Event Time P/F/T Athlete Age
at Meet
Swim Date Meet Name
Female 8 & Under 25 Free
1 21.95Y F Clarke, Isabella 7 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
2 24.04Y F Reed, Wynne 8 02/11/2017 2017 End of the Road
3 26.06Y F Niebuhr, Keagan 8 12/15/2016 Time Trial 10/15/16
4 28.53Y F Wilmeth, Sabre 8 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
5 28.88Y F Overson, Faith 7 02/11/2017 2017 End of the Road
6 30.31Y F Stapp, Aurora 7 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
7 31.13Y F Sherwood, Evelyn 8 10/29/2016 October Time Trial 10-29-16
8 31.68Y F Linegar, Faida 8 01/13/2017 Snowball Invitational
9 34.79Y F Cissney, Emma 6 02/11/2017 2017 End of the Road
Female 8 & Under 50 Free
1 55.28Y F Clarke, Isabella 7 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
2 57.69Y F Reed, Wynne 8 02/11/2017 2017 End of the Road
3 58.54Y F Niebuhr, Keagan 8 10/29/2016 October Time Trial 10-29-16
4 58.92Y F Stapp, Aurora 7 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
5 59.34Y F Nollar, Sara 8 10/29/2016 October Time Trial 10-29-16
6 1:07.08Y F Wilmeth, Sabre 8 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
7 1:07.25Y F Overson, Faith 7 02/11/2017 2017 End of the Road
8 1:11.20Y F Sherwood, Evelyn 8 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
9 1:22.01Y F Linegar, Faida 8 02/11/2017 2017 End of the Road
10 1:28.43Y F Cissney, Emma 6 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
Female 8 & Under 25 Back
1 24.68Y F Clarke, Isabella 7 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
2 25.85Y F Niebuhr, Keagan 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
3 27.28Y F Nollar, Sara 8 10/29/2016 October Time Trial 10-29-16
4 28.21Y F Overson, Faith 7 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
5 28.32Y F Reed, Wynne 8 02/11/2017 2017 End of the Road
6 32.60Y F Wilmeth, Sabre 8 02/11/2017 2017 End of the Road
7 34.03Y F Stapp, Aurora 7 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
8 36.15Y F Linegar, Faida 8 02/11/2017 2017 End of the Road
9 36.50Y F Sherwood, Evelyn 8 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
10 37.44Y F Cissney, Emma 6 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
Female 8 & Under 50 Back
1 1:11.78Y F Overson, Faith 7 02/11/2017 2017 End of the Road
Female 8 & Under 25 Breast
1 38.88Y F Overson, Faith 7 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
2 43.66Y F Niebuhr, Keagan 8 02/11/2017 2017 End of the Road
3 1:00.29Y F Wilmeth, Sabre 8 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 8 & Under 25 Fly
1 40.62Y F Reed, Wynne 8 02/11/2017 2017 End of the Road
Female 9-10 50 Free
1 31.94Y F Boyd, Briar 10 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 35.30Y F Franciscone, Annabelle 10 02/25/2017 2017 Alaska Age Group Champion
3 35.51Y F Milne, Elsa 10 02/11/2017 2017 End of the Road
4 36.94Y F Pearson, Hazel 10 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
5 39.04Y F Miller, Brianna 10 01/13/2017 Snowball Invitational
6 39.30Y F Carroll, Cassidy 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
7 39.53Y F Booz, Claira 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
8 40.13YL F Browning, Michaela 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
8 40.13Y F Walker, Daisy 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
9 42.20Y F Reed, Wynne 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
10 42.25YL F Linegar, Fiona 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 9-10 100 Free
1 1:13.91Y F Boyd, Briar 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
2 1:20.52Y F Pearson, Hazel 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
3 1:21.26Y F Milne, Elsa 10 01/13/2017 Snowball Invitational
4 1:25.87Y F Franciscone, Annabelle 10 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
5 1:28.78Y F Booz, Claira 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
6 1:33.17Y F Miller, Brianna 10 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
7 1:35.03Y F Browning, Michaela 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
8 1:35.17Y F Carroll, Cassidy 9 02/11/2017 2017 End of the Road
9 1:35.42Y F Carlin, McKenna 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
10 1:47.35Y F Reed, Wynne 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
Female 9-10 200 Free
1 2:42.72Y F Boyd, Briar 10 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 3:06.28Y F Milne, Elsa 10 01/13/2017 Snowball Invitational
3 3:15.41Y F Pearson, Hazel 10 02/10/2017 2017 End of the Road
4 3:17.50Y F Miller, Brianna 10 01/13/2017 Snowball Invitational
5 3:18.25Y F Booz, Claira 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
6 3:30.06Y F Carroll, Cassidy 9 02/10/2017 2017 End of the Road
