GOLD - 20 POPPED TIMES

SILVER - 15 POPPED TIMES

BRONZE - 7 POPPED TIMES

Marks

Stella

13-14

14

Adent

Rebecca

11-12

13

Brogan

Kaia

9-10

13

Ford

Julia

9-10

13

Marks

Preston

11-12

13

Struempf

Kylie

9-10

13

Ahluwalia

Maya

9-10

12

Berger

Reagan

13-14

12

Buddell

Abigail

11-12

12

Comfort

Elliana

9-10

12

Delaney

Rhys

11-12

12

Mangrobang

Victoria

13-14

12

Mohrland

Connor

7-8

12

Stojanovich

Nathan

9-10

12

Burkhardt

Carli

7-8

11

Cichurski

Spencer

15-18

11

Dharmani

Isabella

7-8

11

Gianni

Brody

9-10

11

Jacques

Jemma

7-8

11

Jayko

Joylyn

13-14

11

Koller

Caitlyn

9-10

11

Kougios

Caitlin

13-14

11

MacDonald

Maggie

15-18

11

Martin

Marco

7-8

11

Newman

Jordan

13-14

11

Rainsberg

Annie

6 and under

11

Stojanovich

Natalie

9-10

11

Vines

Dominic

15-18

11

Dharmani

Kieran

7-8

10

Forney

Preston

7-8

10

Jeffress

Ada

11-12

10

Jeffress

Thea

13-14

10

Kougios

Gianna

13-14

10

Parker

Jack

15-18

10

Quady-Lee

Owen

7-8

10

Rogers

Brooklyn

7-8

10

Slater

Jessica

11-12

10

Taylor

Aria

7-8

10

Acosta

Kenzo

9-10

9

Adent

Abigail

13-14

9

Bautista

Madison

11-12

9

Cadero

Sophia

15-18

9

Carbaugh

Aaron

9-10

9

Comfort

Titus

7-8

9

Grassi

Zentarski

13-14

9

Grimm

Andrew

9-10

9

Jacques

Jocelyn

6 and under

9

Macpherson

Madison

15-18

9

Meyer

Ian

9-10

9

Pak

Mackenzie

7-8

9

Salinas

Adam

7-8

9

Slater

Justin

11-12

9

Smith

Victoria

11-12

9

Spruiell

Cavin

11-12

9

Switzer

Gavin

9-10

9

Bachtold-Smith

Jackson

6 and under

8

Barajas

Kally

13-14

8

Branich

Cole

7-8

8

Chrobak

Jillian

15-18

8

Garner

Travis

9-10

8

Halmer-Lee

Emily

11-12

8

Jarvis 

Khloe 

9-10

8

Kelly

Devin

15-18

8

Lanpher

Harper

11-12

8

LeSage

Lily

13-14

8

Martin

Isaac

7-8

8

Meyer

Bree

11-12

8

Peacock

Sadie

7-8

8

Roberts

Savannah

13-14

8

Salinas

Mason

11-12

8

Stack

Jack

15-18

8

Taylor

Zva

7-8

8

Acosta

Aiden

9-10

7

Acosta

Isla

7-8

7

Beeler

Clara

7-8

7

Bondon

Liora

11-12

7

Cardamone

Caitlyn

11-12

7

Comfort

Jovi

6 and under

7

D'Arcy

Rhys

9-10

7

Duggan

Carrick

15-18

7

Fahey

Bailey

13-14

7

Fuentes

Allison

15-18

7

Halmer-Lee

Lillian

9-10

7

Hetherton

Caela

15-18

7

Jeffress

Mila

6 and under

7

Kelly

Ian

15-18

7

Landstrom

Paige

15-18

7

Lucia

Giulianna 

7-8

7

Mauritho

James

11-12

7

Meyer

Logan

15-18

7

Mohrland

Claire

13-14

7

Moss

Aidan

15-18

7

Nielsen

Jessica

15-18

7

Nolen

Parker

15-18

7

Pandelis

Nikolett

9-10

7

Parker

Kai

11-12

7

Quizon

Charlie

7-8

7

Smith

Sloane 

9-10

7

Sobajian

Katie

13-14

7

Stice

Reagan

7-8

7

Suel

Apollonia

11-12

7

Switzer

Wyatt

7-8

7

Wann

Quinn

7-8

7

Westbrook

JJ

9-10

7

All Swimmer Times

Marks

Stella

13-14

14

Adent

Rebecca

11-12

13

Brogan

Kaia

