18 & Under World 100s
Georgia Swimming
Level 4
Excellence 100

2019 Long Course Dynamo Race Club

Age Groups First Name Last Name Event
11-12 Hattie Wasmuth 200 Bk, 400 IM
  Long Liam 50 Fr,100 Fr, 50 Bk, 100 Bk, 50 Fly
  William Mcdoland 50 Fr,200 Fr, 800 Fr, 100 Bk, 50 Fly, 100 Fly
  Logan Calhoun 800 Fr
  Daniel Bao 100 Bk, 200 Bk, 100 Fly, 200 Fly, 400 IM
       
13-14 Catherine Choate 50 Fr,100 Fr, 200 Fr, 100 Bk, 200 Bk, 100 Fly, 200 IM
  Ryenne Ulett 50 Fr,100 Fr, 200 Fr, 400 Fr, 100 Bk, 200 Bk, 100 Fly, 200 Fly, 200 IM, 400 IM
  Lauren Hinton 50 Fr,100 Fr
  Ella Jones 100 Fr, 200 Fr, 400 Fr, 800 Fr, 100 Fly, 200 Fly, 200 IM, 400 IM
  Sophie Brison 100 Bk, 200 Bk, 200 IM, 400 IM
  Sebastian Washington 50 Fr, 100 Br
  Colby Yount 1500 Fr
  Thomas Xiao 100 Br, 200 Br, 200 IM, 400 IM
  Britton Spann 100 Br
       
15-16 Kyla Maloney 100 Bk, 200 Bk
  Alicia Henry 100 Br, 200 Br
  Ainsley Jones 100 Br, 200 Br, 200 IM
  Idris Muhammad 50 Fr, 100 Bk
  Cooper Cook 50 Fr, 100 Bk, 200 Bk
  Owen Mcdonald 100 Bk
  Peyton Curry 50 Fr, 100 Fr, 200 Fr, 200 IM
  Tristen Ulett 50 Fr, 100 Fr, 200 Fr, 400 Fr, 100 Bk, 200 Bk, 100 Fly, 200 Fly, 200 IM, 400 IM
  Katherine Ward 100 Br, 200 Br, 200 IM
  Avery Bargeron 100 Fly, 200 Fly
  Caleb Duval 100 Fr
  Andrew Simmons 200 Fr, 100 Bk, 200 Bk, 100 Br, 200 Br, 200 IM, 400 IM
  Niklas Bohn 200 Fr, 100 Bk, 200 IM
  Harrison Barnard 200 Fr, 100 Bk
  Quinn Harron 200 Fr, 100 Fly, 100 Br, 200 IM, 400 IM
  Peter Meng 800Fr
  Taylor Eaton 200 Bk
  Henry Halloran 200 Br, 200 IM
  Zachary Zhao 200 IM
       
17-18 Abigail Pilkenton 100 Fr, 200 Fr, 400 Fr, 100 Fly, 200 Fly
  Savannah Mitchell 100 Fr, 200 Fr, 100 Bk, 200 Bk
  Riley Hendrix 100 Bk, 200 Bk
  Hannah Wasmuth 100 Bk, 200 Bk
  Ashley Altera 200 Fly
  Arie Voloschin 50 Fr, 100 Fr, 100 Br
  Ian Grum 100 Fr, 200 Fr, 400 Fr, 800 Fr, 100 Bk, 200 Bk, 100 Fly, 200 IM, 400 IM
  Matthew Gaines 200 Fr
  Daniel Gallagher 100 Bk, 200 IM, 400 IM
  Tatum Smith 50 Fr, 100 Fr, 100 Fly
  Brooks Curry 50 Fr, 100 Fr, 200 Fr, 100 Bk, 200 Bk
  Nicholas Goudie 50 Fr, 100 Fr, 200 Fr, 100 Fly
  Campbell Auerbach 50 Free, 100 Fr, 100 BK, 100 Fly
  Parker Bragg 100 Fr, 100 Bk, 200 Bk
  Raunak Khosla 100 Fly, 200 Fly, 200 IM, 400 IM