7 4:13.71Y F Walker, Daisy 9 11/18/2016 2016 Turkey Time Invitational
Female 9-10 25 Back
1 28.98Y F Browning, Michaela 10 10/29/2016 October Time Trial 10-29-16
2 33.69Y F Linegar, Fiona 10 10/29/2016 October Time Trial 10-29-16
Female 9-10 50 Back
1 39.44Y F Pearson, Hazel 10 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 40.71YL F Franciscone, Annabelle 10 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
3 41.69Y F Milne, Elsa 10 02/11/2017 2017 End of the Road
4 42.39Y F Boyd, Briar 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
5 45.22Y F Carroll, Cassidy 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
6 45.66Y F Carlin, McKenna 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
7 47.18Y F Linegar, Fiona 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
8 47.79Y F Booz, Claira 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
9 48.83Y F Miller, Brianna 10 01/13/2017 Snowball Invitational
10 49.42Y F Walker, Daisy 9 01/13/2017 Snowball Invitational
Female 9-10 100 Back
1 1:27.35Y F Franciscone, Annabelle 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
2 1:32.08Y F Pearson, Hazel 10 02/26/2017 2017 Alaska Age Group Champion
3 1:43.97Y F Booz, Claira 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
4 1:55.33Y F Miller, Brianna 10 10/22/2016 Fall Harvest 2016
Female 9-10 200 Back
1 3:26.10Y F Pearson, Hazel 10 11/18/2016 2016 Turkey Time Invitational
Female 9-10 50 Breast
1 41.72Y F Pearson, Hazel 10 04/30/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 46.31Y F Boyd, Briar 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
3 48.98Y F Milne, Elsa 10 02/10/2017 2017 End of the Road
4 52.38Y F Carroll, Cassidy 9 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
5 54.21Y F Badajos, Elena 10 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
6 55.28Y F Walker, Daisy 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
7 55.29Y F Miller, Brianna 10 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
8 55.53Y F Browning, Michaela 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
9 55.67Y F Franciscone, Annabelle 10 02/10/2017 2017 End of the Road
10 56.09Y F Nollar, Sara 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
Female 9-10 100 Breast
1 1:36.15Y F Pearson, Hazel 10 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 1:44.80Y F Milne, Elsa 10 02/11/2017 2017 End of the Road
3 2:02.37Y F Booz, Claira 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
4 2:04.48Y F Miller, Brianna 10 10/29/2016 October Time Trial 10-29-16
5 2:19.60Y F Nollar, Sara 9 02/11/2017 2017 End of the Road
Female 9-10 200 Breast
1 3:26.96Y F Pearson, Hazel 10 02/10/2017 2017 End of the Road
2 3:42.25Y F Milne, Elsa 10 02/10/2017 2017 End of the Road
3 4:09.15Y F Miller, Brianna 10 11/18/2016 2016 Turkey Time Invitational
Female 9-10 50 Fly
1 40.57Y F Pearson, Hazel 10 04/30/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 42.68Y F Franciscone, Annabelle 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
3 45.61Y F Boyd, Briar 10 01/13/2017 Snowball Invitational
4 47.87Y F Milne, Elsa 10 02/10/2017 2017 End of the Road
5 52.09Y F Miller, Brianna 10 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
Female 9-10 100 Fly
1 1:41.37Y F Pearson, Hazel 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 9-10 100 IM
1 1:26.60Y F Pearson, Hazel 10 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 1:28.84Y F Boyd, Briar 10 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
3 1:29.52Y F Franciscone, Annabelle 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
4 1:35.70Y F Milne, Elsa 10 01/13/2017 Snowball Invitational
5 1:43.09Y F Miller, Brianna 10 01/13/2017 Snowball Invitational
6 1:49.71Y F Walker, Daisy 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
7 1:50.80Y F Carroll, Cassidy 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
8 1:51.08Y F Browning, Michaela 10 02/11/2017 2017 End of the Road
9 1:52.52Y F Reed, Wynne 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
10 1:52.68Y F Booz, Claira 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 9-10 200 IM
1 3:11.14Y F Pearson, Hazel 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
2 3:34.74Y F Milne, Elsa 10 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
3 3:37.74Y F Boyd, Briar 10 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
4 4:12.45Y F Miller, Brianna 10 10/22/2016 Fall Harvest 2016
Female 11-12 50 Free
1 29.53Y P Nelson, Carly 11 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 30.08Y F Anderson, Kaylin 12 02/11/2017 2017 End of the Road
3 30.77Y F Engebretsen, Bethany 11 01/13/2017 Snowball Invitational
4 30.97Y P Miller, Hartley 12 02/25/2017 2017 Alaska Age Group Champion
5 31.34Y F Johnson, Bristol 12 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
