ST                48.23      39.23  
  3 Biggs, Kampten W          15 AAAA-ST                39.67      40.13  
  4 Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST              1:00.23      45.15  
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hollon, Colton L          18 AAAA-ST              1:12.69    1:13.28  
  2 Martinez, Efren F         20 AAAA-ST              1:09.76    1:14.03  
  3 Zorrilla, Diego A         17 AAAA-ST              1:21.21    1:18.70  
  4 Solorzano, Caleb J        17 AAAA-ST              1:20.00    1:19.14  
  5 Gianan, Gio V             16 AAAA-ST              1:25.01    1:21.60  
  6 Ward, Christian A         17 AAAA-ST              1:20.67    1:23.48  
  7 Smith, Benjamin C         15 AAAA-ST              1:25.87    1:23.82  
  8 Kapoor, Alex K            16 AAAA-ST              1:26.11    1:25.58  
  9 Clarno, Kager J           15 AAAA-ST              1:24.01    1:25.75  
 10 Nelms, Josh F             16 AAAA-ST              1:29.96    1:28.47  
 11 Gonzalez, Luke E          15 AAAA-ST              1:35.83    1:28.74  
 12 Davis, Garrett R          15 AAAA-ST              1:38.76    1:30.66  
 13 Jordan, Thomas C          16 AAAA-ST              1:37.87    1:30.90  
 14 Saporsky, Ethan R         15 AAAA-ST              1:30.17    1:31.71  
 15 Faux, Cole F              15 AAAA-ST              1:26.99    1:33.22  
 16 Elliott, Grayson G        15 AAAA-ST              1:40.67    1:34.78  
 
Boys 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hardeman, Zach N          15 AAAA-ST              2:45.69    2:52.08  
     1:21.88  2:52.08                                                      
  2 Gonzalez, Luke E          15 AAAA-ST              3:12.67    3:18.26  
     1:34.25  3:18.26                                                      
  3 Saporsky, Ethan R         15 AAAA-ST              4:00.17    3:19.04  
     1:35.01  3:19.04                                                      
  4 Willis, Wesley C          15 AAAA-ST              3:08.67    3:36.53  
     1:40.46  3:36.53                                                      
 
Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elms, Keith T             18 AAAA-ST                44.09      26.42  
  2 Cooley, Matthew T         18 AAAA-ST                29.50      28.61  
  3 Zorrilla, Diego A         17 AAAA-ST              1:00.07      28.90  
  4 Wood, AJ J                16 AAAA-ST                32.99      28.91  
  5 Dalley, Daniel A          17 AAAA-ST                33.99      28.96  
  6 Calef IV, John C          15 AAAA-ST                31.40      30.54  
  7 Lindsey, Caleb P          17 AAAA-ST                35.40      33.83  
  8 Biggs, Kampten W          15 AAAA-ST                38.86      34.69  
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suarez, CJ J              18 WHAC-ST              1:00.20      59.48  
  2 Elms, Keith T             18 AAAA-ST              1:05.12    1:01.72  
  3 Zorrilla, Diego A         17 AAAA-ST              1:10.10    1:04.57  
  4 Kenny, Wyatt O            16 AAAA-ST              1:15.67    1:04.89  
  5 Wood, AJ J                16 AAAA-ST              1:04.98    1:05.28  
  6 Barrett, Owen R           16 AAAA-ST              1:08.67    1:05.70  
  7 Dalley, Daniel A          17 AAAA-ST              1:06.12    1:07.67  
  8 Ning, Zack Z              15 AAAA-ST              1:09.03    1:07.89  
  9 Rogers, Caleb N           19 AAAA-ST              1:07.37    1:13.14  
 10 Calef IV, John C          15 AAAA-ST              1:14.51    1:13.47  
 11 Saporsky, Ethan R         15 AAAA-ST              1:17.76    1:18.62  
 12 Jordan, Thomas C          16 AAAA-ST              1:32.86    1:23.38  
 13 Biggs, Kampten W          15 AAAA-ST              1:26.67    1:24.42  
 
Boys 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suarez, CJ J              18 WHAC-ST              2:11.21    2:12.20  
     1:01.83  2:12.20                                                      
  2 Perales Jr, Mark A        18 AAAA-ST              2:49.68    2:52.91  
     1:14.60  2:52.91                                                      
  3 Reising, Cole D           17 AAAA-ST              2:59.01    2:55.48  
     1:16.51  2:55.48                                                      
  4 Rogers, Caleb N           19 AAAA-ST              3:14.99    2:58.61  
     1:13.30  2:58.61                                                      
  5 Willis, Wesley C          15 AAAA-ST              2:47.67    3:05.17  
     1:22.89  3:05.17                                                      
 
Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suarez, CJ J              18 WHAC-ST              2:16.20    2:17.01  
     1:03.68  2:17.01                                                      
  2 Barrett, Owen R           16 AAAA-ST              2:32.88    2:26.62  
     1:08.33  2:26.62                                                      
  3 Ning, Zack Z              15 AAAA-ST              2:34.90    2:32.30  
     1:09.27  2:32.30                                                      
  4 Cooley, Matthew T         18 AAAA-ST              2:28.92    2:35.80  
     1:07.79  2:35.80                                                      
  5 Dalley, Daniel A          17 AAAA-ST              2:36.83    2:39.08  
     1:13.79  2:39.08                                                      
  6 Rogers, Caleb N           19 AAAA-ST              2:47.45    2:40.35  
     1:11.19  2:40.35                                                      
  7 Smith, Benjamin C         15 AAAA-ST              3:00.68    2:48.13  
     1:22.05  2:48.13                                                      
  8 Jordan, Thomas C          16 AAAA-ST              3:08.27    2:52.98  
     1:23.99  2:52.98                                                      
  9 Elliott, Grayson G        15 AAAA-ST              3:05.67    3:04.40  
     1:25.86  3:04.40                                                      
 -- Munoz, Christopher A      16 AAAA-ST              3:05.00         DQ  
     1:21.50       DQ                                                      
 -- Kapoor, Alex K            16 AAAA-ST              2:55.67         DQ  
     1:15.59       DQ                                                      
 
Boys 15 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ott, Noah W               15 AAAA-ST              5:56.64    4:58.85  
     1:05.40  2:24.03  3:53.30  4:58.85                                    
  2 Nelms, Josh F             16 AAAA-ST              5:32.41    5:31.97  
     1:14.45  2:35.74  4:19.33  5:31.97