9-10

13

Ford

Julia

9-10

13

Marks

Preston

11-12

13

Struempf

Kylie

9-10

13

Ahluwalia

Maya

9-10

12

Berger

Reagan

13-14

12

Buddell

Abigail

11-12

12

Comfort

Elliana

9-10

12

Delaney

Rhys

11-12

12

Mangrobang

Victoria

13-14

12

Mohrland

Connor

7-8

12

Stojanovich

Nathan

9-10

12

Burkhardt

Carli

7-8

11

Cichurski

Spencer

15-18

11

Dharmani

Isabella

7-8

11

Gianni

Brody

9-10

11

Jacques

Jemma

7-8

11

Jayko

Joylyn

13-14

11

Koller

Caitlyn

9-10

11

Kougios

Caitlin

13-14

11

MacDonald

Maggie

15-18

11

Martin

Marco

7-8

11

Newman

Jordan

13-14

11

Rainsberg

Annie

6 and under

11

Stojanovich

Natalie

9-10

11

Vines

Dominic

15-18

11

Dharmani

Kieran

7-8

10

Forney

Preston

7-8

10

Jeffress

Ada

11-12

10

Jeffress

Thea

13-14

10

Kougios

Gianna

13-14

10

Parker

Jack

15-18

10

Quady-Lee

Owen

7-8

10

Rogers

Brooklyn

7-8

10

Slater

Jessica

11-12

10

Taylor

Aria

7-8

10

Acosta

Kenzo

9-10

9

Adent

Abigail

13-14

9

Bautista

Madison

11-12

9

Cadero

Sophia

15-18

9

Carbaugh

Aaron

9-10

9

Comfort

Titus

7-8

9

Grassi

Zentarski

13-14

9

Grimm

Andrew

9-10

9

Jacques

Jocelyn

6 and under

9

Macpherson

Madison

15-18

9

Meyer

Ian

9-10

9

Pak

Mackenzie

7-8

9

Salinas

Adam

7-8

9

Slater

Justin

11-12

9

Smith

Victoria

11-12

9

Spruiell

Cavin

11-12

9

Switzer

Gavin

9-10

9

Bachtold-Smith

Jackson

6 and under

8

Barajas

Kally

13-14

8

Branich

Cole

7-8

8

Chrobak

Jillian

15-18

8

Garner

Travis

9-10

8

Halmer-Lee

Emily

11-12

8

Jarvis 

Khloe 

9-10

8

Kelly

Devin

15-18

8

Lanpher

Harper

11-12

8

LeSage

Lily

13-14

8

Martin

Isaac

7-8

8

Meyer

Bree

11-12

8

Peacock

Sadie

7-8

8

Roberts

Savannah

13-14

8

Salinas

Mason

11-12

8

Stack

Jack

15-18

8

Taylor

Zva

7-8

8

Acosta

Aiden

9-10

7

Acosta

Isla

7-8

7

Beeler

Clara

7-8

7

Bondon

Liora

11-12

7

Cardamone

Caitlyn

11-12

7

Comfort

Jovi

6 and under

7

D'Arcy

Rhys

9-10

7

Duggan

Carrick

15-18

7

Fahey

Bailey

13-14

7

Fuentes

Allison

15-18

7

Halmer-Lee

Lillian

9-10

7

Hetherton

Caela

15-18

7

Jeffress

Mila

6 and under

7

Kelly

Ian

15-18

7

Landstrom

Paige

15-18

7

Lucia

Giulianna 

7-8

7

Mauritho

James

11-12

7

Meyer

Logan

15-18

7

Mohrland

Claire

13-14

7

Moss

Aidan

15-18

7

Nielsen

Jessica

15-18

7

Nolen

Parker

15-18

7

Pandelis

Nikolett

9-10

7

Parker

Kai

11-12

7

Quizon

Charlie

7-8

7

Smith

Sloane 

9-10

7

Sobajian

Katie

13-14

7

Stice

Reagan

7-8

7

Suel

Apollonia

11-12

7

Switzer

Wyatt

7-8

7

Wann

Quinn

7-8

7

Westbrook

JJ

9-10

7

Ahluwalia

Anjali

11-12

6

Baskerville 

Garrett 

9-10

6

Baskerville 

Ian 

11-12

6

Brown

Mikayla 

15-18

6

Cooper

Zoey

6 and under

6

Curran

Isabella 

7-8

6

Della Santina

Juliana

15-18

6

Durkin

Maddy