6 34.21Y F Milne, Elsa 11 04/14/2017 April Time Trial
7 34.98Y F Miller, Brianna 11 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
8 35.84Y F Overdorf, Hannah 11 04/14/2017 April Time Trial
9 40.75Y F Overdorf, Olivia 12 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
10 43.92Y F Drake, Riley 11 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 11-12 100 Free
1 1:04.34Y F Anderson, Kaylin 12 04/14/2017 April Time Trial
2 1:06.80Y P Nelson, Carly 11 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
3 1:08.91Y F Milne, Kira 12 10/29/2016 October Time Trial 10-29-16
4 1:09.38YL F Johnson, Bristol 12 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
5 1:11.06Y F Engebretsen, Bethany 11 12/15/2016 Time Trial 10/15/16
6 1:12.72Y F Miller, Hartley 12 02/11/2017 2017 End of the Road
7 1:18.17Y F Milne, Elsa 11 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
8 1:19.92Y F Miller, Brianna 11 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
9 1:21.03Y F Overdorf, Hannah 11 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
10 1:38.71Y F Overdorf, Olivia 12 02/11/2017 2017 End of the Road
Female 11-12 200 Free
1 2:21.41Y F Anderson, Kaylin 12 04/14/2017 April Time Trial
2 2:24.25Y F Nelson, Carly 11 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
3 2:30.10Y F Johnson, Bristol 12 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
4 2:41.41Y F Miller, Hartley 12 02/10/2017 2017 End of the Road
5 2:44.95Y F Engebretsen, Bethany 12 02/10/2017 2017 End of the Road
6 2:50.34Y F Milne, Elsa 11 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
7 3:01.71Y F Overdorf, Hannah 11 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
8 3:26.89Y F Overdorf, Olivia 12 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
Female 11-12 500 Free
1 6:43.30Y F Nelson, Carly 11 02/10/2017 2017 End of the Road
2 7:42.73Y F Miller, Hartley 12 11/18/2016 2016 Turkey Time Invitational
Female 11-12 1650 Free
1 25:12.92Y F Miller, Hartley 12 01/13/2017 Snowball Invitational
Female 11-12 50 Back
1 33.03Y F Anderson, Kaylin 12 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
2 35.12Y P Nelson, Carly 11 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
3 36.05Y P Miller, Hartley 12 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
4 36.57Y F Engebretsen, Bethany 12 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
5 36.87Y P Johnson, Bristol 12 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
6 39.44Y F Milne, Elsa 11 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
7 44.97Y F Miller, Brianna 11 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
8 45.43Y F Overdorf, Hannah 11 04/14/2017 April Time Trial
9 46.20Y F Overdorf, Olivia 12 04/14/2017 April Time Trial
10 53.09Y F Drake, Riley 11 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
Female 11-12 100 Back
1 1:11.64Y F Anderson, Kaylin 12 02/26/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 1:16.38Y F Nelson, Carly 11 02/26/2017 2017 Alaska Age Group Champion
3 1:18.35YL F Johnson, Bristol 12 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
4 1:23.91Y P Engebretsen, Bethany 12 02/26/2017 2017 Alaska Age Group Champion
5 1:25.60Y F Miller, Hartley 12 02/11/2017 2017 End of the Road
6 1:49.59Y F Overdorf, Olivia 12 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 11-12 200 Back
1 2:42.41Y P Anderson, Kaylin 12 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 2:43.31Y F Nelson, Carly 11 04/14/2017 April Time Trial
3 2:51.34Y F Johnson, Bristol 12 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
4 3:02.66Y F Miller, Hartley 12 01/13/2017 Snowball Invitational
5 3:05.68Y F Engebretsen, Bethany 11 11/18/2016 2016 Turkey Time Invitational
6 3:17.87Y F Overdorf, Hannah 11 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
Female 11-12 50 Breast
1 37.91Y F Miller, Hartley 12 02/25/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 39.65Y F Milne, Kira 12 10/29/2016 October Time Trial 10-29-16
3 40.84Y F Anderson, Kaylin 12 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
4 42.14Y F Nelson, Carly 11 04/14/2017 April Time Trial
5 44.48Y F Milne, Elsa 11 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
6 46.15Y F Engebretsen, Bethany 12 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
7 49.05Y F Johnson, Bristol 12 12/15/2016 Time Trial 10/15/16
8 49.14Y F Miller, Brianna 11 04/14/2017 April Time Trial
9 54.70Y F Overdorf, Hannah 11 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
10 57.50Y F Overdorf, Olivia 12 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 11-12 100 Breast
1 1:24.38Y F Miller, Hartley 12 02/26/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 1:28.84Y F Anderson, Kaylin 12 04/14/2017 April Time Trial
3 1:36.19Y F Nelson, Carly 11 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
4 1:47.06Y F Miller, Brianna 11 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
5 1:52.12Y F Johnson, Bristol 11 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
Female 11-12 200 Breast
1 3:03.63Y F Miller, Hartley 12 02/25/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 3:34.01Y F Milne, Elsa 11 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
3 4:26.94Y F Overdorf, Olivia 12 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
Female 11-12 50 Fly
1 33.45Y F Nelson, Carly 11 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
2 34.41Y F Engebretsen, Bethany 12 04/14/2017 April Time Trial
3 36.15Y F Miller, Hartley 12 02/10/2017 2017 End of the Road
4 36.80Y F Anderson, Kaylin 12 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
5 39.01Y F Johnson, Bristol 12 02/10/2017 2017 End of the Road
6 52.25Y F Overdorf, Hannah 11 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
7 55.03Y F Overdorf, Olivia 12 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
Female 11-12 100 Fly
1 1:26.21Y F Nelson, Carly 11 10/22/2016 Fall Harvest 2016
2 1:28.58Y F Anderson, Kaylin 12 02/11/2017 2017 End of the Road
3 1:30.74Y F Miller, Hartley 12 01/13/2017 Snowball Invitational
4 1:34.14Y F Engebretsen, Bethany 12 02/11/2017 2017 End of the Road
Female 11-12 200 Fly
1 3:10.00Y F Nelson, Carly 11 11/18/2016 2016 Turkey Time Invitational
2 3:11.13Y F Anderson, Kaylin 12 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
Female 11-12 100 IM
1 1:16.37Y F Anderson, Kaylin 12 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
2 1:17.40Y F Nelson, Carly 11 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
3 1:18.04Y F Miller, Hartley 12 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
4 1:21.84Y F Engebretsen, Bethany 12 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
5 1:26.45Y F Johnson, Bristol 12 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
6 1:28.89Y F Milne, Elsa 11 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
7 1:33.48Y F Overdorf, Hannah 11 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
8 1:50.65Y F Overdorf, Olivia 12 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
9 1:59.91Y F Drake, Riley 11 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 11-12 200 IM
1 2:44.70Y F Nelson, Carly 11 02/25/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 2:50.19Y P Anderson, Kaylin 12 02/25/2017 2017 Alaska Age Group Champion
3 2:59.51Y F Miller, Hartley 12 01/13/2017 Snowball Invitational
4 3:00.50Y F Johnson, Bristol 12 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
5 3:18.29Y F Engebretsen, Bethany 11 01/13/2017 Snowball Invitational
6 3:44.42Y F Overdorf, Hannah 11 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
7 3:58.06Y F Overdorf, Olivia 12 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 11-12 400 IM
1 5:55.63Y F Nelson, Carly 11 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 6:27.69Y F Anderson, Kaylin 12 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
Female 13-14 50 Free
1 25.39Y F Story, Madison 13 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 26.72Y P Blanton-Yourkowski, Ella 13 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
3 27.20Y P Berry, Adeline 14 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
4 28.44Y P Milne, Kira 13 02/25/2017 2017 Alaska Age Group Champion
5 29.94Y P Anderson, Kaylin 13 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
6 30.81Y F Downey, Iris 14 01/13/2017 Snowball Invitational
7 32.25YL F Miller, Hartley 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 13-14 100 Free
1 56.74Y F Story, Madison 13 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 58.85Y F Blanton-Yourkowski, Ella 13 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
3 1:01.07Y P Berry, Adeline 14 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
4 1:02.61Y P Milne, Kira 13 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
5 1:06.41Y P Anderson, Kaylin 13 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
6 1:10.16Y F Miller, Hartley 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
7 1:10.81Y P Downey, Iris 14 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
Female 13-14 200 Free
1 2:03.01Y F Story, Madison 13 04/30/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 2:11.91Y P Berry, Adeline 14 04/30/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
3 2:12.78Y P Blanton-Yourkowski, Ella 13 02/26/2017 2017 Alaska Age Group Champion
4 2:20.36Y P Milne, Kira 13 02/26/2017 2017 Alaska Age Group Champion
5 2:23.70Y P Anderson, Kaylin 13 04/30/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
6 2:34.92Y F Downey, Iris 14 02/10/2017 2017 End of the Road