7-8

6

Flores

Casey

11-12

6

Flores

Zackery

9-10

6

Fowler

Maya

13-14

6

Hallett

Hunter

7-8

6

Herrera

Steven

6 and under

6

Jarvis 

Oliver 

13-14

6

Jeffress

Elsa

9-10

6

Littlejohn

Preston

13-14

6

Meyerson

Amanda

15-18

6

Miller

Will

13-14

6

Pak

Meritt

6 and under

6

Patterson

Barrett

6 and under

6

Pisani

Matthew

9-10

6

Ramos

JD

11-12

6

Reza

Ara

13-14

6

Seastrand

Colton

15-18

6

Shahrodizadh

Roumina

13-14

6

Albert

Michael

13-14

5

Barbano

Marco

7-8

5

Barbano

Talia

6 and under

5

Branich

Channing

6 and under

5

Cademartori

Emily

13-14

5

Cadero

Nicholas

13-14

5

Carone

Santino

9-10

5

Chalabardo

Lucas

6 and under

5

Cottam

Ava

7-8

5

Curtis

Keaton

15-18

5

Dupell

Whitney

9-10

5

Fischer

Mack

7-8

5

Flores

Ethan

13-14

5

Fung

Alexa

9-10

5

Grinton

Logan

6 and under

5

Hetherton

Kyle

15-18

5

Horton

Mackenzie

11-12

5

Martinez

Gianna

6 and under

5

Masterson

Ruby

7-8

5

Mccombe

Anna

9-10

5

Meyerson

Megan

11-12

5

Morris

Kate

9-10

5

Peacock

Piper

6 and under

5

Pence

Michaela

11-12

5

Ramos

Trinity 

9-10

5

Rives

Luke

7-8

5

Suel

Stella

9-10

5

Tali

Kaiden

13-14

5

Vogler

Evan

11-12

5

Westbrook

Jacob

7-8

5

White

Elena

11-12

5

Wilson

Elise

7-8

5

Wilson

Isla

Otter Pup

5

Ahluwalia

Chandani

13-14

4

Beeler

Connor

7-8

4

Bondon

Inara

9-10

4

Carbaugh

Ari

7-8

4

Catalano

Eric

13-14

4

Celentano

Dominic

13-14

4

Colis

Kayden

7-8

4

Collier 

Nathan 

9-10

4

DeMartini

Alexandra

13-14

4

Dharmani

Angelica

6 and under

4

Driesen

Connor

6 and under

4

Fitzgerald

Garrett

7-8

4

Heath

Claire

6 and under

4

Jacques

Jasmine

9-10

4

Johnson

Dyllan

13-14

4

Lucia

Raymond

9-10

4

MacDonald

Patrick

9-10

4

Markle

Hunter

7-8

4

Mccombe

Audrey

7-8

4

Meyer

Will

9-10

4

Pike

Kylie

Junior Otters

4

Rainsberg

Ruby

7-8

4

Taylor

Mya

13-14

4

Boland

Molly

13-14

3

Boland

Shawn

13-14

3

D'Arcy

Finley

9-10

3

Delaney

Gwyneth

6 and under

3

Diaz

Gabriel

7-8

3

Durkin

Iona

7-8

3

Fung

Zachary

Junior Otters

3

Lucia

Isabella

6 and under

3

Morehouse

Elizabeth

6 and under

3

Peacock

Carter

Otter Pup

3

Rubiales

Sofia

7-8

3

Stice

Ethan

6 and under

3

Stryker

Molly

13-14

3

Vogler

Brandon

9-10

3

Wann

Talan

9-10

3

Webb

Rhyan

9-10

3

Witwer

Madeline

7-8

3

Callejon

Paola

13-14

2

Carone

Luca

6 and under

2

DeSeelhorst

Molly

15-18

2

Gianni

Caden

9-10

2

Lahanas

Zoe

13-14

2

Martin

Lucia

7-8

2

Miller

William

6 and under

2

Salinas

Elizabeth

Otter Pup

2

Spruiell

Wesley

7-8

2

Tucker

Rachel

13-14

2

Vela

Jonas

11-12

2

Asadi

Tara

6 and under

1

Carrera

Maya

11-12

1

Herrera

Camden

Junior Otters

1

Pound

Donovan

Junior Otters

1

Walton

Blake

6 and under

1

*As of June 20