Female 13-14 500 Free
1 5:47.53Y F Story, Madison 13 02/10/2017 2017 End of the Road
2 6:09.73Y F Blanton-Yourkowski, Ella 13 02/25/2017 2017 Alaska Age Group Champion
3 6:31.65Y F Berry, Adeline 13 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
Female 13-14 50 Back
1 31.94YL F Blanton-Yourkowski, Ella 13 02/11/2017 2017 End of the Road
2 33.69YL F Downey, Iris 13 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
3 33.79YL F Anderson, Kaylin 13 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
4 34.25YL F Berry, Adeline 13 01/29/2017 2017 Alaska Senior Championshi
Female 13-14 100 Back
1 1:03.75Y F Story, Madison 13 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 1:08.18Y F Blanton-Yourkowski, Ella 13 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
3 1:13.43Y P Berry, Adeline 13 02/26/2017 2017 Alaska Age Group Champion
4 1:13.96Y P Anderson, Kaylin 13 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
5 1:19.10Y F Milne, Kira 13 04/14/2017 April Time Trial
6 1:25.89Y F Downey, Iris 14 02/11/2017 2017 End of the Road
7 1:26.40Y F Miller, Hartley 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 13-14 200 Back
1 2:19.58Y F Story, Madison 13 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 2:30.26Y P Blanton-Yourkowski, Ella 13 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
3 2:37.54Y F Berry, Adeline 13 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
4 3:01.23Y F Downey, Iris 14 02/10/2017 2017 End of the Road
Female 13-14 50 Breast
1 32.87Y F Story, Madison 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
2 36.98Y F Milne, Kira 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
3 39.15Y F Berry, Adeline 14 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 13-14 100 Breast
1 1:09.59Y F Story, Madison 13 04/30/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 1:18.74Y F Milne, Kira 13 02/26/2017 2017 Alaska Age Group Champion
3 1:23.62Y F Downey, Iris 14 01/13/2017 Snowball Invitational
4 1:26.84Y F Miller, Hartley 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
5 1:27.45Y F Blanton-Yourkowski, Ella 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 13-14 200 Breast
1 2:31.68Y F Story, Madison 13 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 2:47.78Y F Milne, Kira 13 02/25/2017 2017 Alaska Age Group Champion
3 3:03.21Y F Downey, Iris 13 11/18/2016 2016 Turkey Time Invitational
Female 13-14 50 Fly
1 29.30Y F Blanton-Yourkowski, Ella 13 02/10/2017 2017 End of the Road
2 31.60Y F Berry, Adeline 13 02/10/2017 2017 End of the Road
3 31.79Y F Milne, Kira 13 02/10/2017 2017 End of the Road
Female 13-14 100 Fly
1 1:07.04Y F Story, Madison 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
2 1:11.41Y F Berry, Adeline 14 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
3 1:14.37Y F Blanton-Yourkowski, Ella 13 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
4 1:14.76Y P Milne, Kira 13 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
5 1:27.27Y F Miller, Hartley 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
6 1:31.02Y F Downey, Iris 14 02/11/2017 2017 End of the Road
Female 13-14 100 IM
1 1:04.83Y F Story, Madison 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
2 1:12.59Y F Blanton-Yourkowski, Ella 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
3 1:13.36Y F Berry, Adeline 14 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
4 1:13.92Y F Milne, Kira 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Female 13-14 200 IM
1 2:17.70Y F Story, Madison 13 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 2:32.44Y P Berry, Adeline 14 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
3 2:46.20Y F Blanton-Yourkowski, Ella 13 10/22/2016 Fall Harvest 2016
4 2:49.95Y F Milne, Kira 13 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
5 2:57.90Y F Downey, Iris 13 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
Male 8 & Under 25 Free
1 20.00Y F Badajos, Jai 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
2 20.45Y F Pinsky, Gunnar 8 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
3 20.71Y F Boyd, Cohen 7 12/15/2016 Time Trial 10/15/16
4 21.41Y F Cissney, Timothy 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
5 24.25Y F Shannon, Inca 8 12/15/2016 Time Trial 10/15/16
5 24.25Y F Waltenbaugh, Kai 8 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
6 24.93Y F Stapp, Antonino 8 01/13/2017 Snowball Invitational
7 28.60Y F Engebretsen, Benjamin 7 01/13/2017 Snowball Invitational
8 30.88Y F Jaworski, Paul 7 12/15/2016 Time Trial 10/15/16
9 31.81Y F Renner, Lukas 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
10 36.32Y F Williams, Elijah 6 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Male 8 & Under 50 Free
1 44.25Y F Badajos, Jai 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
2 46.67Y F Cissney, Timothy 8 02/11/2017 2017 End of the Road
3 47.15Y F Boyd, Cohen 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
4 48.88Y F Bynagle, Johannes 8 12/15/2016 Time Trial 10/15/16
5 50.61Y F Shannon, Inca 8 01/13/2017 Snowball Invitational
6 53.51Y F Pinsky, Gunnar 8 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
7 55.28Y F Waltenbaugh, Kai 8 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
8 1:04.84Y F Stapp, Antonino 8 01/13/2017 Snowball Invitational
9 1:10.68Y F Jaworski, Paul 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
10 1:14.15Y F Renner, Lukas 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
Male 8 & Under 100 Free
1 1:47.06Y F Badajos, Jai 8 01/13/2017 Snowball Invitational
2 1:53.75Y F Shannon, Inca 8 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
3 1:58.60Y F Bynagle, Johannes 8 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
Male 8 & Under 200 Free
1 3:46.34Y F Badajos, Jai 8 02/10/2017 2017 End of the Road
Male 8 & Under 25 Back
1 24.86Y F Cissney, Timothy 8 02/11/2017 2017 End of the Road
2 25.54Y F Badajos, Jai 8 01/13/2017 Snowball Invitational
3 25.60Y F Bynagle, Johannes 8 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
4 25.69Y F Pinsky, Gunnar 8 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
5 26.28Y F Boyd, Cohen 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
6 27.69Y F Shannon, Inca 8 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
7 28.78Y F Stapp, Antonino 8 01/13/2017 Snowball Invitational
8 29.33Y F Jaworski, Paul 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
9 31.37Y F Engebretsen, Benjamin 7 01/13/2017 Snowball Invitational
10 40.32Y F Williams, Elijah 5 10/29/2016 October Time Trial 10-29-16
Male 8 & Under 50 Back
1 53.88Y F Badajos, Jai 8 02/11/2017 2017 End of the Road
Male 8 & Under 25 Breast
1 26.37Y F Badajos, Jai 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
2 32.09Y F Boyd, Cohen 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
3 32.85Y F Shannon, Inca 8 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
4 34.44Y F Bynagle, Johannes 8 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
Male 8 & Under 50 Breast
1 56.61Y F Badajos, Jai 8 02/10/2017 2017 End of the Road
Male 8 & Under 25 Fly
1 25.41Y F Cissney, Timothy 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
2 33.32Y F Badajos, Jai 8 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
3 34.28Y F Bynagle, Johannes 8 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
Male 8 & Under 100 IM
1 2:05.57Y F Badajos, Jai 8 02/11/2017 2017 End of the Road
2 2:15.56Y F Bynagle, Johannes 8 12/15/2016 Time Trial 10/15/16
3 2:27.66Y F Cissney, Timothy 8 12/15/2016 Time Trial 10/15/16
Male 9-10 50 Free
1 33.13Y F Overson, Nathan 10 01/13/2017 Snowball Invitational
2 37.86Y F Anderson, Jamen 9 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
3 42.02Y F Pinsky, Gunnar 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
4 43.15Y F Hakala, Willem 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
5 44.04Y F Goodrich, Jody 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
6 44.07Y F Bynagle, Johannes 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
7 45.70Y F Shannon, Inca 9 02/11/2017 2017 End of the Road
8 45.84Y F Jaworski, Leif 10 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
9 1:00.83Y F Stapp, Antonino 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
10 1:03.47Y F Eldridge, Aiden 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Male 9-10 100 Free
1 1:20.87Y F Overson, Nathan 10 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
2 1:23.67Y F Anderson, Jamen 9 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
3 1:35.81Y F Bynagle, Johannes 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
4 1:41.42Y F Hakala, Willem 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
5 1:45.64Y F Pinsky, Gunnar 9 01/13/2017 Snowball Invitational
6 1:52.34Y F Shannon, Inca 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
7 1:57.29Y F Jaworski, Leif 10 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
8 2:19.87Y F Stapp, Antonino 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
9 2:26.81Y F Goodrich, Jody 10 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
Male 9-10 200 Free
1 2:40.41Y F Overson, Nathan 10 01/13/2017 Snowball Invitational
2 3:08.20Y F Anderson, Jamen 9 11/18/2016 2016 Turkey Time Invitational
3 3:53.42Y F Goodrich, Jody 10 02/10/2017 2017 End of the Road
4 3:54.89Y F Jaworski, Leif 10 02/10/2017 2017 End of the Road
5 4:00.40Y F Bynagle, Johannes 9 02/10/2017 2017 End of the Road
Male 9-10 500 Free
1 7:24.20Y F Overson, Nathan 10 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
Male 9-10 25 Back
1 35.09Y F Goodrich, Jody 10 10/29/2016 October Time Trial 10-29-16
Male 9-10 50 Back
1 36.72Y F Overson, Nathan 10 01/13/2017 Snowball Invitational
2 43.51Y F Anderson, Jamen 9 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
3 45.94Y F Pinsky, Gunnar 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
4 49.44Y F Jaworski, Leif 10 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
5 50.65Y F Goodrich, Jody 10 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
6 50.81Y F Hakala, Willem 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
7 51.63Y F Bynagle, Johannes 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
8 56.99Y F Shannon, Inca 9 02/11/2017 2017 End of the Road
9 1:03.70Y F Stapp, Antonino 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
10 1:04.89Y F Eldridge, Aiden 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Male 9-10 100 Back
1 1:36.79Y F Anderson, Jamen 9 10/22/2016 Fall Harvest 2016
Male 9-10 200 Back
1 3:02.99Y F Overson, Nathan 10 11/18/2016 2016 Turkey Time Invitational
2 3:23.69Y F Anderson, Jamen 9 11/18/2016 2016 Turkey Time Invitational
Male 9-10 50 Breast
1 51.19Y F Goodrich, Jody 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
2 53.96Y F Pinsky, Gunnar 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
3 57.90Y F Jaworski, Leif 10 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
4 59.08Y F Bynagle, Johannes 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
5 1:00.10Y F Anderson, Jamen 9 10/22/2016 Fall Harvest 2016
6 1:04.55Y F Shannon, Inca 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
7 1:09.46Y F Hakala, Willem 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Male 9-10 100 Breast
1 2:05.50Y F Jaworski, Leif 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Male 9-10 50 Fly
1 42.22Y F Overson, Nathan 10 01/13/2017 Snowball Invitational
2 52.17Y F Anderson, Jamen 9 12/15/2016 Time Trial 10/15/16
Male 9-10 100 Fly
1 2:13.09Y F Anderson, Jamen 9 10/22/2016 Fall Harvest 2016
Male 9-10 100 IM
1 1:30.00Y F Overson, Nathan 10 01/13/2017 Snowball Invitational
2 1:41.07Y F Anderson, Jamen 9 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
3 1:46.07Y F Goodrich, Jody 10 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
4 1:50.01Y F Pinsky, Gunnar 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
5 1:51.70Y F Bynagle, Johannes 9 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
6 1:56.57Y F Hakala, Willem 9 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
7 1:57.20Y F Jaworski, Leif 10 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
8 2:06.63Y F Shannon, Inca 9 02/11/2017 2017 End of the Road
Male 9-10 200 IM
1 2:30.52Y F Overson, Nathan 10 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
2 3:43.37Y F Anderson, Jamen 9 10/22/2016 Fall Harvest 2016
Male 11-12 50 Free
1 29.62Y P Story, Lucas 11 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 29.92Y P Nelson, Luke 11 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
3 32.57Y F Overson, Nathan 11 02/11/2017 2017 End of the Road
4 34.18Y F Nollar, Lucas 11 12/15/2016 Time Trial 10/15/16
Male 11-12 100 Free
1 1:05.97Y F Nelson, Luke 11 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
2 1:06.76Y F Story, Lucas 11 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
3 1:15.30Y F Overson, Nathan 11 02/11/2017 2017 End of the Road
4 1:19.93Y F Nollar, Lucas 11 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
Male 11-12 200 Free
1 2:21.72Y F Nelson, Luke 11 02/10/2017 2017 End of the Road
2 2:34.87Y F Story, Lucas 11 01/13/2017 Snowball Invitational
3 2:43.54Y P Overson, Nathan 11 02/26/2017 2017 Alaska Age Group Champion
4 2:54.38Y F Nollar, Lucas 11 01/13/2017 Snowball Invitational
Male 11-12 500 Free
1 6:21.81Y F Nelson, Luke 11 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 7:09.83Y F Overson, Nathan 11 02/10/2017 2017 End of the Road
3 8:04.29Y F Nollar, Lucas 11 02/10/2017 2017 End of the Road
Male 11-12 50 Back
1 35.53Y P Overson, Nathan 11 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 36.37Y P Story, Lucas 11 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
3 39.46Y F Nelson, Luke 11 12/10/2016 2016 Candy Cane Splash
4 40.99Y F Nollar, Lucas 11 01/13/2017 Snowball Invitational
Male 11-12 100 Back
1 1:21.52Y F Nelson, Luke 11 10/29/2016 October Time Trial 10-29-16
2 1:22.56Y P Overson, Nathan 11 02/26/2017 2017 Alaska Age Group Champion
3 1:39.15Y F Nollar, Lucas 11 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Male 11-12 200 Back
1 2:59.29Y P Overson, Nathan 11 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 3:21.00Y F Nollar, Lucas 11 02/10/2017 2017 End of the Road
Male 11-12 50 Breast
1 39.06Y F Story, Lucas 11 02/25/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 43.60Y F Nollar, Lucas 11 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
3 49.16Y F Nelson, Luke 11 10/22/2016 Fall Harvest 2016
Male 11-12 100 Breast
1 1:29.46Y F Story, Lucas 11 04/14/2017 April Time Trial
2 1:42.81Y F Nollar, Lucas 11 01/13/2017 Snowball Invitational
Male 11-12 200 Breast
1 3:08.69Y F Story, Lucas 11 02/25/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 3:36.43Y F Nollar, Lucas 11 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
Male 11-12 50 Fly
1 34.38Y F Story, Lucas 11 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
2 35.47Y F Nelson, Luke 11 02/10/2017 2017 End of the Road
3 38.35Y F Overson, Nathan 11 02/10/2017 2017 End of the Road
4 40.31Y F Nollar, Lucas 11 02/10/2017 2017 End of the Road
Male 11-12 100 Fly
1 1:19.71Y F Nelson, Luke 11 02/11/2017 2017 End of the Road
2 1:36.38Y F Story, Lucas 11 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
Male 11-12 200 Fly
1 2:57.81Y F Nelson, Luke 11 01/13/2017 Snowball Invitational
2 3:22.41Y F Story, Lucas 11 11/18/2016 2016 Turkey Time Invitational
Male 11-12 100 IM
1 1:17.16Y P Story, Lucas 11 02/24/2017 2017 Alaska Age Group Champion
2 1:20.02Y F Nelson, Luke 11 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
3 1:27.65Y F Overson, Nathan 11 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
4 1:28.78Y F Nollar, Lucas 11 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
Male 11-12 200 IM
1 2:54.60Y F Nelson, Luke 11 02/11/2017 2017 End of the Road
2 3:09.61Y P Overson, Nathan 11 02/25/2017 2017 Alaska Age Group Champion
Male 13-14 50 Free
1 27.85Y F Rodriguez, Skyler 13 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
2 56.13Y F Eldridge, Ian 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Male 13-14 100 Free
1 59.88Y P Rodriguez, Skyler 13 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 2:23.28Y F Eldridge, Ian 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Male 13-14 200 Free
1 2:16.32Y F Rodriguez, Skyler 13 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
Male 13-14 50 Back
1 38.35YL F Rodriguez, Skyler 13 11/19/2016 2016 Turkey Time Invitational
2 1:07.01Y F Eldridge, Ian 13 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Male 13-14 100 Back
1 1:11.38Y F Rodriguez, Skyler 13 02/11/2017 2017 End of the Road
Male 13-14 200 Back
1 2:32.02Y F Rodriguez, Skyler 13 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
Male 13-14 100 Breast
1 1:25.75Y F Rodriguez, Skyler 13 02/11/2017 2017 End of the Road
Male 13-14 50 Fly
1 32.06Y F Rodriguez, Skyler 13 02/10/2017 2017 End of the Road
Male 13-14 100 Fly
1 1:09.69Y F Rodriguez, Skyler 13 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
Male 13-14 200 IM
1 2:33.09Y F Rodriguez, Skyler 13 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
Male 15-16 50 Free
1 22.92Y F Arndt, Clayton 16 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 24.38Y T Handley, Teddy 16 10/15/2016 Time Trial 10/15/16
3 25.31Y P Nelson, Jakob 16 04/28/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
Male 15-16 100 Free
1 51.02Y P Arndt, Clayton 16 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 54.85Y P Handley, Teddy 16 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
3 55.40Y F Nelson, Jakob 16 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
Male 15-16 200 Free
1 2:00.84Y F Arndt, Clayton 16 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
2 2:05.04Y F Nelson, Jakob 16 11/18/2016 2016 Turkey Time Invitational
3 2:07.97Y F Handley, Teddy 16 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
Male 15-16 500 Free
1 5:50.01Y F Nelson, Jakob 16 11/18/2016 2016 Turkey Time Invitational
Male 15-16 50 Back
1 30.37YL F Nelson, Jakob 16 04/29/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
Male 15-16 100 Back
1 58.95Y F Arndt, Clayton 16 04/14/2017 April Time Trial
2 1:04.28Y F Handley, Teddy 16 04/14/2017 April Time Trial
Male 15-16 200 Back
1 2:22.42Y F Nelson, Jakob 16 03/31/2017 2017 SouthCentral Champs
Male 15-16 100 Breast
1 1:14.21Y P Handley, Teddy 16 01/29/2017 2017 Alaska Senior Championshi
Male 15-16 50 Fly
1 25.62Y F Arndt, Clayton 16 02/10/2017 2017 End of the Road
2 26.42Y F Handley, Teddy 16 02/10/2017 2017 End of the Road
Male 15-16 100 Fly
1 55.44Y F Arndt, Clayton 16 04/30/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
2 59.89Y P Handley, Teddy 16 04/30/2017 2017 Alaska Junior Olympic Cha
3 1:04.57Y F Nelson, Jakob 16 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs
Male 15-16 100 IM
1 59.11Y F Arndt, Clayton 16 05/13/2017 2017 Spring Splash Invite
Male 15-16 200 IM
1 2:20.71Y P Handley, Teddy 16 01/29/2017 2017 Alaska Senior Championshi
2 2:23.93Y F Nelson, Jakob 16 04/01/2017 2017 SouthCentral Champs